Results & Fixtures - Sweden

time status home score away H-T data
Sweden  »»  Svenska Cupen 23.08.2018 Shedule
SWE Sve 16:30 Akropolis
-
Orebro -
SWE Sve 16:30 Syr. Botkyrka
-
Frej -
SWE Sve 16:30 Brottby
-
Norrkoping -
SWE Sve 16:30 Enskede
-
Degerfors -
SWE Sve 16:30 Friska Viljor
-
Brommapojkarna -
SWE Sve 16:30 Gute
-
Ostersunds -
SWE Sve 16:30 Hisingsbacka
-
Orgryte -
SWE Sve 16:30 Lindome
-
Norrby -
SWE Sve 16:30 Sandvikens
-
AIK -
SWE Sve 16:30 Skovde
-
Osters -
SWE Sve 16:30 Smedby
-
GAIS -
SWE Sve 16:30 Torns
-
IFK Goteborg -
SWE Sve 16:30 Vasteras SK
-
Brage -
SWE Sve 16:00 Carlstad
-
Hammarby -
22.08.2018
SWE Sve 16:30 Assyriska Turab.
-
Kalmar -
SWE Sve 16:30 Eskilsminne
-
Helsingborg -
SWE Sve 16:30 Hudiksvalls
-
Jonkopings -
SWE Sve 16:30 Karlskrona UF
-
Varbergs -
SWE Sve 16:30 Motala
-
Elfsborg -
SWE Sve 16:30 Savedalens IF
-
Halmstad -
SWE Sve 16:30 Sylvia
-
Djurgården -
SWE Sve 16:30 Växjö United
-
Hacken -
SWE Sve 16:00 Rosengård
-
Landskrona -
SWE Sve 15:30 Nykopings
-
Sundsvall -
21.08.2018
SWE Sve 16:30 Hassleholm
-
Trelleborgs -
SWE Sve 16:30 Karlbergs
-
Dalkurd -
SWE Sve 16:30 Skoftebyn
-
Falkenbergs -
SWE Sve 16:30 Strömsberg
-
Sirius -
SWE Sve 16:30 Tegs
-
Vasby -
15.08.2018
SWE Sve 16:00 Karlstad
-
Gefle -
23.08.2018
SWE Sve 16:30 ft Akropolis
1-2
Orebro 0-0
SWE Sve 16:30 ft Syr. Botkyrka
1-2
Frej 0-1
SWE Sve 16:30 ft Assyriska BK
0-5
Varnamo 0-3
SWE Sve 16:30 ft Brottby
0-10
Norrkoping 0-4
SWE Sve 16:30 ft Enskede
1-2
Degerfors 0-0
SWE Sve 16:30 aet Friska Viljor
1-1
Brommapojkarna 0-1
SWE Sve 16:30 ft Gute
2-5
Ostersunds 0-3
SWE Sve 16:30 ft Hisingsbacka
1-5
Orgryte 1-4
SWE Sve 16:30 ft Lindome
0-1
Norrby 0-0
SWE Sve 16:30 ft Sandvikens
0-2
AIK 0-1
SWE Sve 16:30 ft Skovde
0-3
Osters 0-1
SWE Sve 16:30 ft Smedby
0-3
GAIS 0-1
SWE Sve 16:30 ft Torns
0-4
IFK Goteborg 0-1
SWE Sve 16:30 ft Vasteras SK
1-3
Brage 0-3
SWE Sve 16:00 ft Carlstad
0-3
Hammarby 0-2
22.08.2018
SWE Sve 16:30 ft Eskilsminne
1-0
Helsingborg 0-0
SWE Sve 16:30 ft Hudiksvalls
1-3
Jonkopings 0-0
SWE Sve 16:30 ft Karlskrona UF
0-3
Varbergs 0-2
SWE Sve 16:30 ft Motala
0-4
Elfsborg 0-4
SWE Sve 16:30 ft Sylvia
0-4
Djurgården 0-2
SWE Sve 16:30 ft Växjö United
0-5
Hacken 0-4
SWE Sve 16:00 ft Assyriska Turab.
