Results & Fixtures

contest time status home score away H-T data
International  »»  Club Friendlies 23.03.2019 Shedule
INT Clu 17:00 Strommen
-
Skeid -
INT Clu 16:00 Sandnes Ulf
-
Jerv -
INT Clu 15:00 Raufoss
-
Notodden -
INT Clu 15:00 Stromsgodset
-
Start -
INT Clu 14:30 Kristiansund
-
Aalesund -
INT Clu 14:00 Vasby
-
Djurgården -
INT Clu 14:00 Brann
-
Sogndal -
INT Clu 14:00 Bryne
-
Arendal -
INT Clu 14:00 Fredrikstad
-
Falkenbergs -
INT Clu 13:15 Jaro
-
KPV -
INT Clu 13:00 Orebro
-
Mariehamn -
INT Clu 13:00 Osters
-
Kalmar -
INT Clu 13:00 Sirius
-
Frej -
INT Clu 13:00 Strindheim
-
Levanger -
INT Clu 13:00 Varbergs
-
Halmia -
INT Clu 12:45 KTP
-
MP -
INT Clu 12:30 Brage
-
Sandvikens -
INT Clu 12:00 Mjallby
-
Lunds -
INT Clu 12:00 Trelleborgs
-
Torns -
INT Clu 11:00 Alta
-
Tromsdalen -
INT Clu 11:00 MuSa
-
Jazz -
INT Clu 11:00 Norrby
-
Jonkopings -
INT Clu 10:00 Rovaniemi
-
AC Oulu -
International  »»  Friendlies 23.03.2019 Shedule
INT Fri 17:00 Brazil
-
Panama -
INT Fri 15:00 Jordan
-
Syria -
INT Fri 02:15 Mexico
-
Chile -
INT Fri 01:00 Guatemala
-
Costa Rica -
INT Fri 00:00 Peru
-
Paraguay -
International  »»  National League 23.03.2019 Shedule
INT Wor 06:00 Incheon Korail
-
Busan Kyotong -
INT Wor 06:00 Gangneung
-
Cheonan City -
INT Wor 06:00 Gimhae
-
Changwon -
INT Wor 06:00 Mokpo City
-
Daejeon H&N Power -
Brazil  »»  Premiership 23.03.2019 Shedule
BRA Nbb 01:35 Eastern Suburbs AFC
-
Canterbury United -
Brazil  »»  Amazonense 23.03.2019 Shedule
BRA Ama 19:00 Fast Clube
-
Sul América -
Brazil  »»  Capixaba 23.03.2019 Shedule
BRA Cap 19:00 Desportiva Ferroviaria
-
Real Noroeste -
BRA Cap 19:00 Estrela do Norte
-
Rio Branco-VN -
Brazil  »»  Paraense 23.03.2019 Shedule
BRA Par 23:00 Aguia De Maraba
-
São Francisco PA -
BRA Par 23:00 Castanhal
-
São Raimundo -
BRA Par 20:00 Independente PA
-
Paragominas -
Brazil  »»  Paraibano 23.03.2019 Shedule
BRA Par 20:00 Atlético Cajazeirense
-
Sousa -
BRA Par 20:00 Esporte de Patos
-
Nacional de Patos -
BRA Par 19:00 Perilima
-
Serrano PB -
Brazil  »»  Paranaense 1 23.03.2019 Shedule
BRA Par 21:00 Atletico-PR
-
Foz do Iguaçu -
Brazil  »»  Paulista A2 23.03.2019 Shedule
BRA Pau 20:00 Inter de Limeira
-
Linense -
BRA Pau 18:00 Água Santa
-
Taubaté -
BRA Pau 18:00 Atibaia
-
Sertãozinho -
Brazil  »»  Paulista A3 23.03.2019 Shedule
BRA Pau 18:00 Grêmio Osasco
-
Noroeste -
BRA Pau 18:00 Primavera SP
-
Desportivo Brasil -
BRA Pau 18:00 Rio Preto
-
Velo Clube -
Brazil  »»  Rondoniense 24.03.2019 Shedule
BRA Ron 00:00 Rondoniense
-
Porto Velho -
Brazil  »»  Roraimense 23.03.2019 Shedule
BRA Ror 23:00 GAS
-
Nautico FC -
BRA Ror 21:00 SAO Raimundo PA
-
Rio Negro RR -
Brazil  »»  Sergipano 23.03.2019 Shedule
BRA Ser 19:00 Frei Paulistano
-
Itabaiana -
England  »»  FA Trophy 23.03.2019 Shedule
ENG Fa 15:00 Telford
-
Leyton Orient -
ENG Fa 15:00 Stockport
-
Fylde -
England  »»  Conference N / S 23.03.2019 Shedule
ENG Blu 15:00 Telford
-
Altrincham -
ENG Blu 15:00 Ashton United
-
Blyth -
ENG Blu 15:00 Ashton United
-
Blyth -
ENG Blu 15:00 Billericay
2-2
Hungerford -
ENG Blu 15:00 Billericay
-
Hungerford -
ENG Blu 15:00 Brackley
-
Kidderminster -
ENG Blu 15:00 Brackley
-
Kidderminster -
ENG Blu 15:00 Chester
-
Stockport -
ENG Blu 15:00 Chorley
-
Leamington -
ENG Blu 15:00 Chorley
-
Leamington -
ENG Blu 15:00 Concord
0-1
Torquay -
ENG Blu 15:00 Concord
-
Torquay -
ENG Blu 15:00 Curzon Ashton
-
United of Manchester -
ENG Blu 15:00 Curzon Ashton
-
United of Manchester -
ENG Blu 15:00 Dartford
-
Hampton -
ENG Blu 15:00 Dartford
1-0
Hampton -
ENG Blu 15:00 Eastbourne Borough
0-2
Bath City -
ENG Blu 15:00 Eastbourne Borough
-
Bath City -
ENG Blu 15:00 Hemel Hempstead
1-1
East Thurrock Utd -
ENG Blu 15:00 Hemel Hempstead
-
East Thurrock Utd -
ENG Blu 15:00 Hereford FC
-
Guiseley -
ENG Blu 15:00 Hereford FC
-
Guiseley -
ENG Blu 15:00 Nuneaton
-
Darlington -
ENG Blu 15:00 Nuneaton
-
Darlington -
ENG Blu 15:00 Oxford City
2-1
Dulwich Hamlet -
ENG Blu 15:00 Oxford City
-
Dulwich Hamlet -
ENG Blu 15:00 Southport
2-3
Bradford PA -
ENG Blu 15:00 Southport
-
Bradford PA -
ENG Blu 15:00 Spennymoor Town
-
Alfreton -
ENG Blu 15:00 Spennymoor Town
-
Alfreton -
ENG Blu 15:00 St. Albans
-
Gloucester City -
ENG Blu 15:00 St. Albans
3-0
Gloucester City -
ENG Blu 15:00 Truro
2-2
Chelmsford -
ENG Blu 15:00 Truro
-
Chelmsford -
ENG Blu 15:00 Wealdstone
0-5
Chippenham -
ENG Blu 15:00 Wealdstone
-
Chippenham -
ENG Blu 15:00 Weston
3-2
Welling -
ENG Blu 15:00 Weston
-
Welling -
ENG Blu 15:00 Woking
-
Slough Town -
ENG Blu 15:00 Woking
3-0
Slough Town -
ENG Blu 15:00 York
-
Boston -
ENG Blu 15:00 York
-
Boston -
England  »»  Conference National 23.03.2019 Shedule
ENG Blu 15:00 Barrow
1-0
Harrogate 0-0
ENG Blu 15:00 Barrow
-
Harrogate -
ENG Blu 15:00 Boreham Wood
0-1
Aldershot 0-1
ENG Blu 15:00 Boreham Wood
-
Aldershot -
ENG Blu 15:00 Braintree
5-2
Bromley 4-0
ENG Blu 15:00 Braintree
-
Bromley -
ENG Blu 15:00 Chesterfield
-
Sutton -
ENG Blu 15:00 Dagenham & Red.
