Results & Fixtures

contest time status home score away H-T data
Brazil  »»  Copa do Brasil 14.03.2019 Shedule
BRA Cop 00:30 ft Ceará
1-3
Corinthians 1-1
Brazil  »»  Acreano 14.03.2019 Shedule
BRA Acr 23:00 ft Andirá
1-3
São Francisco -
Brazil  »»  Alagoano 14.03.2019 Shedule
BRA Ala 00:30 ft CSA
3-1
ASA 1-1
Brazil  »»  Amazonense 15.03.2019 Shedule
BRA Ama 00:00 ft Rio Negro AM
1-2
Princesa Solimões -
BRA Ama 00:00 ft Iranduba
1-1
Fast Clube -
BRA Ama 00:00 ft Sul América
1-3
Manaus -
Brazil  »»  Brasiliense 14.03.2019 Shedule
BRA Bra 18:30 ft Bolamense
1-4
Capital Brasilia -
Brazil  »»  Cearense 1 14.03.2019 Shedule
BRA Cea 00:30 ft Guarany SC
2-1
Ferroviario 0-0
Brazil  »»  Maranhense 14.03.2019 Shedule
BRA Mar 18:30 ft Santa Quitéria
0-5
Cordino 0-1
Brazil  »»  Pernambucano 1 14.03.2019 Shedule
BRA Per 22:15 ft Santa Cruz
1-0
Central SC 0-0
Brazil  »»  Rondoniense 14.03.2019 Shedule
BRA Ron 00:00 ft Guaporé
3-0
União Cacoalense -
BRA Ron 00:00 ft Ji-Parana
2-0
Barcelona RO -
BRA Ron 00:00 ft Porto Velho
2-3
Genus -
BRA Ron 00:00 ft Real Ariquemes
3-2
Guajará -
Brazil  »»  Sul-Matogrossense 14.03.2019 Shedule
BRA Sul 14:00 ft URSO
1-3
Operário MS -
Germany  »»  Premier League 14.03.2019 Shedule
GER Bbl 20:30 ft Arnett Gardens
0-0
Dunbeholden 0-0
GER Bbl 20:30 ft Cavalier
1-2
Harbour View 1-0
GER Bbl 20:30 ft Humble Lions
2-0
Tivoli Gardens 0-0
GER Bbl 20:30 ft Portmore United
0-0
Waterhouse 0-0
GER Bbl 20:30 ft Reno
2-3
Mount Pleasant Academy 1-1
GER Bbl 20:30 ft UWI
1-2
Montego Bay United 1-2
France  »»  National 14.03.2019 Shedule
FRA Nat 19:30 ft Chambly
0-0
Laval 0-0
Europe  »»  UEFA Europa League: Group L 14.03.2019 Shedule
EUR Eur 20:00 ft Arsenal
3-0
Rennes 2-0
EUR Eur 20:00 aet Benfica
1-0
D. Zagreb 0-0
EUR Eur 20:00 ft Inter
0-1
Eintracht Frankfurt 0-1
EUR Eur 20:00 aet Slavia Prague
2-2
Sevilla 1-1
EUR Eur 20:00 ft Villarreal
2-1
Zenit Petersburg 1-0
EUR Eur 17:55 ft Dinamo Kiev
0-5
Chelsea 0-3
EUR Eur 17:55 ft Krasnodar
1-1
Valencia 0-0
EUR Eur 17:55 ft Salzburg
3-1
Napoli 1-1
Iran  »»  Persian Gulf Cup 14.03.2019 Shedule
IRA Pro 12:30 ft Naft Ahvaz
0-1
Saipa 0-0
IRA Pro 12:30 ft Teraktor
1-0
Padideh Mashhad 1-0
Saudi Arabia  »»  Pro League 14.03.2019 Shedule
SAU Sau 16:45 Al-Shabab
-
Al Ittifaq -
SAU Sau 15:55 Al-Raed
-
Al Baten -
SAU Sau 16:15 ft Al-Taawon
1-1
Al-Fath 0-1
SAU Sau 14:45 ft Al-Faisaly
3-0
Al Quadisiya 0-0
Argentina  »»  Prim B Metro 14.03.2019 Shedule
ARG Pri 23:05 ft Atletico Atlanta
1-1
Barracas Central 1-0
ARG Pri 19:05 ft Deportivo Espanol (Arg)
0-1
CA Estudiantes 0-0
ARG Pri 19:00 ft Colegiales
0-1
Sacachispas 0-1
ARG Pri 19:00 ft Comunicaciones
1-3
Fénix 0-2
ARG Pri 19:00 ft Deportivo Riestra
0-0
UAI Urquiza 0-0
Colombia  »»  Copa Colombia 15.03.2019 Shedule
COL Col 00:00 ft Bogotá
2-2
Santa Fe 1-0
COL Col 20:30 ft Jaguares de Cordoba
2-2
Pereira 2-2
COL Col 00:00 ft Cortulua
0-1
Quindio 0-0
COL Col 00:00 ft Patriotas
0-0
Chico 0-0
COL Col 00:00 ft Valledupar
0-0
Bucaramanga 0-0
Austria  »»  Championnat National 14.03.2019 Shedule
