Results & Fixtures - Europe

time status home score away H-T data
Europe  »»  UEFA Europa League: Group L 19.07.2018 Shedule
EUR Eur 19:15 ft Hafnarfjordur
0-0
Lahti 0-0
EUR Eur 19:00 ft Domzale
1-1
Siroki Brijeg 1-0
EUR Eur 19:00 ft Ujpest
4-0
Neftci Baku 2-0
EUR Eur 18:45 ft Coleraine
0-2
Subotica 0-1
EUR Eur 18:45 ft Dundalk
2-1
Levadia 2-1
EUR Eur 18:45 ft NSI Runavik
4-6
Hibernian 3-3
EUR Eur 18:45 ft Osijek
2-1
CSCA-Rapid II 1-1
EUR Eur 18:45 ft Tre Fiori
0-3
Rudar 0-1
EUR Eur 18:30 ft Mladost Podgorica
1-2
B36 Torshavn 1-0
EUR Eur 18:30 ft Partizan
3-0
Rudar 2-0
EUR Eur 18:30 ft Trencin
1-1
Buducnost 0-0
EUR Eur 18:15 ft Maribor
2-0
Partizani 1-0
EUR Eur 18:15 ft FK Sarajevo
3-0
Banants Yerevan 2-0
EUR Eur 18:00 ft FC Copenhagen
1-1
KuPS 0-0
EUR Eur 18:00 ft Luftëtari Gjirokastër
3-3
Ventspils 1-2
EUR Eur 17:45 ft Beitar Jerusalem
1-2
Sachkhere 0-0
EUR Eur 17:30 ft Nordsjaelland
2-1
Cliftonville 0-1
EUR Eur 17:30 ft Niedercorn
0-1
Gabala 0-1
EUR Eur 17:00 aet AIK
0-1
Shamrock 0-1
EUR Eur 17:00 ft Apollon Limassol
2-0
Stumbras 1-0
EUR Eur 17:00 ft Dinamo Tbilisi
1-2
Dun. Streda 1-0
EUR Eur 17:00 ft Hacken
1-2
Liepāja 1-1
EUR Eur 17:00 ft Inter Baku
2-1
Balzan Youths 1-0
EUR Eur 17:00 ft Maccabi Tel Aviv
1-0
Ferencvarosi TC 1-0
EUR Eur 17:00 pen. Prishtina
0-0
Fola (Lux) 0-0
EUR Eur 17:00 ft Sarpsborg 08
2-0
Vestmannaeyjar 1-0
EUR Eur 17:00 ft Sachter Soligorsk
2-0
Connahs Q. 1-0
EUR Eur 17:00 ft Vardar
0-2
Pyunik Yerevan 0-0
EUR Eur 17:00 ft Zalgiris
1-1
Klaksvik 1-0
EUR Eur 17:00 ft Olimpia Balti
1-1
Gornik Z. 1-0
EUR Eur 16:30 ft Riga
1-0
CSKA Sofia 1-0
EUR Eur 16:30 ft Slovan Bratislava
5-0
Milsami 3-0
EUR Eur 16:00 ft Gzira
0-1
Radnicki Nis 0-1
EUR Eur 16:00 ft Molde
5-1
Glenavon 2-0
EUR Eur 16:00 ft Kalju
1-0
Stjarnan 0-0
EUR Eur 16:00 ft Slavia Sofia
2-1
Ilves 1-0
EUR Eur 15:00 ft Din. Minsk
1-2
Derry City 1-1
EUR Eur 15:00 ft Gandzasar Kapan
2-1
Lech Poznan 0-0
EUR Eur 15:00 ft Omsk
0-1
FK Trakai 0-1
EUR Eur 15:00 ft Laci
1-0
Anorthosis 0-0
EUR Eur 15:00 ft V. Constanta
0-0
Racing Luxembourg 0-0
EUR Eur 13:00 ft K. Almaty
7-1
Engordany 4-0
EUR Eur 13:00 ft Tobol
2-0
Samtredia 1-0
18.07.2018
EUR Eur 16:00 ft Zeljeznicar
3-1
Narva 2-1
17.07.2018
EUR Eur 16:00 ft Honved
4-0
Rabotnicki 2-0
EUR Eur 15:55 ft Shkupi
0-0
Rangers 0-0
EUR Eur 15:45 ft Levski
3-2
Vaduz 1-1
12.07.2018
EUR Eur 20:00 ft Stjarnan
3-0
Kalju 1-0
EUR Eur 19:00 ft Dun. Streda
1-1
Dinamo Tbilisi 1-1
EUR Eur 19:00 ft Radnicki Nis
4-0
Gzira 1-0
EUR Eur 18:45 ft Cliftonville
0-1
Nordsjaelland 0-1
EUR Eur 18:45 ft Hibernian
6-1
NSI Runavik 4-0
EUR Eur 18:45 ft Lech Poznan
2-0
Gandzasar Kapan 2-0
EUR Eur 18:45 ft Rangers
2-0
Shkupi 1-0
EUR Eur 18:45 ft Subotica
1-1
Coleraine 0-1
EUR Eur 18:30 ft Buducnost
0-2
Trencin 0-2
EUR Eur 18:15 ft Rudar
0-3
Partizan 0-1
EUR Eur 18:05 ft Shamrock
0-1
AIK 0-0
EUR Eur 18:00 ft B36 Torshavn
0-0
Mladost Podgorica 0-0
EUR Eur 18:00 ft Engordany
0-3
K. Almaty 0-2
EUR Eur 18:00 ft Gornik Z.
1-0
Olimpia Balti 0-0
EUR Eur 18:00 ft Vestmannaeyjar
0-4
Sarpsborg 08 0-0
EUR Eur 18:00 ft Racing Luxembourg
0-2
V. Constanta 0-1
EUR Eur 18:00 ft Siroki Brijeg
2-2
Domzale 0-2
EUR Eur 17:45 ft CSKA Sofia
1-0
Riga 0-0
EUR Eur 17:00 ft Anorthosis
2-1
Laci 0-1
EUR Eur 17:00 ft Connahs Q.
1-3
Sachter Soligorsk 0-2
EUR Eur 17:00 ft Derry City
0-2
Din. Minsk 0-1
EUR Eur 17:00 ft Ferencvarosi TC
1-1
Maccabi Tel Aviv 0-0
EUR Eur 17:00 ft Milsami
2-4
Slovan Bratislava 0-3
EUR Eur 17:00 ft Neftci Baku
3-1
Ujpest 1-1
EUR Eur 17:00 ft CSCA-Rapid II
1-1
Osijek 0-0
EUR Eur 17:00 ft Stumbras
1-0
Apollon Limassol 0-0
EUR Eur 16:05 ft Liepāja
0-3
Hacken 0-0
EUR Eur 16:00 ft Balzan Youths
4-1
Inter Baku 3-1
EUR Eur 16:00 ft Levadia
0-1
Dundalk 0-0
EUR Eur 16:00 ft Ilves
0-1
Slavia Sofia 0-0
EUR Eur 16:00 ft KuPS
0-1
FC Copenhagen 0-0
EUR Eur 16:00 ft Lahti
0-3
Hafnarfjordur 0-2
EUR Eur 16:00 ft Gabala
0-2
Niedercorn 0-0
EUR Eur 16:00 ft FK Trakai
0-0
Omsk 0-0
EUR Eur 16:00 ft Narva
0-2
Zeljeznicar 0-1
EUR Eur 15:30 ft Partizani
0-1
Maribor 0-0
EUR Eur 15:30 ft Rudar
7-0
Tre Fiori 1-0
EUR Eur 15:00 ft Sachkhere
0-0
Beitar Jerusalem 0-0
EUR Eur 14:45 ft Ventspils
5-0
Luftëtari Gjirokastër 5-0
EUR Eur 14:00 ft Pyunik Yerevan
1-0
Vardar 1-0
11.07.2018
EUR Eur 18:45 ft Glenavon
2-1
Molde 1-1
EUR Eur 16:00 ft Fola (Lux)
0-0
Prishtina 0-0
EUR Eur 16:00 ft Klaksvik
1-2
Zalgiris 0-1
EUR Eur 15:45 ft Vaduz
1-0
Levski 1-0
EUR Eur 15:30 ft Rabotnicki
2-1
Honved 1-1
EUR Eur 13:30 ft Banants Yerevan
1-2
FK Sarajevo 1-2
10.07.2018
EUR Eur 16:00 ft Samtredia
0-1
Tobol 0-0
Europe  »»  UEFA Champions League 18.07.2018 Shedule
EUR Cha 18:45 ft Celtic
3-0
Alashkert 3-0
EUR Cha 18:00 ft Sutjeska
0-2
FC Astana (Kaz) 0-1
EUR Cha 17:45 ft Rosenborg
3-1
Valur 0-0
EUR Cha 17:00 ft Karabakh Agdam
0-0
O. Ljubljana 0-0
EUR Cha 17:00 ft Sheriff Tiraspol
3-0
Torpedo (Geo) 2-0
EUR Cha 17:00 ft Zrinjski
1-1
Trnava 0-1
17.07.2018
EUR Cha 19:00 ft Crusaders
0-2
Ludogorets 0-1
EUR Cha 19:00 ft Legia
3-0
Cork City 1-0
EUR Cha 18:30 ft Crvena Zvezda
2-0
Spartaks 0-0
EUR Cha 18:15 ft Videoton
2-1
Dudelange 1-0
EUR Cha 18:00 ft TNS
4-0
Shkendija 3-0
EUR Cha 17:00 ft APOEL
1-0
Suduva 1-0
EUR Cha 17:00 ft H. Beer Sheva
3-1
Flora 2-0
EUR Cha 17:00 ft Malmo FF (Swe)
2-0
Drita (Mac) 0-0
EUR Cha 16:00 ft HJK
3-1
Vikingur (Fai) 3-1
EUR Cha 16:00 ft Valletta
1-1
Kukesi (Alb) 0-0
11.07.2018
EUR Cha 20:00 ft Valur
1-0
Rosenborg 0-0
EUR Cha 18:00 ft O. Ljubljana
0-1
Karabakh Agdam 0-0
