Results & Fixtures - Club Friendlies

contest time status home score away H-T data
International  »»  Club Friendlies 28.07.2019 Shedule
INT Clu 14:00 Odd Grenland
-
Fredrikstad -
18.06.2019
INT Clu 14:30 Arizona Sahuaros
-
Kansas City -
13.04.2019
INT Clu 15:00 TPV
-
MuSa -
07.04.2019
INT Clu 16:00 Bryne
-
Vidar -
06.04.2019
INT Clu 15:00 AC Oulu
-
Jaro -
30.03.2019
INT Clu 12:00 AC Oulu
-
AC Kajaani -
25.03.2019
INT Clu 12:00 Norrkoping
-
Rosenborg -
24.03.2019
INT Clu 17:00 Viking
-
Haugesund -
INT Clu 15:00 Ranheim
-
Sundsvall -
INT Clu 15:00 Tromso
-
Bodo/Glimt -
INT Clu 15:00 Ull/Kisa
-
Ham-Kam -
INT Clu 14:30 Mjondalen
-
Stabaek -
INT Clu 14:00 Asane
-
Nest-Sotra -
INT Clu 14:00 Kongsvinger
-
Degerfors -
INT Clu 12:00 K. Oslo
-
Baerum -
INT Clu 12:00 Vasteras SK
-
Syrianska -
23.03.2019
INT Clu 16:00 Sandnes Ulf
-
Jerv -
INT Clu 15:00 Raufoss
-
Notodden -
INT Clu 15:00 Stromsgodset
-
Start -
INT Clu 14:30 Kristiansund
-
Aalesund -
INT Clu 14:00 Brann
-
Sogndal -
INT Clu 14:00 Bryne
-
Arendal -
INT Clu 14:00 Fredrikstad
-
Falkenbergs -
INT Clu 13:15 Jaro
-
KPV -
INT Clu 13:00 Vasby
-
Djurgården -
INT Clu 13:00 Orebro
-
Mariehamn -
INT Clu 13:00 Osters
-
Kalmar -
INT Clu 13:00 Sirius
-
Frej -
INT Clu 13:00 Strindheim
-
Levanger -
INT Clu 13:00 Varbergs
-
Halmia -
INT Clu 12:45 KTP
-
MP -
INT Clu 12:30 Brage
-
Sandvikens -
INT Clu 12:00 Mjallby
-
Lunds -
INT Clu 12:00 Strommen
-
Skeid -
INT Clu 12:00 Trelleborgs
-
Torns -
INT Clu 11:00 Alta
-
Tromsdalen -
INT Clu 11:00 MuSa
-
Jazz -
INT Clu 11:00 Norrby
-
Jonkopings -
INT Clu 11:00 Rovaniemi
-
AC Oulu -
22.03.2019
INT Clu 19:45 Sevilla
-
Schalke -
INT Clu 17:15 Valerenga
-
Lillestrom -
INT Clu 14:00 Odd Grenland
-
Aalborg -
21.03.2019
INT Clu 17:30 Helsingborg
-
FC Copenhagen -
20.03.2019
INT Clu 12:00 Wolfsburg
-
Sarpsborg 08 -
16.03.2019
INT Clu 13:00 Sotra
2-1
Nest-Sotra 1-1
INT Clu 12:00 Trelleborgs
-
Halmstad -
25.02.2019
INT Clu 15:30 Ranheim
-
Stabaek -
23.02.2019
INT Clu 18:00 Dallas
-
New York -
20.02.2019
INT Clu 22:00 New York
-
Tubize -
INT Clu 19:00 Dallas
-
Real Salt Lake -
16.02.2019
INT Clu 06:00 Kofu
-
Shimizu -
15.02.2019
INT Clu 10:00 Usti nad Labem
-
Chrudim -
13.02.2019
INT Clu 23:00 Real Salt Lake
-
New York -
INT Clu 21:00 Tucson
-
Kansas City -
INT Clu 20:00 Houston
-
Kansas City -
INT Clu 02:00 Fresno FC
-
Academica -
10.02.2019
INT Clu 01:00 Seattle
-
Houston -
09.02.2019
INT Clu 15:00 Hamburger
-
NTSV Strand 08 -
08.02.2019
INT Clu 05:00 Arizona United
-
Kansas City -
07.02.2019
INT Clu 01:00 Minnesota
-
Houston -
05.02.2019
INT Clu 14:00 Worms
-
Tennis Borussia -
INT Clu 08:00 Shandong Luneng
-
Auckland -
02.02.2019
INT Clu 20:00 Minnesota
-
Arizona United -
29.01.2019
INT Clu 19:30 Ballinamallard
-
Sligo -
INT Clu 18:00 Cham
-
Rapperswil -
INT Clu 18:00 Neustadt
-
Bruck -
INT Clu 12:00 Botev
-
Piast Gliwice -
28.01.2019
INT Clu 15:30 Slavia Prague
-
Brentford B -
27.01.2019
INT Clu 11:00 Hamburger
-
Holstein Kiel -
24.01.2019
INT Clu 17:00 Jihlava
-
Vrchovina -
23.01.2019
INT Clu 19:00 Cobh Ramblers
3-2
Waterford 2-2
INT Clu 15:00 Nordsjaelland
-
Tianjin Teda -
22.01.2019
INT Clu 18:00 FC Viktoria Koln
-
Bonner (Ger) -
INT Clu 10:00 Dynamo Kyiv U21
-
Arsenal Kiev -
21.01.2019
INT Clu 23:00 Hermannstadt
-
Zalaegerszegi -
19.01.2019
INT Clu 11:00 Hannover (Am)
-
Paderborn -
18.01.2019
INT Clu 22:30 Dep. Tachira
0-1
Cucuta 0-1
INT Clu 19:30 Lara
-
Petrolera -
17.01.2019
INT Clu 22:30 Dep. Tachira
-
Lara -
INT Clu 19:30 Cucuta
-
Petrolera -
INT Clu 16:00 V. Constanta
-
Daejeon -
15.01.2019
INT Clu 19:30 Wijgmaal
-
Leuven -
INT Clu 13:00 A. Lustenau
-
St. Andrews -
16.02.2018
INT Clu 17:00 Seattle
-
Dallas -
18.03.2019
INT Clu 17:00 ft Ranheim
2-1
Levanger 2-0
17.03.2019
INT Clu 17:00 ft Kongsvinger
0-1
K. Oslo 0-0
INT Clu 15:00 ft Tromso
2-1
Mjolner -
INT Clu 14:00 ft Aalesund
2-1
Hodd 1-1
INT Clu 14:00 ft Fredrikstad
3-4
Strommen 1-1
INT Clu 13:00 ft Helsingborg
3-0
Varnamo 0-0
16.03.2019
INT Clu 14:30 ft Jonkopings
2-1
Carlstad -
INT Clu 14:30 ft MuSa
1-2
KaaPo -
INT Clu 14:00 ft Kalmar
2-0
Sundsvall 1-0
INT Clu 14:00 ft Lillestrom
2-0
Ham-Kam 1-0
INT Clu 13:30 ft Brommapojkarna
0-0
Sirius 0-0
INT Clu 13:00 ft Stabaek
2-2
Ull/Kisa 2-1
INT Clu 12:00 ft Degerfors
3-1
Nykopings 2-1
INT Clu 11:00 ft Skeid
2-0
Grorud -
15.03.2019
INT Clu 17:30 ft Osters
3-2
Oskarshamns AIK 0-1
INT Clu 16:00 ft Tromsdalen
0-1
Senja 0-0
INT Clu 14:00 ft Jerv
2-1
Arendal 0-0
INT Clu 13:00 ft Odd Grenland
4-0
Haugesund 1-0
INT Clu 12:15 ft Valerenga
1-1
Stromsgodset 1-0
INT Clu 12:00 ft Brann
0-2
Bodo/Glimt 0-1
13.03.2019
INT Clu 17:30 ft Norrby
2-3
Varbergs 0-2
INT Clu 17:00 ft Sandnes Ulf
3-0
Egersunds 1-0
INT Clu 13:30 ft Sarpsborg 08
5-0
Kongsvinger 1-0
INT Clu 12:00 ft Sogndal
