3 in 1 Odds

contest time home score away 3 way over/under handicap Compare data
18.11.2018 - Sunday
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 14:30 Covilha - Academica 3.00 2.95 2.51 +2.5 2.47 1.53 +0.75 1.37 1.25 9 Bs
Denmark - 1st Division Shedule - x
DEN 1st 15:00 Viborg - Thisted FC 5.89 5.65 5.75 +2.5 1.61 2.35 +2.5 1.91 1.27 11 Bs
Austria - 1. Liga Shedule - x
AUT Ers 15:00 Wattens 6-1 Lafnitz 1.57 3.93 4.73 +2.5 1.66 2.11 +1.25 1.05 1.60 3 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 15:00 Westerlo - Wilrijk 2.39 3.26 2.90 +2.5 1.97 1.83 +1 1.14 1.26 10 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 15:00 SC Farense (Por) - Mafra 2.07 3.12 3.87 +2.5 2.58 1.49 -0.75 2.53 5.53 12 Bs
POR Lig 15:00 Academico Viseu - Estoril 2.91 3.05 2.48 +2.5 2.15 1.69 +0.75 1.40 1.28 9 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:00 Peralada - Valencia B 2.49 2.88 3.02 +2.5 2.42 1.57 -0.75 3.15 3.08 3.15 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Cordoba - Cadiz 2.97 3.00 2.51 +2.5 2.32 1.61 +1.25 1.17 1.12 10 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 15:30 Juventus - US Pontedera 2.05 3.11 3.56 +2.5 2.23 1.64 +1 1.08 1.32 8 Bs
ITA Leg 15:30 Pistoiese - Piacenza 3.66 3.32 1.97 +2.5 2.00 1.81 +1.5 1.27 1.06 9 Bs
ITA Leg 15:30 Atletico Pro Piacenza - Pro Patria 2.36 2.95 3.07 +2.5 2.43 1.53 +0.5 1.40 1.55 10 Bs
ITA Leg 15:30 Gozzano - Albissola 2.10 3.11 3.48 +2.5 2.23 1.64 +0.75 1.15 1.49 9 Bs
ITA Leg 15:30 Entella - Alessandria 1.66 3.37 5.32 +2.5 2.45 1.53 +0.5 1.17 2.20 8 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:30 Olot - Castellon (Esp) 2.16 2.91 3.56 +2.5 2.89 1.38 +0.75 1.15 1.46 8 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 15:30 Barcelona SC - Delfin 2.20 3.62 2.57 +2.5 1.66 2.12 2 Bs
Netherlands - Eerste Divisie Shedule - x
NET Eer 15:45 Nijmegen - Sparta Rotterdam 2.64 3.65 2.43 +2.5 1.56 2.43 -0.25 2.10 2.01 9 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 16:00 Zenit Petersburg 2 - Luch Energiya 3.04 2.77 2.46 +2.5 2.76 1.41 +1 1.17 1.11 9 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 16:00 Alcoyano - Hercules 2.93 2.84 2.50 +2.5 2.65 1.43 +0.5 1.43 1.36 9 Bs
SPA Seg 16:00 Villanovense - FC Jumilla 1.87 3.12 4.51 +2.5 2.61 1.52 +1 1.04 1.49 9 Bs
SPA Seg 16:00 Torrelavega - Izarra 2.32 3.04 3.14 +2.5 2.38 1.57 +0.75 1.22 1.38 4 Bs
SPA Seg 16:00 Guijuelo - Atl. Madrid B 3.44 3.18 2.05 +2.5 2.31 1.58 +0.25 1.92 1.61 9 Bs
SPA Seg 16:00 Ontinyent - Ebro 2.06 2.95 3.78 +2.5 2.70 1.41 +0.25 1.31 2.34 7 Bs
SPA Seg 16:00 San Fernando - Linense 2.23 2.92 3.44 +2.5 2.69 1.41 -0.25 1.71 2.02 9 Bs
SPA Seg 16:00 Ponferradina - Leonesa 2.43 3.00 2.83 +2.5 2.35 1.57 -0.75 3.36 2.81 7 Bs
SPA Seg 16:00 Sabadell - Badalona 2.09 3.05 3.51 +2.5 2.41 1.53 +1 1.08 1.26 9 Bs
SPA Seg 16:00 Murcia - Cartagena 2.37 2.78 3.24 +2.5 2.99 1.34 +0.75 1.18 1.35 8 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 16:30 Hartlepool - Barnet 2.40 3.18 2.99 +2.5 2.25 1.64 +0.5 1.41 1.62 8 Bs
Czechia - 4. liga: Divizie E Shedule - x
