3 in 1 Odds

contest time home score away 3 way over/under handicap Compare data
09.02.2019 - Saturday
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 00:30 Juventud Unida 1-1 Douglas Haig 1.93 3.09 3.78 +2.5 2.32 1.55 2 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 00:45 Bucaramanga 1-0 Dep. Pasto 1.68 3.46 5.24 +2.5 2.60 1.48 +1 1.04 1.59 7 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 01:00 UAEM Potros 1-1 Tampico Madero 1.90 3.24 4.19 +2.5 2.49 1.54 +1 1.04 1.49 8 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 01:00 Veracruz 0-2 U.A.N.L.- Tigres 6.51 4.28 1.48 +2.5 2.00 1.80 +1 2.08 1.02 7 Bs
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 01:00 Antoniana 1-0 Crucero Del Norte 2.70 3.08 2.40 +2.5 2.44 1.50 3 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 02:08 Correcaminos 0-1 Dorados de Sinaloa 2.38 2.97 2.99 +2.5 2.31 1.59 +0.25 1.48 1.92 8 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 03:00 Atlas 1-2 Puebla 1.90 3.44 3.88 +2.5 1.96 1.83 +1.5 1.05 1.28 8 Bs
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 06:35 West Sydney 2-0 Central Coast 1.61 4.33 4.74 +2.5 1.42 2.80 +0.75 1.13 2.17 9 Bs
AUS A-L 08:50 Melbourne Heart 1-1 Adelaide Utd 2.55 3.40 2.67 +2.5 1.86 1.96 +1 1.24 1.21 10 Bs
Turkey - 3. Lig: Group 3 Shedule - x
TUR 3.L 10:30 Çatalca Spor 0-0 Ofspor 1.83 3.40 3.95 +2.5 2.22 1.60 -1 2.74 2.74 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 10:30 Kardemir Karabuk 0-4 Eskisehirspor 6.97 3.92 1.44 +2.5 1.70 2.04 +0.25 3.68 1.12 6 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 11:00 LASK Linz 5-0 Amstetten 1.12 8.02 14.31 +2.5 1.19 4.20 +2 2.65 4 Bs
INT Clu 11:00 Hradec Kralove 1-0 Zizkov 1.54 4.37 4.96 +2.5 1.31 3.40 +1.5 1.56 3 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 11:00 Academico Viseu 3-3 FC Porto B 2.87 3.07 2.51 +2.5 2.18 1.67 -1.5 6.80 5.57 8 Bs
Germany - 2. Bundesliga Shedule - x
GER 2. 12:00 Union Berlin 2-0 Sandhausen 1.71 3.50 5.42 +2.5 2.31 1.64 +0.75 1.10 1.94 8 Bs
GER 2. 12:00 Greuther Furth 1-0 Duisburg 2.54 3.30 2.84 +2.5 1.95 1.89 +0.75 1.32 1.40 7 Bs
GER 2. 12:00 Bochum 1-2 Paderborn 2.46 3.55 2.74 +2.5 1.55 2.50 -0.5 2.48 2.77 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 12:00 Falkenbergs 0-1 Varnamo 2.12 3.60 3.03 +2.5 1.47 2.50 -0.25 1.69 2.45 4 Bs
INT Clu 12:00 Valerenga 1-2 Dinamo Kiev 2.92 3.47 2.25 +2.5 1.73 2.17 -0.5 3.02 2.17 5 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 12:00 Getafe 3-1 Celta Vigo 1.98 3.23 4.20 +2.5 2.42 1.59 +1.75 1.04 1.18 10 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 12:30 Fulham 0-3 Manchester United 5.14 4.05 1.68 +2.5 1.66 2.27 +0.75 1.97 1.14 10 Bs
Cyprus - 2. Division B1 Shedule - x
CYP 2.D 13:00 Karmiotissa 2-1 Ayia Napa 1.72 3.76 3.96 +2.5 1.64 2.16 -0.5 1.68 3 Bs
CYP 2.D 13:00 Othellos Athienou 5-1 Zakakiou 1.30 4.95 6.88 +2.5 1.57 2.28 -1.5 2.00 2 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 13:00 Fortuna Köln 1-0 Zwickau 2.37 3.14 3.02 +2.5 2.14 1.69 +0.25 1.50 2.04 8 Bs
GER 3. 13:00 Energie Cottbus 1-2 Wurzburger Kickers 1.55 3.52 5.04 +2.5 1.62 1.43 +0.75 1.02 1.85 8 Bs
GER 3. 13:00 Kaiserslautern 0-0 Hallescher 2.78 3.00 2.66 +2.5 2.27 1.63 -1.75 7.00 6.40 9 Bs
GER 3. 13:00 Hansa Rostock 2-0 Unterhaching 2.53 3.15 2.83 +2.5 2.06 1.76 +0.75 1.29 1.39 8 Bs