EUR Cha 17:00 ft Kukesi (Alb)
0-0
Valletta 0-0
EUR Cha 17:00 ft Ludogorets
7-0
Crusaders 2-0
EUR Cha 16:00 ft Trnava
1-0
Zrinjski 0-0
EUR Cha 16:00 ft Spartaks
0-0
Crvena Zvezda 0-0
EUR Cha 16:00 ft Suduva
3-1
APOEL 3-0
EUR Cha 14:00 ft FC Astana (Kaz)
1-0
Sutjeska 1-0
10.07.2018
EUR Cha 18:45 ft Cork City
0-1
Legia 0-0
EUR Cha 18:45 ft Drita (Mac)
0-3
Malmo FF (Swe) 0-2
EUR Cha 18:15 ft Shkendija
5-0
TNS 2-0
EUR Cha 18:00 ft Vikingur (Fai)
1-2
HJK 0-2
EUR Cha 16:00 ft Alashkert
0-3
Celtic 0-1
EUR Cha 16:00 ft Dudelange
1-1
Videoton 0-1
EUR Cha 15:30 ft Flora
1-4
H. Beer Sheva 0-2
EUR Cha 15:30 ft Torpedo (Geo)
2-1
Sheriff Tiraspol 1-1
Europe  »»  WC Qualification Europe 14.11.2017 Shedule
EUR Wor 19:45 ft Ireland
1-5
Denmark 1-2
13.11.2017
EUR Wor 19:45 ft Italy
0-0
Sweden 0-0
12.11.2017
EUR Wor 19:45 ft Greece
0-0
Croatia 0-0
EUR Wor 17:00 ft Switzerland
0-0
Northern Ireland 0-0
11.11.2017
EUR Wor 19:45 ft Denmark
0-0
Ireland 0-0
10.11.2017
EUR Wor 19:45 ft Sweden
1-0
Italy 0-0
09.11.2017
EUR Wor 19:45 ft Croatia
4-1
Greece 3-1
EUR Wor 19:45 ft Northern Ireland
0-1
Switzerland 0-0
Europe  »»  EC Qualification 10.07.2016 Shedule
EUR Eur 19:00 aet Portugal
0-0
France 0-0
07.07.2016
EUR Eur 19:00 ft Germany
0-2
France 0-1
06.07.2016
EUR Eur 19:00 ft Portugal
2-0
Wales 0-0
03.07.2016
EUR Eur 19:00 ft France
5-2
Iceland 4-0
02.07.2016
EUR Eur 19:00 pen. Germany
1-1
Italy 0-0
01.07.2016
EUR Eur 19:00 ft Wales
3-1
Belgium 1-1
30.06.2016
EUR Eur 19:00 pen. Poland
1-1
Portugal 1-1
Europe  »»  Tercera Division: Group 9 13.05.2018 Shedule
EUR Eur 11:00 ft Estrella
0-2
Ibarra -
EUR Eur 11:00 ft Guimar
0-2
Tenerife II -
EUR Eur 11:00 ft Las Zocas
2-1
La Cuadra -
EUR Eur 11:00 ft Panadería Pulido
1-0
Mensajero -
EUR Eur 10:00 ft El Cotillo
0-2
Buzanada -
EUR Eur 10:00 ft Haria
2-3
Vera -
EUR Eur 10:00 ft Santa Úrsula
1-0
Lanzarote -
EUR Eur 10:00 ft Tenisca
3-1
Villa Santa Brígida -
EUR Eur 10:00 ft UD San Fernando
4-1
Los Llanos -
12.05.2018
EUR Eur 15:00 ft Citta di Marino
3-2
Las Palmas III -
Europe  »»  Japan Football League 07.08.2016 Shedule
EUR Eur 06:00 ft Verspah Oita
0-1
Honda Lock -
18.07.2016
EUR Eur 04:00 ft Nara Club
0-2
Vanraure -
17.07.2016
EUR Eur 06:00 ft MIO Biwako Shiga
1-3
Osaka -
EUR Eur 06:00 ft Ryutsu Keizai Dragons
4-2
Urayasu -
EUR Eur 04:00 ft Reinmeer Aomori
3-0
Okayama II -
16.07.2016
EUR Eur 09:00 ft Yokogawa
1-3
Sony Sendai -
EUR Eur 08:00 ft Honda
2-1
Tochigi Uva -
EUR Eur 08:00 ft Maruyasu Industries
1-1
Azul Claro Numazu -
Europe  »»  Premier League 16.05.2018 Shedule
EUR Eur 13:00 ft Al Ittihad
4-0
Al Mohafaza 2-0
EUR Eur 13:00 ft Al Jaish
5-1
Hottin 3-0
EUR Eur 13:00 ft Jehad
0-3
Majd 0-2
EUR Eur 13:00 ft Nawaeir
0-2
Karama 0-0
EUR Eur 13:00 ft Wahda
1-1
Herafyee Halab 1-0
EUR Eur 13:00 ft Teshrin
0-1
Al Shorta 0-1
EUR Eur 13:00 ft Wathbah
3-1
Taliya 2-0
Europe  »»  Persha Liga 22.07.2018 Shedule
EUR Eur 16:25 Metalist 1925 Kharkiv
-
Ahrobiznes Volochysk -
EUR Eur 15:00 Zirka Kirovograd
-
Volyn Lutsk -
21.07.2018
EUR Eur 15:00 ft Inhulets
2-4
Kramatorsk 1-1
EUR Eur 15:00 ft Kolos Kovalivka
4-0
Helios 2-0
EUR Eur 15:00 ft Mykolaiv
0-0
Obolon-Brovar K. 0-0
EUR Eur 15:00 ft Rukh Vynnyky
1-3
Dnipro-1 0-1
EUR Eur 14:00 ft Komsomolsk
1-2
Sumy 1-0
20.07.2018
EUR Eur 15:00 ft Prykarpattia
0-1
Balkany Zorya 0-0
Europe  »»  T & T Pro League 29.11.2017 Shedule
EUR Eur 00:00 ft W Connection
0-1
Caledonia AIA 0-0
28.11.2017
EUR Eur 22:00 ft Central
2-7
Police 1-4
EUR Eur 22:00 ft North East Stars
2-3
San Juan Jabloteh 0-3
EUR Eur 22:00 ft Point Fortin
7-0
St. Ann's Rangers 2-0
EUR Eur 19:30 ft Defence Force
0-0
Club Sando 0-0
Europe  »»  Division 1 18.04.2018 Shedule
EUR Eur 17:45 ft Al Hazm
4-1
Al Mojzel 2-0
EUR Eur 17:45 ft Al Nahdha
2-0
Al Najoom 1-0
EUR Eur 17:45 ft Al Orubah
1-1
Dhamk 1-0
EUR Eur 17:45 ft Al Qaisoma
2-0
Al Watani 0-0
EUR Eur 17:45 ft Al-Shoalah
0-0
Al-Kawkab 0-0
EUR Eur 17:45 ft Al Wahda
1-0
Al Khaleej -
EUR Eur 17:45 ft Hajer
2-1
Al Ta'ee 0-1
EUR Eur 17:45 ft Najran
4-3
Al Rbeea 3-1
Europe  »»  UEFA Super Cup 08.08.2017 Shedule
EUR Uef 18:45 ft Real Madrid
2-1
Manchester United 1-0
09.08.2016
EUR Uef 18:45 aet Real Madrid
2-2
Sevilla 1-1
11.08.2015
EUR Uef 18:45 aet Barcelona
4-4
Sevilla 3-1
12.08.2014
EUR Uef 18:45 ft Real Madrid
2-0
Sevilla 1-0
30.08.2013
EUR Uef 18:45 pen. Bayern Munich
1-1
Chelsea 0-1
Europe  »»  3. liga: Zapad 10.06.2018 Shedule
EUR Eur 15:00 DAC II
1-1
Nove Zamky 0-0
EUR Eur 15:00 Slovan Duslo Šaľa
2-1
Gabcikovo 0-1
EUR Eur 15:00 Topolcany
0-6
Lednicke Rovne 0-3
EUR Eur 08:30 Nitra II
2-1
Trnava B 1-0
09.06.2018
EUR Eur 15:00 ft Baník Horná Nitra
0-1
Velke Ludince 0-0
EUR Eur 15:00 ft Borcice
1-1
MSK Puchov 1-1
EUR Eur 15:00 ft Dubnica
6-0
Spartak Banovce nad B. 2-0
EUR Eur 15:00 ft Galanta
5-0
Zlate Moravce-Vrable II 2-0
EUR Eur 09:00 ft Nemsova
3-1
Belusa 0-0
Europe  »»  Campionato 23.05.2018 Shedule
EUR Eur 18:45 ft La Fiorita (San)
1-0
Folgore / Falciano 1-0
18.05.2018
EUR Eur 18:45 ft Folgore / Falciano
3-1
Tre Fiori 0-1
13.05.2018
EUR Eur 13:00 pen. Tre Penne
0-0
Folgore / Falciano 0-0
10.05.2018
EUR Eur 18:45 ft La Fiorita (San)
1-0
Tre Fiori 0-0
09.05.2018
EUR Eur 18:45 ft Tre Penne
2-1
AC Libertas -
Europe  »»  Copa do Nordeste 01.05.2018 Shedule
EUR Eur 22:30 ft CRB
3-1
Campinense 1-0
26.04.2018
EUR Eur 22:15 ft America RN
0-2
Confianca 0-1
25.04.2018
EUR Eur 23:30 ft Salgueiro
2-1
Juazeirense 1-0
EUR Eur 22:15 ft Sampaio Correa
3-0
Ríver 1-0
20.04.2018