-
Dover Ath. -
ENG Blu 15:00 Gateshead
-
Fylde -
ENG Blu 15:00 Halifax
-
Solihull -
ENG Blu 15:00 Halifax
1-1
Solihull 0-1
ENG Blu 15:00 Hartlepool
1-3
Wrexham 0-2
ENG Blu 15:00 Hartlepool
-
Wrexham -
ENG Blu 15:00 Leyton Orient
-
Eastleigh -
ENG Blu 15:00 Maidenhead
-
Havant & W -
ENG Blu 15:00 Maidstone
0-0
Ebbsfleet 0-0
ENG Blu 15:00 Maidstone
-
Ebbsfleet -
ENG Blu 15:00 Salford
-
Barnet -
ENG Blu 15:00 Salford
0-0
Barnet 0-0
ENG Blu 12:30 Chesterfield
3-1
Sutton 0-1
Germany  »»  Oberliga: Westfalen 23.03.2019 Shedule
GER Obe 15:00 Arminia Ludwigshafen
-
Kaiserslautern (Am) -
GER Obe 15:00 Grossbardorf
1-2
Vach -
GER Obe 15:00 Homberg
-
Kleve -
GER Obe 15:00 Homberg
3-1
Kleve -
GER Obe 15:00 Uphusen
-
Hildesheim -
GER Obe 14:30 Diefflen
2-3
Hertha Wiesbach -
GER Obe 14:30 FV Engers 07
3-1
Kaiserslautern (Am) -
GER Obe 14:30 Karbach
0-4
Eintracht Trier -
GER Obe 14:30 Mechtersheim
1-0
Hassia Bingen -
GER Obe 14:00 ATSV Erlangen
3-0
Neumarkt -
GER Obe 14:00 Bahlinger
2-1
Linx 1-1
GER Obe 14:00 Barockstadt Fulda-Lehn.
-
FV Bad Vilbel -
GER Obe 14:00 Bissingen
1-0
FC 08 Villingen 1-0
GER Obe 14:00 Blumenthaler
1-1
Werder Bremen III 1-0
GER Obe 14:00 Flieden
-
Baunatal -
GER Obe 14:00 Diefflen
-
Emmelshausen -
GER Obe 14:00 Ederbergland
-
Hunfelder -
GER Obe 14:00 Eintracht Trier
-
Hassia Bingen -
GER Obe 14:00 Gebenbach
-
Jahn Forchheim -
GER Obe 14:00 Jägersburg
-
Dillingen -
GER Obe 14:00 Regensburg (Am)
-
Sonthofen -
GER Obe 14:00 Karbach
-
Idar-Oberstein -
GER Obe 14:00 Kottern-St. Mang
0-1
Vilzing -
GER Obe 14:00 Kottern-St. Mang
-
Vilzing -
GER Obe 14:00 Neckarsulmer
2-1
CfR Pforzheim -
GER Obe 14:00 Oberachern
2-1
Freiberg 0-0
GER Obe 14:00 Schott Mainz
-
Rochling -
GER Obe 14:00 Schwaben Augsburg
-
Rain -
GER Obe 14:00 Schwaben Augsburg
3-0
Rain -
GER Obe 14:00 Turkgucu-Ataspor
-
Kirchanschöring -
GER Obe 14:00 Waldgirmes
-
Ginsheim -
GER Obe 14:00 Wurzburger FV
-
Erlangen -
GER Obe 13:30 Arminia Ludwigshafen
2-0
Rochling -
GER Obe 13:30 Pfeddersheim
2-2
Idar-Oberstein -
GER Obe 13:00 Aubstadt
4-1
Abtswind -
GER Obe 13:00 Braunschweig (Am)
2-1
Spelle-Venhaus 1-0
GER Obe 13:00 Eutin 08
-
VfR Neumunster -
GER Obe 13:00 Eutin 08
-
VfR Neumunster -
GER Obe 13:00 Goppinger SV
1-2
Backnang 1-1
GER Obe 13:00 Kassel
-
Alzenau -
GER Obe 13:00 Ismaning
1-0
Munich 1860 (Am) -
GER Obe 13:00 TSV Kropp
1-0
Lübeck (Am) -
GER Obe 13:00 TSV Kropp
-
Lübeck (Am) -
GER Obe 13:00 Luckenwalde
1-1
Wacker Nordhausen II -
GER Obe 13:00 Meiendorfer SV
-
Rugenbergen -
GER Obe 13:00 Meiendorfer SV
-
Rugenbergen -
GER Obe 13:00 FC Normannia Gmund
3-1
Ilshofen 2-0
GER Obe 13:00 FC Nottingen
1-0
Ravensburg 1-0
GER Obe 13:00 Pullach
5-0
Nördlingen -
GER Obe 13:00 Pullach
-
Nördlingen -
GER Obe 13:00 Reutlingen
1-0
Spielberg 1-0
GER Obe 13:00 Hadamar
-
Viktoria Griesheim -
GER Obe 13:00 Sand
4-1
Bamberg -
GER Obe 13:00 Stutt. Kickers
4-1
Germania Friedrichstal 2-0
GER Obe 13:00 TSB Flensburg
-
Bordesholm -
GER Obe 13:00 TSB Flensburg
-
Bordesholm -
GER Obe 13:00 Union Neumünster
1-2
Heider SV 1-0
GER Obe 13:00 Union Neumünster
-
Heider SV -
GER Obe 13:00 Unterfohring
2-1
Holzkirchen -
GER Obe 13:00 Unterfohring
-
Holzkirchen -
GER Obe 12:30 Weiche Flensburg II
1-0
Eichede 0-0
GER Obe 12:30 Weiche Flensburg II
-
Eichede -
GER Obe 12:00 Dassendorf
-
Osdorf -
GER Obe 12:00 Dassendorf
-
Osdorf -
Spain  »»  Segunda B: Group 4 23.03.2019 Shedule
SPA Seg 23:00 Almeria B
-
Melilla -
SPA Seg 23:00 Don Benito
-
CD Badajoz -
SPA Seg 23:00 Cartagena
-
Villanovense -
SPA Seg 23:00 FC Jumilla
-
Sevilla B -
SPA Seg 23:00 Granada CF B
-
Murcia -
SPA Seg 23:00 Linense
-
Ciudad Lorca -
SPA Seg 23:00 Malaga B (Esp)
-
Recreativo Huelva -
SPA Seg 23:00 Marbella (Esp)
-
San Fernando -
SPA Seg 23:00 Talavera CF
-
El Ejido -
SPA Seg 23:00 UCAM Murcia
-
Sanluqueno -
SPA Seg 18:30 Langreo
-
Aurrerá de Vitoria -
SPA Seg 18:00 Hercules
-
Olot -
SPA Seg 17:00 Arenas de Getxo
-
Tudelano -
SPA Seg 17:00 R. Sociedad B
-
Amorebieta -
SPA Seg 16:30 Unionistas de Salamanca
-
CF Fuenlabrada -
SPA Seg 15:00 Durango
-
CD Calahorra -
England  »»  League Two 23.03.2019 Shedule
ENG Lea 15:00 Carlisle
-
Cambridge Utd -
ENG Lea 15:00 Cheltenham
-
Northampton -
ENG Lea 15:00 Colchester
-
Tranmere -
ENG Lea 15:00 Crawley
-
Lincoln -
ENG Lea 15:00 Grimsby
-
Bury -
ENG Lea 15:00 Macclesfield
-
Stevenage -
ENG Lea 15:00 Mansfield
-
Crewe -
ENG Lea 15:00 Milton Keynes Dons
-
Yeovil -
ENG Lea 15:00 Notts County
-
Exeter -
ENG Lea 15:00 Port Vale
