Results & Fixtures - International

time status home score away H-T data
International  »»  Championnat D1 22.07.2017 Shedule
INT Oly 14:30 ft Mangasport
2-1
CF Mounana -
INT Oly 14:30 ft Olympique de Mandji
2-1
Stade Migovéen -
16.07.2017
INT Oly 15:00 ft Bitam
2-2
Stade Mandji -
INT Oly 15:00 ft Cercle Mbéri
1-0
Adouma -
INT Oly 15:00 ft Lozo
0-1
Akanda -
INT Oly 15:00 ft Pélican
2-1
FC 105 -
International  »»  Olympics 20.08.2016 Shedule
INT Oly 16:00 ft Honduras U23
2-3
Nigeria U23 0-1
INT Oly 20:30 pen. Brazil Ol.
1-1
Germany U23 1-0
17.08.2016
INT Oly 19:00 ft Nigeria U23
0-2
Germany U23 0-1
INT Oly 16:00 ft Brazil Ol.
6-0
Honduras U23 3-0
14.08.2016
INT Oly 01:00 ft Brazil Ol.
2-0
Colombia U23 1-0
13.08.2016
INT Oly 22:00 ft South Korea Ol.
0-1
Honduras U23 0-0
INT Oly 19:00 ft Nigeria U23
2-0
Denmark U23 1-0
INT Oly 16:00 ft Portugal U23
0-4
Germany U23 0-1
International  »»  Club Friendlies 19.10.2018 Shedule
INT Clu 13:00 50' Platamona
2-0
Sparti 2-0
12.09.2018
INT Clu 14:00 Spartak
-
Sevlievo -
13.10.2018
INT Clu 17:00 aet Bressuire
0-0
Chauray -
INT Clu 14:00 ft Levski
2-0
Lokomotiv Sofia 1929 1-0
INT Clu 13:30 ft Volos NFC
4-1
Panachaiki 0-0
INT Clu 09:00 ft Soroksar
1-1
Ferencvarosi TC 0-0
INT Clu 08:00 ft Septemvri Sofia
7-0
Pirin Blagoevgrad 3-0
12.10.2018
INT Clu 18:00 ft Libourne
1-0
Stade Bordelais -
INT Clu 13:30 ft Larisa
1-3
Trikala 0-0
INT Clu 13:30 ft Karmiotissa
0-5
AEL Limassol -
INT Clu 13:30 ft Onisilos Sotiras
0-5
Alki Oroklini -
11.10.2018
INT Clu 14:00 ft Giannina
2-2
Kerkyra -
10.10.2018
INT Clu 17:30 ft L'Entregu
0-1
Langreo 0-0
INT Clu 16:30 ft Oranienburger FC
0-5
Hertha Berlin (Am) 0-2
06.10.2018
INT Clu 13:30 ft Trikala
2-2
Volos NFC -
02.10.2018
INT Clu 17:00 ft Altona
1-2
Hamburger (Am) -
26.09.2018
INT Clu 17:00 ft Altglienicke
2-1
Petershagen-Eggersdorf -
21.09.2018
INT Clu 14:00 ft Platamona
2-4
Iraklis -
19.09.2018
INT Clu 16:00 ft Langreo
3-0
Depor 1-0
INT Clu 14:00 ft Trikala
4-0
Sparti 1-0
09.09.2018
INT Clu 15:00 ft Catanzaro
1-0
Vibonese 1-0
INT Clu 12:00 ft Tsarsko selo
1-1
Lok. Plovdiv -
08.09.2018
INT Clu 16:00 ft Mobilieri Ponsacco
1-0
Lucchese 0-0
INT Clu 16:00 ft Rimini
2-2
Classe 1-2
INT Clu 14:00 ft Albinoleffe
0-2
Piacenza 0-1
INT Clu 14:00 ft Cremonese
8-1
AC Fanfulla 1874 -
INT Clu 14:00 ft Makedonija GP
3-0
Vardar 0-0
INT Clu 13:30 ft Altenlingen III
2-1
Voran Brögbern III -
INT Clu 08:00 ft Cherno More
3-1
Chernomorets Balchik -
INT Clu 07:30 ft Septemvri Sofia
1-0
CSKA 1948 Sofia -
07.09.2018
INT Clu 16:00 ft Ol. Nicosia
0-1
APOEL 0-0
INT Clu 14:30 ft Lokomotiv G. Oryahovitsa
4-3
Dunav 2010 -
INT Clu 14:00 ft Ermis
4-1
Sparti 0-1
06.09.2018
INT Clu 14:00 ft Pro Vercelli
3-0
Borgosesia 1-0
02.09.2018
INT Clu 14:30 ft Sparti
1-3
Panachaiki -
01.09.2018
INT Clu 11:00 ft Ceres
1-3
Águilas -
INT Clu 08:00 ft Kaya
4-0
Global -
31.08.2018
INT Clu 16:30 ft Entella
3-0
Ligorna 2-0
30.08.2018
INT Clu 18:30 ft Monopoli
4-2
AS Fasano 3-2
22.08.2018
INT Clu 17:00 ft Paradiso
0-2
Lugano 0-2
INT Clu 17:00 ft Real Valladolid II
1-0
Atlético Tordesillas -
INT Clu 15:30 ft Siena
1-0
San Donato Tavarnelle -
INT Clu 15:30 ft Triestina
2-1
Virtus Verona 1-1
19.08.2018
INT Clu 18:30 ft Entella
3-1
Albissola 1-0
INT Clu 16:30 ft Vicenza
4-3
Union ArzignanoChiampo -
INT Clu 16:00 ft Paphos
0-2
Paralimni -
INT Clu 11:00 ft Citta di Marino
2-3
UD Las Palmas 2-1
INT Clu 10:00 ft Celta Vigo B
4-2
Alondras 2-1
18.08.2018
INT Clu 17:30 ft Salmantino
3-0
Villanovense -
INT Clu 17:30 ft Sibenik
2-2
Hajduk Split II -
INT Clu 17:00 ft Murcia
1-0
Alcoyano -
INT Clu 17:00 ft UCAM Murcia
1-0
Al Feiha -
INT Clu 17:00 ft Aurrerá de Vitoria
0-1
Mirandes -
INT Clu 16:30 ft AEL Limassol
2-0
Anorthosis -
INT Clu 16:30 ft Burgos
1-2
UD Logrones -
INT Clu 16:00 ft Ermis
1-2
Omonia -
INT Clu 16:00 ft Paphos
0-2
Akritas Chloraka -
INT Clu 12:00 ft Kitchee
2-2
Buriram -
17.08.2018
INT Clu 19:00 ft Melilla
1-2
Atl. Madrid B -
INT Clu 18:30 ft CD Badajoz
0-1
Sevilla B -
INT Clu 17:00 ft Santander
3-1
Real Madrid B -
INT Clu 16:00 ft Gernika
2-3
Balmaseda -
INT Clu 15:30 ft Nea Salamis
3-1
Doxa -
16.08.2018
INT Clu 17:00 ft Cristo Atlético
0-1
Salmantino -
15.08.2018
INT Clu 18:00 ft Arandina
2-2
Unionistas de Salamanca -
INT Clu 17:00 ft FC Jumilla
2-2
Al Feiha -
INT Clu 17:00 ft Hercules
2-1
Murcia -
INT Clu 17:00 ft UCAM Murcia
3-0
Ontinyent -
INT Clu 16:30 pen. CD Calahorra
1-1
Burgos -
INT Clu 16:00 pen. Gimnástica Segoviana
0-0
Navalcarnero -
14.08.2018
INT Clu 18:30 ft CD Badajoz
1-0
Betis B -
INT Clu 18:00 ft San Roque
2-3
Sevilla B -
INT Clu 17:00 ft Cartagena
3-1
Villarreal B -
INT Clu 17:00 ft Sestao
0-2
Arenas de Getxo -
INT Clu 16:00 ft Benrath
0-13
Dusseldorf -
INT Clu 15:30 ft Portugalete
1-0
Barakaldo -
12.08.2018
INT Clu 18:00 ft Guijuelo
4-1
Unionistas de Salamanca -
INT Clu 16:30 ft La Bañeza
1-3
Leonesa -
INT Clu 16:30 ft Nea Salamis
0-1
Omonia 0-0
INT Clu 16:30 ft Vicenza
3-1
Trento Calcio 1921 1-0
INT Clu 11:00 ft Tenerife II
0-1
UD Las Palmas -
11.08.2018
INT Clu 19:30 ft Valencia
3-0
Bayer Leverkusen -
INT Clu 19:00 pen. Tenerife
0-0
Celta Vigo B 0-0
INT Clu 19:00 ft Xerez
1-3
Sanluqueno 0-0
INT Clu 18:30 ft Algeciras (Esp)
0-1
Linense -
INT Clu 18:15 ft Cornellà
1-0
Peralada 1-0
INT Clu 18:00 ft El Ejido
0-1
Murcia 0-1
INT Clu 18:00 ft Ontinyent
2-0
FC Jumilla 1-0
INT Clu 18:00 ft Recreativo Huelva
1-0
Sevilla B -
INT Clu 17:30 ft Gimnástica Segoviana