0-0
Kristiansund 0-0
12.03.2019
INT Clu 15:30 ft Viking
1-2
Brest 1-0
INT Clu 15:00 ft Lillestrom
1-1
Molde 0-1
11.03.2019
INT Clu 17:00 ft Oskarshamns AIK
0-2
Kalmar -
INT Clu 15:30 ft Bodo/Glimt
1-0
Start 1-0
10.03.2019
INT Clu 17:00 ft Brann
1-0
Rosenborg 1-0
INT Clu 12:30 ft Mariehamn
1-1
Rukh Vynnyky 0-1
INT Clu 12:00 ft Sogndal
3-0
Strommen -
09.03.2019
INT Clu 15:30 ft Aalesund
2-2
Viking 2-0
INT Clu 13:00 ft Brommapojkarna
3-1
Frej -
INT Clu 13:00 ft Kongsvinger
0-1
Ull/Kisa -
INT Clu 13:00 ft KPV
2-0
Jaro -
INT Clu 13:00 ft Varbergs
2-0
Varnamo -
INT Clu 12:00 cancl. Kalmar
-
Halmstad -
INT Clu 12:00 ft Norrby
1-0
Lindome -
INT Clu 12:00 ft Orgryte
1-0
Ljungskile -
INT Clu 11:00 ft K. Oslo
1-1
Elverum -
INT Clu 11:00 ft Kongsvinger
0-1
Ull/Kisa 0-1
INT Clu 11:00 ft MuSa
4-2
TPV 1-0
08.03.2019
INT Clu 18:00 ft Degerfors
3-0
Syrianska -
INT Clu 17:00 ft Mjondalen
3-1
Skeid 2-1
INT Clu 16:00 ft Haugesund
3-0
Sandnes Ulf 3-0
INT Clu 15:00 ft Lillestrom
1-3
Kristiansund 1-1
INT Clu 15:00 ft Odd Grenland
1-2
Stabaek 2 1-0
INT Clu 15:00 ft Odd Grenland 2
4-0
Jerv 1-0
INT Clu 15:00 ft Valerenga
2-0
Tromso 1-0
INT Clu 13:30 ft VPS
1-1
Sundsvall -
INT Clu 13:00 ft Odd Grenland
1-2
Stabaek 1-0
INT Clu 11:00 ft Sarpsborg 08
4-2
Stromsgodset 1-1
07.03.2019
INT Clu 17:30 ft Levanger
2-2
Stjordals Blink 2-2
INT Clu 15:30 ft Strommen
1-0
Tromsdalen 0-0
05.03.2019
INT Clu 16:00 ft Asane
0-3
Sogndal 0-2
03.03.2019
INT Clu 13:00 ft Kalmar
1-0
Trelleborgs 0-0
02.03.2019
INT Clu 20:00 ft Indy Eleven
0-0
Nashville -
INT Clu 19:00 ft St. Louis Lions
1-0
Forward Madison -
INT Clu 19:00 ft Swope Park Rangers
4-0
Texas United -
INT Clu 14:00 ft Brann
3-0
Haugesund 1-0
INT Clu 14:00 ft Levanger
4-0
Verdal 1-0
INT Clu 14:00 ft Lillestrom
1-2
Helsingborg 1-0
INT Clu 14:00 ft Mjondalen
2-0
Sandefjord 1-0
INT Clu 12:00 ft Mjallby
2-0
Oskarshamns AIK 1-0
INT Clu 11:00 ft Vigvam Smolevichi (Blr)
2-1
FK Gorodeja -
01.03.2019
INT Clu 19:00 ft San Antonio
4-3
Rio Grande Valley -
INT Clu 18:00 ft Bryne
1-4
Sola 0-1
INT Clu 16:00 ft Tromso
1-2
Tromsdalen 0-1
INT Clu 15:00 ft Sundsvall
1-2
Vasteras SK 0-0
INT Clu 15:00 ft Sarpsborg 08
3-0
Fredrikstad 2-0
INT Clu 14:00 ft Valerenga
3-2
Bodo/Glimt 3-1
INT Clu 13:00 ft Odd Grenland
1-1
Viking 0-1
INT Clu 12:00 ft Aalesund
0-0
Sogndal 0-0
28.02.2019
INT Clu 16:00 ft Ranheim
1-0
Rosenborg 1-0
27.02.2019
INT Clu 15:00 ft Stromsgodset
1-0
Stabaek 1-0
INT Clu 12:00 ft Sandnes Ulf
0-4
Ull/Kisa 0-2
INT Clu 10:00 ft FC Minsk
0-3
Vitebsk 0-2
26.02.2019
INT Clu 18:00 ft Varbergs
2-0
Lindome 0-0
INT Clu 17:00 ft Lokomotiv Moscow
1-1
Molde 0-0
INT Clu 16:00 ft Kalmar
2-0
Mjallby 1-0
25.02.2019
INT Clu 17:00 ft Lokomotiv Moscow
1-0
Sarpsborg 08 0-0
INT Clu 15:00 ft Lillestrom
2-1
Kongsvinger 1-0
24.02.2019
INT Clu 18:30 ft Los Angeles
1-3
Colorado 0-1
INT Clu 15:00 ft FK Gorodeja
0-1
Tobol -
INT Clu 15:00 ft Mjolner
0-3
Tromsdalen -
INT Clu 14:15 ft Zhodino
2-1
Shakhtar Karagandy -
INT Clu 14:00 ft Vitkovice (Cze)
3-3
Kromeriz -
INT Clu 13:00 ft Hradec Kralove
3-0
Zivanice 2-0
INT Clu 13:00 ft Vasalund/Essinge
2-1
Syrianska -
INT Clu 13:00 ft Viborg
0-0
Skive 0-0
INT Clu 12:00 ft Kalmar
1-1
Helsingborg 1-0
INT Clu 12:00 ft Lyngby
1-2
HB Koge 0-2
INT Clu 12:00 ft Sogndal
0-2
Flora -
INT Clu 11:00 ft SpVgg Bayreuth
7-0
Jahn Forchheim -
INT Clu 10:00 ft Zizkov
0-0
Ceske Budejovice 0-0
INT Clu 04:00 ft Los Angeles
1-3
Colorado -
INT Clu 03:30 ft Vancouver
0-1
Los Angeles -
INT Clu 03:00 ft San Antonio
0-0
El Paso Locomotive 0-0
INT Clu 00:00 ft Montreal
3-0
DC United 1-0
23.02.2019
INT Clu 20:45 ft San Jose
2-2
Seattle 0-1
INT Clu 20:00 ft New England
2-1
KR Reykjavik 1-0
INT Clu 19:00 ft Charlotte Independence
4-1
Carolina -
INT Clu 19:00 ft Philadelphia
2-1
Ottawa Fury -
INT Clu 19:00 ft St. Louis Lions
3-1
Tulsa Roughnecks 1-1
INT Clu 17:00 ft Sacramento Republic
4-1
Reno 1868 -
INT Clu 14:00 ft Augsburg (Am)
1-1
Memmingen -
INT Clu 14:00 ft Levanger
1-3
Byasen -
INT Clu 13:30 ft Mjallby
4-1
Bromölla -
INT Clu 13:00 ft Dinamo Tbilisi
2-1
Brest -
INT Clu 13:00 ft Haugesund
3-1
Start 3-1
INT Clu 13:00 ft Heimstetten
2-2
Pullach 1-0
INT Clu 13:00 ft Vasteras SK
1-1
Carlstad -
INT Clu 13:00 ft Vilzing
1-1
Schalding -
INT Clu 13:00 ft Vlasim
0-0
Slovan Velvary 0-0
INT Clu 12:30 ft Illertissen
1-1
Schwabmunchen 0-1
INT Clu 12:30 ft ŁKS Łódź
7-1
Tomaszow Mazowiecki -
INT Clu 12:00 ft Chrobry Glogow
2-1
Mieszko Gniezno 0-1
INT Clu 12:00 ft Chrudim
2-1
Sokolov -
INT Clu 12:00 ft Ham-Kam
0-0
Skeid -
INT Clu 12:00 ft Neman
4-3
FC Minsk -
INT Clu 12:00 ft Pardubice
5-1
Usti nad Orlici 2-1
INT Clu 12:00 ft Stabaek
2-1
Tromso 1-1
INT Clu 12:00 ft Sezimovo Usti
1-1
Varnsdorf 1-1
INT Clu 12:00 ft Brno
5-1
Vyškov -
INT Clu 11:00 ft Sandecja Nowy S.
