Results & Fixtures - Brazil

time status home score away H-T data
Brazil  »»  Serie A 01.01.1970 Shedule
BRA Cam 00:00 tba Atletico-MG
-
Sao Paulo -
BRA Cam 00:00 tba Botafogo RJ
-
Gremio -
BRA Cam 00:00 tba Chapecoense-SC
-
Fluminense -
BRA Cam 00:00 tba CSA
-
Flamengo RJ -
BRA Cam 00:00 tba Fortaleza
-
Cruzeiro -
BRA Cam 00:00 tba Goias
-
Atletico-PR -
BRA Cam 00:00 tba Internacional
-
Bahia -
BRA Cam 00:00 tba Palmeiras
-
Avai -
BRA Cam 00:00 tba Santos
-
Corinthians -
BRA Cam 00:00 tba Vasco
-
Ceará -
Brazil  »»  Premiership 17.03.2019 Shedule
BRA Nbb 03:35 ft Auckland
5-2
Waitakere United 3-0
BRA Nbb 01:00 ft Hamilton Wanderers
2-4
Team Wellington 1-1
BRA Nbb 01:00 ft Tasman United
0-0
Canterbury United -
BRA Nbb 01:00 ft Wellington Phoenix Res
3-1
Hawkes Bay United Napier 0-1
16.03.2019
BRA Nbb 03:00 ft Eastern Suburbs AFC
3-0
Otago United Dunedin 0-0
Brazil  »»  Serie B 01.01.1970 Shedule
BRA Cam 00:00 tba America MG
-
Figueirense -
BRA Cam 00:00 tba Atletico GO
-
Vila Nova -
BRA Cam 00:00 tba Botafogo SP
-
Brasil de Pelotas -
BRA Cam 00:00 tba CRB
-
Guarani -
BRA Cam 00:00 tba Criciuma
-
Coritiba -
BRA Cam 00:00 tba Operário PR
-
Londrina -
BRA Cam 00:00 tba Parana
-
Bragantino -
BRA Cam 00:00 tba Ponte Preta
-
Oeste -
BRA Cam 00:00 tba São Bento
-
Sport Recife -
BRA Cam 00:00 tba Vitoria
-
Cuiabá Esporte -
Brazil  »»  Copa do Brasil 12.04.2019 Shedule
BRA Cop 00:30 Santos
-
Atletico GO -
11.04.2019
BRA Cop 22:15 Juventude
-
Botafogo RJ -
BRA Cop 00:30 Avai
-
Vasco -
BRA Cop 00:30 Santa Cruz
-
ABC -
10.04.2019
BRA Cop 22:15 Criciuma
-
Chapecoense-SC -
BRA Cop 22:15 Fluminense
-
Luverdense -
BRA Cop 00:30 Bahia
-
CRB -
05.04.2019
BRA Cop 00:30 Botafogo RJ
-
Juventude -
04.04.2019
BRA Cop 22:15 Atletico GO
-
Santos -
BRA Cop 00:30 ABC
-
Santa Cruz -
BRA Cop 00:30 Corinthians
-
Ceará -
03.04.2019
BRA Cop 23:30 Londrina
-
Botafogo PB -
BRA Cop 22:15 Luverdense
-
Fluminense -
02.04.2019
BRA Cop 22:15 CRB
-
Bahia -
28.03.2019
BRA Cop 00:30 Chapecoense-SC
-
Criciuma -
15.03.2019
BRA Cop 00:30 ft Vasco
3-2
Avai 1-1
14.03.2019
BRA Cop 00:30 ft Ceará
1-3
Corinthians 1-1
13.03.2019
BRA Cop 22:15 ft Botafogo PB
0-2
Londrina 0-0
08.03.2019
BRA Cop 00:30 ft Santos
4-0
America RN 1-0
07.03.2019
BRA Cop 23:30 pen. ABC
2-2
Moto Club MA 0-1
BRA Cop 22:15 ft Avai
2-0
Brasil de Pelotas 0-0
BRA Cop 00:30 ft Fluminense
3-0
Ypiranga Erechim 2-0
BRA Cop 00:30 ft Mixto
1-2
Chapecoense-SC 0-0
06.03.2019
