Results & Fixtures

contest time status home score away H-T data
International  »»  Club Friendlies 07.01.2019 Shedule
INT Clu 15:00 ft Dortmund
3-2
Dusseldorf 2-1
INT Clu 15:00 ft Breda
2-1
St. Truiden -
INT Clu 14:30 ft Holstein Kiel
2-0
Mechelen -
INT Clu 14:30 ft Nurnberg
1-1
Zwolle -
INT Clu 14:00 ft Erzurum
0-2
Altinordu 0-0
INT Clu 14:00 ft B. Moenchengladbach
1-2
Magdeburg -
INT Clu 11:00 ft Den Bosch
5-2
B. Moenchengladbach (Am) -
International  »»  Asian Cup 07.01.2019 Shedule
INT Asi 17:00 Iran
-
Yemen -
INT Asi 14:30 South Korea
-
Philippines -
INT Asi 12:00 China
-
Kyrgyzstan -
INT Asi 16:00 ft Iran
5-0
Yemen 3-0
INT Asi 13:30 ft South Korea
1-0
Philippines 0-0
INT Asi 11:00 ft China
2-1
Kyrgyzstan 0-1
Spain  »»  Primera División 07.01.2019 Shedule
SPA Pri 20:00 ft Celta Vigo
1-2
Ath Bilbao 1-1
Germany  »»  Premier League 07.01.2019 Shedule
GER Bbl 00:00 ft Harbour View
0-0
Arnett Gardens 0-0
GER Bbl 00:00 ft Tivoli Gardens
0-1
Reno 0-1
Spain  »»  Segunda B: Group 4 07.01.2019 Shedule
SPA Seg 16:00 ft CD Badajoz
4-0
Sanluqueno 1-0
SPA Seg 16:00 ft Mirandes
3-1
Arenas de Getxo 2-1
SPA Seg 16:00 ft San Fernando
1-0
Almeria B 0-0
SPA Seg 16:00 ft Villanovense
1-3
Recreativo Huelva 0-1
SPA Seg 15:30 ft Teruel
0-2
Cornellà 0-1
SPA Seg 14:30 ft Granada CF B
0-1
Don Benito 0-0
SPA Seg 11:00 ft Burgos
1-0
CF Fuenlabrada 1-0
SPA Seg 11:00 ft Linense
0-1
Cartagena 0-1
SPA Seg 11:00 ft Murcia
0-0
Sevilla B 0-0
SPA Seg 10:30 ft Marbella (Esp)
0-3
FC Jumilla 0-1
Spain  »»  Segunda División 07.01.2019 Shedule
SPA Seg 20:00 ft Rayo Majadahonda
0-0
UD Las Palmas 0-0
SPA Seg 17:00 ft Numancia
2-3
R. Oviedo 0-1
England  »»  FA Cup 07.01.2019 Shedule
ENG Fa 19:45 ft Wolves
2-1
Liverpool 1-0
France  »»  Premier League 07.01.2019 Shedule
FRA Fre 10:00 ft Karachi Electric
0-1
Pakistan Army -
FRA Fre 10:00 ft SSGC
3-0
Pakistan Navy -
France  »»  Coupe de France 07.01.2019 Shedule
FRA Cou 19:55 ft Lille
1-0
Sochaux 1-0
Portugal  »»  Primeira Liga 07.01.2019 Shedule
POR Por 21:15 ft FC Porto
3-1
Nacional 2-1
POR Por 19:00 ft Tondela
2-1
Sporting Lisbon 1-0
POR Por 17:00 ft Moreirense
1-0
Aves 0-0
Morocco  »»  GNF 1 07.01.2019 Shedule
MOR Bot 17:00 ft Berkane
2-0
Ittihad Tanger 1-0
Europe  »»  Tercera Division: Group 9 07.01.2019 Shedule
EUR Eur 19:30 ft Mutilvera
2-1
Cirbonero -