1-0
Bardejov -
INT Clu 11:00 ft Slavia Mozyr
2-2
Vitebsk -
INT Clu 11:00 ft Usti nad Labem
4-0
Dobrovice 1-0
INT Clu 10:30 ft Prostejov
7-0
CSK Uhersky Brod 3-0
INT Clu 10:00 ft Hvidovre
2-0
HIK -
INT Clu 10:00 ft ŁKS Łódź
2-0
Sokol Aleksandrow Lodz 0-0
INT Clu 01:00 ft Nashville
0-2
New York City -
22.02.2019
INT Clu 17:00 ft Notodden
6-0
Pors Grenland 5-0
INT Clu 17:00 ft Raufoss
4-3
Strommen 0-1
INT Clu 14:00 ft GKS Katowice
4-0
Gornik Polkowice 1-0
INT Clu 14:00 ft Rakow
0-1
Skra II 0-0
INT Clu 13:00 ft Silkeborg
4-1
Trelleborgs -
INT Clu 13:00 ft Znojmo
5-0
Hodonin-Sardice 1-0
INT Clu 12:00 ft Ranheim
0-0
Stromsgodset 0-0
21.02.2019
INT Clu 19:30 ft Real Monarchs
2-2
Colorado Springs -
INT Clu 18:00 ft Burghausen
1-0
Kirchanschöring 0-0
INT Clu 15:00 ft Lokomotiv Moscow
5-1
Viking 3-1
INT Clu 15:00 ft Ull/Kisa
4-0
Elverum 3-0
INT Clu 13:00 ft Bodo/Glimt
3-0
Aalesund 2-0
INT Clu 12:30 ft Anzhi (Rus)
4-1
Spartak Nalchik 2-1
INT Clu 03:30 ft Seattle
0-2
Nacional 0-1
INT Clu 00:30 ft Orlando City
6-2
New England 2-0
INT Clu 00:00 ft DC United
1-2
Philadelphia 1-0
INT Clu 00:00 ft Tampa Bay
0-0
Montreal 0-0
20.02.2019
INT Clu 21:30 ft New York City
0-1
Minnesota 0-1
INT Clu 21:00 ft Club Tijuana
1-1
Vancouver -
INT Clu 16:15 ft K. Oslo
0-2
Oppsal 0-0
INT Clu 15:00 ft Odd Grenland
1-0
Mjondalen 1-0
INT Clu 15:00 ft Triglav
2-1
Bled H. -
INT Clu 14:30 ft Tychy
1-0
Tomaszow Mazowiecki 0-0
INT Clu 14:00 ft Arendal
0-0
Sandnes Ulf -
INT Clu 13:00 ft FK Gorodeja
4-0
CSCA-Rapid II 1-0
INT Clu 13:00 ft ŁKS Łódź
1-1
Zhodino 1-0
INT Clu 10:00 ft FC Minsk
1-0
Vigvam Smolevichi (Blr) 1-0
INT Clu 10:00 ft Suwalki
1-2
Znicz Biała Piska 0-1
INT Clu 08:00 ft Slavia Mozyr
5-0
Volna Pinsk -
19.02.2019
INT Clu 18:00 ft Degerfors
0-1
Linköping City 0-0
INT Clu 18:00 ft Ismaning
3-3
Buchbach -
INT Clu 15:00 ft Valerenga
3-0
Kalju 2-0
INT Clu 14:00 ft Bytovia Bytów
1-3
Karpaty 0-0
INT Clu 13:00 ft Zarya
2-1
Dinamo Tbilisi -
INT Clu 12:00 ft KuPS
1-0
Nest-Sotra -
INT Clu 12:00 ft SKA Energiya
1-2
Thisted FC -
18.02.2019
INT Clu 17:00 ft Reno 1868
1-4
Colorado Springs 0-2
INT Clu 15:30 ft FK Rostov
3-0
Ventspils 0-0
INT Clu 14:00 ft Arsenal Tula
2-3
K. Almaty 0-1
17.02.2019
INT Clu 15:30 ft FK Rostov
1-1
Lillestrom 1-0
INT Clu 14:00 ft Sachter Soligorsk
1-0
Oleksandriya 0-0
INT Clu 13:45 ft Ranheim
4-1
Byasen 2-0
INT Clu 13:30 ft St. Pauli (Am)
3-2
Hildesheim -
INT Clu 13:00 ft Stuttgart (Am)
3-1
Augsburg (Am) -
INT Clu 13:00 ft Yenisey
2-1
Silkeborg 1-0
INT Clu 12:00 ft Tromsdalen
0-0
Alta 0-0
INT Clu 12:00 ft Vatanspor
1-4
Aschaffenburg 0-1
INT Clu 11:00 ft Hoffenheim (Am)
1-3
Waldhof Mannheim -
INT Clu 10:00 ft Žilina II
4-2
Trinec 1-2
INT Clu 05:00 ft Renofa Yamaguchi
1-0
C-Osaka -
INT Clu 04:00 pen. Kashiwa
2-2
Chiba 1-1
INT Clu 01:00 ft Los Angeles
0-0
Vancouver -
INT Clu 00:50 ft Orlando City
2-1
New York City -
INT Clu 00:30 ft Tampa Bay
0-1
DC United 0-1
16.02.2019
INT Clu 22:00 ft Colorado
3-0
Las Vegas Lights -
INT Clu 22:00 ft Las Vegas Lights
2-2
Colorado 1-1
INT Clu 21:30 ft New England
0-1
Minnesota -
INT Clu 21:00 ft Montreal
1-0
Philadelphia 1-0
INT Clu 20:30 ft Sacramento Republic
1-0
LA Galaxy II -
INT Clu 20:00 ft San Jose
3-0
Los Angeles -
INT Clu 19:00 ft San Antonio
0-2
St. Louis Lions -
INT Clu 19:00 ft Tulsa Roughnecks
2-1
Swope Park Rangers -
INT Clu 17:30 ft Bytovia Bytów
1-2
Dinamo Batumi -
INT Clu 16:00 ft Rosenborg
5-1
Sundsvall 4-1
INT Clu 16:00 ft Suwalki
3-1
Rīgas Futbola skola -
INT Clu 15:30 ft Stabaek
2-1
Strommen 1-0
INT Clu 15:00 ft Hamburger (Am)
6-2
Viborg 5-0
INT Clu 14:30 ft ND Gorica
2-0
Jadran Dekani -
INT Clu 14:30 ft Tychy
0-1
GKS Belchatow 0-0
INT Clu 14:00 ft Celje
1-4
AC Wolfsberger -
INT Clu 14:00 ft Cliftonville
2-1
Longford -
INT Clu 14:00 ft Karpaty
1-1
K. Almaty -
INT Clu 14:00 ft Krsko
9-1
Rogaška 4-0
INT Clu 14:00 ft Mattersburg
1-2
SAK Klagenfurt 0-0
INT Clu 14:00 ft Altach
2-4
Balingen 1-2
INT Clu 14:00 ft SKA Energiya
3-1
Ruh Brest -
INT Clu 14:00 ft Varnsdorf
12-1
Vilemov -
INT Clu 13:30 ft Aluminij
0-2
Rudar -
INT Clu 13:30 ft A. Lustenau
4-0
Wacker Innsbruck (Am) -
INT Clu 13:30 ft Dudelange
4-1
FC 08 Homburg 3-1
INT Clu 13:30 ft Rakow
2-0
Volyn Lutsk 1-0
INT Clu 13:30 ft Sturm Graz
1-1
Domzale 1-0
INT Clu 13:30 ft Zarya
0-0
Shakhtar Karagandy 0-0
INT Clu 13:00 ft Admira
2-0
FAC Wien 1-0
INT Clu 13:00 ft Bayern (Am)
1-2
Ulm 0-0
INT Clu 13:00 ft Ceske Budejovice
3-1
BW Linz -
INT Clu 13:00 ft Stadtallendorf
2-2
Barockstadt Fulda-Lehn. -
INT Clu 13:00 ft Elversberg
1-1
1. FC Schweinfurt -
INT Clu 13:00 ft FSV Frankfurt
0-0
Benfica 0-0
INT Clu 13:00 ft Garbarnia
0-0
ROW Rybnik -
INT Clu 13:00 ft FK Gorodeja
1-1
Dnipro-1 -
INT Clu 13:00 ft Helsingborg
3-1
Trelleborgs 3-0
INT Clu 13:00 ft Hessen Dreieich
1-1
Steinbach 0-0
INT Clu 13:00 ft Hohenems
5-0
Memmingen -
INT Clu 13:00 ft Illertissen
1-0
Essingen -
INT Clu 13:00 ft Kickers Offenbach
3-2
Mainz (Am) -
INT Clu 13:00 ft Anif
1-5
Wacker Innsbruck 1-3
INT Clu 13:00 ft Pipinsried
2-1
Turkgucu-Ataspor -
INT Clu 13:00 ft Ranheim
2-3
Kristiansund 2-1
INT Clu 13:00 ft Ried
3-0
Schalding -