3-1
Kalmar 1-1
SWE Sve 16:00 ft Rosengård
2-0
Landskrona 2-0
SWE Sve 16:00 ft Savedalens IF
0-2
Halmstad 0-0
SWE Sve 15:30 aet Nykopings
1-1
Sundsvall 0-0
21.08.2018
SWE Sve 16:30 aet Hassleholm
2-2
Trelleborgs 1-1
SWE Sve 16:30 aet Karlbergs
1-1
Dalkurd 0-0
SWE Sve 16:30 ft Skoftebyn
1-4
Falkenbergs 0-3
SWE Sve 16:30 ft Strömsberg
0-4
Sirius 0-3
SWE Sve 16:30 ft Tegs
0-3
Vasby 0-1
15.08.2018
SWE Sve 16:00 ft Karlstad
1-0
Gefle 0-0
01.01.1970
SWE Sve 00:00 postp. Lunds
-
Malmo FF (Swe) -
SWE Sve 00:00 tba Lunds
-
Malmo FF (Swe) -
Sweden  »»  Division 1: Sodra 10.11.2018 Shedule
SWE Div 14:00 ft Carlstad
1-1
Karlslund 0-0
SWE Div 14:00 ft Nykopings
4-0
Linköping City 0-0
SWE Div 14:00 ft Rynninge
2-1
Umea FC 1-1
SWE Div 14:00 ft Skellefteå
2-6
Akropolis 0-5
SWE Div 14:00 ft Sollentuna
1-1
Sandvikens 0-0
SWE Div 14:00 ft Syrianska
3-1
Assyriska FF 1-1
SWE Div 14:00 ft Tegs
5-0
Forward 3-0
SWE Div 14:00 ft Vasteras SK
4-1
Syr. Botkyrka 1-0
Sweden  »»  Superettan 10.11.2018 Shedule
SWE Sup 15:00 ft Brage
1-1
Degerfors 0-1
SWE Sup 15:00 ft Falkenbergs
0-2
GAIS 0-2
SWE Sup 15:00 ft Frej
1-0
Varnamo 1-0
SWE Sup 15:00 ft Gefle
2-2
Vasby 1-1
SWE Sup 15:00 ft Helsingborg
3-1
Varbergs 0-1
SWE Sup 15:00 ft Jonkopings
0-0
Norrby 0-0
SWE Sup 15:00 ft Orgryte
4-0
Landskrona 1-0
SWE Sup 15:00 ft Osters
1-4
Halmstad 0-2
Sweden  »»  Allsvenskan 11.11.2018 Shedule
SWE All 14:00 ft Brommapojkarna
3-0
Trelleborgs 2-0
SWE All 14:00 ft Djurgården
1-0
Sirius 1-0
SWE All 14:00 ft Sundsvall
0-1
Dalkurd 0-1
SWE All 14:00 ft Hacken
0-1
Norrkoping 0-1
SWE All 14:00 ft Kalmar
0-1
AIK 0-1
SWE All 14:00 ft Malmo FF (Swe)
2-0
Elfsborg 0-0
SWE All 14:00 ft Orebro
1-3
IFK Goteborg 0-1
SWE All 14:00 ft Ostersunds
3-3
Hammarby 2-0
Sweden  »»  Division 2: Vastra Gotaland 21.10.2018 Shedule
SWE Div 12:00 AFK Linköping
-
Enskede -
SWE Div 12:00 Haninge
-
Värmbols -
SWE Div 12:00 Huddinge
-
Nora -
SWE Div 12:00 Motala
-
Sylvia -
SWE Div 12:00 Newroz
-
Aspudden Tellus -
SWE Div 12:00 Sleipner
-
Eskilstuna City -
SWE Div 12:00 Sodertalje
-
Värmdö -
SWE Div 12:00 ft AFK Linköping
0-2
Enskede 0-1
SWE Div 12:00 ft Haninge
2-0
Värmbols -
SWE Div 12:00 ft Huddinge
6-2
Nora 1-1
SWE Div 12:00 ft Motala
1-2
Sylvia 0-1
SWE Div 12:00 ft Newroz
1-1
Aspudden Tellus 1-0
SWE Div 12:00 ft Sleipner
4-0
Eskilstuna City 0-0
SWE Div 12:00 ft Sodertalje
2-4
Värmdö 1-1