Results & Fixtures

contest time status home score away H-T data
International  »»  Club Friendlies 11.03.2019 Shedule
INT Clu 17:00 ft Oskarshamns AIK
0-2
Kalmar -
INT Clu 15:30 ft Bodo/Glimt
1-0
Start 1-0
International  »»  AFC Cup 11.03.2019 Shedule
INT AFC 17:00 ft Al Nejmeh
0-1
Al Jaish 0-1
INT AFC 15:30 ft Al Jazeera Amman
1-0
Al Kuwait 0-0
INT AFC 15:15 ft Al Ittihad
1-2
Al Najma 1-1
INT AFC 14:00 ft Hilal Al-Quds
2-6
Wihdat 1-4
Brazil  »»  Gaucho 1 11.03.2019 Shedule
BRA Gau 23:00 ft Hamburgo
4-1
Avenida 2-1
Brazil  »»  Paulista A1 11.03.2019 Shedule
BRA Cam 20:30 ft Novorizontino
2-1
Sao Caetano 2-1
Germany  »»  Bundesliga 11.03.2019 Shedule
GER Bun 19:30 ft Dusseldorf
0-3
Eintracht Frankfurt 0-0
Italy  »»  Serie A 11.03.2019 Shedule
ITA Ser 19:30 ft AS Roma
2-1
Empoli 2-1
Germany  »»  Premier League 11.03.2019 Shedule
GER Bbl 00:00 ft Harbour View
1-0
Humble Lions 0-0
GER Bbl 00:00 ft Tivoli Gardens
3-2
Portmore United 3-1
Germany  »»  Regionalliga: West 11.03.2019 Shedule
GER Reg 19:15 ft Lübeck
2-0
Hamburger (Am) 1-0
Italy  »»  Lega Pro 1: Girone B 11.03.2019 Shedule
ITA Leg 19:45 ft Gubbio
1-1
Ternana 1-1
Italy  »»  Serie B 11.03.2019 Shedule
ITA Ser 20:00 ft Venezia
1-1
Palermo 1-0
Spain  »»  Segunda División 11.03.2019 Shedule
SPA Seg 20:00 ft Malaga
1-2
Osasuna 1-0
England  »»  Non League Div One: Southern SW 11.03.2019 Shedule
ENG Non 19:45 ft Atherton
2-1
Leek Town -
ENG Non 19:45 ft Widnes
1-1
Droylsden -
France  »»  Ligue 2 11.03.2019 Shedule
FRA Lig 19:45 ft Metz
1-1
Sochaux 0-0
Portugal  »»  Primeira Liga 11.03.2019 Shedule
POR Por 20:15 ft Benfica
2-2
Belenenses 0-0
Denmark  »»  Superliga 11.03.2019 Shedule
DEN Sup 18:00 ft Aarhus
1-2
Odense 0-0
Argentina  »»  Prim B Nacional 11.03.2019 Shedule
ARG Pri 23:30 ft Santamarina
1-0
Atl. Rafaela 1-0
ARG Pri 21:00 ft Gimnasia Jujuy
1-1
Los Andes 0-0
ARG Pri 20:05 ft Arsenal Sarandi
0-0
Almagro 0-0
ARG Pri 00:00 ft Club Atlético Mitre
1-1
Nueva Chicago 0-1
Colombia  »»  Primera A: Clausura 11.03.2019 Shedule
COL Lig 01:00 ft America De Cali
3-1
Once Caldas 1-0
Paraguay  »»  Division Profesional: Clausura 11.03.2019 Shedule
PAR Pri 22:15 ft Nacional Asuncion
1-0
Diaz 1-0
Peru  »»  Primera División 11.03.2019 Shedule
PER Pri 20:30 ft Cajamarca
2-1
Alianza Huanuco 1-0
Europe  »»  Division 1 11.03.2019 Shedule
EUR Eur 15:30 ft Al Adalh
1-0
Al-Washm 1-0
Egypt  »»  Premier League 11.03.2019 Shedule
EGY Pre 18:00 ft Wadi Degla
0-0
Tala El Geish 0-0
EGY Pre 15:30 ft Haras El Hodood
0-0
Enppi 0-0
EGY Pre 13:00 ft El Daklyeh
0-0
Misr Elmaqasah 0-0
Russia  »»  FNL 11.03.2019 Shedule
RUS Div 11:30 ft Spartak Moscow II
1-1
Zenit Petersburg 2 0-1
Turkey  »»  Süper Lig 11.03.2019 Shedule
TUR Sup 17:00 ft Galatasaray
5-0
Antalyaspor 1-0
Poland  »»  Mineiro 2 11.03.2019 Shedule
POL Mło 23:00 ft Nacional EC MG
4-2
America TO -
Bulgaria  »»  B PFG: West 11.03.2019 Shedule
BUL B P 13:30 ft Ludogorets II
1-3
Montana 1-2
Israel  »»  Liga Leumit 11.03.2019 Shedule
ISR Leu 17:00 ft Ashkelon
2-4
Hapoel Ramat Gan 0-1
ISR Leu 17:00 ft H. Nazareth
0-1
Hapoel Marmorek 0-0
ISR Leu 17:00 ft Ramat Hasharon
3-1
Hapoel Katamon 2-0
Mexico  »»  Ascenso MX 11.03.2019 Shedule
MEX Lig 00:00 ft FC Juárez
1-1
UAEM Potros 1-1
Netherlands  »»  Eerste Divisie 11.03.2019 Shedule
NET Eer 19:00 Jong Ajax
-
Jong AZ -
NET Eer 19:00 ft Jong Ajax
1-1
Jong AZ 0-0
Bulgaria  »»  A PFG 11.03.2019 Shedule
BUL A P 15:30 ft Beroe
0-1