INT Clu 13:00 ft Saarbrücken
3-3
Niedercorn -
INT Clu 13:00 ft Zizkov
1-2
Admira Prague -
INT Clu 13:00 ft Worms
3-0
Furth (Am) 0-0
INT Clu 12:30 ft Ilves
3-2
Tallinna Kalev 2-1
INT Clu 12:00 ft Chrobry Glogow
1-2
Polonia Środa 1-0
INT Clu 12:00 ft FC Gomel
3-2
Zhitkovichi‎ 1-1
INT Clu 12:00 ft Hillerød
1-3
Lyngby -
INT Clu 12:00 ft Kalmar
2-0
Brest 2-0
INT Clu 12:00 ft Landskrona
1-0
Nykobing -
INT Clu 12:00 ft Tabor Sežana
1-1
Triglav -
INT Clu 12:00 ft Aschaffenburg
2-1
Grossbardorf -
INT Clu 12:00 ft Warta Poznan
4-1
Sleza Wroclaw (Pol) -
INT Clu 11:30 ft FC Minsk
0-1
Slavia Mozyr 0-1
INT Clu 11:00 ft HB Koge
1-0
Roskilde 0-0
INT Clu 11:00 ft Jastrzebie
3-1
Stal Brzeg 1-1
INT Clu 11:00 ft K. Oslo
2-0
Kjelsas -
INT Clu 11:00 ft Wolfsburg (Am)
1-0
Bremen (Am) -
INT Clu 10:00 ft Sokolov
2-1
Domazlice 1-0
INT Clu 10:00 ft Pisek
0-3
Sezimovo Usti -
INT Clu 10:00 ft Skalica
0-0
Brno 0-0
INT Clu 10:00 ft Jihlava
4-0
Vlasim 3-0
INT Clu 09:45 ft Olsztyn
0-2
Widzew Lodz -
INT Clu 09:30 ft Pardubice
1-0
Dobrovice 1-0
INT Clu 09:30 ft Puszcza
2-1
NKP Podhale 2-1
INT Clu 09:00 ft Hradec Kralove
3-0
Usti nad Orlici 0-0
INT Clu 08:00 ft Shakhtar Karagandy
1-2
ŁKS Łódź -
INT Clu 01:00 ft Real Monarchs
0-4
Reno 1868 -
15.02.2019
INT Clu 19:00 ft Holstein Kiel (Am)
2-0
Heider SV -
INT Clu 18:30 ft Rosenborg 2
3-1
Levanger -
INT Clu 18:00 ft Syrianska
1-2
Linköping City 1-1
INT Clu 17:00 ft Bryne
2-6
Jerv -
INT Clu 17:00 ft Raufoss
1-0
Skeid 1-0
INT Clu 16:30 ft Hertha
1-1
Amstetten -
INT Clu 16:00 ft Austria (Am)
3-2
Wiener SC -
INT Clu 16:00 ft Tromso
3-0
Alta 1-0
INT Clu 15:00 ft Aalesund
0-2
Molde 0-1
INT Clu 15:00 ft Lisen
3-2
Prostejov -
INT Clu 15:00 ft Oedt
1-3
Vorwarts Steyr -
INT Clu 15:00 ft Sarpsborg 08
0-2
Ull/Kisa 0-0
INT Clu 14:00 ft Arsenal Tula
0-2
Zhodino 0-2
INT Clu 14:00 ft Horn
1-1
Vitkovice (Cze) 1-1
INT Clu 13:00 ft Olimpik Donetsk
4-0
Tobol -
INT Clu 13:00 ft Sarpsborg 08
3-1
Flora 0-1
INT Clu 12:00 ft Stromsgodset
0-5
Bodo/Glimt 0-3
14.02.2019
INT Clu 20:00 ft New England
1-3
Louisville City -
INT Clu 18:00 ft Kapfenberg
4-3
Allerheiligen -
INT Clu 16:30 ft Middelfart
1-0
Fredericia -
INT Clu 14:00 ft Maribor
0-1
K. Almaty 0-0
INT Clu 14:00 ft Mura
3-2
Atyrau -
INT Clu 13:00 ft Anzhi (Rus)
3-0
Angust Nazran 3-0
INT Clu 12:00 ft Domzale
1-0
Dob -
INT Clu 02:00 ft Kanazawa
3-0
Imabari -
13.02.2019
INT Clu 23:30 ft Sacramento Republic
9-1
Ventura -
INT Clu 20:00 ft Los Angeles
0-0
Atlanta United -
INT Clu 17:00 ft Neusiedl
2-1
Admira -
INT Clu 17:00 ft Viking
5-1
Sandnes Ulf 1-1
INT Clu 15:45 ft Jastrzebie
2-0
Skra II 1-0
INT Clu 15:30 ft Fužinar
0-3
Rudar -
INT Clu 15:00 ft Armavir
1-1
ŁKS Łódź -
INT Clu 14:00 ft Rubin Kazan (Rus)
2-1
Sachter Soligorsk 1-1
INT Clu 13:30 ft SKA Energiya
0-2
Rakow 0-1
INT Clu 13:00 ft Fredrikstad
3-1
Nest-Sotra -
INT Clu 13:00 ft Sochi
1-2
Suwon -
INT Clu 13:00 ft Vorskla Poltava
1-1
FK Gorodeja -
INT Clu 12:30 ft Botev
1-2
Maritsa Plovdiv -
INT Clu 12:00 ft Tomsk
2-0
T. Moscow -
INT Clu 11:00 ft Garbarnia
3-2
Hutnik Kraków 1-2
INT Clu 11:00 ft FC Gomel
4-0
BATE Res. -
INT Clu 11:00 ft Jastrzebie
2-0
Gać Oława -
INT Clu 11:00 ft Tychy
2-3
Widzew Lodz -
INT Clu 10:00 ft Puszcza
2-0
R. Rzeszow -
INT Clu 09:00 ft Sachter Soligorsk
2-3
Spartaks -
INT Clu 09:00 ft Slavia Mozyr
0-5
Isloch Minsk -
INT Clu 08:00 ft Illichovets Mariupol
0-3
Obolon-Brovar K. 0-0
INT Clu 03:00 ft Los Angeles Blues
5-1
Club Tijuana -
INT Clu 02:00 ft Okayama
0-1
Honda -
12.02.2019
INT Clu 23:30 ft Colorado
0-2
Toronto -
INT Clu 18:30 ft Fola (Lux)
1-2
FC 08 Homburg -
INT Clu 18:00 ft Indy Eleven
3-2
Cincinnati -
INT Clu 18:00 ft Wallern
0-2
Superfund Pasching -
INT Clu 17:30 ft Austria (Am)
1-2
Ebreichsdorf -
INT Clu 17:30 ft Schalding
1-0
Hankofen-Hailing -
INT Clu 17:00 ft Karlovy Vary
0-3
Sokolov -
INT Clu 17:00 ft Orlando City
1-4
Philadelphia 1-2
INT Clu 17:00 ft Valerenga
1-1
FK Rostov 0-0
INT Clu 16:00 ft Vitkovice (Cze)
6-2
Velke Mezirici 1-0
INT Clu 15:00 ft Sturm Graz
4-3
Amstetten 1-0
INT Clu 14:00 ft Brann
1-1
Start 0-1
INT Clu 14:00 ft Kalmar
1-0
Zarya 0-0
INT Clu 14:00 ft O. Ljubljana
1-1
Lok. Tashkent (Uzb) -
INT Clu 13:00 ft Krylya Sovetov Samara
3-0
Kaisar 3-0
INT Clu 13:00 ft Norrkoping
1-0
Vasby -
INT Clu 12:00 ft Sibir
1-1
Tsarsko selo 0-0
INT Clu 12:00 ft Spartak Moscow
1-1
Mura 1-0
INT Clu 11:00 ft Olsztyn
0-2
Pruszkow -
INT Clu 09:00 ft Krylya Sovetov Samara
5-2
Spartaks 1-2
11.02.2019
INT Clu 17:30 ft Reutlingen
1-2
Balingen -
INT Clu 16:30 ft Roskilde
3-1
AB Copenhagen -
INT Clu 15:00 ft Dun. Streda
7-1
Gabcikovo 3-0
INT Clu 14:30 ft Maribor
0-3
Dinamo Tbilisi 0-2
INT Clu 12:00 ft Luch Energiya
1-0
Kaluga -
INT Clu 05:00 ft Renofa Yamaguchi
0-1
Hiroshima -
10.02.2019
INT Clu 21:00 ft Atlanta United
2-2
Los Angeles -
INT Clu 20:00 ft New York
5-1
Arizona United -
INT Clu 15:30 ft Lokomotiv Moscow
3-1
Haugesund 2-0
INT Clu 14:30 ft Olimpik Donetsk
0-0
O. Ljubljana -
INT Clu 14:30 ft SKA Energiya
0-0
CSKA 1948 Sofia -
INT Clu 14:00 ft Ch. Odessa
0-0
Rakow -
INT Clu 14:00 ft Din. Minsk
1-2
Karpaty -
INT Clu 13:00 ft SAK Klagenfurt
0-1
Fužinar -