EUR Eur 00:15 ft Confianca
3-3
America RN 1-1
19.04.2018
EUR Eur 00:30 ft Ríver
2-2
Sampaio Correa 0-1
18.04.2018
EUR Eur 23:30 ft Juazeirense
1-1
Salgueiro 1-1
EUR Eur 22:00 ft Campinense
1-0
CRB 0-0
Europe  »»  Divizia A 01.07.2018 Shedule
EUR Eur 15:00 ft Codru Lozova
1-0
Saxan Ceadîr Lunga -
EUR Eur 15:00 ft Floreşti
1-1
CS Sparta -
EUR Eur 15:00 ft Sireți
4-1
Ungheni -
30.06.2018
EUR Eur 15:00 ft Cahul
2-0
Iskra -
EUR Eur 15:00 ft Real Succes
3-2
Grănicerul -
EUR Eur 15:00 ft Sîngerei
4-3
Victoria Bardar -
Europe  »»  Euro U19 - Qualification - First Stage 12.11.2013 Shedule
EUR Eur 16:00 Greece U19
-
Albania U19 -
EUR Eur 13:00 Slovakia U19
-
Bulgaria U19 -
21.06.2014
EUR Eur 15:00 ft Croatia U19
2-0
Cyprus U19 1-0
09.05.2014
EUR Eur 13:00 ft Belarus U19
3-2
Scotland U19 2-1
15.10.2013
EUR Eur 15:00 ft Estonia U19
-
Malta U19 -
EUR Eur 15:00 ft Ukraine U19
-
Russia U19 -
EUR Eur 13:00 ft England U19
-
Switzerland U19 -
EUR Eur 13:00 ft Lithuania U19
-
Armenia U19 -
EUR Eur 13:00 ft Poland U19
-
Romania U19 -
EUR Eur 13:00 ft Slovenia U19
-
Andorra U19 -
EUR Eur 12:00 ft Bosnia & Herzegovina U21
-
Ireland U19 -
EUR Eur 12:00 ft France U19
-
Belgium U19 -
EUR Eur 12:00 ft Iceland U19
-
Ireland U19 -
EUR Eur 12:00 ft Sweden U19
-
Azerbaijan U19 -
EUR Eur 11:00 ft Latvia U19
-
Belarus U19 -
EUR Eur 11:00 ft Scotland U19
-
Germany U19 -
Europe  »»  PDL 21.07.2018 Shedule
EUR Eur 02:00 Tucson
-
Golden State Force -
EUR Eur 00:30 Lansing United
-
Menace -
EUR Eur 00:00 The Villages
-
Tormenta -
20.07.2018
EUR Eur 23:30 Myrtle Beach Mutiny
-
Reading United -
EUR Eur 23:00 Colorado Rapids II
-
Calgary Foothills -
EUR Eur 21:30 Chicago Premier
-
Dayton -
EUR Eur 21:00 Brazos Valley
-
SIMA Águilas -
EUR Eur 21:00 ft Great Barrington
1-2
New York RB III -
30.05.2018
EUR Eur 23:30 Great Barrington
-
Westchester Flames -
23.05.2018
EUR Eur 00:30 Brazos Valley
-
Houston FC -
15.05.2018
EUR Eur 02:00 TSS Rovers
-
Lane United -
06.05.2018
EUR Eur 02:00 Fuego
-
San Francisco City -
EUR Eur 00:00 Evergreen
-
Lionsbridge -
EUR Eur 00:00 SF Glens
-
Santa Cruz Breakers -
05.05.2018
EUR Eur 02:00 Golden State Force
-
San Diego Zest -
16.07.2018
EUR Eur 23:00 ft Cincinnati Dutch Lions
3-3
Michigan Bucks -
EUR Eur 00:00 ft Mississippi Brilla
5-1
Peachtree City -
EUR Eur 00:00 ft Santa Cruz Breakers
0-2
San Francisco City -
15.07.2018
EUR Eur 23:30 ft South Florida Surf
0-3
Palm Beach Pumas -
EUR Eur 23:00 ft Myrtle Beach Mutiny
1-1
Tormenta -
EUR Eur 23:00 ft Ocean City
2-1
New York RB III -
EUR Eur 23:00 ft Orange County SC II
1-0
Seahorses -
EUR Eur 23:00 ft SIMA Águilas
5-0
FC Miami City -
EUR Eur 22:00 ft Portland
2-3
Western Mass Pioneers -
EUR Eur 21:00 ft OKC Energy II
2-1
Corpus Christi -
EUR Eur 20:00 ft Dayton
0-3
Lansing United -
EUR Eur 02:00 ft Ventura
0-1
Golden State Force -
EUR Eur 01:30 ft Albuquerque Sol
1-4
Ogden City -
EUR Eur 00:00 ft Memphis
2-2
Birmingham Hammers -
14.07.2018
EUR Eur 23:30 ft Michigan Bucks
5-1
West Virginia Chaos -
EUR Eur 23:30 ft SC United Bantams
1-1
Carolina -
EUR Eur 23:05 ft Lakeland Tropics
5-0
Weston -
EUR Eur 23:00 ft Charlotte
2-2
Cary RailHawks U23 -
EUR Eur 23:00 ft Evergreen
4-1
New York Magic - FA Euro -
EUR Eur 23:00 ft Reading United
3-2
Lehigh Valley Utd. Sonic -
EUR Eur 23:00 ft Tri-Cities
1-2
Tormenta -
EUR Eur 22:00 ft Boston
2-4
Westchester Flames -
EUR Eur 22:00 ft SF Glens
1-1
Fuego -
EUR Eur 22:00 ft The Villages
5-0
Bradenton Academics -
EUR Eur 21:00 ft Victoria Highlanders
0-4
Lane United -
EUR Eur 20:00 ft Calgary Foothills
2-0
Seattle U23 -
EUR Eur 19:00 ft Seacoast United Phantoms
5-7
AC Connecticut -
EUR Eur 18:30 ft Colorado Switchbacks II
1-3
Tucson -
EUR Eur 16:00 ft OKC Energy II
3-2
Houston FC -
EUR Eur 01:00 ft Colorado Switchbacks II
1-2
Tucson -
EUR Eur 00:30 ft Brazos Valley
4-1
Texas United -
EUR Eur 00:30 ft Menace
3-1
St. Louis Lions -
EUR Eur 00:00 ft Mississippi Brilla
6-0
Peachtree City -
EUR Eur 00:00 ft WSA Winnipeg
2-4
Kaw Valley -
13.07.2018
EUR Eur 23:30 ft Long Island
1-3
New York RB III -
EUR Eur 23:30 ft Western Mass Pioneers
3-0
AC Connecticut -
EUR Eur 23:00 ft Cincinnati Dutch Lions
0-4
Dayton -
EUR Eur 23:00 ft River City Rovers
1-6
Lansing United -
EUR Eur 23:00 ft Tobacco Road
0-0
Lionsbridge -
EUR Eur 21:00 ft Palm Beach Pumas
3-0
South Florida Surf -
EUR Eur 02:00 ft San Francisco City
0-1
SF Glens -
EUR Eur 00:30 ft Cleburne
3-0
OKC Energy II -
12.07.2018
EUR Eur 02:00 ft Orange County SC II
1-2
Ventura -
EUR Eur 02:00 ft Seahorses
1-3
Fuego -
EUR Eur 02:00 ft TSS Rovers
0-3
Seattle U23 -
EUR Eur 01:30 ft Portland Timbers III
1-2
Victoria Highlanders -
EUR Eur 00:00 ft New York Magic - FA Euro
0-2
Long Island -
11.07.2018
EUR Eur 23:30 ft Colorado Rapids II
2-2
Tucson -
EUR Eur 23:30 ft South Florida Surf
0-3
Weston -
EUR Eur 23:30 ft Thunder Bay Chill
2-1
Kaw Valley -
EUR Eur 23:10 ft Myrtle Beach Mutiny
3-1
Tobacco Road -
EUR Eur 23:00 ft Carolina
3-2
Charlotte -
EUR Eur 23:00 ft Ocean City
3-2
Lehigh Valley Utd. Sonic -
EUR Eur 23:00 ft Seacoast United Phantoms
2-2
Boston -
EUR Eur 23:00 ft SIMA Águilas
1-0
Palm Beach Pumas -
EUR Eur 22:00 ft The Villages
6-0
FC Miami City -
EUR Eur 00:30 ft Cleburne
3-2
Houston FC -
EUR Eur 00:30 ft Texas United
0-3
Brazos Valley -
EUR Eur 00:00 ft WSA Winnipeg
3-4
St. Louis Lions -
10.07.2018
EUR Eur 23:30 ft River City Rovers
1-14
Michigan Bucks -
EUR Eur 23:30 ft SC United Bantams
3-3
Birmingham Hammers -
