3 in 1 Odds

contest time home score away 3 way over/under handicap Compare data
08.02.2019 - Friday
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 08:50 Brisbane Roar 2-1 Sydney FC 5.10 4.18 1.60 +2.5 1.60 2.34 +1.75 1.38 1.02 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 10:00 Odra Opole 2-1 GKS Katowice 2.37 3.47 2.64 +2.5 1.64 2.21 +1.75 1.08 1.09 7 Bs
INT Clu 11:00 Hammarby 3-1 Shonan 1.63 11.54 53.57 +2.5 1.80 2.06 -2.5 4.90 4.9 Bs
INT Clu 11:30 Stromsgodset 3-1 Ham-Kam 1.91 3.81 3.34 +2.5 1.52 2.55 +0.75 1.14 1.63 5 Bs
INT Clu 12:00 Skalica 1-0 Frydek-Mistek 1.91 5.49 5.74 +2.5 1.46 2.88 +0.5 2.43 2.28 7 Bs
INT Clu 13:00 Rapid Vienna 5-2 Triglav 1.15 7.33 11.15 +2.5 1.25 3.22 -0.5 1.17 2.22 6 Bs
INT Clu 13:00 Malmo FF (Swe) 0-0 Dinamo Kiev 3.15 3.42 2.15 +2.5 1.81 2.09 -0.75 2.80 2.22 8 Bs
Israel - Liga Leumit Shedule - x
ISR Leu 13:00 Ashkelon 2-2 Nes Tziona 2.13 3.15 3.37 +2.5 2.30 1.61 +0.25 1.40 2.15 7 Bs
ISR Leu 13:00 Hapoel Katamon 0-3 Hapoel Marmorek 1.45 4.15 6.38 +2.5 1.84 1.92 +0.75 1.06 2.36 7 Bs
ISR Leu 13:00 Hapoel Ramat Gan 0-0 Hapoel Bnei Lod 1.70 3.41 4.94 +2.5 2.09 1.72 +1.25 1.02 1.45 7 Bs
ISR Leu 13:00 H. Ironi Rishon 0-2 M. Nazareth 2.48 3.15 3.46 +2.5 2.28 1.61 +1.25 1.08 1.27 7 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:00 Kalmar 1-1 Arsenal Tula 2.78 3.37 2.33 +2.5 1.88 1.86 -0.75 1.42 1.48 3 Bs
INT Clu 14:00 Maribor 0-1 Crvena Zvezda 3.75 3.77 1.77 +2.5 1.50 2.40 +0.5 1.87 4 Bs
INT Clu 14:00 Austria Vienna 2-2 Trencin 1.50 4.50 5.19 +2.5 1.45 2.58 +0.75 1.09 2.27 7 Bs
INT Clu 15:00 Sarpsborg 08 1-2 Zenit Petersburg 4.96 4.16 1.58 +2.5 1.57 2.34 -0.5 2.38 1.17 6 Bs
INT Clu 15:00 Ull/Kisa 0-0 Raufoss 1.82 3.55 4.08 +2.5 1.85 1.96 +0.75 1.12 1.72 6 Bs
INT Clu 15:30 Ostersunds 4-2 FK Rostov 3.08 3.55 2.23 +2.5 1.72 2.19 +0.5 3.20 2.26 4 Bs
INT Clu 16:00 Salzburg 3-2 Vorwarts Steyr 1.07 10.10 18.90 +2.5 1.11 5.75 +1.75 3.30 5 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 17:00 Rudeš 0-1 Osijek 13.89 7.56 1.16 +2.5 1.54 2.49 +0.5 6.11 1.05 7 Bs
Cyprus - 2. Division B1 Shedule - x
CYP 2.D 17:00 Ol. Nicosia 2-0 Onisilos Sotiras 1.05 10.50 43.67 +2.5 1.33 3.12 +2.5 2.08 3 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 17:00 Elfsborg 1-1 Falkenbergs 1.37 4.73 6.75 +2.5 1.60 2.28 +0.75 1.05 2.57 6 Bs
INT Clu 17:00 Molde 2-2 Kristiansund 1.69 3.65 4.43 +2.5 1.85 1.89 -2.5 6.00 6 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 17:00 Legnica 0-3 Jagiellonia 2.86 3.32 2.42 +2.5 1.85 1.95 +0.5 1.55 1.46 9 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 17:00 Sigma Olomouc 1-2 Jablonec 2.29 3.58 4.47 +2.5 2.16 1.69 -2 9.40 9.40 14 Bs
CZE Gam 17:00 Dukla Prague 1-1 Ostrava 3.21 3.03 2.33 +2.5 2.58 1.50 +1.25 1.21 1.08 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 17:15 Sandnes Ulf 0-2 Bryne 1.74 3.71 4.15 +2.5 1.53 2.47 +1 1.07 1.59 6 Bs