INT Clu 13:00 ft B. Moenchengladbach (Am)
1-4
Oberhausen -
INT Clu 12:00 ft Sochi
1-0
Zeljeznicar -
INT Clu 11:00 ft Lechia Gdansk
1-3
Ol. Grudziadz -
INT Clu 10:00 ft Speyer
1-2
Walldorf -
INT Clu 09:00 ft Beroe
1-0
Botev Galabovo -
INT Clu 05:00 ft Albirex Niigata
1-2
Toyama -
INT Clu 03:30 ft Los Angeles
1-1
Toronto -
INT Clu 01:30 ft Universitario de Deportes
1-0
Cesar Vallejo -
INT Clu 00:30 ft Sacramento Republic
5-0
Sacramento Gold -
09.02.2019
INT Clu 22:00 ft Dallas
1-3
San Antonio 4-0
INT Clu 21:30 ft S. Wanderers
1-0
O'Higgins -
INT Clu 20:15 ft Reno 1868
3-0
San Jose -
INT Clu 20:00 ft Colorado
5-0
Ventura -
INT Clu 20:00 ft Louisville City
2-1
Nashville -
INT Clu 20:00 ft St. Louis Lions
0-0
OKC Energy -
INT Clu 19:30 ft Longford
0-1
Sligo -
INT Clu 16:00 ft Athlone
2-2
Finn Harps -
INT Clu 16:00 ft Hessen Dreieich
2-1
GieYen -
INT Clu 16:00 ft Zalgiris
1-1
Suwalki -
INT Clu 15:30 ft Dravograd
1-7
Rudar -
INT Clu 15:00 ft Cobh Ramblers
0-1
Limerick -
INT Clu 15:00 ft Hamburger (Am)
7-0
NTSV Strand 08 -
INT Clu 15:00 ft Spartak Moscow
1-3
Slovan Bratislava 0-2
INT Clu 14:30 ft Rad Beograd
1-3
Torpedo (Geo) -
INT Clu 14:00 ft Aalesund
3-0
Floro 0-0
INT Clu 14:00 ft Terek Grozni
1-2
Suwon 0-2
INT Clu 14:00 ft Djurgården
1-1
Lillestrom 1-0
INT Clu 14:00 ft Fremad Amager
3-1
Avarta -
INT Clu 14:00 ft Illertissen
4-0
Kottern-St. Mang -
INT Clu 14:00 ft Javor
0-0
ND Gorica -
INT Clu 14:00 ft Levanger
5-1
Nardo 0-0
INT Clu 14:00 ft Illichovets Mariupol
3-1
Aktobe 1-0
INT Clu 14:00 ft Roland Beckum
2-2
Wiedenbruck -
INT Clu 14:00 ft Schalding
3-4
Vorwarts Steyr -
INT Clu 14:00 ft Burghausen
5-2
Mering -
INT Clu 14:00 ft Zarya
1-0
Lok. Tashkent (Uzb) -
INT Clu 13:30 ft Kapfenberg
1-0
Grazer -
INT Clu 13:30 ft Altach
2-2
Wacker Innsbruck (Am) -
INT Clu 13:00 ft Auersmacher
0-5
FK Pirmasens -
INT Clu 13:00 ft CSKA Sofia
0-1
Etar -
INT Clu 13:00 ft Dun. Streda
3-0
Mattersburg 1-0
INT Clu 13:00 ft Eintracht Trier
5-0
Elversberg -
INT Clu 13:00 ft Dusseldorf (Am)
2-2
SV 1919 Straelen -
INT Clu 13:00 ft FSV Frankfurt
1-0
Aschaffenburg -
INT Clu 13:00 ft Goppinger SV
3-1
Stuttgart (Am) -
INT Clu 13:00 ft Halmstad
3-1
Varbergs 0-1
INT Clu 13:00 ft Hannover (Am)
3-0
Arminia Hannover -
INT Clu 13:00 ft Helsingborg
2-0
Osters 2-0
INT Clu 13:00 ft Holstein Kiel (Am)
2-2
Eintracht Norderstedt -
INT Clu 13:00 ft Kaan-Marienborn
1-1
Stadtallendorf -
INT Clu 13:00 ft K. Oslo
2-1
Lorenskog 0-0
INT Clu 13:00 ft Karabakh
1-1
FAC Wien -
INT Clu 13:00 ft Mjallby
5-1
Rosengård -
INT Clu 13:00 ft Nitra
1-2
Brno 0-1
INT Clu 13:00 ft Orebro
1-0
Degerfors 1-0
INT Clu 13:00 ft Essen
0-1
Steinbach -
INT Clu 13:00 ft Ruzomberok
0-1
Trinec -
INT Clu 13:00 ft Saarbrücken
3-3
Freiburg (Am) -
INT Clu 13:00 ft Tabor Sežana
1-3
Krsko -
INT Clu 13:00 ft Verl
1-6
Kickers Offenbach 1-1
INT Clu 13:00 ft VfL Oldenburg
1-0
Uphusen -
INT Clu 13:00 ft Vlasim
2-1
Stechovice -
INT Clu 13:00 ft Neustadt
1-0
Trnava -
INT Clu 13:00 ft Michalovce
0-1
Bardejov 0-1
INT Clu 13:00 ft Zilina
2-0
Jihlava 1-0
INT Clu 12:30 ft Anzhi (Rus)
2-2
Alaniya Vladikavkaz 1-1
INT Clu 12:30 ft Botev
3-1
Nesebar -
INT Clu 12:30 ft Brage
1-0
Carlstad -
INT Clu 12:30 ft Cherno More
4-1
PFK Pomorie -
INT Clu 12:30 ft Lok. Plovdiv
0-0
Senica -
INT Clu 12:30 ft Radnik Surdulica
1-1
Dinamo Vranje -
INT Clu 12:30 ft Sibir
1-1
Velez Mostar -
INT Clu 12:30 ft Unicov
1-2
Prostejov -
INT Clu 12:00 ft Celje
1-2
Pohang -
INT Clu 12:00 ft Falkenbergs
0-1
Varnamo 0-1
INT Clu 12:00 ft Fremad Amager
3-1
Landskrona -
INT Clu 12:00 ft FK Gorodeja
3-1
Neman -
INT Clu 12:00 ft Hoffenheim (Am)
1-1
CfR Pforzheim -
INT Clu 12:00 ft Alf-2007
1-0
Tarpeda -
INT Clu 12:00 ft Lunds
0-4
Hvidovre -
INT Clu 12:00 ft Samorin
2-0
Z. Moravce -
INT Clu 12:00 ft Sereď
1-0
Znojmo -
INT Clu 12:00 ft Slucksachar Sluck
3-1
Isloch Minsk -
INT Clu 12:00 ft Thisted FC
2-0
Kolding IF -
INT Clu 12:00 ft Trelleborgs
2-1
Nykobing -
INT Clu 12:00 ft Ulm
2-0
1. FC Schweinfurt -
INT Clu 12:00 ft Valerenga
1-2
Dinamo Kiev 0-2
INT Clu 12:00 ft Wolfsburg (Am)
0-2
Rodinghausen -
INT Clu 11:30 ft Frej
2-2
Syrianska -
INT Clu 11:30 ft Heimstetten
2-1
Munich 1860 (Am) -
INT Clu 11:00 ft SpVgg Bayreuth
3-2
ATSV Erlangen -
INT Clu 11:00 ft Chojnice
1-2
Kotwica Kolobrzeg -
INT Clu 11:00 ft Hradec Kralove
1-0
Zizkov 0-0
INT Clu 11:00 ft Jastrzebie
1-0
GKS Belchatow -
INT Clu 11:00 ft K. Oslo
2-4
Strommen -
INT Clu 11:00 ft LASK Linz
5-0
Amstetten 3-0
INT Clu 11:00 ft Lindome
1-0
GAIS -
INT Clu 11:00 ft Litex Lovech
0-2
Dunav 2010 -
INT Clu 11:00 ft Naestved
5-2
AB Copenhagen -
INT Clu 11:00 ft Slavia Mozyr
0-0
FC Gomel -
INT Clu 11:00 ft Slavia Sofia
1-0
Dobrudzha -
INT Clu 11:00 ft Zhodino
2-0
Iskra Smolensk -
INT Clu 11:00 ft Warta Poznan
2-0
Kalisz -
INT Clu 10:00 ft Dinamo Zagreb II
0-3
Domzale -
INT Clu 10:00 ft Tychy
0-1
Ruch -
INT Clu 10:00 ft Varnsdorf
1-2
Usti nad Labem -
INT Clu 09:15 ft Benesov
1-0
Sezimovo Usti -
INT Clu 09:00 ft FC Minsk
3-0
Belshina -
INT Clu 08:00 ft Illichovets Mariupol
2-3
Pohang 0-2
INT Clu 06:15 ft V-Varen Nagasaki
3-1
Vancouver -
INT Clu 05:00 ft Yokohama M.