EUR Eur 17:30 ft Juventud Torremolinos
1-2
Vélez -
EUR Eur 17:00 ft Palo
0-0
Atarfe Industrial -
EUR Eur 17:00 ft Torreperogil
2-1
Atlético Mancha Real -
EUR Eur 16:00 ft Algeciras (Esp)
4-0
Gerena -
EUR Eur 16:00 ft Antequera
2-2
Alhaurino -
EUR Eur 16:00 ft Depor
6-0
San Martin 2-0
EUR Eur 16:00 ft Lucena
2-2
Los Barrios -
EUR Eur 16:00 ft Huarte
2-1
Valle Egüés -
EUR Eur 16:00 ft Motril
2-3
Huétor Tájar -
EUR Eur 16:00 ft Jaen
5-0
River Melilla -
EUR Eur 16:00 ft Xerez Deportivo
2-0
Utrera -
EUR Eur 15:45 ft Puente Genil
1-2
Xerez -
EUR Eur 15:15 ft L'Entregu
1-0
Llanes 1-0
EUR Eur 15:00 ft Baztán
3-5
Txantrea -
EUR Eur 15:00 ft Beti Kozkor
3-0
Beti Onak -
EUR Eur 15:00 ft Colunga
0-0
Vado 0-0
EUR Eur 14:30 ft Avance Ezcabarte
5-1
Subiza -
EUR Eur 11:30 ft Ceuta
2-1
Conil -
EUR Eur 11:30 ft Lebrijana
3-2
San Roque -
EUR Eur 11:00 ft Alhaurín
6-1
Martos -
EUR Eur 11:00 ft Burladés
2-2
Ardoi -
EUR Eur 11:00 ft Cabecense
1-2
Arcos CF (Esp) -
EUR Eur 11:00 ft Condal
3-0
Gijón Industrial -
EUR Eur 11:00 ft Coria C.F. (Esp)
0-1
Cádiz II -
EUR Eur 11:00 ft Guadalcacín
0-0
Sevilla III -
EUR Eur 11:00 ft Huétor Vega
0-3
Linares Deportivo -
EUR Eur 11:00 ft Las Rozas
4-0
Pozuelo Alarcón -
EUR Eur 11:00 ft Loja
4-3
Guadix -
EUR Eur 11:00 ft Lorca Deportiva
0-2
Muleño -
EUR Eur 11:00 ft Polideportivo Almeria
4-2
Ciudad de Torredonjimeno -
EUR Eur 11:00 ft Real Aviles
1-2
Ceares -
EUR Eur 11:00 ft Betis B
5-1
Atlético Espeleño -
EUR Eur 11:00 ft San Fernando de Henares
1-2
Atlético de Pinto -
EUR Eur 10:30 ft Alcorcón II
1-1
San Agustin del Guadalix -
EUR Eur 10:30 ft Cordoba B
1-2
Ecija -
EUR Eur 10:30 ft Espinardo Atlético
0-2
Ciudad Lorca -
EUR Eur 10:30 ft UD San Pedro
0-1
Rincón -
Israel  »»  Liga Leumit 07.01.2019 Shedule
ISR Leu 17:00 ft Hapoel Petach Tikva
2-1
Hapoel Katamon 0-1
ISR Leu 17:00 ft H. Ironi Rishon
1-2
Ramat Hasharon 1-1
ISR Leu 17:00 ft M. Nazareth
1-1
Hapoel Afula 0-1
Cyprus  »»  1. Division 07.01.2019 Shedule
CYP Fir 17:00 ft Ermis
0-0
Paralimni 0-0
Sudan  »»  Sudani Premier League 07.01.2019 Shedule
SUD Sud 17:00 ft Alamal Atbara
2-0
Al-Khartoum -
SUD Sud 13:00 ft Hay Al Wadi
3-1
Al Mourada -
Barbados  »»  Premier League 07.01.2019 Shedule
BRB Pre 00:00 ft Weymouth Wales
1-2
BDF -
Israel  »»  Ligat ha'Al 07.01.2019 Shedule
ISR Lig 19:00 ft Maccabi Tel Aviv
4-1
Netanya 2-0