EUR Eur 23:30 ft West Virginia Chaos
0-2
Cincinnati Dutch Lions -
EUR Eur 23:00 ft Tri-Cities
2-0
Memphis -
EUR Eur 21:00 ft Bradenton Academics
1-1
Lakeland Tropics -
EUR Eur 00:00 ft WSA Winnipeg
0-4
St. Louis Lions -
09.07.2018
EUR Eur 01:00 ft Colorado Switchbacks II
3-2
Colorado Rapids II -
EUR Eur 00:30 ft Texas United
2-3
OKC Energy II -
EUR Eur 00:00 ft Corpus Christi
4-3
AHFC Royals -
08.07.2018
EUR Eur 23:30 ft South Florida Surf
0-3
SIMA Águilas -
EUR Eur 22:00 ft AC Connecticut
0-5
Portland -
EUR Eur 22:00 ft FC Miami City
2-2
Bradenton Academics -
EUR Eur 21:00 ft Lane United
2-2
TSS Rovers -
EUR Eur 21:00 ft New York RB III
6-2
Evergreen -
EUR Eur 21:00 ft Portland Timbers III
0-1
Calgary Foothills -
EUR Eur 20:00 ft San Francisco City
4-2
Seahorses -
EUR Eur 02:00 ft Fuego
1-3
Orange County SC II -
EUR Eur 02:00 ft Ventura
1-0
Santa Cruz Breakers -
EUR Eur 01:30 ft Albuquerque Sol
3-3
Tucson -
EUR Eur 00:30 ft Birmingham Hammers
4-2
Memphis -
EUR Eur 00:30 ft Menace
2-0
Chicago Premier -
EUR Eur 00:00 ft Mississippi Brilla
0-0
Tormenta -
EUR Eur 00:00 ft San Diego Zest
0-4
Golden State Force -
07.07.2018
EUR Eur 23:30 ft Colorado Rapids II
3-0
Ogden City -
EUR Eur 23:30 ft Long Island
3-2
Evergreen -
EUR Eur 23:30 ft Michigan Bucks
0-1
Cincinnati Dutch Lions -
EUR Eur 23:30 ft Thunder Bay Chill
0-1
St. Louis Lions -
EUR Eur 23:30 ft Westchester Flames
0-0
Portland -
EUR Eur 23:30 ft Western Mass Pioneers
2-1
Seacoast United Phantoms -
EUR Eur 23:00 ft Charlotte
2-3
SC United Bantams -
EUR Eur 23:00 ft Lansing United
3-0
River City Rovers -
EUR Eur 23:00 ft Lionsbridge
1-1
Carolina -
EUR Eur 23:00 ft New York Magic - FA Euro
2-0
Lehigh Valley Utd. Sonic -
EUR Eur 23:00 ft Ocean City
2-4
Reading United -
EUR Eur 23:00 ft Tri-Cities
3-2
West Virginia Chaos -
EUR Eur 23:00 ft Weston
2-1
Palm Beach Pumas -
EUR Eur 22:00 ft Boston
1-2
Great Barrington -
EUR Eur 22:00 ft The Villages
2-0
Lakeland Tropics -
EUR Eur 02:30 ft Seattle U23
3-1
Victoria Highlanders -
EUR Eur 02:00 ft Lane United
0-4
Calgary Foothills -
EUR Eur 01:30 ft Portland Timbers III
0-2
TSS Rovers -
EUR Eur 01:00 ft Colorado Switchbacks II
2-2
Ogden City -
EUR Eur 00:30 ft Menace
5-1
Chicago Premier -
EUR Eur 00:30 ft SF Glens
3-1
Seahorses -
EUR Eur 00:00 ft AHFC Royals
1-0
Houston FC -
EUR Eur 00:00 ft Corpus Christi
1-1
Texas United -
06.07.2018
EUR Eur 23:30 ft Thunder Bay Chill
1-2
St. Louis Lions -
EUR Eur 23:00 ft Tobacco Road
1-4
Myrtle Beach Mutiny -
EUR Eur 21:00 ft OKC Energy II
1-3
Brazos Valley -
EUR Eur 19:00 ft Bradenton Academics
6-1
South Florida Surf -
EUR Eur 00:30 ft Birmingham Hammers
0-3
Tormenta -
04.07.2018
EUR Eur 23:00 ft Charlotte
2-2
Tobacco Road -
EUR Eur 21:00 ft Palm Beach Pumas
0-4
Lakeland Tropics -
EUR Eur 02:30 ft Seattle U23
4-0
Portland Timbers III -
EUR Eur 02:30 ft Tucson
2-2
Albuquerque Sol -
EUR Eur 00:30 ft Cleburne
2-6
Brazos Valley -
03.07.2018
EUR Eur 23:30 ft Peachtree City
4-3
Tri-Cities -
EUR Eur 23:30 ft SC United Bantams
5-0
Memphis -
EUR Eur 23:00 ft Cincinnati Dutch Lions
0-1
Dayton -
EUR Eur 23:00 ft Lionsbridge
1-0
Cary RailHawks U23 -
EUR Eur 23:00 ft New York RB III
0-0
Reading United -
EUR Eur 22:00 ft Chicago Premier
1-1
Thunder Bay Chill -
EUR Eur 22:00 ft Colorado Switchbacks II
2-4
Colorado Rapids II -
EUR Eur 22:00 ft FC Miami City
1-3
The Villages -
EUR Eur 00:30 ft Texas United
4-1
AHFC Royals -
02.07.2018
EUR Eur 22:00 ft Chicago Premier
2-1
Thunder Bay Chill -
01.07.2018
EUR Eur 23:30 ft Westchester Flames
0-2
Great Barrington -
EUR Eur 23:00 ft Fuego
1-0
Ventura -
EUR Eur 22:00 ft Boston
1-2
AC Connecticut -
EUR Eur 22:00 ft Portland
1-0
Seacoast United Phantoms -
EUR Eur 21:00 ft Lane United
1-1
TSS Rovers -
EUR Eur 21:00 ft San Francisco City
3-0
Santa Cruz Breakers -
EUR Eur 20:00 ft River City Rovers
2-5
Cincinnati Dutch Lions -
EUR Eur 20:00 ft SF Glens
0-0
Golden State Force -
EUR Eur 02:00 ft Ogden City
1-1
Colorado Switchbacks II -
EUR Eur 01:30 ft Albuquerque Sol
4-3
Colorado Rapids II -
EUR Eur 00:30 ft Birmingham Hammers
3-2
Peachtree City -
EUR Eur 00:00 ft Corpus Christi
2-5
OKC Energy II -
EUR Eur 00:00 ft San Diego Zest
2-1
Orange County SC II -
EUR Eur 00:00 ft Tormenta
4-2
Charlotte -
30.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Long Island
3-4
New York RB III -
EUR Eur 23:30 ft SC United Bantams
3-0
Mississippi Brilla -
EUR Eur 23:30 ft Western Mass Pioneers
1-1
Westchester Flames -
EUR Eur 23:10 ft Myrtle Beach Mutiny
5-3
Lionsbridge -
EUR Eur 23:05 ft Lakeland Tropics
1-0
SIMA Águilas -
EUR Eur 23:00 ft Dayton
2-2
Michigan Bucks -
EUR Eur 23:00 ft Lehigh Valley Utd. Sonic
1-1
Evergreen -
EUR Eur 23:00 ft Ocean City
5-0
New York Magic - FA Euro -
EUR Eur 22:00 ft St. Louis Lions
3-4
Thunder Bay Chill -
EUR Eur 22:00 ft The Villages
1-1
South Florida Surf -
EUR Eur 21:00 ft Bradenton Academics
2-1
Weston -
EUR Eur 21:00 ft Palm Beach Pumas
1-5
FC Miami City -
EUR Eur 17:30 ft Great Barrington
4-1
Portland -
EUR Eur 02:30 ft Santa Cruz Breakers
2-0
Ventura -
EUR Eur 02:00 ft Lane United
5-0
Portland Timbers III -
EUR Eur 01:35 ft Victoria Highlanders
1-0
TSS Rovers -
EUR Eur 00:30 ft Brazos Valley
8-1
Cleburne -
EUR Eur 00:30 ft Menace
1-0
Kaw Valley -
EUR Eur 00:00 ft Memphis
4-3
Tri-Cities -
29.06.2018
EUR Eur 23:00 ft Cincinnati Dutch Lions
1-0
Lansing United -
EUR Eur 23:00 ft Reading United
6-1
Evergreen -
EUR Eur 23:00 ft Tobacco Road