Germany - 2. Bundesliga Shedule - x
GER 2. 17:30 Köln 4-1 St. Pauli 1.53 4.28 6.02 +2.5 1.59 2.40 +1.25 1.04 1.75 7 Bs
GER 2. 17:30 Regensburg 0-3 Arminia Bielefeld 2.06 3.59 3.51 +2.5 1.65 2.27 -0.25 1.71 3.01 7 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 17:30 Kayserispor 1-0 Fenerbahce 3.44 3.35 2.15 +2.5 1.97 1.88 +1.75 1.15 1.05 7 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 18:00 VfL Osnabruck 0-2 Sonnenhof Großaspach 1.51 4.08 6.19 +2.5 1.94 1.85 +1.5 1.03 1.51 8 Bs
Romania - Liga I Shedule - x
ROM Lig 18:00 Astra Ploiesti 3-0 V. Constanta 2.76 3.02 2.58 +2.5 2.39 1.59 +1.5 1.13 1.11 8 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 18:00 Maritzburg Utd 3-1 Bay Utd 2.81 2.67 2.77 +2.5 2.73 1.42 -0.5 2.89 2.64 6 Bs
Denmark - Superliga Shedule - x
DEN Sup 18:00 Aarhus 2-0 Esbjerg 2.18 3.22 3.55 +2.5 2.21 1.67 +1.75 1.05 1.13 9 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 18:30 SC Victoria Hamburg 3-0 Süderelbe 1.16 6.31 10.76 +2.5 1.33 3.02 -2.25 2.05 7 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 18:30 Alemannia Aachen 0-0 Köln (Am) 1.73 3.65 4.28 +2.5 1.84 1.91 -2.5 6.00 8 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 19:00 Vaduz 2-2 Lausanne 3.53 3.65 1.94 +2.5 1.62 2.30 +1.5 1.33 1.05 9 Bs
Netherlands - Eerste Divisie Shedule - x
NET Eer 19:00 Telstar 0-3 Waalwijk 2.93 3.74 2.20 +2.5 1.61 2.33 +0.5 1.71 1.83 8 Bs
NET Eer 19:00 Den Bosch 1-1 Volendam 1.71 4.14 4.26 +2.5 1.47 2.64 +0.75 1.16 1.94 8 Bs
NET Eer 19:00 Sparta Rotterdam 0-3 Twente (Ned) 1.98 3.85 3.27 +2.5 1.59 2.38 +0.75 1.24 1.66 9 Bs
NET Eer 19:00 Eindhoven FC 1-2 Jong PSV 2.10 3.83 3.09 +2.5 1.49 2.64 +2 1.02 1.09 7 Bs
NET Eer 19:00 FC Oss 1-3 Maastricht 2.36 3.60 2.77 +2.5 1.79 2.03 -1.75 5.29 6.38 8 Bs
NET Eer 19:00 Helmond 1-2 Dordrecht 2.68 3.52 2.43 +2.5 1.68 2.20 -1 4.59 3.84 9 Bs
NET Eer 19:00 Almere City 2-0 Jong AZ 1.51 4.71 5.48 +2.5 1.50 2.61 +1.75 1.02 1.49 7 Bs
NET Eer 19:00 Cambuur 1-1 Nijmegen 2.36 3.61 2.76 +2.5 1.57 2.44 +2 1.03 1.06 8 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 19:00 Breda 0-3 AZ Alkmaar 6.20 4.42 1.50 +2.5 1.58 2.46 +1.25 1.76 1.04 8 Bs
France - Ligue 2 Shedule - x
FRA Lig 19:00 Clermont 0-1 Valenciennes 1.45 4.17 7.37 +2.5 1.97 1.84 +0.75 1.06 2.49 9 Bs
FRA Lig 19:00 Orleans 1-1 Le Havre 1.02 2.92 1.02 1 Bs
FRA Lig 19:00 Red Star 1-1 GFCO Ajaccio 1.05 2.92 1.05 1 Bs
FRA Lig 19:00 Grenoble 0-1 Lorient 1.02 2.92 1.02 1 Bs
FRA Lig 19:00 Troyes 0-1 Paris FC 1.12 2.92 1.26 +2.5 1.10 1 Bs
FRA Lig 19:00 Ajaccio 1-0 Niort 1.02 2.92 1.02 1 Bs
FRA Lig 19:00 Nancy 0-1 Chateauroux 1.02 2.92 1.02 1 Bs
FRA Lig 19:00 Beziers 0-0 Sochaux 1.02 2.92 1.02 1 Bs
France - National Shedule - x
FRA Nat 19:00 Quevilly 3-1 Marignane Gignac 1.92 3.00 4.33 +2.5 2.42 1.56 +0.75 1.12 1.64 8 Bs
FRA Nat 19:00 Pau 0-1 Le Mans 3.21 2.81 2.41 +2.5 2.54 1.39 +0.5 1.52 1.34 7 Bs