-
Forest Green -
ENG Lea 15:00 Swindon
-
Morecambe -
Germany  »»  Regionalliga: West 23.03.2019 Shedule
GER Reg 14:00 BSV Rehden
-
St. Pauli (Am) -
GER Reg 13:00 TSV 1860 Rosenheim
1-1
Furth (Am) 0-0
GER Reg 13:00 Alemannia Aachen
-
Köln (Am) -
GER Reg 13:00 Augsburg (Am)
3-1
Eichstatt 2-0
GER Reg 13:00 SpVgg Bayreuth
2-1
Pipinsried 1-0
GER Reg 13:00 Dortmund (Am)
0-3
Kaan-Marienborn 0-1
GER Reg 13:00 Dortmund (Am)
-
Kaan-Marienborn -
GER Reg 13:00 B. Moenchengladbach (Am)
-
TV Herkenrath -
GER Reg 13:00 B. Moenchengladbach (Am)
1-3
TV Herkenrath 1-2
GER Reg 13:00 Stadtallendorf
0-4
FK Pirmasens -
GER Reg 13:00 Freiburg (Am)
1-0
Worms -
GER Reg 13:00 Garching
0-1
Ingolstadt (Am) 0-0
GER Reg 13:00 Egestorf-Langreder
-
Hannover (Am) -
GER Reg 13:00 Heimstetten
4-0
Nurnberg (Am) 0-0
GER Reg 13:00 Hessen Dreieich
1-0
Elversberg -
GER Reg 13:00 Hessen Dreieich
-
Elversberg -
GER Reg 13:00 Lübeck
-
TSV Havelse -
GER Reg 13:00 Oberhausen
-
Dusseldorf (Am) -
GER Reg 13:00 Saarbrücken
7-0
Kickers Offenbach -
GER Reg 13:00 Schalding
2-0
Illertissen 0-0
GER Reg 13:00 SV 1919 Straelen
2-2
Essen 2-2
GER Reg 13:00 SV 1919 Straelen
-
Essen -
GER Reg 13:00 Steinbach
4-0
Balingen -
GER Reg 13:00 Ulm
2-1
Mainz (Am) -
GER Reg 13:00 Verl
-
Lippstadt -
GER Reg 13:00 FC Viktoria Koln
3-0
Wuppertaler 1-0
GER Reg 13:00 FC Viktoria Koln
-
Wuppertaler -
GER Reg 13:00 Waldhof Mannheim
4-2
Stuttgart (Am) -
GER Reg 13:00 Wattenscheid
-
Rodinghausen -
GER Reg 13:00 Wattenscheid
1-0
Rodinghausen 0-0
GER Reg 13:00 Bremen (Am)
-
Lupo-Martini Wolfsburg -
GER Reg 13:00 Bremen (Am)
-
Lupo-Martini Wolfsburg -
GER Reg 13:00 Wiedenbruck
-
Bonner (Ger) -
GER Reg 13:00 Wiedenbruck
1-1
Bonner (Ger) 0-0
GER Reg 12:30 Bischofswerdaer
2-1
Viktoria Berlin -
GER Reg 12:30 Chemnitzer FC
0-0
Bautzen 0-0
GER Reg 12:00 Hamburger (Am)
-
Hansa Luneburg -
GER Reg 12:00 Hamburger (Am)
-
Hansa Luneburg -
GER Reg 12:00 Wolfsburg (Am)
-
ETSV Weiche -
GER Reg 12:00 Wolfsburg (Am)
-
ETSV Weiche -
England  »»  League One 23.03.2019 Shedule
ENG Lea 15:00 AFC Wimbledon
-
Gillingham -
ENG Lea 15:00 Bradford
-
Blackpool -
ENG Lea 15:00 Burton
-
Accrington -
ENG Lea 15:00 Coventry
-
Oxford Utd -
ENG Lea 15:00 Luton
-
Doncaster -
ENG Lea 15:00 Peterborough
-
Southend -
ENG Lea 15:00 Plymouth
-
Bristol Rovers -
ENG Lea 15:00 Rochdale
-
Scunthorpe -
ENG Lea 15:00 Shrewsbury
-
Portsmouth -
ENG Lea 12:00 Walsall
-
Barnsley -
Germany  »»  3. Liga 23.03.2019 Shedule
GER 3. 13:00 Munich 1860
2-1
Meppen 1-1
GER 3. 13:00 Jena
1-0
Uerdingen 0-0
GER 3. 13:00 Hallescher
4-4
Wehen 3-2
GER 3. 13:00 Karlsruher
2-1
Hansa Rostock 1-0
GER 3. 13:00 Preussen Munster
2-1
Unterhaching 1-1
GER 3. 13:00 Sonnenhof Großaspach
6-0
Wurzburger Kickers 3-0
Italy  »»  Lega Pro 1: Girone B 23.03.2019 Shedule
ITA Leg 19:30 Arezzo
-
Piacenza -
ITA Leg 19:30 Pisa
-
Carrarese -
ITA Leg 19:30 Entella
-
Siena -
ITA Leg 13:30 Arzachena
-
US Pontedera -
ITA Leg 13:30 Cuneo
-
Alessandria -
ITA Leg 13:30 Gozzano
-
Novara -
ITA Leg 13:30 Juventus
-
Pro Vercelli -
ITA Leg 13:30 Lucchese
-
Pro Patria -
ITA Leg 13:30 Pistoiese
-
Olbia (Ita) -
Italy  »»  Serie B 23.03.2019 Shedule
ITA Ser 17:00 aban. Lecce
0-0
Ascoli 0-0
Spain  »»  Segunda División 23.03.2019 Shedule
SPA Seg 17:00 Lugo
-
Albacete -
SPA Seg 15:00 Elche
-
Alcorcon -
England  »»  Non League Div One: Southern SW 23.03.2019 Shedule
ENG Non 15:00 Kempston
-
Aylesbury -
ENG Non 15:00 AFC Mansfield
-
Morpeth -
ENG Non 15:00 Sudbury
0-0
Witham -
ENG Non 15:00 Totton
-
Barnstaple Town -
ENG Non 15:00 Ashford Town (Middlesex)
4-0
Uxbridge 2-0
ENG Non 15:00 Aveley
0-3
Mildenhall -
ENG Non 15:00 Aylesbury United
-
Bedford -
ENG Non 15:00 Bedfont Sports
2-0
Westfield (Surrey) -
ENG Non 15:00 Belper
-
Carlton Town -
ENG Non 15:00 Berkhamsted
-
Didcot -
ENG Non 15:00 Bideford
-
Cinderford Town -
ENG Non 15:00 Bowers & Pitsea
0-1
Barking -
ENG Non 15:00 Brighouse Town
-
Tadcaster -
ENG Non 15:00 Bromsgrove Sporting
-
Corby -
ENG Non 15:00 Cambridge City
-
Welwyn Garden City -
ENG Non 15:00 Chalfont St Peter
7-2
Northwood 4-1
ENG Non 15:00 Chipstead
1-3
Ware -
ENG Non 15:00 Cleethorpes Town
-
Loughborough Dynamo -
ENG Non 15:00 Clitheroe
0-0
Glossop North End -
ENG Non 15:00 Coggeshall Town
3-0
Basildon -
ENG Non 15:00 Dunstable Town
-
Kidlington -
ENG Non 15:00 Egham
3-1
South Park -
ENG Non 15:00 Evesham
-
Bristol Manor Farm -
ENG Non 15:00 FC Romania
6-0
Waltham Abbey -
ENG Non 15:00 Felixstowe & Walton Utd.