AUT Abl 23:00 ft Tempête
1-0
Triomphe Liancourt 1-0
Cyprus  »»  Division d'Honneur 14.03.2019 Shedule
CYP Sup 00:30 ft USBM
1-1
Gosier -
Poland  »»  Cup 14.03.2019 Shedule
POL Pol 15:15 ft Puszcza
0-1
Legnica 0-1
South America  »»  Copa Libertadores 15.03.2019 Shedule
SAM Cop 00:00 ft Atletico-PR
4-0
Wilstermann 2-0
SAM Cop 22:00 ft Penarol
4-0
San Jose 3-0
SAM Cop 00:30 ft Flamengo RJ
3-1
LDU Quito 1-0
SAM Cop 00:30 ft Internacional
2-0
Alianza Lima 2-0
SAM Cop 00:30 ft River Plate
0-0
Palestino 0-0
SAM Cop 00:30 ft U. Catolica
2-1
Rosario Central 1-0
Algeria  »»  Ligue 1 14.03.2019 Shedule
DZA Div 16:00 ft MC Alger
3-2
USM Alger 1-0
DZA Div 16:00 ft MO Bejaia
2-2
Tadjenant 2-1
Angola  »»  Girabola 14.03.2019 Shedule
AGO Gir 14:00 Saurimo
-
Petro Atletico -
Argentina  »»  Argentino A 15.03.2019 Shedule
ARG Tor 00:00 ft Atlético Paraná
1-2
Douglas Haig 0-0
ARG Tor 00:00 ft Juventud Unida
1-4
Def. de Pronunciamiento 0-3
ARG Tor 00:30 ft Sportivo Estudiantes
2-1
San Lorenzo Alem 0-1
ARG Tor 00:30 ft Gimnasia y Tiro
1-1
San Martín Formosa 0-1
ARG Tor 00:15 ft Racing Córdoba
1-2
Sportivo Belgrano 1-1
Armenia  »»  First League 14.03.2019 Shedule
ARM Fir 09:00 ft Ararat-Armenia II
1-0
Banants III -
Azerbaijan  »»  Birinci Dasta 14.03.2019 Shedule
AZE Bir 11:00 ft Keşlə II
1-1
Kapaz -
AZE Bir 11:00 ft Lokbatan
1-2
Zirə II -
Barbados  »»  Premier League 14.03.2019 Shedule
BRB Pre 16:00 postp. St. Andrew Lions
-
Porey Springs -
Bolivia  »»  LFPB 14.03.2019 Shedule
BOL Lig 22:15 ft Sport Boys
1-5
Blooming 0-2
BOL Lig 00:30 ft Oriente Petrolero
4-1
Always Ready 3-1
BOL Lig 00:30 ft The Strongest
1-1
Bolivar 0-1
Botswana  »»  Premier League 14.03.2019 Shedule
BOT Pre 17:00 ft Notwane
2-3
Gaborone Utd -
Congo DR  »»  Super Ligue 14.03.2019 Shedule
CON Sup 14:30 ft AS Dragons
0-3
Don Bosco -
El Salvador  »»  Primera Division 14.03.2019 Shedule
ELX Pri 01:30 ft Jocoro
1-2
Alianza FC 1-0
Estonia  »»  Esiliiga A 14.03.2019 Shedule
EST Esi 17:00 ft Flora Tallinn II
3-0
Levadia Tallinn II 0-0
Greece  »»  Primera Division 14.03.2019 Shedule
GRE Gre 01:00 ft Juventus Managua
3-2
UNAN Managua 2-2
GRE Gre 01:00 ft Real Estelí
6-2
Jalapa 2-1
Honduras  »»  Liga Nacional 14.03.2019 Shedule
HON Lig 01:00 ft Real Espana
3-1
Motagua 1-0
Kenya  »»  Premier League 14.03.2019 Shedule
KEN Pre 13:00 ft Gor Mahia
2-1
Curaçao U20 -
Malta  »»  Premier League 14.03.2019 Shedule
MAL Pre 19:15 ft Qormi
1-2
Tarxien 1-1
MAL Pre 17:00 ft Senglea Athletics
5-0
St. Andrews 2-0
Netherlands  »»  Gaucho 2 14.03.2019 Shedule
NET Ere 23:30 ft São Paulo RS
2-1
Inter Santa Maria -
NET Ere 23:00 ft Lajeadense
0-1
Guarani RS -
NET Ere 19:00 ft Tupi RS
1-2
União RS -
Panama  »»  LPF 14.03.2019 Shedule
PAN LPF 01:00 ft San Francisco
2-0
Tauro -
PAN LPF 01:00 ft Universitario
1-2
Arabe Unido -
Qatar  »»  League 2 14.03.2019 Shedule
QAT Lea 15:00 ft Al Markhiya
1-2
Al Shamal -
Qatar  »»  Stars League 14.03.2019 Shedule
QAT Pre 17:15 ft Al-Kharitiyath
1-0
Qatar SC 1-0
QAT Pre 15:05 ft Al Ahli SC
0-0
Al Shahaniya 0-0