1-1
Real Valladolid II 0-1
INT Clu 17:00 ft Amurrio
1-3
Amorebieta 1-0
INT Clu 17:00 ft Rinconeda Polanco
0-7
Torrelavega -
INT Clu 16:00 ft Leonesa
1-2
Santander 0-1
INT Clu 16:00 pen. Gernika
2-2
Burgos 1-1
INT Clu 15:00 ft Anagennisi Derynia
1-4
Nea Salamis -
INT Clu 14:30 ft Alki Oroklini
0-1
AEL Limassol 0-0
INT Clu 09:00 ft Granada CF B
0-1
Jaen -
INT Clu 08:30 ft Arenas de Getxo
1-2
Aurrerá de Vitoria -
10.08.2018
INT Clu 17:00 ft Al Feiha
3-2
Cartagena -
09.08.2018
INT Clu 18:00 ft Ourense CF
1-2
Celta Vigo B -
INT Clu 17:30 ft Zamora
1-0
Salmantino -
INT Clu 17:00 ft Murcia
2-0
FC Jumilla -
08.08.2018
INT Clu 18:30 pen. Arenteiro
0-0
Pontevedra (Esp) -
INT Clu 18:30 ft Forli
0-0
Rimini -
INT Clu 18:30 ft UD San Pedro
0-3
Marbella (Esp) -
INT Clu 18:00 ft Algeciras (Esp)
0-2
San Fernando -
INT Clu 18:00 ft Atlético Astorga
0-2
Ponferradina -
INT Clu 17:30 ft Guijuelo
0-0
Villanovense -
INT Clu 17:00 ft Amurrio
0-3
Barakaldo -
INT Clu 17:00 ft Balmaseda
1-1
Arenas de Getxo -
INT Clu 17:00 ft Club Bermeo
0-0
Amorebieta -
INT Clu 17:00 ft Constancia
0-3
Baleares -
INT Clu 17:00 ft Wuppertaler
13-0
RWS Lohberg -
INT Clu 16:00 ft Paralimni
2-1
Omonia -
07.08.2018
INT Clu 19:00 ft Utrera
0-1
Sevilla B -
INT Clu 17:00 ft Al Feiha
1-1
Murcia -
06.08.2018
INT Clu 17:30 ft Granada CF B
2-0
Melilla -
05.08.2018
INT Clu 17:00 ft Mirandes
0-0
Unionistas de Salamanca -
INT Clu 16:00 ft Lusitania FC Lourosa
3-2
Leixoes -
04.08.2018
INT Clu 18:00 ft Ibarra
0-2
Tenerife -
INT Clu 17:00 pen. Arenas de Getxo
2-2
Unión Adarve -
INT Clu 17:00 ft Torrelavega
2-3
R. Sociedad B -
INT Clu 17:00 ft AD Sanjoanense
2-5
Ferreira -
INT Clu 17:00 ft UCAM Murcia
0-0
Villarreal B -
INT Clu 17:00 ft Valencia B
1-1
Levante UD B -
INT Clu 14:30 ft Ermis
2-2
Alki Oroklini -
INT Clu 09:00 ft Gernika
0-2
Aurrerá de Vitoria -
INT Clu 08:00 ft Gijon B
1-2
Depor -
02.08.2018
INT Clu 17:30 ft Anguiano
0-4
UD Logrones -
INT Clu 17:00 ft Picerno
2-3
Rossoblu Potenza -
INT Clu 15:00 ft Renato Curi Angolana
0-4
Pescara -
01.08.2018
INT Clu 19:00 pen. San Roque
2-2
Recreativo Huelva -
INT Clu 18:45 ft Salernitana
2-1
Reggina -
INT Clu 18:00 ft Alhaurino
1-3
Malaga B (Esp) -
INT Clu 18:00 ft Orihuela
0-1
Hercules -
INT Clu 18:00 ft UD Santa Marta
0-3
Guijuelo -
INT Clu 17:30 ft Ebro
3-0
Izarra -
INT Clu 17:30 ft C.D.S. Naval
1-1
Torrelavega -
INT Clu 17:30 ft Real Valladolid II
1-1
La Virgen del Camino -
INT Clu 17:00 ft Leioa
1-1
Deusto -
INT Clu 17:00 ft Santander
3-1
Barakaldo -
INT Clu 17:00 ft Sodupe
3-2
Arenas de Getxo -
INT Clu 16:00 ft Amorebieta
3-0
Durango -
INT Clu 16:00 ft Hartberg
2-1
Al Quadisiya -
31.07.2018
INT Clu 19:00 ft Coria C.F. (Esp)
1-3
Sevilla B -
INT Clu 17:15 ft Granada CF B
2-2
Almeria B -
INT Clu 17:00 ft SW Essen
5-0
Ahlen -
30.07.2018
INT Clu 17:00 ft Birkirkara
2-1
Hibernians -
INT Clu 16:30 ft Villarreal B
1-0
FC Jumilla -
29.07.2018
INT Clu 18:30 ft Valdelacalzada
0-2
Don Benito -
INT Clu 18:00 ft Llerenense
2-4
Villanovense -
INT Clu 17:00 ft Deportivo La Coruña II
1-0
Villalbés -
28.07.2018
INT Clu 19:00 ft CD Badajoz
0-1
Setubal -
INT Clu 19:00 ft Los Barrios
0-4
Linense -
INT Clu 18:30 ft Atlético Mancha Real
1-0
Granada CF B -
INT Clu 18:30 ft Orihuela
1-2
Murcia -
INT Clu 17:00 ft Haro
0-6
UD Logrones -
INT Clu 16:00 ft Paralimni
1-2
Alki Oroklini -
INT Clu 15:30 ft Lucko
0-0
Medimurje -
INT Clu 14:00 ft Alfreton
2-0
Chesterfield -
INT Clu 14:00 ft Altrincham
1-2
Salford -
INT Clu 14:00 ft Blyth
1-3
Gateshead -
INT Clu 14:00 ft Brackley
2-0
Oxford City -
INT Clu 14:00 ft Bradford PA
2-0
Barrow -
INT Clu 14:00 ft Braintree
0-0
Chelmsford -
INT Clu 14:00 ft Dorchester
0-2
Torquay -
INT Clu 14:00 ft Halifax
1-2
Boston -
INT Clu 14:00 ft Hemel Hempstead
2-3
Dagenham & Red. -
INT Clu 14:00 ft Hyde
0-2
Bala -
INT Clu 14:00 ft Solihull
0-3
Kidderminster -
INT Clu 14:00 ft Southport
3-1
Bury -
INT Clu 14:00 ft Stockport
1-1
Macclesfield -
INT Clu 14:00 ft Tamworth
1-1
Buxton -
INT Clu 14:00 ft Woking
1-1
Dover Ath. -
INT Clu 14:00 ft Wrexham
2-3
Forest Green -
INT Clu 12:00 ft Gainsborough
0-4
Grimsby -
INT Clu 09:30 ft Leioa
2-1
SD San Pedro -
INT Clu 09:30 ft Mirandes
0-1
Deportivo Alaves II -
INT Clu 09:00 ft Marino
1-0
Gijon B -
INT Clu 09:00 ft Sodupe
1-3
Aurrerá de Vitoria -
INT Clu 08:30 ft Ebro
5-1
SD Ejea -
INT Clu 08:00 ft El Ejido
0-0
Baleares -
27.07.2018
INT Clu 18:45 ft Swindon Supermarine
1-4
Swindon -
INT Clu 18:00 ft Izarra
0-0
Corellano -
INT Clu 18:00 ft Jong Sparta
1-5
Lienden -
INT Clu 16:00 ft Amorebieta
1-0
Balmaseda -
INT Clu 16:00 ft Anorthosis
1-0
Achnas -
INT Clu 16:00 ft Rodez
0-2
Villefranche -
26.07.2018
INT Clu 19:00 ft Tamaraceite
0-3
UD Las Palmas -
INT Clu 17:00 ft Schonnebeck
3-2
Ennepetal -
INT Clu 16:00 ft Real Oviedo II
1-1
Deportivo La Coruña II -
INT Clu 15:45 ft Birkirkara
1-0
Santa Lucía -
25.07.2018
INT Clu 19:00 ft Muleño
0-3
Murcia -
INT Clu 18:45 ft Hereford FC
1-3
Forest Green -
INT Clu 18:30 pen. Terrassa (Esp)
1-1
Espanyol B -
INT Clu 17:00 ft El Ejido
2-0
UCAM Murcia -
INT Clu 17:00 ft Zaragoza B
0-1
Ebro -
INT Clu 17:00 ft Gijon B
2-1
Cultural Leonesa II -
INT Clu 16:30 ft Markranstadt
0-9
Magdeburg -
INT Clu 16:00 ft Radnik Sesvete
2-4
Kustosija -
INT Clu 16:00 ft Znojmo
0-2
Al Rayyan -
24.07.2018
INT Clu 18:45 ft Barrow
5-0
Lancaster -
INT Clu 18:45 ft Chester
2-2
Morecambe -
INT Clu 18:45 ft Dorchester
0-2
Yeovil -
INT Clu 18:45 ft Dover Ath.