2-2
Carolina -
EUR Eur 22:00 ft Seacoast United Phantoms
1-0
Boston -
EUR Eur 01:30 ft Albuquerque Sol
3-3
Colorado Rapids II -
28.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Peachtree City
2-2
Mississippi Brilla -
EUR Eur 22:00 ft Chicago Premier
3-1
St. Louis Lions -
EUR Eur 00:30 ft Brazos Valley
3-0
AHFC Royals -
EUR Eur 00:30 ft Texas United
1-2
Houston FC -
EUR Eur 00:00 ft Tormenta
2-1
SC United Bantams -
27.06.2018
EUR Eur 23:30 ft River City Rovers
0-6
Dayton -
EUR Eur 23:30 ft Michigan Bucks
2-0
West Virginia Chaos -
EUR Eur 23:00 ft Charlotte
0-0
Tobacco Road -
EUR Eur 23:00 ft Lehigh Valley Utd. Sonic
1-2
Ocean City -
EUR Eur 22:30 ft Great Barrington
3-4
AC Connecticut -
EUR Eur 22:00 ft FC Miami City
3-2
Weston -
EUR Eur 02:00 ft Ventura
1-2
Seahorses -
EUR Eur 00:30 ft Birmingham Hammers
0-2
Tri-Cities -
26.06.2018
EUR Eur 23:00 ft Cary RailHawks U23
1-0
Carolina -
EUR Eur 21:00 ft Bradenton Academics
1-0
The Villages -
EUR Eur 21:00 ft Palm Beach Pumas
0-2
SIMA Águilas -
EUR Eur 21:00 ft OKC Energy II
0-2
Kaw Valley -
EUR Eur 00:00 ft Cleburne
2-2
Texas United -
EUR Eur 00:00 ft New York Magic - FA Euro
7-0
New York RB III -
25.06.2018
EUR Eur 00:00 ft Corpus Christi
2-0
Brazos Valley -
24.06.2018
EUR Eur 23:00 ft Golden State Force
2-1
Santa Cruz Breakers -
EUR Eur 23:00 ft Reading United
1-0
Long Island -
EUR Eur 22:00 ft Portland
3-1
AC Connecticut -
EUR Eur 22:00 ft Seacoast United Phantoms
0-0
Western Mass Pioneers -
EUR Eur 21:00 ft Portland Timbers III
2-1
Victoria Highlanders -
EUR Eur 21:00 ft San Francisco City
1-3
Fuego -
EUR Eur 20:00 ft Lansing United
2-2
West Virginia Chaos -
EUR Eur 02:00 ft Seahorses
1-2
Orange County SC II -
EUR Eur 02:00 ft Ventura
4-0
SF Glens -
EUR Eur 00:30 ft Menace
1-1
Kaw Valley -
EUR Eur 00:00 ft Carolina
2-2
SC United Bantams -
EUR Eur 00:00 ft San Diego Zest
0-2
Santa Cruz Breakers -
EUR Eur 00:00 ft Texas United
5-1
Cleburne -
EUR Eur 00:00 ft Tormenta
4-0
Birmingham Hammers -
23.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Peachtree City
1-1
Memphis -
EUR Eur 23:30 ft Thunder Bay Chill
2-1
WSA Winnipeg -
EUR Eur 23:30 ft Westchester Flames
2-3
Boston -
EUR Eur 23:05 ft Lakeland Tropics
3-1
FC Miami City -
EUR Eur 23:00 ft Dayton
0-2
Cincinnati Dutch Lions -
EUR Eur 23:00 ft Lehigh Valley Utd. Sonic
1-2
Long Island -
EUR Eur 23:00 ft Ocean City
3-0
Evergreen -
EUR Eur 23:00 ft Weston
4-1
South Florida Surf -
EUR Eur 22:00 ft St. Louis Lions
0-0
Chicago Premier -
EUR Eur 22:00 ft The Villages
2-1
Palm Beach Pumas -
EUR Eur 21:00 ft Bradenton Academics
1-4
SIMA Águilas -
EUR Eur 20:30 ft Cary RailHawks U23
3-3
Myrtle Beach Mutiny -
EUR Eur 20:00 ft Calgary Foothills
5-1
TSS Rovers -
EUR Eur 02:00 ft Lane United
1-2
Victoria Highlanders -
EUR Eur 02:00 ft Portland Timbers III
0-2
Seattle U23 -
EUR Eur 01:00 ft Colorado Switchbacks II
4-1
Albuquerque Sol -
EUR Eur 00:00 ft AHFC Royals
2-1
OKC Energy II -
EUR Eur 00:00 ft Corpus Christi
3-0
Houston FC -
EUR Eur 00:00 ft New York Magic - FA Euro
3-1
Evergreen -
22.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Thunder Bay Chill
4-1
WSA Winnipeg -
EUR Eur 23:30 ft Western Mass Pioneers
1-2
Great Barrington -
EUR Eur 23:00 ft AC Connecticut
2-1
Westchester Flames -
EUR Eur 23:00 ft Charlotte
1-2
Lionsbridge -
EUR Eur 23:00 ft Lansing United
1-2
Michigan Bucks -
EUR Eur 02:00 ft Fuego
2-2
San Diego Zest -
EUR Eur 02:00 ft Seahorses
2-1
SF Glens -
21.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Peachtree City
2-1
Memphis -
EUR Eur 00:30 ft Houston FC
0-6
OKC Energy II -
EUR Eur 00:00 ft Chicago Premier
0-5
Menace -
20.06.2018
EUR Eur 23:30 ft South Florida Surf
1-2
FC Miami City -
EUR Eur 23:30 ft West Virginia Chaos
4-1
River City Rovers -
EUR Eur 23:00 ft Lehigh Valley Utd. Sonic
0-6
New York RB III -
EUR Eur 23:00 ft Ocean City
0-2
Reading United -
EUR Eur 23:00 ft SIMA Águilas
0-2
The Villages -
EUR Eur 23:00 ft Tobacco Road
1-3
Cary RailHawks U23 -
EUR Eur 23:00 ft Tri-Cities
0-1
Birmingham Hammers -
EUR Eur 22:00 ft Boston
1-3
Portland -
EUR Eur 21:00 ft Palm Beach Pumas
3-0
Bradenton Academics -
EUR Eur 00:00 ft Chicago Premier
1-2
Menace -
19.06.2018
EUR Eur 22:30 ft Great Barrington
5-1
Western Mass Pioneers -
EUR Eur 00:30 ft AHFC Royals
1-3
Brazos Valley -
EUR Eur 00:30 ft Cleburne
3-1
Corpus Christi -
18.06.2018
EUR Eur 21:00 ft Palm Beach Pumas
2-1
Weston -
EUR Eur 02:30 ft Tucson
1-1
Colorado Rapids II -
EUR Eur 01:00 ft Golden State Force
4-2
Ventura -
17.06.2018
EUR Eur 22:00 ft AC Connecticut
2-2
Westchester Flames -
EUR Eur 21:00 ft Seattle U23
3-3
Lane United -
EUR Eur 21:00 ft Victoria Highlanders
1-4
Calgary Foothills -
EUR Eur 20:00 ft SF Glens
1-2
Orange County SC II -
EUR Eur 00:30 ft Brazos Valley
3-3
OKC Energy II -
EUR Eur 00:30 ft Menace
1-0
Thunder Bay Chill -
EUR Eur 00:00 ft Memphis
0-2
Tormenta -
EUR Eur 00:00 ft Mississippi Brilla
3-1
Birmingham Hammers -
16.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Lakeland Tropics
1-1
The Villages -
EUR Eur 23:30 ft Long Island
1-0
New York Magic - FA Euro -
EUR Eur 23:30 ft SC United Bantams
3-0
Charlotte -
EUR Eur 23:30 ft West Virginia Chaos
2-2
Cincinnati Dutch Lions -
EUR Eur 23:10 ft Myrtle Beach Mutiny
5-3
Carolina -
EUR Eur 23:00 ft Evergreen
2-4
New York RB III -
EUR Eur 23:00 ft Lansing United
1-1
Dayton -
EUR Eur 23:00 ft Lionsbridge
0-3
Cary RailHawks U23 -
EUR Eur 23:00 ft Reading United
3-1