-
Brentwood -
ENG Non 15:00 Fleet Town
-
Cirencester -
ENG Non 15:00 Gresley
-
Marske United -
ENG Non 15:00 Gresley
-
Marske United -
ENG Non 15:00 Hanwell Town
-
Molesey -
ENG Non 15:00 Hayes & Yeading
2-3
Bracknell Town -
ENG Non 15:00 Hertford Town
0-3
Marlow -
ENG Non 15:00 Heybridge
-
Grays -
ENG Non 15:00 Highworth
-
Mangotsfield -
ENG Non 15:00 Kendal
2-0
Trafford 1-0
ENG Non 15:00 Kidsgrove Athletic
5-1
Colwyn Bay 3-1
ENG Non 15:00 Larkhall
-
Winchester City -
ENG Non 15:00 Leek Town
2-6
Market Drayton 1-3
ENG Non 15:00 Mossley
3-0
Colne 1-0
ENG Non 15:00 Newcastle Town
-
Widnes -
ENG Non 15:00 North Leigh
-
Sutton Coldfield Town -
ENG Non 15:00 Ossett United
-
Wisbech -
ENG Non 15:00 Ossett United
-
Wisbech -
ENG Non 15:00 Peterborough Sports
-
Barton -
ENG Non 15:00 Pickering Town CFC
-
Stamford -
ENG Non 15:00 Pickering Town CFC
-
Stamford -
ENG Non 15:00 Pontefract Collieries
-
Frickley -
ENG Non 15:00 Pontefract Collieries
-
Frickley -
ENG Non 15:00 Radcliffe Borough
1-2
Runcorn Linnets 1-1
ENG Non 15:00 Ramsbottom
3-1
Prescot Cables 1-1
ENG Non 15:00 Romford
-
Maldon & Tiptree -
ENG Non 15:00 Sheffield FC
-
Lincoln Utd. -
ENG Non 15:00 Sheffield FC
-
Lincoln Utd. -
ENG Non 15:00 Skelmersdale
3-1
Droylsden -
ENG Non 15:00 Slimbridge
-
Melksham -
ENG Non 15:00 Soham
-
Canvey Island -
ENG Non 15:00 Spalding United
-
Stocksbridge -
ENG Non 15:00 Spalding United
-
Stocksbridge -
ENG Non 15:00 Street
-
Moneyfields -
ENG Non 15:00 Thame United
-
Coleshill Town -
ENG Non 15:00 Thatcham
-
Blackfield -
ENG Non 15:00 Tilbury
-
Great Wakering Rovers -
ENG Non 15:00 Tooting Mitcham
2-2
Cheshunt -
ENG Non 15:00 Yate
-
Paulton Rovers -
ENG Non 15:00 Yaxley
-
Dunstable -
ENG Non 15:00 postp. Brighouse Town
-
Morpeth -
ENG Non 15:00 postp. Cleethorpes Town
0-0
Carlton Town 0-0
England  »»  Non League Premier: Southern 23.03.2019 Shedule
ENG Non 15:00 Hornchurch
0-0
Stortford 0-0
ENG Non 15:00 Bamber Bridge
0-1
Farsley 0-1
ENG Non 15:00 Basingstoke
0-0
Metropolitan Police -
ENG Non 15:00 Beaconsfield
3-0
Gosport Borough 1-0
ENG Non 15:00 Bognor Regis
0-1
Leatherhead 0-1
ENG Non 15:00 Burgess Hill
3-1
Margate -
ENG Non 15:00 Buxton
5-1
Scarborough Athletic 2-1
ENG Non 15:00 Carshalton
0-0
Brightlingsea Regent -
ENG Non 15:00 Corinthian-Casuals
0-0
Dorking Wanderers 0-0
ENG Non 15:00 Farnborough
1-0
Tiverton 1-0
ENG Non 15:00 Folkestone
1-1
Worthing 0-1
ENG Non 15:00 Gainsborough
0-1
Marine 0-1
ENG Non 15:00 Haringey Borough
1-1
Enfield Town -
ENG Non 15:00 Harrow Borough
2-1
Frome Town 2-1
ENG Non 15:00 Hendon
1-2
Hartley Wintney 0-1
ENG Non 15:00 Kings Langley
1-0
Wimborne 1-0
ENG Non 15:00 Lancaster
2-1
Hednesford 2-0
ENG Non 15:00 Lewes
2-1
Kingstonian 1-0
ENG Non 15:00 Matlock
3-2
Mickleover 2-0
ENG Non 15:00 Merstham
1-2
Harlow 1-1
ENG Non 15:00 Merthyr Town
1-3
Staines 0-0
ENG Non 15:00 Nantwich
2-2
Grantham Town 2-2
ENG Non 15:00 Salisbury
1-1
Chesham 1-0
ENG Non 15:00 South Shields
0-0
Hyde -
ENG Non 15:00 Stafford
0-0
Warrington Town -
ENG Non 15:00 Stalybridge
0-2
North Ferriby 0-2
ENG Non 15:00 Taunton Town
3-0
Poole Town 1-0
ENG Non 15:00 Walton Casuals
1-0
Dorchester 0-0
ENG Non 15:00 Weymouth
3-1
Swindon Supermarine 1-1
ENG Non 15:00 Whitby
1-2
Workington 1-1
ENG Non 15:00 Whitehawk
0-0
Tonbridge -
ENG Non 15:00 Wingate & Finchley
2-0
Potters Bar Town 1-0
ENG Non 15:00 Witton Albion
1-0
Basford Utd. 0-0
France  »»  CFA 2: Group H 23.03.2019 Shedule
FRA CFA 19:00 Lucciana
-
Villefranche SJB -
FRA CFA 18:00 Aviron Bayonnais II
3-1
Bressuire 2-1
FRA CFA 18:00 Aviron Bayonnais II
-
Bressuire -
FRA CFA 18:00 Bourges Foot
1-0
Tours II 0-0
FRA CFA 18:00 Lège-Cap-Ferret
0-1
Chauray 0-1
FRA CFA 18:00 Poitiers
0-2
Limoges 0-2
FRA CFA 17:30 Balma
-
Murette -
FRA CFA 17:30 Saumur
0-3
Laval II -
FRA CFA 17:30 Fontenay
1-2
Saint-Nazaire AF -
FRA CFA 17:00 Angers II
4-0
Vertou 1-0
FRA CFA 17:00 Angouleme CFC
1-0
Chauvigny 1-0
FRA CFA 17:00 Canet Roussillon
-
Agde -
FRA CFA 17:00 La Roche
1-3
Voltigeurs de Chateaub... 0-2
FRA CFA 17:00 Montmorillon
2-1
Pau II 1-1
FRA CFA 17:00 Montpellier II
-
Rodeo -
FRA CFA 17:00 Niort II
1-0
Mérignac-Arlac 1-0
FRA CFA 17:00 Sable
4-1
La Suze -
FRA CFA 17:00 Aire
-
Avenir Lozere -
FRA CFA 16:00 ES Le Cannet Rocheville
-
Cote Bleue -
FRA CFA 16:00 Le Mans II
1-1
RC La Fleche -
FRA CFA 15:00 AUB
-
Pontet -
