Results & Fixtures - Russia

time status home score away H-T data
Russia  »»  Youth League 29.11.2013 Shedule
RUS You 13:00 Anzhi U21
-
Tomsk U21 -
RUS You 13:00 Dynamo Moscow U21
-
Ural U21 -
RUS You 13:00 FK Rostov U21
-
CSKA Moscow U21 -
RUS You 13:00 Krylya Sovetov Samara U21
-
Krasnodar U21 -
RUS You 13:00 Kuban U21
-
Lokomotiv Moscow U21 -
RUS You 13:00 Rubin Kazan U21
-
Amkar U21 -
RUS You 13:00 Spartak Moscow U21
-
V. Novgorod U21 -
RUS You 13:00 Terek Grozni U21
-
Zenit Petersburg U21 -
22.11.2013
RUS You 13:00 Anzhi U21
-
V. Novgorod U21 -
08.11.2013
RUS You 13:00 CSKA Moscow U21
-
Terek Grozni U21 -
26.05.2014
RUS You 15:30 ft Anzhi U21
1-0
Ural U21 -
23.05.2014
RUS You 14:00 ft Tomsk U21
0-1
Terek Grozni U21 0-0
18.05.2014
RUS You 18:00 ft V. Novgorod U21
3-2
Amkar U21 -
03.11.2013
RUS You 11:00 ft Terek Grozni U21
-
Krylya Sovetov Samara U21 -
02.11.2013
RUS You 10:30 ft FK Rostov U21
-
Rubin Kazan U21 -
RUS You 10:00 ft Krasnodar U21
-
Kuban U21 -
RUS You 10:00 ft Spartak Moscow U21
-
Lokomotiv Moscow U21 -
01.11.2013
RUS You 13:00 ft Zenit Petersburg U21
-
Amkar U21 -
RUS You 12:00 ft Dynamo Moscow U21
-
Tomsk U21 -
RUS You 11:00 ft V. Novgorod U21
-
CSKA Moscow U21 -
26.10.2013
RUS You 10:00 ft Rubin Kazan U21
-
Lokomotiv Moscow U21 -
25.10.2013
RUS You 10:00 ft Spartak Moscow U21
-
FK Rostov U21 -
Russia  »»  FNL 23.09.2018 Shedule
RUS Div 15:00 ft F. Voronezh
0-0
Krasnodar II 0-0
RUS Div 15:00 ft R. Volgograd
2-1
N. Novgorod 1-0
RUS Div 14:00 ft Shinnik Yaroslavl
1-2
M. Saransk 0-1
RUS Div 14:00 ft Sochi
0-0
Tambov 0-0
RUS Div 13:00 ft Kursk
2-0
Tyumen 1-0
RUS Div 13:00 ft Khimki
2-3
Armavir 1-1
RUS Div 11:00 ft Zenit Petersburg 2
0-1
Baltika 0-1
RUS Div 10:30 ft Spartak Moscow II
2-1
SKA Energiya 1-0
RUS Div 10:00 ft Tomsk
3-1
Chertanovo 2-0
RUS Div 07:00 ft Luch Energiya
1-0
Sibir 0-0
Russia  »»  Cup 22.08.2018 Shedule
RUS Rus 16:30 ft T. Moscow
2-0
Shinnik Yaroslavl 1-0
RUS Rus 16:00 ft Chayka
2-0
Armavir 0-0
RUS Rus 15:30 ft Chernomorets Novorossijsk
2-1
Sochi 1-1
RUS Rus 15:30 ft D. Bryansk
1-3
Kursk 0-2
RUS Rus 15:30 pen. Kaluga
3-3
Tambov 1-2
RUS Rus 15:30 pen. Luki-Energiya
0-0
Chertanovo 0-0
RUS Rus 15:30 ft Tekstilshtik
2-3
Khimki 0-2
RUS Rus 15:00 ft Neftekhimik
1-0
M. Saransk 0-0
RUS Rus 15:00 pen. Syzran
0-0
R. Volgograd 0-0
RUS Rus 15:00 pen. Volgar
0-0
F. Voronezh 0-0
RUS Rus 14:00 aet Tyumen
1-1
Sibir 1-1
RUS Rus 14:00 ft Truda
0-1
Baltika 0-1
RUS Rus 13:00 ft Chelyabinsk
0-1
N. Novgorod 0-0
RUS Rus 11:30 pen. Barnaul
0-0
Tomsk 0-0
RUS Rus 10:00 ft Sakhalin
3-0
Zenit Irkutsk 1-0
RUS Rus 09:00 ft Luch Energiya