BRA Cop 22:15 ft Santa Cruz de Natal RN
0-1
Bahia 0-1
01.03.2019
BRA Cop 00:30 ft Juventude
2-1
America MG 1-0
28.02.2019
BRA Cop 22:15 pen. Tombense
2-2
Botafogo PB 1-1
BRA Cop 00:30 ft Botafogo RJ
3-0
Cuiabá Esporte 1-0
BRA Cop 00:30 pen. URT
2-2
Vila Nova 0-1
27.02.2019
BRA Cop 22:15 pen. Foz do Iguaçu
0-0
Ceará 0-0
BRA Cop 00:30 ft Uniclinic
0-4
Atletico GO 0-2
22.02.2019
BRA Cop 00:30 pen. Goias
1-1
CRB 0-0
21.02.2019
BRA Cop 22:15 pen. Criciuma
0-0
Oeste 0-0
BRA Cop 00:30 ft Corinthians
4-2
Avenida 1-2
BRA Cop 00:30 pen. Santa Cruz
1-1
Nautico 1-1
BRA Cop 00:30 ft Serra
0-2
Vasco 0-1
20.02.2019
BRA Cop 22:15 ft Luverdense
1-0
Figueirense 1-0
19.02.2019
BRA Cop 22:15 pen. Londrina
1-1
Parana 0-1
01.01.1970
BRA Cop 00:00 postp. Bragantino PA
-
Aparecidense -
Brazil  »»  Carioca 1: Taca Rio 04.02.2018 Shedule
BRA Cam 19:00 ft Cabofriense
0-2
Bangu 0-1
BRA Cam 19:00 ft Cabofriense
0-2
Bangu 0-1
BRA Cam 19:00 ft Nova Iguacu
0-1
Flamengo RJ 0-0
BRA Cam 19:00 ft Nova Iguacu
0-1
Flamengo RJ 0-0
BRA Cam 19:00 ft Vasco
3-1
Volta Redonda 2-0
BRA Cam 19:00 ft Vasco
3-1
Volta Redonda 2-0
03.02.2018
BRA Cam 21:00 ft Botafogo RJ
0-0
Madureira 0-0
BRA Cam 21:00 ft Botafogo RJ
0-0
Madureira 0-0
BRA Cam 21:00 ft Fluminense
1-0
Macaé 0-0
BRA Cam 21:00 ft Portuguesa RJ
0-1
Boavista 0-0
Brazil  »»  Acreano 15.03.2019 Shedule
BRA Acr 01:00 ft Humaitá
0-1
Náuas -
14.03.2019
BRA Acr 23:00 ft Andirá
1-3
São Francisco -
08.03.2019
BRA Acr 01:00 ft Placido de Castro
3-2
Rio Branco -
07.03.2019
BRA Acr 23:00 ft Vasco da Gama AC
2-4
Independência -
01.03.2019
BRA Acr 01:00 ft Atlético Acreano
1-0
Galvez -
28.02.2019
BRA Acr 23:00 ft São Francisco
1-2
Humaitá -
24.02.2019
BRA Acr 22:30 ft Andirá
2-1
Vasco da Gama AC -
BRA Acr 20:30 ft Independência
1-1
Placido de Castro -
22.02.2019
BRA Acr 00:00 ft Rio Branco
2-3
Galvez -
15.02.2019
BRA Acr 01:00 ft Náuas
0-4
Atlético Acreano -
Brazil  »»  Alagoano 17.03.2019 Shedule
BRA Ala 19:00 ft ASA
1-1
Jacyobá 0-1
BRA Ala 19:00 ft Coruripe
1-1
CSA 1-0
BRA Ala 19:00 ft CRB
3-0
CEO 1-0
BRA Ala 19:00 ft Murici
1-0
Dimensão Saúde 0-0
14.03.2019
BRA Ala 00:30 ft CSA
3-1
ASA 1-1
10.03.2019
BRA Ala 19:00 ft CEO
2-2
Coruripe 1-2
BRA Ala 19:00 ft CRB
3-0
Dimensão Saúde 2-0
28.02.2019
BRA Ala 22:00 ft Jacyobá
4-1
Murici 1-1
Brazil  »»  Amapaense 13.06.2018 Shedule
BRA Ama 23:30 pen. Santos AP
1-1
Ypiranga -
BRA Ama 23:30 ft Santos AP
1-1
Ypiranga -
06.06.2018
BRA Ama 23:30 ft Ypiranga