FRA CFA 15:00 Châteauroux II
3-0
Avoine OCC -
FRA CFA 15:00 Rodez II
-
Tarbes -
FRA CFA 14:00 FC Bastelicaccia
-
Gémenos -
FRA CFA 14:00 Cannes
-
Ajaccio II -
FRA CFA 13:30 EF Bastia
-
Istres -
FRA CFA 13:30 Lucciana
-
Villefranche SJB -
Croatia  »»  Championship 1 23.03.2019 Shedule
CRO A1 15:00 postp. Ballyclare Comrades
-
Loughgall -
CRO A1 15:00 postp. Dergview
-
Limavady United -
Denmark  »»  CFA: Group D 23.03.2019 Shedule
DEN Can 18:00 Boulogne-Billancourt
1-3
Bastia-Borgo -
DEN Can 18:00 Mt de Marsan Stade
1-1
Stade Bordelais 1-0
DEN Can 17:30 Boulogne-Billancourt
-
Bastia-Borgo -
DEN Can 17:00 Annecy
-
Marseille Endoume Cata... -
DEN Can 17:00 Blois
1-1
Colomiers 1-0
DEN Can 17:00 Bobigny
-
Sainte-Geneviève -
DEN Can 17:00 Bordeaux II
0-0
Les Herbiers 0-0
DEN Can 17:00 C' Chartres
4-1
Stade Briochin -
DEN Can 17:00 C' Chartres
-
Stade Briochin -
DEN Can 17:00 Croix
-
Epinal -
DEN Can 17:00 Furiani Agliani
-
Vannes -
DEN Can 17:00 Granville
-
Lorient II -
DEN Can 17:00 Granville
2-0
Lorient II -
DEN Can 17:00 Grasse
-
Toulon -
DEN Can 17:00 Jura Sud
-
Monts Or Azergues -
DEN Can 17:00 Mantes
-
PSG II -
DEN Can 17:00 Mantes
0-0
PSG II -
DEN Can 17:00 Martigues
-
Consolat -
DEN Can 17:00 Nantes II
2-0
Poissy -
DEN Can 17:00 Nantes II
-
Poissy -
DEN Can 17:00 Oissel
-
Saint-Malo -
DEN Can 17:00 Lyon II
-
Saint-Priest -
DEN Can 17:00 Reims II
-
Sedan -
DEN Can 17:00 Saint-Étienne II
1-2
Sete 0-2
DEN Can 17:00 St-Pryvé St-Hilaire
1-0
Bergerac 0-0
DEN Can 17:00 Trelissac
2-1
Andrézieux 0-1
DEN Can 17:00 Vitre
0-0
Le Havre II -
DEN Can 17:00 Vitre
-
Le Havre II -
DEN Can 16:00 Hyeres
-
Pontarlier -
DEN Can 15:00 Arras
-
Belfort -
DEN Can 15:00 Haguenau
-
Feignies -
DEN Can 15:00 Lille II
-
St. Maur Lusi -
DEN Can 14:30 Oissel
2-0
Saint-Malo -
DEN Can 14:00 Creteil
-
Schiltigheim -
DEN Can 14:00 Furiani Agliani
0-4
Vannes -
Denmark  »»  Denmark Series: Group 3 23.03.2019 Shedule
DEN Den 14:30 Naesby
-
B 1913 -
DEN Den 14:00 B 1909
-
Kolding B -
DEN Den 14:00 B 1909
-
Kolding B -
DEN Den 14:00 Oure-skolerne
-
Otterup -
DEN Den 14:00 Varde IF Elite
-
Hedensted -
DEN Den 14:00 Varde IF Elite
-
Hedensted -
DEN Den 13:00 Greve
-
AB Tarnby -
DEN Den 13:00 Holbæk
-
BSF -
DEN Den 13:00 Naesby
-
B 1913 -
DEN Den 13:00 Viborg II
-
Silkeborg KFUM -
DEN Den 13:00 Viborg II
2-1
Silkeborg KFUM -
DEN Den 12:45 FA 2000
1-1
Ishøj 1-0
DEN Den 12:45 FA 2000
-
Ishøj -
DEN Den 12:30 Fremad Valby
-
BK Union -
DEN Den 12:30 Herlev
4-1
Taastrup 1-1
DEN Den 12:30 Herlev
-
Taastrup -
DEN Den 12:00 B 1908
3-2
Ledøje-Smørum 1-1
DEN Den 12:00 B 1908
-
Ledøje-Smørum -
DEN Den 12:00 Fremad Valby
3-1
BK Union 2-0
DEN Den 12:00 Greve
3-0
AB Tarnby 1-0
DEN Den 12:00 Gentofte-Vangede IF
-
Birkerod -
DEN Den 12:00 Gentofte-Vangede IF
2-2
Birkerod 1-1
DEN Den 12:00 Karlslunde
-
Avedore -
DEN Den 12:00 Karlslunde
2-1
Avedore 1-0
DEN Den 12:00 Kastrup (Den)
-
KFUM Roskilde -
DEN Den 12:00 Kastrup (Den)
2-2
KFUM Roskilde 2-0
DEN Den 12:00 Oure-skolerne
-
Otterup -
Japan  »»  J2 League 23.03.2019 Shedule
JAP J-L 08:00 Ehime
-
V-Varen Nagasaki -
JAP J-L 06:00 Kashiwa
-
Okayama -
JAP J-L 05:00 Albirex Niigata
-
Fukuoka -
JAP J-L 05:00 Omiya Ardija
-
Mito -
JAP J-L 05:00 Kofu
-
Kanazawa -
JAP J-L 05:00 Yokohama FC
-
Gifu -
Japan  »»  J3 League 23.03.2019 Shedule
JAP J3 05:00 Nagano
-
Cerezo Osaka U23 -
JAP J3 05:00 Tokyo U23
-
Fujieda MYFC -
Saudi Arabia  »»  Pro League 23.03.2019 Shedule
SAU Sau 17:05 Al-Hilal
-
Ohod -
Ireland  »»  First Division 23.03.2019 Shedule
IRE Div 14:30 Cabinteely
-
Limerick -
Argentina  »»  Prim B Metro 23.03.2019 Shedule
ARG Pri 22:05 Atletico Atlanta
-
All Boys -
ARG Pri 22:00 Acassuso
-
CA Estudiantes -
ARG Pri 19:00 Tristan Suarez
-
Fénix -
Argentina  »»  Prim B Nacional 23.03.2019 Shedule
ARG Pri 23:30 Santamarina
-
Central Cordoba -
ARG Pri 22:00 Temperley
-
Atl. Rafaela -
ARG Pri 19:00 Chacarita Juniors
-
Guillermo Brown -
ARG Pri 17:30 Arsenal Sarandi
-
Gimnasia Mendoza -
ARG Pri 00:00 Instituto
-
Los Andes -
Colombia  »»  Primera B 23.03.2019 Shedule
COL Pri 20:00 Rionegro
-
Bogotá -
COL Pri 19:00 Centauros
-
Llaneros -
Colombia  »»  Primera A: Clausura 23.03.2019 Shedule
COL Lig 22:30 Petrolera
-
Dep. Cali -
COL Lig 22:00 Cucuta
-
Atl. Nacional -
COL Lig 20:15 Dep. Pasto
-
Millonarios -
Europe  »»  Tercera Division: Group 9 23.03.2019 Shedule