Ocean City -
EUR Eur 23:00 ft SIMA Águilas
1-2
South Florida Surf -
EUR Eur 23:00 ft Tri-Cities
2-0
Peachtree City -
EUR Eur 23:00 ft Weston
0-0
Bradenton Academics -
EUR Eur 22:00 ft Boston
2-1
Western Mass Pioneers -
EUR Eur 22:00 ft St. Louis Lions
2-1
Chicago Premier -
EUR Eur 02:00 ft Golden State Force
2-0
Seahorses -
EUR Eur 02:00 ft San Francisco City
0-2
Orange County SC II -
EUR Eur 02:00 ft TSS Rovers
0-1
Calgary Foothills -
EUR Eur 01:30 ft Albuquerque Sol
4-2
Tucson -
EUR Eur 01:00 ft Colorado Switchbacks II
1-1
Ogden City -
EUR Eur 00:30 ft Kaw Valley
2-1
Thunder Bay Chill -
EUR Eur 00:00 ft AHFC Royals
5-2
Texas United -
15.06.2018
EUR Eur 23:30 ft River City Rovers
0-6
Michigan Bucks -
EUR Eur 22:00 ft AC Connecticut
1-3
Great Barrington -
EUR Eur 22:00 ft Seacoast United Phantoms
0-1
Portland -
EUR Eur 02:00 ft Fuego
1-3
SF Glens -
EUR Eur 02:00 ft Portland Timbers III
3-3
Lane United -
14.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Colorado Rapids II
4-1
Ogden City -
EUR Eur 23:00 ft Lehigh Valley Utd. Sonic
1-4
Ocean City -
EUR Eur 02:30 ft Seattle U23
1-3
Calgary Foothills -
EUR Eur 02:00 ft Seahorses
1-1
San Diego Zest -
EUR Eur 00:30 ft Houston FC
0-0
Brazos Valley -
EUR Eur 00:00 ft Tormenta
2-0
Peachtree City -
13.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Michigan Bucks
0-1
Dayton -
EUR Eur 23:10 ft Myrtle Beach Mutiny
6-0
Charlotte -
EUR Eur 23:00 ft Tobacco Road
3-2
Lionsbridge -
EUR Eur 22:00 ft FC Miami City
2-1
Palm Beach Pumas -
12.06.2018
EUR Eur 23:30 ft South Florida Surf
0-1
Lakeland Tropics -
EUR Eur 23:00 ft Cary RailHawks U23
2-3
SC United Bantams -
EUR Eur 23:00 ft Reading United
3-0
Lehigh Valley Utd. Sonic -
EUR Eur 23:00 ft Tri-Cities
4-0
Carolina -
EUR Eur 22:30 ft Great Barrington
0-2
Western Mass Pioneers -
11.06.2018
EUR Eur 00:00 ft AHFC Royals
4-0
Cleburne -
EUR Eur 00:00 ft Memphis
0-2
Mississippi Brilla -
EUR Eur 00:00 ft San Diego Zest
1-1
SF Glens -
EUR Eur 00:00 ft TSS Rovers
1-3
Seattle U23 -
EUR Eur 00:00 ft WSA Winnipeg
0-3
Menace -
10.06.2018
EUR Eur 23:30 ft South Florida Surf
1-0
The Villages -
EUR Eur 23:00 ft Orange County SC II
1-1
Santa Cruz Breakers -
EUR Eur 22:00 ft AC Connecticut
2-1
Seacoast United Phantoms -
EUR Eur 21:00 ft Kaw Valley
4-1
OKC Energy II -
EUR Eur 21:00 ft San Francisco City
2-0
Ventura -
EUR Eur 20:00 ft River City Rovers
0-6
Cincinnati Dutch Lions -
EUR Eur 19:00 ft West Virginia Chaos
3-3
Michigan Bucks -
EUR Eur 02:30 ft Tucson
1-0
Colorado Switchbacks II -
EUR Eur 02:00 ft Seahorses
1-3
Golden State Force -
EUR Eur 01:30 ft Calgary Foothills
0-0
Lane United -
EUR Eur 01:00 ft Ogden City
2-3
Colorado Rapids II -
EUR Eur 00:30 ft Birmingham Hammers
3-1
SC United Bantams -
EUR Eur 00:30 ft Brazos Valley
4-2
Corpus Christi -
EUR Eur 00:00 ft Tormenta
3-0
Myrtle Beach Mutiny -
09.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Long Island
1-1
Reading United -
EUR Eur 23:30 ft Thunder Bay Chill
0-2
Chicago Premier -
EUR Eur 23:30 ft Westchester Flames
2-1
Seacoast United Phantoms -
EUR Eur 23:00 ft Carolina
1-3
Cary RailHawks U23 -
EUR Eur 23:00 ft Dayton
1-3
Lansing United -
EUR Eur 23:00 ft Evergreen
0-1
Ocean City -
EUR Eur 23:00 ft Lehigh Valley Utd. Sonic
0-2
New York Magic - FA Euro -
EUR Eur 23:00 ft Lionsbridge
0-0
Charlotte -
EUR Eur 22:30 ft Great Barrington
2-2
Boston -
EUR Eur 21:00 ft Bradenton Academics
1-3
FC Miami City -
EUR Eur 02:30 ft Santa Cruz Breakers
5-1
Fuego -
EUR Eur 02:30 ft Tucson
5-0
Colorado Switchbacks II -
EUR Eur 02:00 ft Orange County SC II
1-1
SF Glens -
EUR Eur 01:00 ft Ogden City
0-6
Colorado Rapids II -
EUR Eur 00:30 ft Houston FC
0-3
Cleburne -
EUR Eur 00:30 ft Kaw Valley
2-1
St. Louis Lions -
08.06.2018
EUR Eur 23:30 ft River City Rovers
1-3
West Virginia Chaos -
EUR Eur 23:30 ft Thunder Bay Chill
0-3
Menace -
EUR Eur 23:30 ft Western Mass Pioneers
4-0
AC Connecticut -
EUR Eur 23:00 ft SIMA Águilas
2-0
Lakeland Tropics -
EUR Eur 23:00 ft Tri-Cities
3-4
Mississippi Brilla -
EUR Eur 00:00 ft WSA Winnipeg
1-2
Chicago Premier -
07.06.2018
EUR Eur 23:30 ft South Florida Surf
1-3
Bradenton Academics -
EUR Eur 02:30 ft San Diego Zest
0-1
Ventura -
EUR Eur 00:00 ft New York Magic - FA Euro
0-2
Reading United -
06.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Long Island
3-0
Lehigh Valley Utd. Sonic -
EUR Eur 23:10 ft Myrtle Beach Mutiny
0-0
Cary RailHawks U23 -
EUR Eur 23:00 ft Charlotte
6-1
Carolina -
EUR Eur 23:00 ft Lionsbridge
6-0
Tobacco Road -
EUR Eur 23:00 ft Weston
3-2
FC Miami City -
EUR Eur 01:30 ft Portland Timbers III
3-0
Seattle U23 -
EUR Eur 00:30 ft Houston FC
3-2
AHFC Royals -
EUR Eur 00:00 ft Mississippi Brilla
4-1
Memphis -
05.06.2018
EUR Eur 23:30 ft SC United Bantams
2-3
Tormenta -
EUR Eur 22:00 ft The Villages
0-0
SIMA Águilas -
EUR Eur 00:30 ft Texas United
1-5
Corpus Christi -
04.06.2018
EUR Eur 00:00 ft Santa Cruz Breakers
0-3
Golden State Force -
EUR Eur 00:00 ft TSS Rovers
2-1
Victoria Highlanders -
EUR Eur 00:00 ft WSA Winnipeg
0-2
Thunder Bay Chill -
03.06.2018
EUR Eur 23:30 ft Colorado Rapids II
1-1
Albuquerque Sol -
EUR Eur 23:00 ft Ocean City
2-0
Long Island -
EUR Eur 22:00 ft Portland
2-2
Westchester Flames -
EUR Eur 22:00 ft Seacoast United Phantoms
1-2
Great Barrington -
EUR Eur 21:00 ft Seattle U23
0-2
Calgary Foothills -
EUR Eur 20:00 ft Dayton
3-1
River City Rovers -
EUR Eur 20:00 ft Lansing United
1-1
Cincinnati Dutch Lions -