FRA Nat 19:00 Bourg Peronnas 2-1 Cholet 2.22 2.88 3.60 +2.5 2.39 1.56 +0.25 1.34 2.38 4 Bs
FRA Nat 19:00 Tours 0-1 Avranches 2.16 2.90 3.67 +2.5 2.59 1.47 +0.5 1.31 1.71 8 Bs
FRA Nat 19:00 Boulogne 0-0 Entente S.S.G. 1.75 3.09 5.26 +2.5 2.42 1.55 +0.5 1.18 2.04 8 Bs
FRA Nat 19:00 Concarneau 1-0 Laval 3.10 2.80 2.51 +2.5 2.50 1.51 -1.75 4.86 3.71 7 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 19:30 Mainz 1-5 Bayer Leverkusen 4.08 4.02 1.79 +2.5 1.52 2.53 +1.25 1.51 1.07 7 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 19:30 Shelbourne 0-3 Waterford 2.84 5.06 5.89 +2.5 1.54 2.37 -1.25 1.76 2.59 11 Bs
Wales - Feeder Leagues: Welsh League Division 1 Shedule - x
WAL Div 19:30 Briton Ferry - Taffs Well 2.00 3.50 3.10 +2.5 1.45 2.55 1 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 19:30 Lech Poznan 1-2 Zaglebie 1.75 3.53 4.73 +2.5 1.91 1.89 +0.25 1.28 3.13 9 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 19:30 Westerlo 1-0 Tubize 1.68 3.57 5.08 +2.5 2.20 1.67 +1.75 1.02 1.21 8 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:30 Genk 2-0 St. Liege 1.63 4.20 4.99 +2.5 1.54 2.55 +1.5 1.04 1.51 7 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 19:30 Chievo 0-3 AS Roma 5.97 4.29 1.55 +2.5 1.64 2.29 +1 1.98 1.03 10 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 19:45 Aston Villa 3-3 Sheffield Utd 2.76 3.36 2.55 +2.5 1.81 2.01 -0.5 2.86 2.51 10 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 19:45 Bray 0-2 Bohemians 3.95 4.52 5.35 +2.5 1.42 2.74 +1.25 1.86 1.12 6 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 19:45 Dijon 1-2 Marseille 4.31 3.53 1.88 +2.5 1.90 1.93 +2.5 1.10 1.02 9 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 19:45 Llanelli Town 2-4 Aberystwyth 4.37 4.03 1.64 +2.5 1.45 2.29 +0.75 1.96 6 Bs
WAL Pre 19:45 TNS 5-0 Newtown 1.17 6.29 12.60 +2.5 1.35 2.87 +1.25 2.71 7 Bs
WAL Pre 19:45 Connahs Q. 6-2 Caernarfon 1.44 4.37 6.15 +2.5 1.52 2.44 +0.25 3.26 7 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Sportivo Italiano 3-1 Leandro N. Alem 2.47 2.79 3.09 +2.5 2.77 1.40 +0.5 1.28 1.53 4 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 20:00 Valladolid 0-0 Villarreal 3.07 3.33 2.40 +2.5 2.05 1.80 -0.25 2.41 2.03 10 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 20:00 Gijon 0-2 Osasuna 2.40 2.98 3.19 +2.5 2.45 1.55 +2 1.02 1.03 9 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 20:00 Salernitana 0-1 Benevento 3.54 2.92 2.30 +2.5 2.32 1.61 +0.5 1.64 1.33 8 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 20:30 Moreirense 1-1 FC Porto 7.40 4.03 1.48 +2.5 2.02 1.79 +1 2.03 1.02 7 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 23:00 São Bento 0-0 Ferroviária 2.21 2.95 3.41 +2.5 2.61 1.48 +1.25 1.07 1.21 9 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 23:30 Santamarina 3-1 Ferro 2.04 2.97 3.83 +2.5 2.44 1.54 +1 1.06 1.31 9 Bs