1-0
Welling -
INT Clu 18:45 ft Eastbourne Borough
1-3
Burgess Hill -
INT Clu 18:45 ft Ebbsfleet
2-2
Cambridge Utd -
INT Clu 18:45 ft Hyde
1-2
United of Manchester -
INT Clu 18:45 ft St. Albans
1-1
Leyton Orient -
INT Clu 18:45 ft Weston
4-1
Cheltenham -
INT Clu 18:45 ft Workington
1-3
Carlisle -
INT Clu 18:30 ft Chorley
0-1
Tranmere -
INT Clu 18:30 ft Macclesfield
1-1
Wrexham -
INT Clu 16:00 ft Santander
1-0
Aurrerá de Vitoria -
23.07.2018
INT Clu 17:00 ft El Ejido
1-1
Al Ahli Dubai (Uni) -
22.07.2018
INT Clu 18:00 ft Bembibre
0-4
Leonesa -
INT Clu 18:00 ft CFI Alicante
0-2
Elche -
INT Clu 15:00 ft Bissingen
2-2
Stuttgart (Am) -
INT Clu 15:00 ft Pescara
10-0
Il Delfino -
INT Clu 12:00 ft Altglienicke
2-0
Chemie Leipzig -
21.07.2018
INT Clu 18:00 ft Toralense
0-5
Ponferradina -
INT Clu 17:30 ft Viveiro
0-6
Lugo -
INT Clu 17:00 ft Eulma
1-0
ES Setif -
INT Clu 17:00 ft Hercules
2-0
Rayo Ibense -
INT Clu 17:00 ft Zalaegerszegi
2-1
Al Arabi -
INT Clu 15:00 ft Empoli
0-0
Pro Vercelli -
INT Clu 15:00 ft Garching
1-5
Munich 1860 -
INT Clu 14:00 ft Telford
3-1
Wrexham -
INT Clu 14:00 ft Chester
0-1
Bury -
INT Clu 14:00 ft Concord
2-3
Leyton Orient -
INT Clu 14:00 ft Dartford
0-1
Colchester -
INT Clu 14:00 ft Fylde
0-1
Carlisle -
INT Clu 14:00 ft Jeddeloh
4-0
VfL Oldenburg -
INT Clu 14:00 ft Southport
3-0
Barrow -
INT Clu 14:00 ft Spennymoor Town
0-1
Hartlepool -
INT Clu 14:00 ft Wealdstone
1-1
Aldershot -
INT Clu 14:00 ft Woking
0-1
Salford -
INT Clu 13:00 ft Nuneaton
0-5
Chesterfield -
INT Clu 12:00 ft Gutersloh
3-3
Wiedenbruck -
INT Clu 12:00 ft Kaiserslautern (Am)
2-1
Morlautern -
INT Clu 12:00 ft Saarbrücken
1-0
Wattenscheid -
INT Clu 12:00 ft Westfalia Rhynern
1-0
Kaan-Marienborn -
INT Clu 09:00 ft Balmazujvaros (Hun)
5-0
Cigand SE -
INT Clu 09:00 ft Hertha Berlin (Am)
1-1
St. Pauli (Am) -
INT Clu 08:30 ft Ebro
0-0
Teruel -
INT Clu 08:00 ft Dragovoljac (Cro)
3-0
Kustosija -
INT Clu 08:00 ft Radnik Sesvete
3-0
Lucko -
20.07.2018
INT Clu 18:45 ft Altrincham
0-3
Crewe -
INT Clu 18:45 ft Maidstone
1-3
Billericay -
INT Clu 17:00 ft Elversberg
3-0
Eintracht Trier -
INT Clu 16:30 ft FC Grimma
0-7
RB Leipzig -
INT Clu 16:30 ft Villefranche
0-1
Lyon Duchere -
18.07.2018
INT Clu 18:45 ft Chelmsford
1-0
Dover Ath. -
INT Clu 18:30 ft Swindon Supermarine
2-2
Forest Green -
INT Clu 17:15 ft Sprockhovel
2-1
SC Velbert -
INT Clu 17:00 ft Siegburger
1-4
Bonner (Ger) -
INT Clu 16:30 ft Birkirkara
3-1
Tarxien -
INT Clu 16:30 ft Ludwigsfelder FC
1-4
Altglienicke -
INT Clu 16:00 ft Csakvari
3-0
Varaždin -
INT Clu 15:30 ft AEK Larnaca
2-0
Paralimni -
INT Clu 15:00 ft Hertha Berlin (Am)
1-2
Eintracht Norderstedt -
INT Clu 09:00 ft Balmazujvaros (Hun)
2-0
Nyírbátori FC -
17.07.2018
INT Clu 18:45 ft Hornchurch
2-0
Concord -
INT Clu 18:45 ft Sudbury
2-4
Braintree -
INT Clu 18:45 ft Alfreton
3-0
Buxton -
INT Clu 18:45 ft Altrincham
1-0
Macclesfield -
INT Clu 18:45 ft Basingstoke
1-1
Eastleigh -
INT Clu 18:45 ft Chippenham
2-0
Swindon -
INT Clu 18:45 ft Halifax
2-3
Port Vale -
INT Clu 18:45 ft Harrogate
3-1
Brighouse Town -
INT Clu 18:45 ft St. Neots
0-3
Stevenage -
INT Clu 18:45 ft United of Manchester
0-2
Oldham -
INT Clu 18:45 ft Wealdstone
0-0
Maidenhead -
INT Clu 18:30 ft Dagenham & Red.
1-1
Colchester -
INT Clu 18:30 ft Gainsborough
0-4
Chesterfield -
INT Clu 18:00 ft Bath City
0-1
Exeter -
INT Clu 18:00 ft SC Victoria Hamburg
3-0
Eichede -
INT Clu 16:30 ft Eintracht Norderstedt
3-2
Babelsberg -
INT Clu 16:00 ft Saarbrücken
3-2
Kabylie -
16.07.2018
INT Clu 18:00 ft Tavistock
0-6
Cardiff -
INT Clu 17:00 ft Braunschweig (Am)
1-0
Halberstadt -
15.07.2018
INT Clu 11:00 ft Atlas Delmenhorst
1-2
BSV Rehden -
INT Clu 11:00 ft Babelsberg
2-2
Blau-Weiß 90 -
INT Clu 09:15 ft Westfalia Herne
1-0
Lohfelden -
14.07.2018
INT Clu 21:00 ft Curico Unido
2-0
Rangers -
INT Clu 17:00 ft Lakhwiya
4-1
Bischofshofen (Aut) -
INT Clu 17:00 ft Hartberg
3-2
Bad Gleichenberg -
INT Clu 16:00 ft Gyirmot SE
0-0
Vasas -
INT Clu 15:00 ft Atalanta
4-0
Brusaporto -
INT Clu 15:00 ft Ch. Odessa
2-2
Mykolaiv -
INT Clu 15:00 ft Hartberg
3-3
Weiz -
INT Clu 15:00 ft Irdning
0-22
Everton -
INT Clu 14:00 ft Barrow
1-0
Crewe -
INT Clu 14:00 ft Boston
1-1
Chesterfield -
INT Clu 14:00 ft Chelmsford
1-4
Cambridge Utd -
INT Clu 14:00 ft Curzon Ashton
0-2
Oldham -
INT Clu 14:00 ft Folkestone
1-1
Dover Ath. -
INT Clu 14:00 ft Poole Town
0-4
Torquay -
INT Clu 12:00 ft BFC Dynamo
2-1
Brandenburger -
INT Clu 12:00 ft Waldgirmes
2-4
Hessen Dreieich -
INT Clu 12:00 ft Wuppertaler
2-0
Hilden -
INT Clu 11:30 ft Viktoria Berlin
1-3
Lichtenberg -
INT Clu 11:00 ft Bonner (Ger)
4-0
TuS Koblenz -
INT Clu 11:00 ft Ennepetal
3-0
SW Essen -
INT Clu 11:00 ft Meerbusch
0-9
Dusseldorf -
INT Clu 10:00 ft Köln (Am)
1-1
Eintracht Trier -
INT Clu 10:00 ft Termalica B-B.