0-0
Santos AP -
BRA Ama 23:30 ft Ypiranga
0-0
Santos AP -
31.05.2018
BRA Ama 21:00 ft Santos AP
1-1
Macapá -
BRA Ama 21:00 ft Santos AP
1-1
Macapá -
17.05.2018
BRA Ama 23:30 ft Ypiranga
0-0
Trem -
BRA Ama 23:30 ft Ypiranga
0-0
Trem -
16.05.2018
BRA Ama 23:30 ft Macapá
0-2
Santos AP -
BRA Ama 23:30 ft Macapá
0-2
Santos AP -
09.05.2018
BRA Ama 23:30 ft Trem
0-3
Ypiranga -
BRA Ama 23:30 ft Trem
0-3
Ypiranga -
Brazil  »»  Amazonense 15.03.2019 Shedule
BRA Ama 00:00 ft Rio Negro AM
1-2
Princesa Solimões -
14.03.2019
BRA Ama 00:00 ft Iranduba
1-1
Fast Clube -
BRA Ama 00:00 ft Sul América
1-3
Manaus -
13.03.2019
BRA Ama 20:00 ft Peñarol
1-0
Nacional-AM -
09.03.2019
BRA Ama 19:00 ft Fast Clube
1-1
Peñarol -
Brazil  »»  Baiano 1 10.03.2019 Shedule
BRA Bai 19:00 ft Bahia
0-0
Vitoria 0-0
BRA Bai 19:00 ft Fluminense de Feira
0-2
Bahia De Feire 0-0
BRA Bai 19:00 ft Jacobina
0-2
Atlético Alagoinhas 0-0
BRA Bai 19:00 ft Jacuipense
2-1
Jequié 0-0
BRA Bai 19:00 ft Vitoria da Conquista
2-1
Juazeirense 1-0
Brazil  »»  Baiano 2 26.05.2018 Shedule
BRA Bai 19:00 ft Atlético Alagoinhas
1-1
Cajazeiras -
BRA Bai 19:00 ft Atlético Alagoinhas
1-1
Cajazeiras -
19.05.2018
BRA Bai 19:00 ft Cajazeiras
0-0
Atlético Alagoinhas -
BRA Bai 19:00 ft Cajazeiras
0-0
Atlético Alagoinhas -
09.07.2017
BRA Bai 13:00 ft Jequié
3-1
Cajazeiras -
01.07.2017
BRA Bai 19:00 ft Cajazeiras
1-4
Jequié -
Brazil  »»  Brasiliense 14.03.2019 Shedule
BRA Bra 18:30 ft Bolamense
1-4
Capital Brasilia -
13.03.2019
BRA Bra 23:00 ft Gama
4-1
Sobradinho -
BRA Bra 22:30 ft Luziania
0-2
Brasiliense -
BRA Bra 18:30 ft Ceilandia
0-1
Formosa -
BRA Bra 18:30 ft Unai Itapua
2-0
Santa Maria FC -
12.03.2019
BRA Bra 18:30 ft Dom Pedro
2-0
Taguatinga -
Brazil  »»  Capixaba 16.03.2019 Shedule
BRA Cap 18:00 ft Castelo
1-5
Serra -
BRA Cap 18:00 ft Estrela do Norte
3-1
Desportiva Ferroviaria -
BRA Cap 18:00 ft Itapemirim
0-3
Tupy -
BRA Cap 18:00 ft Real Noroeste
3-2
Rio Branco AC -
BRA Cap 18:00 ft Rio Branco-VN
3-1
Vitória ES -
Brazil  »»  Carioca 2 29.09.2018 Shedule
BRA Car 16:10 ft Americano
0-1
América RJ -
22.09.2018
BRA Car 18:00 ft América RJ
2-1
Sampaio Corrêa RJ -
BRA Car 18:00 ft Americano
2-0
Audax -
19.09.2018
BRA Car 18:00 ft Audax
0-1
Americano -
BRA Car 18:00 ft Sampaio Corrêa RJ
0-3
América RJ -
Brazil  »»  Catarinense 1 10.03.2019 Shedule
BRA Cat 21:00 ft Hercílio Luz
1-0
Avai 0-0
BRA Cat 19:00 ft Criciuma
0-1
Chapecoense-SC 0-0