EUR Eur 19:00 ft Kaw Valley
0-4
Chicago Premier -
EUR Eur 02:30 ft Tucson
1-2
Ogden City -
EUR Eur 02:00 ft Ventura
2-0
Orange County SC II -
EUR Eur 00:30 ft Birmingham Hammers
1-1
Mississippi Brilla -
EUR Eur 00:30 ft Brazos Valley
2-4
AHFC Royals -
EUR Eur 00:00 ft Memphis
0-3
Peachtree City -
EUR Eur 00:00 ft SF Glens
1-2
San Francisco City -
EUR Eur 00:00 ft WSA Winnipeg
0-3
Thunder Bay Chill -
02.06.2018
EUR Eur 23:30 ft SC United Bantams
4-1
Tri-Cities -
EUR Eur 23:05 ft Lakeland Tropics
1-3
Bradenton Academics -
EUR Eur 23:00 ft Carolina
2-1
Lionsbridge -
EUR Eur 23:00 ft Evergreen
1-5
Long Island -
EUR Eur 23:00 ft Reading United
2-1
New York RB III -
EUR Eur 22:00 ft AC Connecticut
1-2
Boston -
EUR Eur 22:00 ft FC Miami City
1-2
South Florida Surf -
EUR Eur 22:00 ft Portland
2-3
Great Barrington -
EUR Eur 22:00 ft Seacoast United Phantoms
4-0
Westchester Flames -
EUR Eur 22:00 ft St. Louis Lions
0-2
Menace -
EUR Eur 22:00 ft The Villages
4-1
Weston -
EUR Eur 20:30 ft Cary RailHawks U23
2-1
Tobacco Road -
EUR Eur 19:00 ft OKC Energy II
2-1
Cleburne -
EUR Eur 02:30 ft Tucson
3-0
Ogden City -
EUR Eur 02:00 ft Fuego
2-3
Golden State Force -
EUR Eur 02:00 ft Lane United
3-2
Portland Timbers III -
EUR Eur 02:00 ft TSS Rovers
2-1
Calgary Foothills -
EUR Eur 01:35 ft Victoria Highlanders
2-1
Seattle U23 -
EUR Eur 00:30 ft Houston FC
1-1
Texas United -
EUR Eur 00:30 ft Kaw Valley
1-2
Menace -
01.06.2018
EUR Eur 23:30 ft West Virginia Chaos
0-2
Dayton -
EUR Eur 23:00 ft Cincinnati Dutch Lions
0-0
River City Rovers -
EUR Eur 21:00 ft Colorado Rapids II
5-1
Albuquerque Sol -
EUR Eur 00:00 ft Memphis
3-4
Peachtree City -
31.05.2018
EUR Eur 01:00 ft Chicago Premier
4-0
WSA Winnipeg -
EUR Eur 00:30 ft Houston FC
2-2
Corpus Christi -
EUR Eur 00:00 ft Mississippi Brilla
2-1
Birmingham Hammers -
30.05.2018
EUR Eur 23:30 ft West Virginia Chaos
1-1
Lansing United -
EUR Eur 23:10 ft Myrtle Beach Mutiny
3-1
Tobacco Road -
EUR Eur 23:00 ft Weston
0-3
Lakeland Tropics -
EUR Eur 22:00 ft Boston
1-2
Portland -
EUR Eur 21:00 ft Bradenton Academics
3-1
Palm Beach Pumas -
EUR Eur 00:30 ft Cleburne
2-0
AHFC Royals -
EUR Eur 00:00 ft New York RB III
3-0
New York Magic - FA Euro -
29.05.2018
EUR Eur 23:00 ft Cary RailHawks U23
2-1
Charlotte -
EUR Eur 22:00 ft St. Louis Lions
5-0
WSA Winnipeg -
28.05.2018
EUR Eur 01:00 ft Golden State Force
3-2
Fuego -
EUR Eur 00:30 ft Cleburne
0-1
Brazos Valley -
27.05.2018
EUR Eur 23:05 ft Lakeland Tropics
3-3
South Florida Surf -
EUR Eur 23:00 ft New York RB III
4-0
Ocean City -
EUR Eur 21:00 ft San Francisco City
0-2
San Diego Zest -
EUR Eur 21:00 ft Seattle U23
1-1
Lane United -
EUR Eur 21:00 ft Victoria Highlanders
2-3
TSS Rovers -
EUR Eur 20:00 ft Calgary Foothills
1-1
Portland Timbers III -
EUR Eur 19:00 ft Kaw Valley
4-1
WSA Winnipeg -
EUR Eur 02:30 ft Santa Cruz Breakers
3-3
San Diego Zest -
EUR Eur 02:00 ft Ventura
1-2
Fuego -
EUR Eur 01:30 ft Albuquerque Sol
0-5
Colorado Switchbacks II -
EUR Eur 01:00 ft Ogden City
1-2
Tucson -
EUR Eur 00:30 ft Birmingham Hammers
3-1
Mississippi Brilla -
EUR Eur 00:00 ft Evergreen
0-1
Lehigh Valley Utd. Sonic -
EUR Eur 00:00 ft Tormenta
1-0
SC United Bantams -
26.05.2018
EUR Eur 23:30 ft Westchester Flames
0-0
AC Connecticut -
EUR Eur 23:00 ft Carolina
3-3
Tri-Cities -
EUR Eur 23:00 ft Lionsbridge
0-2
Myrtle Beach Mutiny -
EUR Eur 23:00 ft Reading United
2-0
New York Magic - FA Euro -
EUR Eur 23:00 ft SIMA Águilas
3-0
Bradenton Academics -
EUR Eur 22:00 ft Boston
3-1
Seacoast United Phantoms -
EUR Eur 22:00 ft St. Louis Lions
1-4
Menace -
EUR Eur 21:00 ft Palm Beach Pumas
1-2
The Villages -
EUR Eur 16:00 ft Michigan Bucks
0-1
Lansing United -
EUR Eur 02:30 ft Seattle U23
2-2
TSS Rovers -
EUR Eur 02:00 ft Orange County SC II
2-1
Golden State Force -
EUR Eur 01:35 ft Victoria Highlanders
1-0
Lane United -
EUR Eur 01:30 ft Calgary Foothills
3-1
Portland Timbers III -
EUR Eur 00:30 ft Kaw Valley
2-1
WSA Winnipeg -
EUR Eur 00:00 ft Corpus Christi
2-4
Texas United -
25.05.2018
EUR Eur 23:30 ft Western Mass Pioneers
1-1
Portland -
EUR Eur 23:00 ft Cincinnati Dutch Lions
1-3
West Virginia Chaos -
EUR Eur 23:00 ft Dayton
5-1
River City Rovers -
EUR Eur 22:00 ft Ogden City
1-0
Tucson -
EUR Eur 01:30 ft Albuquerque Sol
1-3
Colorado Switchbacks II -
EUR Eur 00:30 ft Menace
3-0
WSA Winnipeg -
EUR Eur 00:30 ft SF Glens
3-0
San Diego Zest -
EUR Eur 00:00 ft OKC Energy II
2-0
AHFC Royals -
24.05.2018
EUR Eur 02:00 ft Seahorses
1-2
Ventura -
EUR Eur 00:00 ft Michigan Bucks
1-2
Dayton -
23.05.2018
EUR Eur 23:30 ft West Virginia Chaos
3-3
Tri-Cities -
EUR Eur 23:30 ft Western Mass Pioneers
1-1
Boston -
EUR Eur 23:00 ft Cary RailHawks U23
1-1
Myrtle Beach Mutiny -
EUR Eur 23:00 ft Tobacco Road
1-2
Charlotte -
EUR Eur 23:00 ft Weston
0-3
The Villages -
EUR Eur 22:30 ft Great Barrington
1-1
Seacoast United Phantoms -
EUR Eur 22:00 ft FC Miami City
1-2
SIMA Águilas -
EUR Eur 00:00 ft New York Magic - FA Euro
0-1
Long Island -
22.05.2018
EUR Eur 23:30 ft Peachtree City
2-4
SC United Bantams -
21.05.2018
EUR Eur 00:30 ft San Diego Zest
3-2
San Francisco City -
EUR Eur 00:00 ft OKC Energy II
2-3
Texas United -
20.05.2018
EUR Eur 23:30 ft Colorado Rapids II
3-2
Colorado Switchbacks II -
EUR Eur 23:00 ft Fuego
2-0
Santa Cruz Breakers -
EUR Eur 23:00 ft New York RB III
2-1
Lehigh Valley Utd. Sonic -
EUR Eur 21:00 ft Lane United
1-3
Seattle U23 -
EUR Eur 21:00 ft Victoria Highlanders
0-1
Portland Timbers III -