EUR Eur 23:00 Atlético Astorga
-
Burgos II -
EUR Eur 23:00 Atlético Tordesillas
-
Sporting Uxama -
EUR Eur 23:00 Atlético Tordesillas
-
Zamora -
EUR Eur 23:00 Bembibre
-
Almazán -
EUR Eur 23:00 Briviesca
-
La Granja -
EUR Eur 23:00 Beroil Bupolsa
-
UD Santa Marta -
EUR Eur 23:00 Cristo Atlético
-
Atlético Astorga -
EUR Eur 23:00 Cristo Atlético
-
Beroil Bupolsa -
EUR Eur 23:00 Cultural Cebrereña
-
Cultural Leonesa II -
EUR Eur 23:00 Cultural Cebrereña
-
UD Santa Marta -
EUR Eur 23:00 Cultural Leonesa II
-
Bembibre -
EUR Eur 23:00 Gimnástica Segoviana
-
Burgos II -
EUR Eur 23:00 Gimnástica Segoviana
-
La Virgen del Camino -
EUR Eur 23:00 La Bañeza
-
La Granja -
EUR Eur 23:00 La Bañeza
-
Real Avila -
EUR Eur 23:00 La Virgen del Camino
-
Numancia II -
EUR Eur 23:00 Numancia II
-
Briviesca -
EUR Eur 23:00 Real Avila
-
Almazán -
EUR Eur 23:00 Sporting Uxama
-
Arandina -
EUR Eur 23:00 Zamora
-
Arandina -
EUR Eur 19:00 Arnedo
-
Berceo -
EUR Eur 18:00 Azuaga
-
Mérida AD -
EUR Eur 18:00 Bezana
-
Revilla -
EUR Eur 17:30 Laredo
-
Escobedo -
EUR Eur 17:30 UD Logroñés II
-
Vianés -
EUR Eur 17:30 Siero
-
Gijón Industrial -
EUR Eur 17:30 Silva
-
Boiro -
EUR Eur 17:15 Deusto
-
Lagun Onak -
EUR Eur 17:00 Ibarra
-
Panadería Pulido -
EUR Eur 17:00 JD Somorrostro
-
Beasain -
EUR Eur 17:00 Villarreal III
-
Paterna -
EUR Eur 16:30 C.D.S. Naval
-
Cultural Guarnizo -
EUR Eur 16:30 Santa Úrsula
-
Guimar -
EUR Eur 16:30 Vimenor
-
Santander B -
EUR Eur 16:00 Agoncillo
-
SD Logrones -
EUR Eur 16:00 Atlético Albericia
-
Ribamontán al Mar -
EUR Eur 16:00 Briviesca
-
La Granja -
EUR Eur 16:00 Ceares
-
Llanes -
EUR Eur 16:00 Corellano
-
Baztán -
EUR Eur 16:00 Mosconia
-
Condal -
EUR Eur 16:00 Tarancón
-
Atlético Ibañés -
EUR Eur 16:00 Villa Santa Brígida
-
Las Zocas -
EUR Eur 15:30 Esporles
-
San Rafael -
EUR Eur 15:30 Ferriolense
-
Mallorca II -
EUR Eur 15:30 La Virgen del Camino
-
Numancia II -
EUR Eur 15:30 Llagostera
-
San Cristobal -
EUR Eur 15:30 Osasuna B
-
Mutilvera -
EUR Eur 15:30 Pasaia KE
-
SD San Pedro -
EUR Eur 15:30 Santa Catalina Atlético
-
Mercadal -
EUR Eur 15:30 Solares
-
Textil Escudo -
EUR Eur 15:15 Manacor
-
Constancia -
EUR Eur 15:15 Valle Egüés
-
Txantrea -
EUR Eur 15:00 Binissalem
-
Murense -
EUR Eur 15:00 Huarte
-
Pamplona -
EUR Eur 15:00 Llosetense
-
Felanitx -
EUR Eur 15:00 Ordizia
-
Zamudio -
EUR Eur 15:00 Platges de Calvià
-
Poblense -
EUR Eur 15:00 Torre Levante
-
Crevillente -
EUR Eur 12:00 River Melilla
-
Torreperogil -
EUR Eur 12:00 Tamaraceite
-
Citta di Marino -
EUR Eur 16:00 postp. Subiza
-
Beti Kozkor -
EUR Eur 15:30 postp. Avance Ezcabarte
-
Cortes -
EUR Eur 15:00 postp. Ardoi
-
Cirbonero -
Paraguay  »»  Division Profesional: Clausura 23.03.2019 Shedule
PAR Pri 23:15 River Plate
-
Sportivo San Lorenzo -
PAR Pri 21:15 Cerro Porteno
-
Guarani -
Peru  »»  Primera División 23.03.2019 Shedule
PER Pri 22:45 Academia Cantolao
-
Sporting Cristal -
PER Pri 20:30 Inti Gas Deportes
-
Alianza Lima -
PER Pri 18:15 Molinos El Pirata
-
FBC Melgar -
Czech Republic  »»  3. HNL: Zapad 23.03.2019 Shedule
CZE Mat 14:30 Bjelovar
-
Mladost Zdralovi -
CZE Mat 14:30 Cibalia
-
Belisce -
CZE Mat 14:30 Dakovo-Croatia
-
Zrinski Jurjevac -
CZE Mat 14:30 Dugo Selo
-
Vinogradar -
CZE Mat 14:30 Dubrovnik
-
Neretvanac Opuzen -
CZE Mat 14:30 Hrvace
-
Urania Baška Voda -
CZE Mat 14:30 Jadran LP
-
Primorac Stobreč -
CZE Mat 14:30 NK Jadran Porec
-
Orijent 1919 -
CZE Mat 14:30 Jarun
-
Novigrad -
CZE Mat 14:30 Kamen Ivanbegovina
-
Uskok Klis -
CZE Mat 14:30 NK Koprivnica
-
Vihor -
CZE Mat 14:30 Udarnik Kurilovec
-
Krk -
CZE Mat 14:30 Marsonia 1909
-
Bedem Ivankovo -
CZE Mat 14:30 Opatija
-
Dubrava Zagreb -
CZE Mat 14:30 Ponikve
-
NK Zagreb -
CZE Mat 14:30 Primorac Biograd
-
Imotski -
CZE Mat 14:30 Slavonija
-
Oriolik -
CZE Mat 14:30 Spansko Zagreb
-
Vrbovec -
CZE Mat 14:30 RNK Split
-
Junak -
CZE Mat 14:30 Zagorec
-
Maksimir Zagreb -
Europe  »»  Persha Liga 23.03.2019 Shedule
EUR Eur 16:00 Metalist 1925 Kharkiv
-
Dnipro-1 -
EUR Eur 15:00 Volyn Lutsk
-
Kramatorsk -
EUR Eur 14:00 Rukh Vynnyky
-
Balkany Zorya -
EUR Eur 13:00 Ahrobiznes Volochysk
-
Sumy -
EUR Eur 12:00 Kolos Kovalivka
-
Prykarpattia -
Europe  »»  Division 1 23.03.2019 Shedule
EUR Eur 12:55 postp. Al Qaisoma
-
Al Orubah -
Scotland  »»  Challenge Cup 23.03.2019 Shedule
SCO Cha 16:30 Connahs Q.