3-0
C-Osaka -
INT Clu 04:00 ft Kashima
1-0
Mito -
INT Clu 04:00 ft Omiya Ardija
2-0
Matsumoto Yamaga -
INT Clu 04:00 ft Tochigi
2-0
Verspah Oita -
INT Clu 03:00 ft Fukuoka
0-2
Yokohama FC -
INT Clu 03:00 ft Toronto
1-1
Los Angeles Blues -
INT Clu 02:00 ft Tochigi
3-0
Kumamoto 0-0
08.02.2019
INT Clu 19:45 ft Bray
0-2
Bohemians 0-1
INT Clu 19:45 ft St. Patricks
0-0
Drogheda -
INT Clu 19:30 ft Shamrock
2-0
Brentford B 1-0
INT Clu 19:30 ft Shelbourne
0-3
Waterford 0-2
INT Clu 18:00 ft Notodden
3-0
Grorud -
INT Clu 17:15 ft Sandnes Ulf
0-2
Bryne 0-1
INT Clu 17:00 ft Elfsborg
1-1
Falkenbergs 1-0
INT Clu 17:00 ft Lafnitz
5-1
Neusiedl 2-1
INT Clu 17:00 ft Molde
2-2
Kristiansund 2-1
INT Clu 16:30 ft Auerbach
0-1
Plauen 0-0
INT Clu 16:00 ft Salzburg
3-2
Vorwarts Steyr 2-2
INT Clu 16:00 ft Sturm Graz
2-1
SAK Klagenfurt 0-0
INT Clu 15:30 ft Ostersunds
4-2
FK Rostov 1-1
INT Clu 15:30 ft Vitkovice (Cze)
3-2
Odra Petřkovice 0-2
INT Clu 15:00 ft Cukaricki
1-1
Levski -
INT Clu 15:00 ft Sarpsborg 08
1-2
Zenit Petersburg 0-1
INT Clu 15:00 ft Ull/Kisa
0-0
Raufoss 0-0
INT Clu 14:00 ft Austria Vienna
2-2
Trencin 1-2
INT Clu 14:00 ft Dinamo Zagreb II
2-2
Aluminij -
INT Clu 14:00 ft Kalmar
1-1
Arsenal Tula 0-1
INT Clu 14:00 ft Maribor
0-1
Crvena Zvezda 0-0
INT Clu 14:00 ft Shanghai East Asia
1-1
Brest 0-0
INT Clu 14:00 ft Skeid
0-0
Sandefjord -
INT Clu 13:00 ft Sundsvall
2-1
Gefle -
INT Clu 13:00 ft Malmo FF (Swe)
0-0
Dinamo Kiev 0-0
INT Clu 13:00 ft Nafta
3-1
BW Linz -
INT Clu 13:00 ft New York City
1-1
AIK -
INT Clu 13:00 ft Rapid Vienna
5-2
Triglav 1-1
INT Clu 12:00 ft Ludogorets
3-0
Lokomotiv G. Oryahovitsa -
INT Clu 12:00 ft Ried
2-1
Dnipro-1 1-1
INT Clu 12:00 ft T. Moscow
2-1
HB Koge 0-1
INT Clu 12:00 ft ŁKS Łódź
3-1
Polonia Warszawa -
INT Clu 11:30 ft Bodo/Glimt
3-0
Tromsdalen 0-0
INT Clu 11:30 ft Stromsgodset
3-1
Ham-Kam 2-0
INT Clu 11:00 ft Hammarby
3-1
Shonan 1-0
INT Clu 11:00 ft Jerv
4-0
Arendal 3-0
INT Clu 10:00 ft Odra Opole
2-1
GKS Katowice 1-1
INT Clu 05:00 ft Yokohama M.
0-1
C-Osaka -
INT Clu 04:00 ft Gifu
1-2
Tegevajaro -
INT Clu 02:00 ft Sapporo
5-1
Verdy -
INT Clu 02:00 ft Iwata
2-3
Hiroshima -
INT Clu 00:00 ft DC United
1-1
Cincinnati -
07.02.2019
INT Clu 17:30 ft Arminia Ludwigshafen
2-3
Worms 0-2
INT Clu 17:30 ft Viking
2-3
Nest-Sotra 0-2
INT Clu 17:00 ft Bilje
2-1
ND Gorica 0-0
INT Clu 17:00 ft Horn
2-2
Stripfing 1-2
INT Clu 17:00 ft Vasteras SK
3-3
Linköping City -
INT Clu 16:00 ft HIK
1-6
Elite 3000 0-3
INT Clu 16:00 ft Chunnam
1-0
Sirius -
INT Clu 16:00 ft Portland
3-1
Herediano -
INT Clu 15:00 ft Olimpik Donetsk
2-1
Sheriff Tiraspol -
INT Clu 14:30 ft Din. Minsk
0-2
Torpedo (Geo) -
INT Clu 14:00 ft Senica
3-2
Zhetysu Taldykorgan -
INT Clu 14:00 ft Septemvri Sofia
1-0
Omsk -
INT Clu 14:00 ft AC Wolfsberger
1-2
Terek Grozni -
INT Clu 13:30 ft Vorskla Poltava
0-2
Zeljeznicar -
INT Clu 13:00 ft Dynamo Moscow
1-1
Shonan 0-0
INT Clu 12:30 ft Ufa
0-0
Levski -
INT Clu 12:00 ft Bytovia Bytów
7-1
Mieszko Gniezno 1-1
INT Clu 12:00 ft Partizan
2-0
Mladost Doboj Kakanj -
INT Clu 12:00 ft Bistritsa
1-2
Fredericia -
INT Clu 11:00 ft Sogndal
0-3
CSKA Moscow -
INT Clu 10:00 ft O. Ljubljana
0-2
Polten -
INT Clu 09:00 ft Ufa
2-1
Young Boys II 2-1
INT Clu 08:00 ft Shakhtar
0-0
Wacker Innsbruck 0-0
INT Clu 08:00 ft Yenisey
3-3
Sochi 1-1
INT Clu 04:00 ft Ehime
3-2
Matsue City -
INT Clu 02:00 ft Kanazawa
2-2
Honda -
INT Clu 00:00 ft Montreal
2-0
Nashville -
INT Clu 00:00 ft Philadelphia
3-1
Birmingham Legion -
06.02.2019
INT Clu 21:00 ft Orlando City
1-0
Louisville City -
INT Clu 18:30 ft Freialdenhoven
0-1
Bonner (Ger) -
INT Clu 18:30 ft Hamburger (Am)
1-0
Teutonia Hamburg -
INT Clu 18:00 ft Walldorf
4-0
Olympia Kirrlach -
INT Clu 18:00 ft Brommapojkarna
3-1
Forward 2-1
INT Clu 17:30 ft TSV 1860 Rosenheim
1-1
Superfund Pasching -
INT Clu 17:30 ft Elversberg
7-1
Rochling -
INT Clu 17:30 ft Hannover (Am)
6-1
HSC Hannover 2-0
INT Clu 17:00 ft Kjellerup
1-9
Viborg 0-5
INT Clu 17:00 ft Usti nad Labem
4-2
Litomerice 2-0
INT Clu 16:15 ft Orgryte
1-1