0-2
SKA Energiya 0-1
01.01.1970
RUS Rus 00:00 tba Chayka
-
Armavir -
RUS Rus 00:00 tba Chelyabinsk
-
N. Novgorod -
RUS Rus 00:00 tba Chernomorets Novorossijsk
-
Sochi -
RUS Rus 00:00 tba Barnaul
-
Tomsk -
RUS Rus 00:00 tba D. Bryansk
-
Kursk -
RUS Rus 00:00 tba Kaluga
-
Tambov -
RUS Rus 00:00 tba Luch Energiya
-
SKA Energiya -
RUS Rus 00:00 tba Luki-Energiya
-
Chertanovo -
RUS Rus 00:00 tba Neftekhimik
-
M. Saransk -
RUS Rus 00:00 tba Syzran
-
R. Volgograd -
RUS Rus 00:00 tba Tekstilshtik
-
Khimki -
RUS Rus 00:00 tba T. Moscow
-
Shinnik Yaroslavl -
RUS Rus 00:00 tba Tyumen
-
Sibir -
RUS Rus 00:00 tba Volgar
-
F. Voronezh -
RUS Rus 00:00 tba Truda
-
Baltika -
Russia  »»  II Liga: West 22.09.2018 Shedule
RUS Rus 17:45 Olimpia Elbląg
1-2
Rozwój Katowice (Pol) 1-1
RUS Rus 16:00 Pogon Siedlce
0-1
Widzew Lodz 0-1
RUS Rus 15:00 GKS Belchatow
1-2
S. Wola 1-0
RUS Rus 14:30 Skra II
0-0
ROW Rybnik 0-0
RUS Rus 14:00 Siarka Tarnobrzeg
2-2
Elana Torun 1-1
RUS Rus 13:00 Radomiak Radom (Pol)
5-0
R. Rzeszow 2-0
23.09.2018
RUS Rus 14:00 ft Stargard Szczecinski
0-2
Leczna 0-0
21.09.2018
RUS Rus 17:20 ft Ruch
1-1
Gryf Wejherowo 1-0
RUS Rus 16:00 ft Ol. Grudziadz
1-1
Pruszkow 0-0
19.09.2018
RUS Rus 15:00 ft Stargard Szczecinski
1-2
Elana Torun 0-1
11.09.2018
RUS Rus 17:20 ft Ruch
1-1
Pruszkow 1-0
08.09.2018
RUS Rus 17:10 ft Widzew Lodz
3-0
Leczna 1-0
RUS Rus 16:00 ft GKS Belchatow
2-1
Rozwój Katowice (Pol) 0-0
RUS Rus 16:00 ft Ol. Grudziadz
3-0
Olimpia Elbląg 2-0
RUS Rus 15:00 ft Radomiak Radom (Pol)
3-0
Gryf Wejherowo 2-0
RUS Rus 15:00 ft Skra II
3-2
S. Wola 1-0
RUS Rus 14:00 ft Siarka Tarnobrzeg
0-2
ROW Rybnik 0-2
Russia  »»  2. Division: West 24.09.2018 Shedule
RUS Div 12:00 Akademiya Futbola
-
Dinamo Stavropol -
22.09.2018
RUS Div 22:00 Volgar
-
Angust Nazran -
23.09.2018
RUS Div 14:00 ft Urozhay
2-1
Biolog 1-0
RUS Div 13:00 ft Alaniya Vladikavkaz
0-1
SKA Energiya 0-0
RUS Div 12:00 ft Legion Dynamo
1-1
Mashuk 0-0
22.09.2018
RUS Div 14:00 ft Spartak Nalchik
1-3
Chernomorets Novorossijsk 1-1
21.09.2018
RUS Div 15:00 ft Krasnodar III
0-1
Chayka 0-0
RUS Div 14:30 ft Volgar
2-1
Angust Nazran 2-0
Russia  »»  Premier League 24.09.2018 Shedule
RUS Pre 15:30 Krylya Sovetov Samara
-
Krasnodar -
23.09.2018
RUS Pre 16:00 ft CSKA Moscow
1-1
Spartak Moscow 0-1
RUS Pre 13:30 ft Zenit Petersburg
5-3
Lokomotiv Moscow 1-1
22.09.2018
RUS Pre 16:00 ft Terek Grozni
1-1
Orenburg 1-0
RUS Pre 16:00 ft FK Rostov
0-0
Ufa 0-0
RUS Pre 13:30 ft Arsenal Tula
2-2
Rubin Kazan (Rus) 1-0
RUS Pre 11:00 ft Dynamo Moscow
0-1
Anzhi (Rus) 0-0
RUS Pre 08:30 ft Yenisey
1-2
Ural 0-1