Results & Fixtures - Segunda B: Group 4

contest time status home score away H-T data
Spain  »»  Segunda B: Group 4  »»  Segunda B: Group 1 24.03.2019 Shedule
SPA Seg 17:00 Atl. Madrid B
-
Burgos -
SPA Seg 17:00 Leonesa
-
Celta Vigo B -
SPA Seg 16:30 Real Madrid B
-
Ponferradina -
SPA Seg 16:00 Coruxo FC
-
San Sebastian Reyes -
SPA Seg 16:00 Pontevedra (Esp)
-
Guijuelo -
SPA Seg 16:00 Rápido Bouzas
-
Deportivo La Coruña II -
SPA Seg 12:00 UD Las Palmas
-
Salmantino -
SPA Seg 11:00 Navalcarnero
-
Internacional -
SPA Seg 10:30 Real Valladolid II
-
Unión Adarve -
23.03.2019
SPA Seg 16:30 ft Unionistas de Salamanca
3-1
CF Fuenlabrada 3-0
Spain  »»  Segunda B: Group 4  »»  Segunda B: Group 2 24.03.2019
SPA Seg 16:00 Barakaldo
-
Gijon B -
SPA Seg 16:00 Izarra
-
Ath Bilbao B -
SPA Seg 16:00 Mirandes
-
Torrelavega -
SPA Seg 16:00 Santander
-
R. Union -
SPA Seg 16:00 UD Logrones
-
Leioa -
SPA Seg 11:00 Real Oviedo II
-
Gernika -
23.03.2019
SPA Seg 15:00 Durango
-
CD Calahorra -
SPA Seg 18:30 ft Langreo
0-0
Aurrerá de Vitoria 0-0
SPA Seg 17:00 ft Arenas de Getxo
0-1
Tudelano 0-1
SPA Seg 17:00 ft R. Sociedad B
1-2
Amorebieta 0-1
Spain  »»  Segunda B: Group 4  »»  Segunda B: Group 3 24.03.2019
SPA Seg 17:00 Cornellà
-
Peralada -
SPA Seg 17:00 Lleida
-
Castellon (Esp) -
SPA Seg 16:00 Badalona
-
Alcoyano -
SPA Seg 16:00 Teruel
-
Conquense -
SPA Seg 11:00 Ebro
-
Barcelona B -
SPA Seg 11:00 Espanyol B
-
Baleares -
SPA Seg 11:00 Levante UD B
-
Sabadell -
SPA Seg 11:00 Valencia B
-
SD Ejea -
SPA Seg 11:00 Villarreal B
-
Ontinyent -
01.01.1970
SPA Seg 00:00 Badalona
-
Alcoyano -
SPA Seg 00:00 Cornellà
-
Peralada -
SPA Seg 00:00 Ebro
-
Barcelona B -
SPA Seg 00:00 Espanyol B
-
Baleares -
SPA Seg 00:00 Hercules
-
Olot -
SPA Seg 00:00 Levante UD B
-
Sabadell -
SPA Seg 00:00 Lleida
-
Castellon (Esp) -
SPA Seg 00:00 Teruel
-
Conquense -
SPA Seg 00:00 Valencia B
-
SD Ejea -
SPA Seg 00:00 Villarreal B
-
Ontinyent -
23.03.2019
SPA Seg 18:00 ft Hercules
1-0
Olot 1-0
Spain  »»  Segunda B: Group 4  »»  Segunda B: Group 1 17.03.2019
SPA Seg 16:00 ft Deportivo La Coruña II
1-1
Coruxo FC 0-1
SPA Seg 16:00 ft Guijuelo
1-0
Rápido Bouzas 1-0
SPA Seg 16:00 ft Salmantino
3-0
Pontevedra (Esp) 1-0
SPA Seg 15:00 ft Celta Vigo B
2-1
Unionistas de Salamanca 2-1
SPA Seg 11:00 ft Burgos
3-0
UD Las Palmas 1-0
SPA Seg 11:00 ft CF Fuenlabrada
0-0
Real Madrid B 0-0
SPA Seg 11:00 ft Internacional
1-1
Leonesa 0-1
SPA Seg 11:00 ft Unión Adarve
1-2
San Sebastian Reyes 1-0
16.03.2019
SPA Seg 18:00 ft Ponferradina
1-0
Atl. Madrid B 0-0
SPA Seg 15:30 ft Real Valladolid II
2-1
Navalcarnero 1-1