1-1
Stal Mielec -
INT Clu 08:30 ft Rapid Vienna (Am)
0-0
Sturm (Am) -
13.07.2018
INT Clu 18:45 ft Brackley
1-0
Milton Keynes Dons -
INT Clu 18:30 ft Farsley
2-3
Harrogate -
INT Clu 18:30 ft Weston
6-6
Forest Green -
INT Clu 17:00 ft Babelsberg
3-1
Tennis Borussia -
INT Clu 16:30 ft Eilenburg
1-2
Chemnitzer FC -
INT Clu 16:30 ft Preussen Munster
3-3
Verl -
INT Clu 16:30 ft Steinbach
1-1
Kassel -
INT Clu 07:30 ft Chindia Targoviste
2-0
Baloteşti -
12.07.2018
INT Clu 18:45 ft Bradford PA
0-3
Mansfield -
INT Clu 17:30 ft Eintracht Trier
3-1
Jeunesse Esch -
INT Clu 17:00 ft HSC Hannover
1-1
Egestorf-Langreder -
INT Clu 10:00 ft Ulyanovsk
0-0
Neftekhimik -
INT Clu 00:00 ft Minnesota
1-2
Saprissa -
11.07.2018
INT Clu 23:00 ft San Francisco
2-0
Santos DG -
INT Clu 18:00 ft Germania Ratingen
1-1
SV 1919 Straelen -
INT Clu 17:00 ft Vohwinkel
0-5
Wuppertaler -
INT Clu 16:30 ft Ludwigsfelder FC
1-6
Viktoria Berlin -
INT Clu 15:00 ft Cegledi
0-2
Netanya -
INT Clu 15:00 ft Jihlava
10-0
Velke Mezirici -
INT Clu 13:00 ft Cherno More
2-0
Ludogorets II -
INT Clu 13:00 ft Siofok
1-1
Balmazujvaros (Hun) -
INT Clu 01:00 ft Sonsonate
0-1
Municipal -
10.07.2018
INT Clu 23:00 pen. River Plate
2-2
Operário PR -
INT Clu 18:45 ft St. Albans
1-3
Stevenage -
INT Clu 18:45 ft Tamworth
0-3
Solihull -
INT Clu 18:30 ft Torquay
1-4
Forest Green -
INT Clu 18:00 ft Süderelbe
0-2
Teutonia Hamburg -
INT Clu 17:30 ft Baumberg
2-1
TV Herkenrath -
INT Clu 16:00 ft Arminia Ludwigshafen
0-2
Walldorf -
INT Clu 16:00 ft Stadtallendorf
3-2
Waldgirmes -
INT Clu 15:00 ft Spartak Moscow II
2-2
T. Moscow -
09.07.2018
INT Clu 23:30 ft Plaza Amador
1-0
Santos DG -
INT Clu 12:30 ft Chayka
1-0
Spartak Nalchik -
08.07.2018
INT Clu 21:15 ft Alianza FC
1-0
Municipal -
INT Clu 14:00 ft Hanau
0-9
Darmstadt -
INT Clu 13:00 ft SW Essen
1-4
Essen -
INT Clu 13:00 ft Oldenburg
1-2
Wiedenbruck -
INT Clu 12:30 ft Hamburger (Am)
4-0
SC Victoria Hamburg -
INT Clu 12:00 ft CfR Pforzheim
0-5
Walldorf -
INT Clu 12:00 ft Oberhausen
4-1
Oberneuland -
INT Clu 11:00 ft FC 08 Homburg
1-0
Jeunesse Esch -
INT Clu 01:00 ft Plaza Amador
3-1
San Francisco -
07.07.2018
INT Clu 14:00 ft Mainz (Am)
3-1
Schott Mainz -
INT Clu 12:00 ft Alzenau
1-2
FSV Frankfurt -
INT Clu 11:30 ft Lokomotive Leipzig
1-1
FC Viktoria Koln -
INT Clu 11:30 ft Velbert
1-1
Oberhausen -
INT Clu 11:30 ft Furstenwalde
1-1
Lichtenberg -
INT Clu 11:00 ft Babelsberg
3-3
Chemie Leipzig -
INT Clu 11:00 ft Hannover (Am)
2-0
HSC Hannover -
INT Clu 11:00 ft Leningradets
3-1
Pskov -
INT Clu 11:00 ft Tennis Borussia
0-2
Altglienicke -
INT Clu 10:30 ft Kaiserslautern (Am)
0-3
Fola (Lux) -
INT Clu 08:00 ft Astra Ploiesti
2-0
Baloteşti -
06.07.2018
INT Clu 16:00 ft Viktoria Berlin
2-2
Holstein Kiel (Am) -
INT Clu 09:00 ft Chelyabinsk
1-0
Ural II -
INT Clu 08:00 ft Lyon Duchere
1-1
Bourg Peronnas -
05.07.2018
INT Clu 17:15 ft Meiendorfer SV
3-0
Sasel -
INT Clu 16:30 ft Furstenwalde
1-3
Union Berlin -
04.07.2018
INT Clu 17:30 ft Süderelbe
1-5
Hansa Luneburg -
INT Clu 17:00 ft Dusseldorf (Am)
3-1
Schonnebeck -
01.07.2018
INT Clu 13:00 ft Holzhausen
0-7
Lotte -
INT Clu 12:00 ft Hertha Zehlendorf
0-3
Bischofswerdaer -
INT Clu 07:30 ft Volgar
1-1
Chernomorets Novorossijsk -
30.06.2018
INT Clu 14:30 ft Stadeln
0-5
Greuther Furth -
INT Clu 12:00 ft TSG Neustrelitz
1-2
BAK '07 -
INT Clu 12:00 ft Verl
1-0
TSV Havelse -
INT Clu 12:00 ft Wattenscheid
5-1
Sportfreunde Siegen -
INT Clu 11:00 ft Hannover (Am)
2-3
Dusseldorf (Am) -
INT Clu 08:30 ft T. Moscow
3-3
Veles -
29.06.2018
INT Clu 17:30 ft SC Victoria Hamburg
2-3
Eintracht Norderstedt -
INT Clu 17:00 ft Gleisdorf
2-1
Admira (Am) -
INT Clu 17:00 ft Sportfreunde Königshardt
0-9
Oberhausen -
INT Clu 16:00 ft TB/ASV Regenstauf
1-13
Regensburg -
27.06.2018
INT Clu 17:00 ft Adler Riemke
0-17
Bochum -
INT Clu 17:00 ft Hertha Berlin (Am)
4-0
TSG Neustrelitz -
26.06.2018
INT Clu 17:15 ft Meiendorfer SV
1-5
Drochtersen / Assel -
24.06.2018
INT Clu 13:00 ft Lüstringen
0-8
VfL Osnabruck -
INT Clu 13:00 ft Viktoria Herxheim
0-4
Kaiserslautern -
INT Clu 12:00 ft Preussen Munster
4-1
Münster 08 -
23.06.2018
INT Clu 15:00 ft Putnok VSE
2-8
Vasas -
INT Clu 08:30 ft Slavoj Trebišov
0-2
Lokomotiva Kosice -
17.06.2018
INT Clu 16:30 ft Legia
5-1
Mazur Karczew -
INT Clu 13:00 ft Öster
0-6
Brondby -
INT Clu 12:00 ft Eltersdorf
1-3
Furth (Am) -
16.06.2018
INT Clu 16:00 ft NK Smartno
0-10
Maribor -
13.06.2018
INT Clu 16:30 ft Erlangen
1-4
Nurnberg (Am) -
10.06.2018
INT Clu 20:00 ft Alianza FC
3-1
Olimpia -
14.04.2018
INT Clu 09:00 ft Olafsvik
1-3
Stjarnan -
11.04.2018
INT Clu 17:00 ft Hallescher
4-2
Lokomotive Leipzig -
08.04.2018
INT Clu 16:00 ft Bryne
0-1
Vidar -
INT Clu 13:00 ft Valerenga 2
7-0
Nybergsund -
07.04.2018
INT Clu 14:00 ft Raufoss
3-1
Honefoss -
INT Clu 13:00 ft Fredrikstad