CZE 4.l 17:00 Chomutov - FK Brandýs nad Labem 20.96 6.88 2.12 +2.5 2.04 2.08 +1.25 3.12 1.14 18 Bs
CZE 4.l 17:00 Tatran Rakovnik 1-1 Motorlet Prague 3.08 3.14 2.45 +2.5 2.35 1.61 +1.75 1.10 1.06 9 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 17:00 Oliveirense - FC Famalicao 2.40 3.25 3.53 +2.5 2.26 1.63 +2 1.02 1.09 21 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Albacete - Lugo 1.84 3.22 4.75 +2.5 2.26 1.64 +0.5 1.23 1.96 10 Bs
SPA Seg 17:00 Alcorcon - Elche 1.68 3.37 5.76 +2.5 2.50 1.54 +1.25 1.03 1.48 10 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 17:30 Lucchese - Siena 2.71 2.98 2.61 +2.5 2.30 1.59 +1 1.16 1.11 11 Bs
ITA Leg 17:30 Albinoleffe - Renate 2.17 2.82 3.75 +2.5 2.90 1.38 -0.75 2.64 4.67 10 Bs
ITA Leg 17:30 Ravenna - Rimini 1.95 3.03 4.03 +2.5 2.54 1.52 +0.5 1.25 1.81 8 Bs
Brazil - Serie A Shedule - x
BRA Cam 19:00 America MG - Santos 3.61 3.06 2.15 +2.5 2.75 1.46 +0.75 1.51 1.19 9 Bs
BRA Cam 19:00 Botafogo RJ - Internacional 2.96 2.93 2.54 +2.5 2.59 1.51 +0.25 1.70 1.77 8 Bs
BRA Cam 19:00 Sport Recife - Flamengo RJ 3.55 3.24 2.08 +2.5 2.25 1.65 +0.5 1.77 1.34 9 Bs
BRA Cam 19:00 Parana - Palmeiras 22.52 6.74 1.15 +2.5 1.88 1.94 +0.75 5.17 1.02 8 Bs
Czechia - 4. liga: Divizie E Shedule - x
CZE 4.l 19:45 Rakovník - Horovicko 3.56 3.44 2.11 +2.5 2.00 1.85 +1.75 1.17 1.05 9 Bs
CZE 4.l 19:45 Sokol Hostoun - FK Brandýs nad Labem 2.23 3.14 3.53 +2.5 2.49 1.54 +1.5 1.06 1.14 9 Bs
CZE 4.l 19:45 FK Brandýs nad Labem - Tatran Rakovnik 1.32 4.73 11.73 +2.5 2.28 1.64 +0.75 1.03 3.03 9 Bs
International - Friendlies Shedule - x
INT Fri 19:45 Spain - Bosnia & Herzegovina 1.15 5.92 11.12 +2.5 1.53 2.49 -2 1.96 5 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 20:00 Guillermo Brown - Villa Dálmine 2.42 2.74 3.30 +2.5 3.07 1.35 -0.25 1.84 2.84 8 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Ituzaingó - Dep. Merlo 2.47 2.83 2.88 +2.5 2.85 1.38 -0.25 1.75 2.01 4 Bs
Argentina - Prim D Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Argentino de Merlo - Claypole 1.62 3.45 4.78 2 Bs
ARG Pri 20:00 Puerto Nuevo - CSR Espanol 2.25 2.78 3.18 3 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 20:15 Unión Magdalena - Cucuta 2.12 3.02 3.30 +2.5 2.12 1.67 +1 1.11 1.29 5 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 20:40 Diaz - Independiente 2.39 3.05 2.97 +2.5 1.98 1.82 +1.75 1.02 1.09 7 Bs
Brazil - Serie A Shedule - x
BRA Cam 21:00 Gremio - Chapecoense-SC 1.36 4.47 9.36 +2.5 2.17 1.70 +0.75 1.03 2.78 9 Bs
BRA Cam 21:00 Sao Paulo - Cruzeiro 1.81 3.25 4.76 +2.5 2.62 1.50 +1.75 1.02 1.17 9 Bs
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 22:00 Alvarado - Deportivo Roca 1.48 3.62 6.28 +2.5 2.23 1.60 -1 1.82 2 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:15 Once Caldas - Itagüí Ditaires 1.62 3.53 5.69 +2.5 2.44 1.54 +1 1.02 1.63 9 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 22:15 Chacarita Juniors 0-0 Gimnasia Jujuy 2.02 2.93 4.08 +2.5 2.81 1.41 +1.25 1.06 1.27 10 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 22:50 Nacional Asuncion - Sol de America 2.61 3.24 2.58 +2.5 1.85 1.94 +1.75 1.08 1.04 8 Bs