BRA Cat 19:00 ft Marcilio Dias
0-0
Atlético Tubarão 0-0
09.03.2019
BRA Cat 21:00 ft Figueirense
2-0
Brusque 2-0
08.03.2019
BRA Cat 23:00 ft Joinville
1-1
Metropolitano 1-0
Brazil  »»  Cearense 1 14.03.2019 Shedule
BRA Cea 00:30 ft Guarany SC
2-1
Ferroviario 0-0
06.03.2019
BRA Cea 23:00 ft Ceará
1-1
Uniclinic 1-0
28.02.2019
BRA Cea 23:00 ft Floresta
1-0
Barbalha 0-0
BRA Cea 00:30 ft Horizonte
1-0
Fortaleza 0-0
10.03.2019
BRA Cea 19:00 ft Ferroviario
1-1
Horizonte 1-0
BRA Cea 19:00 ft Fortaleza
0-0
Ceará 0-0
09.03.2019
BRA Cea 19:00 ft Uniclinic
0-0
Floresta 0-0
07.03.2019
BRA Cea 00:30 ft Guarany SC
4-1
Barbalha 1-0
Brazil  »»  Gaucho 1 12.03.2019 Shedule
BRA Gau 23:30 ft Brasil de Pelotas
1-4
Sao Luiz 1-0
11.03.2019
BRA Gau 23:00 ft Hamburgo
4-1
Avenida 2-1
10.03.2019
BRA Gau 21:00 ft Veranopolis
0-0
Pelotas 0-0
BRA Gau 19:00 ft Internacional
2-0
Aimoré 1-0
09.03.2019
BRA Gau 22:00 ft Gremio
3-0
EC São José 2-0
BRA Gau 19:30 ft Juventude
0-3
SER Caxias 0-2
Brazil  »»  Goiano 1 17.03.2019 Shedule
BRA Goi 19:00 ft Atletico GO
2-1
Goias 1-0
BRA Goi 18:30 ft Iporá
0-1
Crac Go 0-0
BRA Goi 18:30 ft Novo Horizonte
1-3
Anapolina 0-1
16.03.2019
BRA Goi 19:00 ft Goiânia
3-1
Goianesia 1-0
BRA Goi 19:00 ft Gremio Anapolis
4-2
Aparecidense 1-1
BRA Goi 19:00 ft Vila Nova
1-1
Itumbiara 0-1
Brazil  »»  Ligue 1 27.03.2019 Shedule
BRA Nbb 15:30 ASEC Mimosas
-
Lys Sassandra -
10.03.2019
BRA Nbb 18:00 Academie de FAD
-
Bouaké -
BRA Nbb 18:00 Bassam
-
Moossou -
09.03.2019
BRA Nbb 15:30 ft Abengourou
1-1
WAC -
BRA Nbb 15:30 ft SOA
2-2
Africa Sports -
BRA Nbb 15:30 ft Sporting Gagnoa
0-1
Racing d'Abidjan -
BRA Nbb 15:30 ft Tanda
1-2
San-Pedro -
03.03.2019
BRA Nbb 18:00 ft Moossou
2-0
Africa Sports -
BRA Nbb 15:30 ft San-Pedro
1-0
Abengourou -
BRA Nbb 15:30 ft WAC
1-0
Tanda -
02.03.2019
BRA Nbb 18:00 ft Racing d'Abidjan
0-0
ASEC Mimosas -
BRA Nbb 15:30 ft Bassam
1-1
Academie de FAD -
BRA Nbb 15:30 ft Lys Sassandra
1-1
Sporting Gagnoa -
BRA Nbb 15:30 ft SOA
1-0
Bouaké -
Brazil  »»  Maranhense 19.03.2019 Shedule
BRA Mar 23:15 Imperatriz
-
São José MA -
BRA Mar 23:15 Maranhao
-
Moto Club MA -
BRA Mar 23:15 Pinheiro
-
Sampaio Correa -
14.03.2019
BRA Mar 18:30 ft Santa Quitéria
0-5
Cordino 0-1
10.03.2019
BRA Mar 18:30 ft São José MA
0-3
Cordino 0-0
10.02.2019
BRA Mar 19:00 ft Maranhao
4-0
Santa Quitéria 3-0
09.02.2019
BRA Mar 20:00 ft Moto Club MA
1-0
Sampaio Correa 0-0
07.02.2019
BRA Mar 23:00 ft Imperatriz
2-2
Pinheiro 2-2