1-2
Arendal -
INT Clu 10:00 ft K. Oslo
4-2
Asker -
03.04.2018
INT Clu 12:00 ft Rovaniemi
3-0
KPV -
02.04.2018
INT Clu 14:00 ft Raufoss
3-2
Kjelsas -
INT Clu 10:00 ft K. Oslo
3-3
Halden -
31.03.2018
INT Clu 14:00 ft Moss
0-2
Arendal -
29.03.2018
INT Clu 15:30 ft JJK Jyväskylä
3-0
MiKi Mikkeli -
INT Clu 10:00 ft Fredrikstad
1-0
Halden -
28.03.2018
INT Clu 17:00 ft Honefoss
2-5
Elverum -
INT Clu 15:30 ft Kjelsas
2-1
Skeid -
INT Clu 11:00 ft Asker
5-0
Ullern (Nor) -
INT Clu 09:00 ft Cartagena
2-1
Vestmannaeyjar -
27.03.2018
INT Clu 16:30 ft Madla
1-1
Vidar -
INT Clu 15:00 ft Viking
2-6
Jerv -
26.03.2018
INT Clu 16:00 ft Fredrikstad
2-0
Ull/Kisa -
25.03.2018
INT Clu 16:00 ft Sogndal
5-1
Asane -
INT Clu 12:00 ft Tromsdalen
0-0
Alta -
24.03.2018
INT Clu 22:00 ft Guadalajara Chivas
0-2
U.A.N.L.- Tigres -
INT Clu 13:00 ft Bytovia Bytów
2-1
Stargard Szczecinski -
INT Clu 13:00 ft HJK
0-0
Levadia -
INT Clu 13:00 ft Kjelsas
3-1
Valerenga 2 -
INT Clu 13:00 ft Mariehamn
0-2
Oskarshamns AIK -
INT Clu 12:00 ft Beroe
3-1
Botev Galabovo -
INT Clu 11:15 ft AC Oulu
1-1
PS Kemi -
INT Clu 11:00 ft K. Oslo
4-1
Lyn -
23.03.2018
INT Clu 15:30 ft Ham-Kam
2-0
Floro -
INT Clu 13:00 ft Honved
2-2
Trencin -
INT Clu 11:00 ft Ruch
2-1
Frydek-Mistek -
INT Clu 10:00 ft Mezokovesd-Zsory
1-1
Debrecen -
19.03.2018
INT Clu 09:00 ft Khimik Novomoskovsk
1-0
Strogino M. -
18.03.2018
INT Clu 14:00 ft Fredrikstad
0-1
Mjondalen -
INT Clu 13:00 ft Strommen
3-1
Sandefjord -
17.03.2018
INT Clu 16:00 ft PS Kemi
1-0
Skellefteå -
INT Clu 13:30 ft Floro
3-2
Hodd -
INT Clu 13:00 ft Asker
1-0
Moss -
INT Clu 13:00 ft Elverum
0-2
Baerum -
INT Clu 13:00 ft Frej
0-3
Brage -
INT Clu 13:00 ft Sandnes Ulf
1-1
Egersunds -
INT Clu 13:00 ft Viking
5-3
Flekkeroy -
INT Clu 12:00 ft Grorud
1-3
Valerenga 2 -
INT Clu 12:00 ft Honefoss
2-2
K. Oslo -
INT Clu 10:00 ft FC Minsk
1-0
Tarpeda -
16.03.2018
INT Clu 18:30 ft Raufoss
3-2
Nybergsund -
INT Clu 15:00 ft Arendal
1-1
Jerv -
15.03.2018
INT Clu 16:50 ft Stjordals Blink
1-1
Verdal -
INT Clu 15:30 ft Linense
2-2
Notodden -
INT Clu 15:00 ft Sogndal
3-1
Nest-Sotra -
14.03.2018
INT Clu 17:00 ft Frej
3-0
Sollentuna -
INT Clu 12:00 ft Persela Lamongan (Ina)
1-0
Bhayangkara -
INT Clu 08:30 ft Persipura Jayapura (Ina)
3-1
Barito Putra -
13.03.2018
INT Clu 15:30 ft Valerenga 2
2-2
Stabaek 2 -
INT Clu 13:30 ft Hansa Rostock
2-1
Świt Skolwin -
12.03.2018
INT Clu 15:00 ft Kongsvinger
6-1
Longfor -
11.03.2018
INT Clu 15:00 ft Strommen
1-1
Jerv -
INT Clu 13:00 ft Piteå
1-1
Djurgården -
INT Clu 12:00 ft Barito Putra
3-1
Persela Lamongan (Ina) -
INT Clu 11:00 ft Honefoss
1-1
Alta -
INT Clu 08:30 ft Bhayangkara
0-1
Persipura Jayapura (Ina) -
10.03.2018
INT Clu 14:00 ft Aalesund
2-0
Floro -
INT Clu 14:00 ft Gefle
1-0
Syrianska -
INT Clu 13:30 ft Arezzo
0-1
Fano -
INT Clu 11:45 ft Vidar
2-2
Egersunds -
INT Clu 11:00 ft HIK
2-1
AB Copenhagen -
INT Clu 11:00 ft K. Oslo
3-0
Moss -
INT Clu 10:30 ft Arendal
1-0
Notodden -
09.03.2018
INT Clu 17:00 ft Asker
0-1
Alta -
INT Clu 17:00 ft Viking
1-1
Asane -
INT Clu 16:00 ft Sogndal
2-2
Hodd -
INT Clu 12:00 ft Persela Lamongan (Ina)
0-0
Persipura Jayapura (Ina) -
INT Clu 08:00 ft Bhayangkara
1-2
Barito Putra -
08.03.2018
INT Clu 16:50 ft Stjordals Blink
1-0
Steinkjer -
INT Clu 16:00 ft Fredrikstad
4-0
Raufoss -
INT Clu 15:00 ft Jerv
1-1
Kongsvinger -
07.03.2018
INT Clu 15:00 ft Strommen
4-1
Tromsdalen -
06.03.2018
INT Clu 09:00 ft Tekstilshtik
2-0
S. Kostroma -
04.03.2018
INT Clu 15:00 ft Sandnes Ulf
2-1
HJK -
INT Clu 14:00 ft PS Kemi
1-3
Tegs -
INT Clu 11:00 ft Valerenga 2
3-2
Odd Grenland 2 -
03.03.2018
INT Clu 13:00 ft Ham-Kam
4-1
Fram -
INT Clu 12:00 ft Flekkeroy
0-3
Egersunds -
INT Clu 11:15 ft Orgryte
1-0
Fredrikstad -
INT Clu 11:00 ft Armavir
3-1
Dinamo Stavropol -
INT Clu 11:00 ft Asker
1-4
Skeid -
INT Clu 11:00 ft Chojnice
0-3
Gryf Wejherowo -
INT Clu 11:00 ft K. Oslo
2-2
Notodden -
INT Clu 10:30 ft TP-47
4-4
OLS -
INT Clu 09:00 ft Krasnodar II
3-0
Kuban' Krasnodar II -
02.03.2018
INT Clu 11:00 ft Veles
2-2
Zorkiy -
01.03.2018
INT Clu 15:00 ft Skovshoved
1-3
Floro -
INT Clu 15:00 ft Ull/Kisa
1-0
Sandnes Ulf -
INT Clu 00:30 pen. LDU Quito
2-2
Arizona United -
28.02.2018
INT Clu 12:00 ft Kuban' Krasnodar II
1-1
Maykop -
INT Clu 09:45 ft FC Minsk
0-2
FK Gorodeja -
27.02.2018
INT Clu 15:00 ft Sheriff Tiraspol
0-1
KuPS -
25.02.2018
INT Clu 11:00 ft Honefoss
6-1
Valdres -
24.02.2018
INT Clu 15:00 ft Sogndal
1-1
Floro -
INT Clu 14:00 ft Mjondalen
3-1
Raufoss -
INT Clu 13:00 ft Arendal
3-1
Fram -
INT Clu 13:00 ft Bryne
1-0
V. Haugesund -
INT Clu 13:00 ft Honefoss
3-1
Gjøvik-Lyn -
INT Clu 12:30 ft Neman
1-0
Alf-2007 -
INT Clu 12:00 ft Kuban' Krasnodar II
1-2
Biolog -
INT Clu 11:00 ft Grorud
1-4
Elverum -
INT Clu 11:00 ft Ol. Grudziadz
0-1
Gryf Wejherowo -
INT Clu 11:00 ft Strogino M.