Oddevold -
INT Clu 16:00 ft CSKA Moscow
3-0
Odd Grenland 1-0
INT Clu 15:00 ft Dinamo Zagreb II
0-0
ND Gorica 0-0
INT Clu 15:00 ft Krasnodar
1-0
Lokomotiv Moscow 0-0
INT Clu 14:30 ft Bačka
2-2
Sogdiyona Jizzax (Uzb) -
INT Clu 14:30 ft Orenburg
0-2
Sachter Soligorsk 0-2
INT Clu 14:00 ft Baltika
2-1
Kaisar 1-0
INT Clu 14:00 ft Banants Yerevan
0-1
N. Novgorod -
INT Clu 14:00 ft BATE
2-0
Vojvodina -
INT Clu 14:00 ft Ch. Odessa
0-0
Mura -
INT Clu 14:00 ft Dinamo Kiev
1-3
New England 1-0
INT Clu 14:00 ft Istra 1961
3-2
Aluminij 2-1
INT Clu 14:00 ft Krylya Sovetov Samara
0-0
Partizan -
INT Clu 14:00 ft Lucko
0-2
Krsko -
INT Clu 14:00 ft Rudar
4-0
Brda 2-0
INT Clu 14:00 ft Salzburg
0-0
Altach 0-0
INT Clu 14:00 ft Spartak Moscow
2-2
Aktobe 2-2
INT Clu 14:00 ft Tabor Sežana
1-2
Domzale -
INT Clu 13:30 ft Septemvri Sofia
0-0
Sachkhere -
INT Clu 13:00 ft Kickers Offenbach
1-1
Erfurt 1-1
INT Clu 13:00 ft Mainz (Am)
2-0
Kaiserslautern (Am) 0-0
INT Clu 13:00 ft Tomsk
1-2
Istiqlol -
INT Clu 12:30 ft Anzhi (Rus)
5-0
Dinamo Stavropol 1-0
INT Clu 12:30 ft Cherno More
2-0
Dunav 2010 -
INT Clu 11:00 ft Termalica B-B.
2-2
Tychy -
INT Clu 11:00 ft Warta Poznan
2-0
Widzew Lodz -
INT Clu 10:00 ft Cherno More
3-1
Nesebar -
INT Clu 10:00 ft CF Fuenlabrada
0-1
Chicago 0-0
INT Clu 09:00 ft Celje
1-0
Rad Beograd -
INT Clu 04:00 ft Kawasaki Frontale
5-0
Verdy -
INT Clu 04:00 ft Shimizu
3-1
Iwata -
05.02.2019
INT Clu 19:45 ft Dundalk
2-2
Longford 1-0
INT Clu 18:30 ft Eintracht Norderstedt
5-0
Bramfelder SV 1-0
INT Clu 18:30 cancl. Heimstetten
-
Garching -
INT Clu 18:00 ft SAK Klagenfurt
8-0
Köttmannsdorf 2-0
INT Clu 18:00 ft Kapfenberg
2-0
Bad Gleichenberg 2-0
INT Clu 18:00 ft Luckenwalde
2-3
Viktoria Berlin 2-2
INT Clu 18:00 ft Union Edelweiß
2-4
Vorwarts Steyr 2-2
INT Clu 17:30 ft Karlsruher
1-3
FK Pirmasens 1-1
INT Clu 17:00 ft Halmstad
3-3
Mjallby 2-0
INT Clu 17:00 ft Hobro
6-2
Thisted FC 4-0
INT Clu 17:00 ft Neustadt
1-2
Wiener SC 1-0
INT Clu 16:00 ft Alashkert
2-0
Illichovets Mariupol -
INT Clu 15:00 ft Levski
1-1
Suduva 0-0
INT Clu 14:30 ft Cukaricki
2-0
Rīgas Futbola skola 0-0
INT Clu 14:30 ft Podbrezova
1-1
Arsenal Kiev 0-0
INT Clu 14:30 ft Trnava
1-1
Hartberg -
INT Clu 14:00 ft Crvena Zvezda
2-1
Rabotnicki 1-1
INT Clu 14:00 ft Lübeck
0-3
FC 08 Homburg -
INT Clu 14:00 ft Napredak
1-2
FK Sarajevo -
INT Clu 14:00 ft Spartak Moscow
1-1
Maribor 1-1
INT Clu 13:00 ft Onisilos Sotiras
0-2
M. Saransk 1-0
INT Clu 12:30 ft Lok. Plovdiv
3-0
Subotica -
INT Clu 12:30 ft Shonan
2-4
Slovan Bratislava -
INT Clu 12:00 ft Botev Vratsa
3-0
Litex Lovech 0-0
INT Clu 12:00 ft Ried
4-1
Austria (Am) 2-0
INT Clu 12:00 ft Sibir
4-1
Ripensia Timisoara -
INT Clu 11:30 ft Ostersunds
0-0
Dinamo Kiev 0-0
INT Clu 11:00 ft Trinec
0-0
Dukla Banska Bystrica 0-0
INT Clu 10:00 ft Dubnica
3-3
Vitkovice (Cze) 1-1
INT Clu 09:00 ft Radnicki Nis
0-0
Rubin Kazan (Rus) -
INT Clu 08:00 ft Illichovets Mariupol
3-0
Arda 0-2
INT Clu 04:00 ft Hiroshima
2-1
Blaublitz Akita -
04.02.2019
INT Clu 22:00 ft Columbus
4-2
Los Angeles -
INT Clu 17:00 ft FC Hjorring
3-0
Vejgaard B -
INT Clu 17:00 ft Zenit Petersburg
0-0
Dudelange -
INT Clu 16:00 ft Portland
4-0
Saprissa -
INT Clu 16:00 ft Roskilde
3-0
Avarta -
INT Clu 14:30 ft Zenit Petersburg 2
2-2
Omsk -
INT Clu 14:00 ft Arsenal Tula
1-2
Zhetysu Taldykorgan -
INT Clu 14:00 ft Dun. Streda
3-2
O. Ljubljana -
INT Clu 14:00 ft Dynamo Moscow
1-1
Lok. Tashkent (Uzb) -
INT Clu 14:00 ft Hammarby
1-0
Polten -
INT Clu 14:00 ft Krasnodar II
1-1
Malmö FF U21 -
INT Clu 12:30 ft Legion Dynamo
0-1
Mashuk -
INT Clu 12:30 ft Lviv
1-1
Mladost Lučani -
INT Clu 12:30 ft Nordsjælland Res.
3-1
Nykobing -
INT Clu 12:30 ft Senica
0-0
Suwon -
INT Clu 12:30 ft Bistritsa
2-2
Borac Banja Luka -
INT Clu 12:00 ft Horsens
1-3
Silkeborg -
INT Clu 12:00 ft Subotica
2-4
Vorskla Poltava -
INT Clu 12:00 ft FK Vozdovac (Srb)
4-3
Shonan -
INT Clu 11:30 ft Orebro
2-2
Pakhtakor -
INT Clu 08:00 ft Botev
1-6
Shakhtar -
INT Clu 02:00 ft Kawasaki Frontale
4-5
Mito -
INT Clu 02:00 ft Yokohama M.