Brazil  »»  Matogrossense 10.03.2019 Shedule
BRA Mat 20:00 ft Juara
2-1
União Rondonópolis -
BRA Mat 19:00 ft Mixto
0-0
Sinop 0-0
09.03.2019
BRA Mat 21:00 ft Dom Bosco
1-2
Araguaia -
08.03.2019
BRA Mat 23:00 ft Cuiabá Esporte
5-0
Operário MT -
07.03.2019
BRA Mat 23:00 ft Luverdense
0-0
Operário Ltda 0-0
Brazil  »»  Mineiro 1 17.03.2019 Shedule
BRA Min 19:00 ft Atletico-MG
3-2
America MG 1-1
BRA Min 14:00 ft Caldense
3-0
Tupynambás 0-0
16.03.2019
BRA Min 20:00 ft CAP Patrocinense
1-2
Boa 0-2
BRA Min 19:00 ft Guarani MG
1-1
Tombense 1-0
BRA Min 19:00 ft Tupi
0-3
Cruzeiro 0-2
BRA Min 19:00 ft Villa Nova
1-0
URT 0-0
Brazil  »»  Paraense 10.03.2019 Shedule
BRA Par 21:00 ft São Francisco PA
0-3
Paysandu PA 0-2
BRA Par 19:00 ft Independente PA
2-0
Castanhal -
09.03.2019
BRA Par 23:00 ft Paragominas
2-2
Bragantino PA -
07.03.2019
BRA Par 23:00 ft Tapajós
0-0
Remo 0-0
27.02.2019
BRA Par 23:00 ft Aguia De Maraba
2-2
São Raimundo 1-1
Brazil  »»  Paraibano 20.03.2019 Shedule
BRA Par 23:30 Botafogo PB
-
Campinense -
17.03.2019
BRA Par 20:00 ft Nacional de Patos
1-4
Atlético Cajazeirense 0-1
BRA Par 20:00 ft Sousa
1-1
CSP 0-1
BRA Par 19:00 ft Treze PB
1-1
Perilima 0-1
13.03.2019
BRA Par 23:30 ft Serrano PB
2-2
Esporte de Patos 2-1
10.03.2019
BRA Par 20:00 ft Atlético Cajazeirense
2-0
Botafogo PB 0-0
BRA Par 20:00 ft Esporte de Patos
2-1
Sousa 1-0
BRA Par 19:00 ft Campinense
4-0
Serrano PB 2-0
BRA Par 19:00 ft CSP
0-0
Treze PB 0-0
27.02.2019
BRA Par 23:30 ft Perilima
1-3
Nacional de Patos 0-1
Brazil  »»  Paranaense 1 17.03.2019 Shedule
BRA Par 19:00 ft Cianorte
1-0
Cascavel CR 1-0
BRA Par 19:00 ft Coritiba
2-0
Cascavel 1-0
BRA Par 19:00 ft Londrina
1-0
Foz do Iguaçu 1-0
BRA Par 19:00 ft Grêmio Metropolitano
0-4
Atletico-PR 0-2
BRA Par 19:00 ft Rio Branco SC
1-0
Parana 0-0
BRA Par 19:00 ft Toledo
1-2
Operário PR 1-1
Brazil  »»  Paranaense 2 16.05.2018 Shedule
BRA Par 23:15 ft Operário PR
7-0
Cascavel CR -
09.05.2018
BRA Par 23:15 ft Cascavel CR
1-2
Operário PR -
06.05.2018
BRA Par 18:30 ft Independiente FSJ
5-0
Rolândia -
BRA Par 18:30 ft Independiente FSJ
5-0
Rolândia -
BRA Par 18:30 ft Paranavai-PR
4-1
Cascavel CR -
BRA Par 18:30 ft Paranavai-PR
4-1
Cascavel CR -
02.05.2018
BRA Par 23:15 ft Operário PR
5-0
Iraty -
BRA Par 23:15 ft Operário PR
5-0
Iraty -
BRA Par 23:15 ft PSTC
3-2
AA Batel -
BRA Par 23:15 ft PSTC
3-2
AA Batel -
Brazil  »»  Paulista A1 17.03.2019 Shedule
BRA Cam 22:00 ft Mirassol