3-2
Ryazan -
INT Clu 11:00 ft Zaglebie Sosnowiec
0-1
GKS Belchatow -
INT Clu 10:00 ft Rozwój Katowice (Pol)
3-3
GKS Katowice -
INT Clu 09:30 ft 1. FC Schweinfurt
7-2
Eltersdorf -
INT Clu 08:00 ft Ural II
0-1
Chelyabinsk -
23.02.2018
INT Clu 17:00 ft Odra Opole
1-0
Jastrzebie -
INT Clu 16:30 ft PS Kemi
3-1
TP-47 -
INT Clu 11:00 ft Kongsvinger
2-1
Ull/Kisa -
INT Clu 10:00 ft Rakow
0-2
Tychy -
INT Clu 00:00 ft Fredrikstad
1-1
Zenit Petersburg 2 -
22.02.2018
INT Clu 17:00 ft Brodd
4-4
Vidar -
INT Clu 17:00 ft Strommen
2-1
Skeid -
INT Clu 15:45 ft Naestved
3-0
HIK -
21.02.2018
INT Clu 17:00 ft Raufoss
4-2
Ham-Kam -
INT Clu 15:30 ft Asane
1-0
Lysekloster -
INT Clu 14:30 ft Sachter Soligorsk
2-0
KuPS -
INT Clu 14:00 ft Ventspils
0-2
Esbjerg -
INT Clu 13:00 ft Odd Grenland
2-0
Jerv -
INT Clu 09:45 ft FC Minsk
3-1
Tarpeda -
20.02.2018
INT Clu 18:30 ft Roskilde
2-0
Desna -
18.02.2018
INT Clu 11:00 ft Alta
3-3
Tromsdalen -
INT Clu 11:00 ft Honefoss
1-1
Moss -
INT Clu 11:00 ft Naftan
1-6
Vigvam Smolevichi (Blr) -
INT Clu 10:00 ft Belshina
1-3
Slucksachar Sluck -
INT Clu 08:00 ft Marconi Stallions (Aus)
2-2
Manly Utd (Aus) -
INT Clu 07:00 ft Blacktown City (Aus)
2-3
Sydney Utd (Aus) -
INT Clu 07:00 ft Rockdale City Suns
2-3
Sutherland Sharks -
17.02.2018
INT Clu 17:00 ft Asane
0-0
Floro -
INT Clu 14:15 ft TPS
11-2
BK-46 -
INT Clu 14:00 ft Mjondalen
2-0
Kongsvinger -
INT Clu 13:00 ft BATE
3-0
FK Trakai -
INT Clu 13:00 ft Elverum
3-1
Eidsvold -
INT Clu 13:00 ft Notodden
4-1
Baerum -
INT Clu 13:00 ft Ull/Kisa
3-0
Raufoss -
INT Clu 12:00 ft Mezokovesd-Zsory
4-0
Cegledi -
INT Clu 12:00 ft Strommen
2-1
Ham-Kam -
INT Clu 12:00 ft Valerenga 2
3-1
Gjelleråsen -
INT Clu 11:00 ft Odra Opole
2-2
Rekord Bielsko-Biała -
INT Clu 11:00 ft Wacker Innsbruck (Am)
3-3
Kufstein -
INT Clu 10:45 ft Chojnice
3-1
Olsztyn -
INT Clu 10:00 ft Mezokovesd-Zsory
1-1
Szolnoki MAV -
INT Clu 10:00 ft Puszcza
2-2
Sandecja Nowy S. -
INT Clu 10:00 ft Soroksar
2-1
Vasas -
INT Clu 09:30 ft FC Minsk
1-1
Alf-2007 -
INT Clu 09:30 ft Pardubice
1-0
Otrokovice -
INT Clu 09:00 ft Hradec Kralove
9-1
Jirny -
INT Clu 09:00 ft Odra Opole
0-0
Kluczbork -
INT Clu 07:00 ft Tarpeda
0-2
Isloch Minsk -
INT Clu 06:00 ft Bonnyrigg White Eagles
3-0
Sydney Olympic (Aus) -
16.02.2018
INT Clu 19:00 ft Fredrikstad
0-0
Skeid -
INT Clu 18:00 ft Bad Gleichenberg
4-1
Rapid Vienna (Am) -
INT Clu 14:00 ft Odd Grenland 2
1-0
Stabaek 2 -
INT Clu 13:00 ft Jerv
1-2
Sandnes Ulf -
INT Clu 10:00 ft Tychy
1-0
Gornik Polkowice -
INT Clu 08:00 ft Armavir
3-0
Kuban' Krasnodar II -
15.02.2018
INT Clu 15:00 ft Ventspils
0-0
Wattens -
14.02.2018
INT Clu 23:30 ft Colo Colo
3-1
Alianza Lima -
INT Clu 16:00 ft Vasas
3-0
Monori SE -
INT Clu 13:00 ft Ujpest
2-1
Gyirmot SE -
INT Clu 10:00 ft Balmazujvaros (Hun)
2-0
Kazincbarcikai -
13.02.2018
INT Clu 10:00 ft Kamaz
3-1
Nosta -
12.02.2018
INT Clu 15:00 ft Videoton
3-1
Tianjin Teda -
INT Clu 10:00 ft Orenburg II
0-1
Ulyanovsk -
INT Clu 06:30 ft Nosta
2-0
Krylya Sovetov Samara II -
11.02.2018
INT Clu 16:00 ft Mariehamn
2-1
Paide Linnameeskond -
INT Clu 13:00 ft Piteå
1-2
Skellefteå -
INT Clu 11:00 ft Grorud
3-0
Alta -
INT Clu 10:00 ft Dnepr Mogilev
2-0
Slavia Mozyr -
INT Clu 07:00 ft Blacktown City (Aus)
4-4
Northern Tigers -
INT Clu 07:00 ft Rockdale City Suns
4-1
St. George Saints -
10.02.2018
INT Clu 17:00 ft Valerenga 2
2-1
Follo -
INT Clu 14:00 ft Mjondalen
6-0
Fram -
INT Clu 14:00 ft Solin
2-0
Sibenik -
INT Clu 14:00 ft Sotra
2-2
Asane -
INT Clu 13:30 ft ND Gorica
1-2
Triglav -
INT Clu 13:30 ft Honefoss
2-2
Baerum -
INT Clu 13:00 ft Beroe
3-0
Slavia Sofia -
INT Clu 13:00 ft Botev
0-3
Botev Vratsa -
INT Clu 13:00 ft Flora
1-1
HJK -
INT Clu 13:00 ft Gyirmot SE
2-3
Senica -
INT Clu 12:00 ft Karlslund
1-1
Carlstad -
INT Clu 12:00 ft Kongsvinger
4-0
Nybergsund -
INT Clu 12:00 ft Krsko
3-0
Rogaška -
INT Clu 11:00 ft Aluminij
2-3
Radomlje -
INT Clu 11:00 ft Angust Nazran
2-0
Biolog -
INT Clu 11:00 ft CSKA Sofia
2-1
Tsarsko selo -
INT Clu 11:00 ft Etar
2-1
Litex Lovech -
INT Clu 11:00 ft Ludogorets II
3-4
Dunav 2010 -
INT Clu 11:00 ft Puszcza
2-4
Opava -
INT Clu 11:00 ft Soroksar
1-1
Balmazujvaros (Hun) -
INT Clu 11:00 ft Strommen
3-0
Gjøvik-Lyn -
INT Clu 11:00 ft Ullern (Nor)
1-7
Kjelsas -
INT Clu 10:00 ft Chojnice
3-2
B. Gdynia -
INT Clu 10:00 ft Dorogi
4-0
Velke Ludince -
INT Clu 10:00 ft Puskás Academy
1-1
Tianjin Teda -
INT Clu 10:00 ft Haladas
3-2
Nafta -
INT Clu 09:00 ft Odra Opole
2-2
Rozwój Katowice (Pol) -
INT Clu 09:00 ft Žilina II
1-1
Frydek-Mistek -
INT Clu 08:20 ft Volna Pinsk
0-4
Isloch Minsk -
INT Clu 04:00 ft Heidelberg United
2-4
Sydney Olympic (Aus) -
09.02.2018
INT Clu 18:00 ft Raufoss
3-3
Elverum -
INT Clu 18:00 ft Oberhausen
2-2
Steinbach -
INT Clu 16:00 ft Skeid
5-0
Alta -
INT Clu 15:00 ft Ull/Kisa
0-0
Ham-Kam -