-
Ross County -
Slovenia  »»  2. SNL 23.03.2019 Shedule
SLO 2. 14:00 AH Mas Tech
-
Dob -
SLO 2. 14:00 Jadran Dekani
-
Radomlje -
SLO 2. 14:00 Fužinar
-
Bilje -
SLO 2. 13:00 NŠ Drava
-
Nafta -
Austria  »»  Regionalliga: West 23.03.2019 Shedule
AUT Reg 17:30 Grazer
-
Deutschlandsberger SC -
AUT Reg 17:30 Grazer
3-1
Deutschlandsberger SC 1-0
AUT Reg 15:00 ASK Bruck/Leitha
1-1
St. Pölten II 1-0
AUT Reg 15:00 Gurten
0-0
Völkermarkt 0-0
AUT Reg 15:00 Leobendorf
-
Wiener SC -
AUT Reg 15:00 Leobendorf
2-1
Wiener SC 1-0
AUT Reg 15:00 Team Wien
1-0
Mannsdorf 1-0
AUT Reg 14:30 Altach (Am)
-
Reichenau -
AUT Reg 14:00 Anif
-
Kufstein -
AUT Reg 14:00 Gurten
-
Völkermarkt -
AUT Reg 14:00 Saalfelden
-
Dornbirn -
AUT Reg 14:00 Seekirchen
-
Langenegg -
AUT Reg 14:00 Stadl-Paura
2-1
Lendorf 2-1
AUT Reg 14:00 Stadl-Paura
-
Lendorf -
AUT Reg 14:00 Vöcklamarkt
-
Weiz -
AUT Reg 14:00 WAC / St. Andrä II
-
Gleisdorf -
AUT Reg 13:00 Hohenems
-
Wörgl -
AUT Reg 13:00 Kitzbuhel
-
Schwaz -
AUT Reg 13:00 Stadlau (Aut)
2-1
Mattersburg (Am) -
AUT Reg 13:00 Stadlau (Aut)
-
Mattersburg (Am) -
AUT Reg 13:00 Wals-Grunau
-
Grodig -
Poland  »»  Mineiro 2 23.03.2019 Shedule
POL Mło 19:00 CAP Uberlândia
-
Tricordiano -
POL Mło 19:00 Democrata SL
-
Democrata GV -
POL Mło 19:00 Ipatinga
-
Ath Bilbao -
POL Mło 19:00 Betinense
-
Nacional EC MG -
Poland  »»  Brisbane 23.03.2019 Shedule
POL Sup 07:30 Queensland
-
Albany Greek -
Scotland  »»  League Two 23.03.2019 Shedule
SCO Div 15:00 Clyde
-
Annan -
SCO Div 15:00 Clyde
-
Annan -
SCO Div 15:00 Cowdenbeath
-
Queen's Park -
SCO Div 15:00 Cowdenbeath
-
Queen's Park -
SCO Div 15:00 Edinburgh City
-
Peterhead -
SCO Div 15:00 Edinburgh City
-
Peterhead -
SCO Div 15:00 Elgin City
-
Albion Rovers -
SCO Div 15:00 Elgin City
-
Albion Rovers -
SCO Div 15:00 Stirling
-
Berwick -
SCO Div 15:00 Stirling
-
Berwick -
Chile  »»  Copa Chile 23.03.2019 Shedule
CHL Chi 23:00 Fernández Vial
-
Deportes Temuco -
CHL Chi 21:00 Deportes Vallenar
-
Copiapo -
CHL Chi 21:00 Iberia
-
Nublense -
CHL Chi 20:30 Colina
-
S. Morning -
CHL Chi 20:30 Deportes Rengo
-
Barnechea -
CHL Chi 20:30 San Antonio Unido
-
La Serena -
CHL Chi 20:30 Trasandino
-
San Luis -
Russia  »»  II Liga: West 23.03.2019 Shedule
RUS Rus 18:10 Widzew Lodz
-
Elana Torun -
RUS Rus 16:00 GKS Belchatow
-
Olimpia Elbląg -
RUS Rus 16:00 Ol. Grudziadz
-
Leczna -
RUS Rus 14:00 Pogon Siedlce
-
ROW Rybnik -
RUS Rus 14:00 Siarka Tarnobrzeg
-
Gryf Wejherowo -
RUS Rus 14:00 Skra II
-
Pruszkow -
RUS Rus 13:00 Radomiak Radom (Pol)
-
S. Wola -
RUS Rus 12:00 Stargard Szczecinski
-
R. Rzeszow -
Scotland  »»  League One 23.03.2019 Shedule
SCO Div 15:00 Airdrie
-
Forfar Athletic -
SCO Div 15:00 Airdrie
-
Forfar Athletic -
SCO Div 15:00 East Fife
-
Brechin -
SCO Div 15:00 East Fife
-
Brechin -
SCO Div 15:00 Montrose
-
Stenhousemuir -
SCO Div 15:00 Montrose
-
Stenhousemuir -
SCO Div 15:00 Raith
-
Dumbarton -
SCO Div 15:00 Raith
-
Dumbarton -
SCO Div 15:00 Stranraer
-
Arbroath -
SCO Div 15:00 Stranraer
-
Arbroath -
Turkey  »»  3. Lig: Group 3 23.03.2019 Shedule
TUR 3.L 12:00 Anadolu Bağcılar
-
Corum -
TUR 3.L 12:00 Bucaspor Izmir
-
Ankara Adliyespor -
TUR 3.L 12:00 Halide Edip Adıvar SK
-
Fatsa Belediyespor -
TUR 3.L 11:30 Hekimoğlu Trabzon
-
Körfez Spor -
TUR 3.L 11:30 Yomraspor
-
Tepecik -
TUR 3.L 11:00 Çatalca Spor
-
Elaziz Belediyespor -
Greece  »»  Football League 23.03.2019 Shedule
GRE Foo 13:00 Platamona
-
Kissamikos -
GRE Foo 13:00 Irodotos
-
Trikala -
GRE Foo 13:00 Kerkyra
-
Ergotelis -
GRE Foo 13:00 Platanias FC
-
Volos NFC -
GRE Foo 13:00 Sparti
-
Aittitos Spata -
Poland  »»  I Liga 23.03.2019 Shedule
POL Div 16:00 Garbarnia
-
Suwalki -
POL Div 14:00 Olsztyn
-
Rakow -
Romania  »»  Liga III: Seria 6 23.03.2019 Shedule
ROM Div 14:00 Turris-Oltul T. Măgurele
-
SR Municipal Braşov -
ROM Div 13:30 Rapid Bucuresti
-
Steaua Bucuresti II -
ROM Div 13:00 Afumaţi
-
Făurei -
ROM Div 13:00 Agricola Borcea
-
Sportul Chişcani -
ROM Div 13:00 Axiopolis
-
Olteniţa -
ROM Div 13:00 Bucovina Rădăuţi
-
Sporting Lieşti -
ROM Div 13:00 Ceahlaul
-
Ştiinţa Miroslava -
ROM Div 13:00 Crişul Chişineu Criş
-
Ghiroda -
ROM Div 13:00 Horezu
-
Flacăra Moreni -
ROM Div 13:00 Gloria Buzau
-
Otelul -
ROM Div 13:00 Gloria Lunca Teuz Cermei
-
Naţional Sebiş -
ROM Div 13:00 Hunedoara
-
AFCM Reşiţa -
ROM Div 13:00 Iernut
-
Csikszereda -
ROM Div 13:00 Industria Galda
-
Ocna Mureș -
ROM Div 13:00 FCM Baia Mare
-
Gaz Metan Medias II -
ROM Div 13:00 Sanatatea Darabani
-
Kosarom Paşcani -
ROM Div 13:00 Şomuz Fălticeni
-
Targu Secuiesc -
ROM Div 13:00 Västerås SK
-
Hermannstadt II -
ROM Div 13:00 Slobozia
-
Popești-Leordeni -
Russia  »»  2. Division: West 23.03.2019 Shedule
RUS Div 13:00 Chayka
-
Alaniya Vladikavkaz -
RUS Div 13:00 Spartak Nalchik
-
Krasnodar III -
RUS Div 12:00 Biolog
-
Legion Dynamo -
RUS Div 12:00 Maykop
-
Mashuk -
RUS Div 12:00 Volgar
-
Urozhay -