1-1
Botafogo SP 1-1
BRA Cam 19:00 ft Corinthians
1-0
Oeste 0-0
16.03.2019
BRA Cam 22:00 ft Ponte Preta
3-0
Guarani 1-0
BRA Cam 19:30 ft Sao Paulo
0-1
Palmeiras 0-0
BRA Cam 00:00 ft Ferroviária
2-0
Sao Caetano 1-0
15.03.2019
BRA Cam 23:30 ft Santos
0-1
Novorizontino 0-1
BRA Cam 21:45 ft RB Brasil
3-2
São Bento 1-1
BRA Cam 20:00 ft Bragantino
0-3
Ituano 0-2
Brazil  »»  Paulista A2 18.03.2019 Shedule
BRA Pau 23:00 ft Piracicaba
1-2
Juventus 1-0
17.03.2019
BRA Pau 22:00 ft Inter de Limeira
1-2
Portuguesa Santista 0-2
BRA Pau 13:00 ft Linense
1-3
Penapolense 0-2
BRA Pau 13:00 ft Taubaté
3-1
Nacional SP 2-1
16.03.2019
BRA Pau 22:00 ft Sertãozinho
2-0
Votuporanguense 2-0
BRA Pau 20:00 ft Rio Claro
1-0
Portuguesa 0-0
BRA Pau 18:00 ft Santo Andre
2-2
Atibaia 1-1
BRA Pau 18:00 ft Sao Bernardo
3-1
Água Santa 2-1
Brazil  »»  Paulista A3 17.03.2019 Shedule
BRA Pau 14:00 ft Noroeste
1-1
Rio Preto 0-0
BRA Pau 13:00 ft Tata
0-2
Barretos 0-1
BRA Pau 13:00 ft Nardo
4-2
Taboão da Serra 2-1
BRA Pau 13:00 ft Velo Clube
3-1
Monte Azul 2-1
16.03.2019
BRA Pau 20:00 ft Capivariano
0-0
Primavera SP 0-0
BRA Pau 18:00 ft Desportivo Brasil
1-0
São Carlos 0-0
BRA Pau 18:00 ft Mogi Mirim
5-2
Mogi Mirim 2-0
15.03.2019
BRA Pau 22:00 ft Grêmio Osasco
0-1
Comercial 0-0
Brazil  »»  Pernambucano 1 14.03.2019 Shedule
BRA Per 22:15 ft Santa Cruz
1-0
Central SC 0-0
13.03.2019
BRA Per 23:00 ft Afogados
2-1
Flamengo Arcoverde 1-0
BRA Per 23:00 ft Petrolina
0-0
Acadêmica Vitória 0-0
BRA Per 22:15 ft Sport Recife
4-0
Salgueiro 2-0
10.03.2019
BRA Per 19:00 ft América PE
0-1
Nautico 0-0
Brazil  »»  Potiguar 07.05.2016 Shedule
BRA Pot 19:00 ft ABC
4-0
America RN 3-0
01.05.2016
BRA Pot 19:00 ft America RN
3-3
ABC 2-0
16.04.2016
BRA Pot 19:00 ft ABC
2-0
Alecrim 2-0
13.04.2016
BRA Pot 22:00 ft ABC
3-1
Potiguar 0-0
BRA Pot 22:00 ft Alecrim
4-1
ASSU 1-0
BRA Pot 22:00 ft Baraunas
1-0
America RN 0-0
BRA Pot 22:00 ft Globo FC
5-1
Palmeira 2-0
Brazil  »»  Rondoniense 14.03.2019 Shedule
BRA Ron 00:00 ft Guaporé
3-0
União Cacoalense -
BRA Ron 00:00 ft Ji-Parana
2-0
Barcelona RO -
BRA Ron 00:00 ft Porto Velho
2-3
Genus -
BRA Ron 00:00 ft Real Ariquemes
3-2
Guajará -
10.03.2019
BRA Ron 21:00 ft Vilhenense
1-0
Guaporé -
BRA Ron 20:00 ft Guajará
0-3
Porto Velho -
BRA Ron 00:00 ft Rondoniense
1-4
Real Ariquemes -
BRA Ron 00:00 ft União Cacoalense
1-2
Ji-Parana -
Brazil  »»  Roraimense 01.05.2018 Shedule
BRA Ror 21:00 pen. Baré
2-2
SAO Raimundo PA -