2-2
Fukuoka -
03.02.2019
INT Clu 18:00 ft Asane
1-0
Nest-Sotra 0-0
INT Clu 17:00 ft Ranheim
6-1
Kolstad 4-1
INT Clu 16:30 ft Valerenga
0-2
Mjondalen 0-0
INT Clu 15:30 ft Ranheim
4-0
Stjordals Blink 4-0
INT Clu 15:00 ft Istiklol
1-1
HB Koge -
INT Clu 15:00 ft Krasnodar
2-0
Malmo FF (Swe) 0-0
INT Clu 14:30 ft Radnicki Nis
0-1
Chayka -
INT Clu 14:30 ft Slask Wroclaw
2-2
Opava 0-0
INT Clu 14:00 ft Korona Kielce
1-2
Stal Mielec -
INT Clu 14:00 ft Meerbusch
0-1
SV 1919 Straelen 0-0
INT Clu 14:00 ft Mladost Lučani
1-3
Orenburg -
INT Clu 14:00 ft Saarbrücken
1-1
FC Viktoria Koln -
INT Clu 14:00 ft Shakhtar
0-2
Partizan -
INT Clu 14:00 ft AC Wolfsberger
2-1
BATE -
INT Clu 14:00 ft Yenisey
2-2
Vojvodina 1-1
INT Clu 13:00 ft Chemie Leipzig
2-4
Auerbach -
INT Clu 13:00 ft Nordsjaelland
1-1
Molde 1-1
INT Clu 13:00 ft Septemvri Sofia
0-2
Zemun -
INT Clu 13:00 ft Ufa
1-1
Avan Academy -
INT Clu 13:00 ft VfL Oldenburg
4-1
Atlas Delmenhorst -
INT Clu 13:00 ft Worms
3-0
Pfeddersheim -
INT Clu 12:30 ft Drochtersen / Assel
4-3
Teutonia Hamburg -
INT Clu 12:30 ft Einheit Rudolstadt
0-3
Nordhausen -
INT Clu 12:30 ft Victoria Rosport
1-7
Elversberg -
INT Clu 12:00 ft Sogndal
5-1
Sotra -
INT Clu 12:00 ft Zaglebie Sosnowiec
2-1
ŁKS Łódź 1-0
INT Clu 11:30 ft Vereya
4-2
Haskovo 1957 -
INT Clu 11:00 ft FC Copenhagen
2-0
New York City 0-0
INT Clu 11:00 ft New York City
0-2
FC Copenhagen -
INT Clu 11:00 ft Sandecja Nowy S.
0-0
Gryf Wejherowo 0-0
INT Clu 11:00 ft Verl
1-0
Westfalia Rhynern -
INT Clu 10:00 ft Altona
3-0
Eintracht Norderstedt -
INT Clu 10:00 ft Krasnodar
2-0
New England -
INT Clu 09:00 ft Bačka
0-1
Celje -
INT Clu 04:00 ft Shimizu
1-2
Montedio Yamagata -
INT Clu 00:00 ft Universitario de Deportes
1-0
U. De Concepcion -
02.02.2019
INT Clu 22:00 ft Las Vegas Lights
5-1
Toronto -
INT Clu 19:00 ft Arizona United
0-0
Minnesota -
INT Clu 19:00 ft Seattle
1-7
Atlanta United -
INT Clu 18:15 ft Metta/LU
0-3
Paide Linnameeskond -
INT Clu 16:30 ft Prostejov
4-3
Frydek-Mistek -
INT Clu 16:00 ft CSKA Moscow
3-3
Sarpsborg 08 -
INT Clu 16:00 ft DC United
1-0
Bethlehem Steel -
INT Clu 16:00 ft Rad Beograd
1-3
Esbjerg 0-0
INT Clu 15:30 ft Colorado
0-1
Cincinnati -
INT Clu 15:30 ft New York
1-1
Orlando City -
INT Clu 15:15 ft Hessen Dreieich
2-0
Alzenau 1-0
INT Clu 15:00 ft Cukaricki
0-0
Ural -
INT Clu 15:00 ft Dinamo Kiev
3-0
CSKA Sofia -
INT Clu 15:00 ft Waterford
1-2
Bray -
INT Clu 14:30 ft Ventspils
1-4
LASK Linz 1-2
INT Clu 14:00 ft Athlone
0-4
Sligo 0-2
INT Clu 14:00 ft Botev
0-1
Krylya Sovetov Samara 0-0
INT Clu 14:00 ft Cobh Ramblers
3-1
Wexford -
INT Clu 14:00 ft Cork City
1-3
Longford -
INT Clu 14:00 ft Din. Minsk
0-2
Ruzomberok -
INT Clu 14:00 ft Sundsvall
0-1
Inter Turku 0-0
INT Clu 14:00 ft Krsko
4-0
Dob -
INT Clu 14:00 ft Levanger
1-0
Steinkjer 1-0
INT Clu 14:00 ft Ludogorets
1-3
Crvena Zvezda -
INT Clu 14:00 ft Mlada Boleslav
5-0
Benátky nad Jizerou -
INT Clu 14:00 ft Napredak
0-1
Karpaty -
INT Clu 14:00 ft Odense
2-2
Helsingborg 1-2
INT Clu 14:00 ft Oleksandriya
3-2
Vardar -
INT Clu 14:00 ft R. Volgograd
1-1
HB Koge 0-1
INT Clu 14:00 ft Rudar
1-3
ND Gorica -
INT Clu 14:00 ft Triglav
1-3
Javor -
INT Clu 13:30 ft TSV 1860 Rosenheim
1-1
Garching -
INT Clu 13:30 ft Aluminij
3-0
Beltinci -
INT Clu 13:30 ft Aschaffenburg
1-2
Kickers Offenbach -
INT Clu 13:30 ft Zlin
0-0
Rubin Kazan (Rus) 0-0
INT Clu 13:00 ft Aalborg
5-3
Vejle 3-2
INT Clu 13:00 ft Abtswind
4-0
1. FC Schweinfurt -
INT Clu 13:00 ft Anif
3-2
Wattens 1-2
INT Clu 13:00 ft Barockstadt Fulda-Lehn.
1-3
FSV Frankfurt -
INT Clu 13:00 ft Bryne
2-1
V. Haugesund 1-0
INT Clu 13:00 ft Drogheda
0-1
Finn Harps 0-1
INT Clu 13:00 ft Dukla Prague
2-1
Bohemians 1905 1-0
INT Clu 13:00 ft Furth (Am)
1-0
Mainz (Am) -
INT Clu 13:00 ft Illertissen
3-0
Schwaben Augsburg -
INT Clu 13:00 ft Lillestrom
2-0
Ljungskile -
INT Clu 13:00 ft Midtjylland
2-2
Shanghai East Asia 2-1
INT Clu 13:00 ft Nitra
2-1
Samorin 2-0
INT Clu 13:00 ft FK Pirmasens
4-2
Sandhausen II -
INT Clu 13:00 ft Tromso
3-2
Slovan Bratislava 3-1
INT Clu 13:00 ft Varbergs
5-0
Tvååker 2-0
INT Clu 13:00 ft Verl
3-1
Brunninghausen 3-1
INT Clu 13:00 ft Waldgirmes
2-5
Stadtallendorf -
INT Clu 13:00 ft Waldhof Mannheim
3-0
Wuppertaler -
INT Clu 13:00 ft Worms
2-0
Walldorf -
INT Clu 13:00 ft Zarya
2-2
Piast Gliwice -
INT Clu 12:45 ft Michalovce
1-0
Dukla Banska Bystrica -
INT Clu 12:30 ft Babelsberg
8-1
Luckenwalde -
INT Clu 12:30 ft Brondby
3-1
Pogon Szczecin 0-0
INT Clu 12:30 ft Hamburger (Am)
0-2
Hertha Berlin (Am) 0-2
INT Clu 12:30 ft Hertha Zehlendorf
2-6
Furstenwalde -
INT Clu 12:30 ft Viborg
3-2
FC Hjorring 2-2
INT Clu 12:30 ft Vitebsk
1-1
Proleter Novi Sad -
INT Clu 12:30 ft Vorskla Poltava
0-0
Radnik Surdulica -
INT Clu 12:00 ft Kursk
0-2
Slovacko 0-1
INT Clu 12:00 ft BAK '07
3-1
Lichtenberg 2-1
INT Clu 12:00 ft Brage
3-3
Karlstad -
INT Clu 12:00 ft Chemik Bydgoszcz
2-6
Chojnice -
INT Clu 12:00 ft Dun. Streda
3-2
Csikszereda -
INT Clu 12:00 ft Degerfors
0-0
Sandvikens -
INT Clu 12:00 ft Eilenburg
1-2
Lokomotive Leipzig 0-0
INT Clu 12:00 ft Ham-Kam
2-1
Strommen 2-0
INT Clu 12:00 ft Jerv
1-1
Notodden -
INT Clu 12:00 ft Korona Kielce
0-2
Puszcza 0-0
INT Clu 12:00 ft Levski
1-2
Ural 0-2