RUS Div 11:00 SKA Energiya
-
Dinamo Stavropol -
Scotland  »»  Championship 23.03.2019 Shedule
SCO Div 15:00 Dundee Utd
-
Alloa -
Turkey  »»  2. Lig: Kirmizi 23.03.2019 Shedule
TUR Tff 12:00 Ankara Demirspor
-
Sakaryaspor -
TUR Tff 12:00 Bayrampasa
-
Keciorengucu -
TUR Tff 12:00 Etimesgut
-
Tokatspor -
TUR Tff 12:00 Eyupspor
-
Diyarbakir Diski -
TUR Tff 12:00 Manisa BBSK
-
Dar. Genclerbirligi -
TUR Tff 12:00 Sancaktepe
-
Gumushanespor -
Wales  »»  Feeder Leagues: Welsh League Division 1 23.03.2019 Shedule
WAL Div 14:30 Airbus
-
Holywell -
WAL Div 14:30 Buckley
-
Flint Town -
WAL Div 14:30 Conwy United
-
Llanrhaedr -
WAL Div 14:30 Guilsfield
-
Rhyl -
WAL Div 14:30 Porthmadog
-
Gresford Athletic -
WAL Div 14:30 Ruthin Town
-
Penrhyncoch -
WAL Div 14:30 Taffs Well
-
Goytre Utd -
WAL Div 14:30 Ton Pentre
-
Undy -
WAL Div 14:30 postp. Afan Lido
-
Goytre AFC -
WAL Div 14:30 postp. Cwmbran Celtic
-
Cambrian & Clydach -
WAL Div 14:30 postp. Penybont
-
Briton Ferry -
WAL Div 14:30 postp. Pontypridd Town
-
Llantwit Major -
Usa  »»  MLS 23.03.2019 Shedule
USA Maj 23:30 New York
-
Orlando City -
USA Maj 23:30 Philadelphia
-
Columbus -
USA Maj 21:55 Dallas
-
Colorado -
Venezuela  »»  Primera División 23.03.2019 Shedule
VEN Pri 20:00 Atl. Venezuela
-
Academia Puerto Cabello -
VEN Pri 19:30 Dep. Anzoategui
-
Trujillanos -
VEN Pri 19:30 Portuguesa FC
-
Zamora -
VEN Pri 19:00 LALA
-
Lara -
Wales  »»  Premier League 23.03.2019 Shedule
WAL Pre 14:30 Barry Town
-
Caernarfon -
WAL Pre 14:30 Inter Cardiff
-
Carmarthen Town -
WAL Pre 14:30 Llanelli Town
-
Newi Cefn Druids -
Andorra  »»  2a Divisió 23.03.2019 Shedule
AND 2aD 19:30 Sporting Escaldes
-
Penya Encarnada -
Angola  »»  Girabola 23.03.2019 Shedule
AGO Gir 14:00 Sporting Cabinda
-
Saurimo -
Argentina  »»  Prim C Metro 23.03.2019 Shedule
ARG Pri 19:00 Central Cordoba
-
Victoriano A. -
ARG Pri 19:00 General Lamadrid
-
San Martín Burzaco -
ARG Pri 19:00 Ituzaingó
-
Excursionistas -
ARG Pri 19:00 Villa San Carlos
-
Berazategui -
Argentina  »»  Prim D Metro 23.03.2019 Shedule
ARG Pri 19:00 Real Pilar
-
Central Ballester -
Australia  »»  New South Wales 23.03.2019 Shedule
AUS New 08:30 Manly Utd (Aus)
-
Mt Druitt Town -
AUS New 08:00 Sydney U21
-
Marconi Stallions (Aus) -
AUS New 07:30 Sutherland Sharks
-
APIA Tigers (Aus) -
Australia  »»  Northern NSW 23.03.2019 Shedule
AUS Nor 08:30 Edgeworth Eagles
-
Newcastle Jets II -
AUS Nor 08:30 Weston Bears
-
Maitland -
AUS Nor 06:30 Lambton Jaffas
-
Adamstown Rosebuds -
Australia  »»  Queensland 23.03.2019 Shedule
AUS Que 09:00 Eastern Suburbs
-
Brisbane Strikers -
AUS Que 09:00 Queensland Lions
-
Brisbane Roar U21 -
AUS Que 08:00 Moreton
-
Gold Coast Knights -
AUS Que 08:00 Peninsula
-
Magpies Crusaders -
AUS Que 07:00 SWQ Thunder
-
Redlands -
Australia  »»  South Australian 23.03.2019 Shedule
AUS Sou 08:30 Adelaide City
-
Campbelltown City -
AUS Sou 08:30 Adelaide Olympic
-
Blue Eagles -
AUS Sou 06:30 West Adelaide
-
Adelaide Raiders -
AUS Sou 04:30 MetroStars
-
Croydon Kings -
AUS Sou 04:30 Para
-
Adelaide United U21 -
AUS Sou 04:30 South Adelaide Panthers
-
Adelaide Comets -
Australia  »»  Victoria 23.03.2019 Shedule
AUS Vic 08:30 Kingston
-
Altona Magic -
AUS Vic 08:00 Dandenong Thunder
-
Bentleigh Greens -
AUS Vic 04:00 Green Gully
-
Avondale -
Australia  »»  Western Australia 23.03.2019 Shedule
AUS Wes 07:00 Armadale
-
Rockingham City -
AUS Wes 07:00 Cockburn City
-
Inglewood United -
AUS Wes 07:00 ECU Joondalup
-
Sorrento -
AUS Wes 07:00 Perth Glory U21
-
Balcatta -
AUS Wes 07:00 Stirling Lions
-
Perth -
Austria  »»  Landesliga: Wien 23.03.2019 Shedule
AUT Lan 17:30 Krems
-
Stripfing -
AUT Lan 17:00 Lafnitz II
0-2
Fürstenfeld 0-1
AUT Lan 17:00 Matrei
4-1
St. Jakob 3-0
AUT Lan 16:30 Eltendorf
-
Drassburg -
AUT Lan 16:00 SV Oberwart
-
Parndorf II -
AUT Lan 16:00 Pinkafeld
-
Leithaprodersdorf -
AUT Lan 16:00 Ritzing
-
St. Margarethen / Bur -
AUT Lan 16:00 Ritzing
-
St. Margarethen / Bur -
AUT Lan 15:30 Volders
-
Völs -
AUT Lan 15:00 Bad Sauerbrunn
-
FC Deutschkreutz -
AUT Lan 15:00 Kematen
-
Natters -
AUT Lan 15:00 Salzburger AK
0-2
Bramberg 0-2
AUT Lan 15:00 Union Innsbruck
-
Söll -
AUT Lan 15:00 Wiener Viktoria
-
Favoritner AC -
AUT Lan 14:30 Donau Linz
-
Pottinger Grieskirchen -
AUT Lan 14:30 Gaflenz
-
Ardagger -
AUT Lan 14:30 Gmunden
0-0
Wallern 0-0
AUT Lan 14:30 Gmunden
-
Wallern -
AUT Lan 14:30 Grün Weiß Micheldorf
-
St. Martin -
AUT Lan 14:30 Grün Weiß Micheldorf
2-0
St. Martin 1-0
AUT Lan 14:30 Kornspitz Pregarten
0-4
St. Valentin 0-1
AUT Lan 14:30 Kornspitz Pregarten
-
St. Valentin -
AUT Lan 14:30 Retz
-
Rohrbach -
AUT Lan 14:30 Rohrendorf
-
Kottingbrunn -
AUT Lan 14:30 Scheiblingkirchen
-
St. Peter -
AUT Lan 14:30 Union Perg
4-3
Union Edelweiß 3-0
AUT Lan 14:30 Union Perg
-
Union Edelweiß -
AUT Lan 14:30 Union St. Florian
-
Oedt -
AUT Lan 14:30 Union Weißkirchen
-
Neuhofen / Ried II