Bistritsa 0-0
Czech Republic  »»  Czech Liga 11.03.2019 Shedule
CZE Gam 17:00 ft Sigma Olomouc
2-1
Liberec 1-0
Greece  »»  Super League 11.03.2019 Shedule
GRE Sup 17:00 ft Panaitolikos
5-0
Panionios 3-0
Lithuania  »»  A Lyga 11.03.2019 Shedule
LIT A L 17:30 ft FK Trakai
0-0
Stumbras 0-0
Poland  »»  Ekstraklasa 11.03.2019 Shedule
POL Eks 17:00 ft Lechia Gdansk
1-1
Plock 0-0
Romania  »»  Liga I 11.03.2019 Shedule
ROM Lig 18:30 ft Steaua Bucuresti
1-2
V. Constanta 1-1
ROM Lig 15:30 ft FC Botosani
0-0
Concordia 0-0
Russia  »»  Premier League 11.03.2019 Shedule
RUS Pre 16:30 ft Krasnodar
2-2
Orenburg 0-1
RUS Pre 14:30 ft Terek Grozni
1-1
Ural 0-1
Scotland  »»  Premiership 11.03.2019 Shedule
SCO Pre 19:45 ft St. Mirren
0-1
Kilmarnock 0-0
Turkey  »»  1. Lig 11.03.2019 Shedule
TUR Ban 16:00 ft Denizlispor
0-0
Umraniyespor 0-0
Venezuela  »»  Primera División 11.03.2019 Shedule
VEN Pri 20:00 ft Metropolitanos
4-0
LALA 1-0
Argentina  »»  Argentino A 11.03.2019 Shedule
ARG Tor 20:00 ft Independiente Neuquén
0-1
Deportivo Madryn 0-1
ARG Tor 00:00 ft Villa Mitre
1-1
Sol de Mayo 0-0
Argentina  »»  Prim C Metro 11.03.2019 Shedule
ARG Pri 20:00 ft Ituzaingó
0-1
Sportivo Italiano 0-1
Argentina  »»  Prim D Metro 11.03.2019 Shedule
ARG Pri 20:00 ft Argentino de Merlo
3-1
Lugano 0-0
ARG Pri 20:00 ft Deportivo Paraguayo
2-1
Atlas 1-1
ARG Pri 20:00 ft Real Pilar
1-1
Deportivo Muniz 0-0
Armenia  »»  First League 11.03.2019 Shedule
ARM Fir 12:00 Pyunik II
-
Ararat II -
ARM Fir 11:30 Ararat-Armenia II
-
Alashkert II -
ARM Fir 11:30 Banants II
-
Banants III -
ARM Fir 11:30 Erebuni
-
Shirak II -
ARM Fir 11:30 Junior Sevan
-
Lok. Tashkent (Uzb) -
ARM Fir 08:00 Yerevan
-
Gandzasar II -
ARM Fir 11:00 ft Pyunik II
3-4
Ararat II -
ARM Fir 10:30 ft Ararat-Armenia II
3-3
Alashkert II -
ARM Fir 10:30 ft Junior Sevan
2-2
Lok. Tashkent (Uzb) -
Armenia  »»  Premier League 11.03.2019 Shedule
ARM Pre 10:00 ft Banants Yerevan
0-0
Lori 0-0
Aruba  »»  Division di Honor 11.03.2019 Shedule
ABW Div 00:00 ft Caiquetio
1-0
Brazil Juniors -
Australia  »»  Victoria 11.03.2019 Shedule
AUS Vic 09:30 ft Kingston
1-1
Oakleigh Cannons -
Barbados  »»  Premier League 11.03.2019 Shedule
BRB Pre 00:00 ft BDF
1-0
Ellerton -
Botswana  »»  Premier League 11.03.2019 Shedule
BOT Pre 17:00 ft Black Forest
0-2
Police XI -
BOT Pre 17:00 ft Shooting Stars
1-3
Extension Gunners -
Ecuador  »»  Primera B 11.03.2019 Shedule
ECU Pri 22:00 ft Duros del Balón
0-0
Manta 0-0
Europe  »»  Premier League 11.03.2019 Shedule
EUR Eur 13:00 ft Abu Salim
0-0
Al Ahli Tripoli -
EUR Eur 13:00 ft Al Ahli Benghazi
3-2
Al-Anwar -
EUR Eur 13:00 ft Al-Hilal
3-2
Al-Akhdar -
EUR Eur 13:00 ft Darnes
0-0
Khaleej Sart -
EUR Eur 13:00 ft Ngom Egdabya
1-3
Al-Nasr -
EUR Eur 13:00 ft Rafeeq
0-1
Al-Khmes -
Finland  »»  Elite ONE 11.03.2019 Shedule
FIN Kor 14:30 ft Dragon de Yaounde
3-1
APEJES Academy 1-1
Georgia  »»  Umaglesi Liga 11.03.2019 Shedule
GEO Uma 17:00 ft Dila Gori
0-0
Bolnisi 0-0
GEO Uma 15:00 ft WIT Georgia
1-1
Sachkhere 1-0
Israel  »»  Ligat ha'Al 11.03.2019 Shedule
ISR Lig 18:30 ft Maccabi Tel Aviv
2-1
Yehuda 0-1
Serbia  »»  Prva Liga 11.03.2019 Shedule
SER Prv 13:00 ft Indija
0-0
Sinđelić Beograd 0-0
SER Prv 13:00 ft Teleoptik
1-1
Trajal Krusevac 0-1
Serbia  »»  Srpska Liga: West 11.03.2019 Shedule
SER Srp 13:00 ft Jošanica
4-1
Loznica -
Ukraine  »»  3. Division 11.03.2019 Shedule
UKR Sup 16:00 ft Ethn. Assias
1-2
Omonia Psevda -