18.04.2018
BRA Ror 01:20 ft Nautico FC
1-2
Baré -
17.04.2018
BRA Ror 23:20 ft Rio Negro RR
2-1
GAS -
14.04.2018
BRA Ror 01:20 ft Atlético Roraima
0-2
SAO Raimundo PA -
13.04.2018
BRA Ror 23:20 ft Real
1-4
Progresso -
Brazil  »»  Sergipano 17.03.2019 Shedule
BRA Ser 20:00 ft Confianca
2-2
Frei Paulistano 1-0
BRA Ser 18:30 ft Dorense
1-0
Sergipe 0-0
16.03.2019
BRA Ser 19:00 ft Lagarto
1-0
Itabaiana 1-0
10.03.2019
BRA Ser 18:30 ft Dorense
1-0
Confianca 0-0
BRA Ser 18:30 ft Lagarto
3-0
Boca Júnior 3-0
09.03.2019
BRA Ser 19:00 ft Itabaiana
0-1
Frei Paulistano 0-0
BRA Ser 19:00 ft Sergipe
0-0
Olímpico SE 0-0
Brazil  »»  Serie C 22.09.2018 Shedule
BRA Ser 22:00 ft Cuiabá Esporte
0-1
Operário PR 0-0
16.09.2018
BRA Ser 18:30 ft Operário PR
3-3
Cuiabá Esporte 2-0
09.09.2018
BRA Ser 18:30 pen. Operário PR
0-0
Bragantino 0-0
08.09.2018
BRA Ser 20:00 ft Botafogo SP
0-3
Cuiabá Esporte 0-2
02.09.2018
BRA Ser 22:00 ft Cuiabá Esporte
0-0
Botafogo SP 0-0
01.09.2018
BRA Ser 19:00 ft Bragantino
0-0
Operário PR 0-0
Brazil  »»  Serie D 04.08.2018 Shedule
BRA Sé 21:30 ft Treze PB
1-0
Ferroviario 0-0
30.07.2018
BRA Sé 22:15 ft Ferroviario
3-0
Treze PB 1-0
24.07.2018
BRA Sé 00:15 pen. Treze PB
1-0
Imperatriz 0-0
BRA Sé 00:15 pen. Treze PB
1-0
Imperatriz 0-0
22.07.2018
BRA Sé 18:00 ft EC São José
2-1
Ferroviario 2-1
BRA Sé 18:00 ft EC São José
2-1
Ferroviario 2-1
16.07.2018
BRA Sé 23:00 ft Ferroviario
3-1
EC São José 1-1
BRA Sé 23:00 ft Ferroviario
3-1
EC São José 1-1
15.07.2018
BRA Sé 20:00 ft Imperatriz
1-0
Treze PB 0-0
BRA Sé 20:00 ft Imperatriz
1-0
Treze PB 0-0
Brazil  »»  Sul-Matogrossense 14.03.2019 Shedule
BRA Sul 14:00 ft URSO
1-3
Operário MS -
20.02.2019
BRA Sul 23:30 ft Novoperário
4-0
Operário AC MS -
13.02.2019
BRA Sul 19:00 ft 7 de Setembro
1-0
União ABC -
27.01.2019
BRA Sul 21:00 ft Aguia Negra
2-1
Corumbaense -
BRA Sul 19:00 ft Chapadão
1-2
Costa Rica -
BRA Sul 19:00 ft Comercial MS
0-1
Aquidauanense -
Brazil  »»  Tocantinense 20.06.2018 Shedule
BRA Toc 23:15 ft Palmas
2-1
Gurupi 0-1
16.06.2018
BRA Toc 19:00 ft Gurupi
2-2
Palmas -
13.06.2018
BRA Toc 23:15 ft Interporto
1-0
Gurupi 2-0
BRA Toc 23:15 ft Interporto
1-0
Gurupi -
BRA Toc 23:15 ft Tocantinópolis
0-1
Palmas -
BRA Toc 23:15 ft Tocantinópolis
0-1
Palmas -
09.06.2018
BRA Toc 19:00 ft Gurupi
3-1
Interporto -
BRA Toc 19:00 ft Gurupi
3-1
Interporto -
BRA Toc 19:00 ft Palmas
1-0
Tocantinópolis -
BRA Toc 19:00 ft Palmas
1-0
Tocantinópolis -