EUR Eur 20:00 ft Cincinnati Dutch Lions
0-1
Lansing United -
EUR Eur 20:00 ft Michigan Bucks
2-0
River City Rovers -
EUR Eur 00:00 ft Corpus Christi
3-2
Cleburne -
EUR Eur 00:00 ft Mississippi Brilla
2-0
Memphis -
EUR Eur 00:00 ft Tormenta
1-0
Tri-Cities -
19.05.2018
EUR Eur 23:30 ft Long Island
1-0
Ocean City -
EUR Eur 23:30 ft Peachtree City
2-2
Birmingham Hammers -
EUR Eur 23:00 ft Carolina
3-4
Myrtle Beach Mutiny -
EUR Eur 23:00 ft Evergreen
0-2
Reading United -
EUR Eur 23:00 ft Weston
0-1
SIMA Águilas -
EUR Eur 22:30 ft Westchester Flames
0-2
Great Barrington -
EUR Eur 22:00 ft AC Connecticut
1-2
Western Mass Pioneers -
EUR Eur 22:00 ft FC Miami City
2-3
Lakeland Tropics -
EUR Eur 22:00 ft Portland
3-2
Seacoast United Phantoms -
EUR Eur 22:00 ft St. Louis Lions
1-1
Kaw Valley -
EUR Eur 20:00 ft Ogden City
1-2
Albuquerque Sol -
EUR Eur 02:30 ft Santa Cruz Breakers
3-1
Seahorses -
EUR Eur 02:00 ft Orange County SC II
0-0
San Francisco City -
EUR Eur 02:00 ft TSS Rovers
3-1
Portland Timbers III -
EUR Eur 00:00 ft Chicago Premier
2-0
Kaw Valley -
18.05.2018
EUR Eur 23:30 ft Colorado Rapids II
2-1
Colorado Switchbacks II -
EUR Eur 23:00 ft Dayton
1-1
West Virginia Chaos -
EUR Eur 23:00 ft Lansing United
2-0
River City Rovers -
EUR Eur 00:00 ft AHFC Royals
2-1
Houston FC -
EUR Eur 00:00 ft Texas United
5-0
Cleburne -
17.05.2018
EUR Eur 23:30 ft Ogden City
0-1
Albuquerque Sol -
EUR Eur 23:00 ft Tobacco Road
3-1
Cary RailHawks U23 -
16.05.2018
EUR Eur 23:00 ft Lionsbridge
5-1
Evergreen -
EUR Eur 00:00 ft New York RB III
3-1
New York Magic - FA Euro -
14.05.2018
EUR Eur 02:00 ft San Diego Zest
0-3
Seahorses -
EUR Eur 00:00 ft AHFC Royals
4-2
Corpus Christi -
13.05.2018
EUR Eur 23:00 ft Golden State Force
6-0
San Francisco City -
EUR Eur 22:30 ft New York Magic - FA Euro
1-2
Ocean City -
EUR Eur 20:00 ft Calgary Foothills
1-0
Victoria Highlanders -
EUR Eur 02:30 ft Santa Cruz Breakers
1-0
SF Glens -
EUR Eur 02:30 ft Tucson
2-1
Albuquerque Sol -
EUR Eur 02:00 ft Seahorses
2-0
San Francisco City -
EUR Eur 02:00 ft Ventura
1-1
San Diego Zest -
EUR Eur 00:00 ft Memphis
2-2
Mississippi Brilla -
12.05.2018
EUR Eur 23:30 ft Peachtree City
2-2
Tormenta -
EUR Eur 23:30 ft Westchester Flames
2-0
Western Mass Pioneers -
EUR Eur 23:05 ft Lakeland Tropics
1-0
Palm Beach Pumas -
EUR Eur 23:00 ft Carolina
0-2
Tobacco Road -
EUR Eur 23:00 ft Lansing United
2-2
Michigan Bucks -
EUR Eur 23:00 ft Lehigh Valley Utd. Sonic
0-2
Reading United -
EUR Eur 23:00 ft New York RB III
1-3
Long Island -
EUR Eur 23:00 ft SIMA Águilas
0-0
Weston -
EUR Eur 22:00 ft Portland
1-2
Boston -
EUR Eur 18:00 ft Charlotte
2-1
Myrtle Beach Mutiny -
EUR Eur 02:00 ft Orange County SC II
0-1
Fuego -
EUR Eur 01:30 ft Calgary Foothills
2-0
Victoria Highlanders -
EUR Eur 00:30 ft Houston FC
1-2
Corpus Christi -
11.05.2018
EUR Eur 23:00 ft Cary RailHawks U23
1-1
Lionsbridge -
07.05.2018
EUR Eur 01:00 ft Golden State Force
1-0
Orange County SC II -
Europe  »»  Premier League 13.06.2018 Shedule
EUR Eur 21:30 ft Al Ahli Tripoli
1-1
Al Ahli Benghazi -
EUR Eur 21:30 ft Al-Nasr
2-0
Al-Ittihad -
08.06.2018
EUR Eur 21:30 ft Al-Ittihad
2-3
Al Ahli Tripoli 1-1
EUR Eur 21:30 ft Al-Nasr
1-0
Al Ahli Benghazi 0-0
07.06.2018
EUR Eur 21:30 ft Al-Najma
0-1
Rafeeq -
EUR Eur 21:30 ft Al-Tirsana
1-2
Ngom Egdabya -
Europe  »»  Premier League 15.04.2018 Shedule
EUR Eur 13:00 ft Al Nejmeh
1-3
Al Ahed -
EUR Eur 12:30 ft Al Ansar
2-1
Salam Zgharta -
14.04.2018
EUR Eur 13:00 ft Al Islah
0-4
Al-Nabi Shayth -
EUR Eur 13:00 ft Tripoli
4-3
Al Shabab Al Arabi -
EUR Eur 12:30 ft Racing
3-2
Tadamon Sour -
EUR Eur 12:30 ft Safa (Leb)
1-2
Al Akhaa Al Ahli -
Europe  »»  Super League 26.07.2018 Shedule
EUR Vtb 13:00 postp. PKNP
-
Selangor -
23.05.2018
EUR Vtb 14:00 ft Johor FC
2-0
Negeri Sembilan 1-0
EUR Vtb 14:00 ft Malacca United
1-1
PKNS 1-1
22.05.2018
EUR Vtb 14:00 ft Kedah
2-0
Pahang 1-0
EUR Vtb 14:00 ft Kuala Lumpur
5-1
Kelantan 3-1
EUR Vtb 14:00 ft Terengganu
2-0
Perak 1-0
Europe  »»  Thai Premier League 22.07.2018 Shedule
EUR Gom 12:00 Chonburi
-
Buriram -
EUR Gom 12:00 Suphanburi (Tha)
-
Pattaya Utd -
EUR Gom 11:00 Siam Navy
-
Ratchaburi -
EUR Gom 11:00 Prachuap
-
Air Force United (Tha) -
21.07.2018
EUR Gom 13:00 ft Ubon UMT
1-0
Sukhothai 0-0
EUR Gom 12:00 ft Bangkok Glass
3-1
Muang Thong Utd 0-0
EUR Gom 12:00 ft Singhtarua
1-0
BEC Tero Sasana 0-0
EUR Gom 11:00 ft Chiangrai United
1-2
Bangkok United 1-1
EUR Gom 10:45 ft Nakhon Ratchasima
1-0
Chainat 1-0
Europe  »»  Topklasse: Sunday 27.05.2018 Shedule
EUR Acr 12:30 ft Be Quick 1887
3-3
Vitesse II 0-2
EUR Acr 12:30 ft Blauw Geel '38
3-1
OJC Rosmalen 2-1
EUR Acr 12:30 ft De Meern (Zon)
1-4
Jong De Graafschap 1-1
EUR Acr 12:30 ft EVV
0-1
HV & CV Quick 0-0
EUR Acr 12:30 ft HBS Craeyenhout
4-2
Westlandia 2-2
EUR Acr 12:30 ft Hsc 21
3-1
Dongen 1-1
EUR Acr 12:30 ft Quick '20
4-1
OFC Oostzaan 2-0
EUR Acr 12:30 ft UNA
3-2
JVC \'31 Cuijk 1-1
EUR Acr 12:30 ft USV Hercules
7-1
ADO 2-1
Europe  »»  Uefa Youth League - Group Stage 06.11.2013 Shedule
EUR Uef 13:30 Paris SG U19
-
Anderlecht U19 -
EUR Uef 09:00 Zenit Petersburg U19
-
FC Porto U19 -
22.10.2013
EUR Uef 12:00 ft Schalke U19 (Ger)
-
Chelsea U19 -
EUR Uef 10:00 ft FC Porto U19
-
Zenit Petersburg U19 -
EUR Uef 09:00 ft Austria Vienna U19
-
Atl. Madrid U19 -
02.10.2013
EUR Uef 18:00 ft Arsenal U19
-
Napoli U19 -
Europe  »»  USL Pro 26.09.2018 Shedule
EUR Eur 23:00 Atlanta United II
-
Nashville SC