INT Clu 14:30 ft Munich 1860
2-1
Guizhou Renhe -
INT Clu 14:00 ft Osters
0-2
Mjallby -
INT Clu 13:00 ft Vereya
2-1
Botev Galabovo -
INT Clu 11:00 ft Hradec Kralove
0-2
Legnica -
INT Clu 10:30 ft Vitebsk
0-5
Naftan -
INT Clu 10:00 ft Vasas
7-0
III. Kerületi TUE -
INT Clu 08:30 ft Neman
1-3
FK Trakai -
08.02.2018
INT Clu 15:30 ft Dinamo Kiev
3-1
Tianjin Teda -
INT Clu 12:00 ft Lokomotiv Sofia 1929
1-0
Bistritsa -
INT Clu 08:00 ft Spartak Nalchik
3-0
Angust Nazran -
07.02.2018
INT Clu 23:00 ft Colo Colo
1-1
Cajamarca -
INT Clu 18:00 ft Cartagena
1-2
Meizhou Meixian Techand -
INT Clu 18:00 ft Dusseldorf (Am)
6-1
Dusseldorfer SC -
INT Clu 17:30 ft Sturm (Am)
3-5
Lafnitz -
INT Clu 17:00 ft Forde
3-4
Floro -
INT Clu 14:00 ft Vasas
1-0
Ivancsa -
INT Clu 13:00 ft Cherno More
1-4
Ludogorets II -
INT Clu 12:30 ft Dunav 2010
4-1
Nesebar -
INT Clu 12:00 ft Krasnodar II
1-1
Akademiya Futbola -
INT Clu 11:00 ft Tarpeda
0-2
Vitebsk -
INT Clu 10:00 ft Belshina
1-1
Dnepr Mogilev -
INT Clu 10:00 ft Odra Opole
1-0
Opava -
INT Clu 09:00 ft Arges
2-1
Chindia Targoviste -
06.02.2018
INT Clu 14:00 ft Khimki
3-0
Dolgie Prudy -
INT Clu 12:15 ft Legion Dynamo
3-1
Angust Nazran -
INT Clu 12:00 ft Köln (Am)
1-2
Essen -
INT Clu 11:30 ft Bardejov
0-0
L. Mikulas -
05.02.2018
INT Clu 14:00 ft Cukaricki
1-1
Sachter Soligorsk -
INT Clu 09:00 ft Chernomorets Novorossijsk
1-2
R. Volgograd -
04.02.2018
INT Clu 17:00 ft Tromsdalen
3-2
Salangen -
INT Clu 14:00 ft Flora
2-0
Spartaks -
INT Clu 14:00 ft Skeid
3-3
Moss -
INT Clu 12:00 ft Alf-2007
0-3
FK Trakai -
INT Clu 10:00 ft Furth (Am)
5-0
Eltersdorf -
INT Clu 09:00 ft Aluminij
1-1
Rogaška -
INT Clu 09:00 ft Vasas
7-0
Szabadkikötő -
INT Clu 08:00 ft GHFA Spirit
1-7
Bonnyrigg White Eagles -
INT Clu 08:00 ft Manly Utd (Aus)
2-2
Rockdale City Suns -
INT Clu 08:00 ft Marconi Stallions (Aus)
1-3
St. George Saints -
INT Clu 07:00 ft Blacktown City (Aus)
3-1
Mt Druitt Town -
INT Clu 04:00 ft Chiba
1-4
Kashiwa -
03.02.2018
INT Clu 13:00 ft Asker
1-2
Baerum -
INT Clu 13:00 ft Fredrikstad
3-0
Krakeroy -
INT Clu 12:00 ft Debrecen
3-3
Varda SE -
INT Clu 12:00 ft Hajduk Split II
0-2
Z. Moravce -
INT Clu 12:00 ft Ull/Kisa
7-0
K. Oslo -
INT Clu 11:00 ft Din. Minsk
0-1
Vitebsk -
INT Clu 11:00 ft Leczna
1-0
Wisla Pulawy -
INT Clu 11:00 ft Mačva Šabac
0-2
Javor -
INT Clu 11:00 ft Soroksar
2-1
Komarno -
INT Clu 11:00 ft Vitkovice (Cze)
5-4
Odra Petřkovice -
INT Clu 10:30 ft Zhodino
1-1
Neman -
INT Clu 10:15 ft Legnica
3-3
Rakow -
INT Clu 10:00 ft Lippstadt
0-1
Wiedenbruck -
INT Clu 10:00 ft MTK Budapest
1-3
Honved -
INT Clu 09:15 ft Pardubice
8-0
Mohelnice -
INT Clu 08:00 ft Vigvam Smolevichi (Blr)
1-4
FK Gorodeja -
INT Clu 05:00 ft Mito
3-4
Kashima -
INT Clu 04:00 ft South Hobart
2-1
Pascoe Vale -
INT Clu 01:30 ft Emelec
3-1
Delfin -
02.02.2018
INT Clu 23:00 ft Barcelona SC
1-1
Atletico River Plate -
INT Clu 18:00 ft Flekkeroy
0-1
Arendal -
INT Clu 17:30 ft Rochling
2-0
FC 08 Homburg -
INT Clu 16:00 ft Aalesund
4-0
Brattvag -
INT Clu 14:00 ft Cukaricki
0-0
Karvina -
INT Clu 14:00 ft Notodden
1-3
Jerv -
INT Clu 13:00 ft Kongsvinger
0-1
Ham-Kam -
INT Clu 10:00 ft Tychy
1-2
Opava -
INT Clu 09:30 ft Green Gully
3-0
Bulleen Lions -
INT Clu 09:00 ft Botev Vratsa
1-3
Bistritsa -
INT Clu 07:30 ft MetroStars
2-0
Adelaide City -
01.02.2018
INT Clu 15:00 ft Vasas
0-0
Penzugyor SE -
INT Clu 14:00 ft Dudelange
0-0
Orebro -
INT Clu 12:30 ft Zhodino
1-0
FK Gorodeja -
INT Clu 10:00 ft Neman
0-0
Vigvam Smolevichi (Blr) -
INT Clu 10:00 ft Presov
1-1
Lokomotiva Kosice -
INT Clu 01:00 ft Alianza Lima
1-0
Sport Boys -
31.01.2018
INT Clu 18:30 ft Hessen Dreieich
5-5
FSV Frankfurt -
INT Clu 17:00 ft Arminia Bielefeld (Am)
0-1
Rodinghausen -
INT Clu 16:00 ft Gryf Wejherowo
1-1
Chrobry Glogow -
INT Clu 14:00 ft Gyor
2-2
Mosonmagyarovari TE -
INT Clu 13:00 ft Dortmund (Am)
2-1
Essen -
INT Clu 12:00 ft Gyor
2-1
Lokomotíva Zvolen -
INT Clu 12:00 ft Honved
0-0
Balmazujvaros (Hun) -
INT Clu 12:00 ft Slucksachar Sluck
2-0
Slavia Mozyr -
INT Clu 11:00 ft Zaglebie Sosnowiec
0-0
Puszcza -
INT Clu 10:30 ft Ruch
4-1
Rozwój Katowice (Pol) -
INT Clu 10:00 ft Vasas
1-2
MTK Budapest -
INT Clu 08:30 ft Dinamo Stavropol
1-0
Rotor-2 -
INT Clu 08:30 ft MetroStars
3-1
White City -
INT Clu 08:00 ft Khimki
1-1
Veles -
INT Clu 01:30 ft Emelec
4-1
Atletico River Plate -
30.01.2018
INT Clu 22:30 ft Barcelona SC
1-2
Delfin -
INT Clu 17:00 ft Oberneuland
1-2
Hannover (Am) -
INT Clu 15:00 ft Steaua Bucuresti
2-0
Osijek -
INT Clu 15:00 ft Lisen
0-3
Znojmo -
INT Clu 12:30 ft Zhodino
4-0
Vigvam Smolevichi (Blr) -
INT Clu 10:00 ft Neman
3-1
FK Gorodeja -
INT Clu 09:00 ft Rotor-2
2-1
Akademiya Futbola -
28.01.2018
INT Clu 20:30 ft Sporting Cristal
2-1
U. De Chile -
INT Clu 15:00 ft Steaua Bucuresti
3-1
Jiangsu Sainty -
INT Clu 15:00 ft Winterthur
2-2
Young Fellows Juventus -
INT Clu 14:00 ft Gaz Metan Medias
0-2
Subotica -
INT Clu 13:30 ft Renova
0-0
Javor -
INT Clu 13:00 ft SV Seligenporten
1-4
Elversberg -
INT Clu 12:00 ft Worms
2-2
Nurnberg (Am) -
INT Clu 11:00 ft Gefle
2-2
Tegs -
INT Clu 10:00 ft CFR Cluj
6-0
Sfîntul Gheorghe -
INT Clu 10:00 ft DVTK
5-0
Rimavska Sobota -
INT Clu 10:00 ft VfL Osnabruck
1-1
Rodinghausen -
INT Clu 08:00 ft Blacktown Spartans (Aus)
0-3
Bonnyrigg White Eagles -
INT Clu 07:30 ft Sutherland Sharks
3-0
Hakoah Sydney City -
INT Clu 07:00 ft Manly Utd (Aus)
0-2
Sydney Olympic (Aus) -
INT Clu 01:00 ft Alianza Lima
0-2
A. Italiano -
INT Clu 01:00 ft Cartagena
0-4
Jaguares de Cordoba -
INT Clu 00:00 ft Nublense
1-0
Huachipato -
27.01.2018
INT Clu 23:00 ft Junior
2-1
Ind. Medellin -
INT Clu 20:00 ft Dep. Municipal
2-1
EL Nacional -
INT Clu 15:00 ft Aarau
1-2
Yverdon -
INT Clu 14:00 ft Schaffhausen
2-0
Kriens -
INT Clu 14:00 ft Maribor
3-0
Weiz -
INT Clu 13:30 ft Honefoss
2-2
Frigg -
INT Clu 13:30 ft SJK (Fin)
2-1
VIFK (Fin) -
INT Clu 13:00 ft Elverum
5-1
Nybergsund -
INT Clu 13:00 ft Floro
1-3
Strommen -
INT Clu 13:00 ft Kassel
3-1
Barockstadt Fulda-Lehn. -
INT Clu 13:00 ft FC 08 Homburg
0-1
Nurnberg (Am) -
INT Clu 13:00 ft 1. FC Schweinfurt
1-0
Elversberg -
INT Clu 12:30 ft FK Gorodeja
3-1
Slucksachar Sluck -
INT Clu 12:30 ft Bistritsa
3-2
Ludogorets II -
INT Clu 12:00 ft Baerum
1-2
Moss -
INT Clu 12:00 ft Goianésia
0-4
BFC Dynamo -
INT Clu 12:00 ft Legnica
1-0
GKS Katowice -
INT Clu 11:00 ft Cham
1-3
Wohlen -
INT Clu 11:00 ft CSKA Sofia
0-0
Dinamo Kiev -
INT Clu 11:00 ft Debrecen
3-1
Szeged -
INT Clu 11:00 ft Kluczbork
0-1
Jastrzebie -
INT Clu 11:00 ft Pogon Siedlce
1-3
Wisla Pulawy -
INT Clu 11:00 ft S. Wola
2-3
Stal Mielec -
INT Clu 10:00 ft Balmazujvaros (Hun)
1-0
Varda SE -
INT Clu 10:00 ft Alf-2007
2-3
Dnepr Mogilev -
INT Clu 10:00 ft Mosonmagyarovari TE
2-2
Inter Bratislava -
INT Clu 10:00 ft Podbeskidzie
1-1
Ruch -
INT Clu 09:30 ft N. Novgorod
2-1
Spartak Nalchik -
INT Clu 09:30 ft Pardubice
0-0
Jihlava -
INT Clu 09:00 ft Chertanovo
14-0
Kolomna -
INT Clu 09:00 ft Gryf Wejherowo
1-2
Odra Opole -
INT Clu 09:00 ft Soroksar
0-1
Szolnoki MAV -
INT Clu 09:00 ft Vasas
0-2
Honved -
26.01.2018
INT Clu 18:00 ft Ingolstadt (Am)
1-1
Eichstatt -
INT Clu 18:00 ft Jerv
4-0
Vindbjart -
INT Clu 17:00 ft Aalesund
3-0
Hodd -
INT Clu 15:30 ft Dinamo Kiev
3-2
Osijek -
INT Clu 15:00 ft Saarbrücken
1-0
Ulsan Hyundai -
INT Clu 14:45 ft Videoton
0-3
CFR Cluj -
INT Clu 13:00 ft Sofapaka
0-0
Kampala City Council -
INT Clu 11:00 ft Karvina
0-1
Rakow -
INT Clu 11:00 ft Tychy
0-0
Puszcza -
INT Clu 10:00 ft J. Bucuresti
3-1
Metaloglobus -
INT Clu 10:00 ft Paks
1-1
Cegledi -
INT Clu 10:00 ft Shonan
1-0
Puskás Academy -
INT Clu 01:00 ft Sport Boys
0-0
Monarcas -
25.01.2018
INT Clu 18:30 ft ASC 09 Dortmund
2-2
Westfalia Rhynern -
INT Clu 17:00 ft Ferencvarosi TC
0-1
Rijeka -
INT Clu 17:00 ft Selbak
0-4
Fredrikstad -
INT Clu 16:00 ft Tianjin Teda
2-1
Kickers Offenbach -
INT Clu 16:00 ft Universitatea Craiova
0-2
Ludogorets -
INT Clu 14:00 ft Recas
4-1
Ripensia Timisoara -
INT Clu 12:30 ft Cockburn City
2-1
ECU Joondalup -
INT Clu 12:00 ft N. Novgorod
4-2
Biolog -
INT Clu 10:30 ft Forrestfield United
2-1
Armadale -
INT Clu 10:00 ft Paide Linnameeskond
3-5
TPS -
24.01.2018
INT Clu 19:45 ft Gaz Metan Medias
3-1
Veres -
INT Clu 18:30 ft Munich 1860
11-0
Wörgl -
INT Clu 18:00 ft Babelsberg
8-0
Brandenburger -
INT Clu 18:00 ft Bonner (Ger)
2-3
Merten -
INT Clu 18:00 ft Gonsenheim
0-1
Mainz (Am) -
INT Clu 18:00 ft Ham-Kam
4-1
Nybergsund -
INT Clu 18:00 ft TSV Havelse
3-1
Wunstorf -
INT Clu 17:00 ft Xamax
5-1
Yverdon -
INT Clu 14:00 ft Elversberg
6-0
Alemannia Aachen -
INT Clu 13:00 ft Triglav
1-4
Rudar -
INT Clu 12:00 ft Kalju
2-1
TPS -
INT Clu 11:00 ft Zaglebie Sosnowiec
4-2
Podbeskidzie -
INT Clu 10:30 ft Rochedale
1-8
Western Pride -
INT Clu 08:30 ft Loganholme Lightning
5-1
Redlands -
23.01.2018
INT Clu 14:45 ft Allerheiligen
3-2
Gleisdorf -
INT Clu 12:00 ft Hermannstadt
3-0
Recas -
21.01.2018
INT Clu 22:00 pen. Sportivo Estudiantes
1-1
Juventud Unida Univers... -
INT Clu 16:00 ft Universitatea Craiova
1-0
Lechia Gdansk -
INT Clu 14:00 ft Naţional Sebiş
0-4
Recas -
INT Clu 13:00 ft Rudar
1-1
Ilirija -
INT Clu 12:00 ft Hertha Berlin (Am)
1-1
Lichtenberg -
18.01.2018
INT Clu 18:45 ft Altona
1-3
Dortmund (Am) -
INT Clu 18:45 ft Rapperswil
2-0
Bruhl SG -
INT Clu 18:00 ft Walldorf
2-2
Neckarsulmer -
INT Clu 18:00 ft Stadl-Paura
0-4
BW Linz -
17.01.2018
INT Clu 18:30 ft Wil
8-0
Gossau -
INT Clu 18:00 ft Castellon (Esp)
0-4
CFR Cluj -
INT Clu 16:00 ft FC Botosani
0-2
Ludogorets -
INT Clu 09:00 ft South Melbourne
3-2
Port Melbourne -
16.01.2018
INT Clu 12:00 ft Podbrezova
1-3
Pohronie -
14.01.2018
INT Clu 10:00 ft VfL Osnabruck
1-0
BSV Rehden -
INT Clu 0