GER 3. 13:00 Uerdingen 1-1 Munich 1860 2.21 3.29 3.21 +2.5 2.00 1.79 +1.25 1.12 1.25 8 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 13:00 Genclerbirligi 0-2 B.B. Ankaraspor 2.11 3.13 3.43 +2.5 2.28 1.63 +1.5 1.08 1.20 8 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 13:00 Middlesbrough 1-1 Leeds 2.91 3.07 2.64 +2.5 2.34 1.61 +1.75 1.09 1.07 10 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 13:00 Dun. Streda 3-0 Mattersburg 2.05 3.57 3.18 +2.5 1.75 2.09 -0.25 1.67 2.29 4 Bs
INT Clu 13:00 Orebro 1-0 Degerfors 1.59 4.10 4.62 +2.5 1.52 2.45 -2 3.92 5 Bs
INT Clu 13:00 Zilina 2-0 Jihlava 1.48 4.48 4.83 +2.5 1.74 2.08 +1 1.02 1.80 3 Bs
INT Clu 13:00 Nitra 1-2 Brno 2.37 3.42 2.62 +2.5 1.59 2.22 +0.75 1.19 1.50 4 Bs
INT Clu 13:00 Verl 1-6 Kickers Offenbach 2.15 3.59 2.88 +2.5 1.59 2.32 +0.5 1.42 1.67 4 Bs
INT Clu 13:00 Michalovce 0-1 Bardejov 1.39 4.63 6.48 +2.5 1.28 1.78 -1 1.81 3 Bs
INT Clu 13:00 Helsingborg 2-0 Osters 1.57 4.04 4.84 +2.5 1.51 2.46 -2.5 4.50 5 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 13:00 Meiendorfer SV 2-3 Concordia 3.75 4.05 1.68 +2.5 1.63 2.38 +1 1.74 10 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 13:00 İstanbul B.B. 1-1 Erzurum 1.30 5.27 10.50 +2.5 1.74 2.11 +0.5 1.07 4.15 7 Bs
TUR Sup 13:00 Rizespor 1-1 Antalyaspor 1.77 3.72 4.58 +2.5 1.91 1.93 +1.25 1.06 1.44 7 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 13:30 Vis Pesaro 0-1 Renate 2.07 2.73 4.08 +2.5 2.80 1.39 +1 1.04 1.25 8 Bs
ITA Leg 13:30 GIANA Erminio 1-0 Fano 2.41 2.63 3.40 +2.5 2.83 1.36 +0.75 1.19 1.30 6 Bs
ITA Leg 13:30 Ternana 2-2 Virtus Verona 1.51 3.63 6.22 +2.5 1.96 1.79 -2 4.10 7 Bs
ITA Leg 13:30 Sudtirol 2-0 Fermana 2.33 2.69 3.40 +2.5 2.91 1.35 +0.75 1.18 1.33 7 Bs
ITA Leg 13:30 Gubbio 2-3 Imolese 2.66 2.65 2.90 +2.5 2.86 1.38 +0.75 1.23 1.29 6 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 13:30 Kaizer Chiefs 1-1 Orlando Pirates 2.57 2.76 2.96 +2.5 2.41 1.51 +0.5 1.34 1.43 7 Bs
SAF Pre 13:30 Highlands Park 2-1 Bidvest Wits 2.90 2.78 2.60 +2.5 2.44 1.51 -0.5 3.00 2.71 7 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 14:00 Belupo 2-0 Gorica 2.31 3.02 3.23 +2.5 2.40 1.56 -1.75 4.88 6.06 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:00 Terek Grozni 1-2 Suwon 2.13 3.47 3.08 +2.5 1.62 2.19 -1 1.15 1.30 3 Bs
INT Clu 14:00 Djurgården 1-1 Lillestrom 1.70 3.86 4.44 +2.5 1.81 1.99 +0.75 1.11 1.93 5 Bs
INT Clu 14:00 Levanger 5-1 Nardo 1.49 3.75 3.74 +2.5 1.48 2.36 +0.75 1.05 1.76 4 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 14:00 Liberec 4-0 Pribram 1.44 4.30 7.23 +2.5 1.99 1.86 +1.25 1.04 1.79 9 Bs
CZE Gam 14:00 Karvina 1-1 Opava 2.03 3.29 3.76 +2.5 2.44 1.61 -0.5 1.94 3.00 9 Bs
CZE Gam 14:00 Mlada Boleslav 1-1 Plzen 3.66 3.44 2.02 +2.5 1.79 2.02 +1 1.42 1.10 7 Bs
CZE Gam 14:00 Zlin 0-1 Slovacko 2.18 3.11 3.58 +2.5 2.88 1.50 +0.5 1.37 1.67 9 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 14:00 Hapoel Haifa 0-1 Moadon Sport Ashdod 1.37 4.64 7.76 +2.5 1.73 2.09 +0.5 1.12 3.01 6 Bs
France - Ligue 2 Shedule - x
FRA Lig 14:00 Lens 0-0 Metz 1.05 2.92 1.05 1 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 14:00 Perugia 1-2 Palermo 2.50 2.90 3.07 +2.5 2.23 1.64 +0.5 1.37 1.55 9 Bs
ITA Ser 14:00 Cittadella 0-1 Spezia 2.20 2.95 3.65 +2.5 2.21 1.66 +0.75 1.17 1.45 9 Bs
ITA Ser 14:00 Cremonese 0-0 Padova 1.93 3.04 4.55 +2.5 2.46 1.53 +1.5 1.02 1.26 9 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 14:30 Hannover 2-0 Nurnberg 2.17 3.34 3.51 +2.5 2.02 1.80 -1.75 4.90 4.74 8 Bs
GER Bun 14:30 Dortmund 3-3 Hoffenheim 1.73 4.11 4.40 +2.5 1.38 3.02 +1.25 1.03 1.53 8 Bs
GER Bun 14:30 Freiburg 3-3 Wolfsburg 2.80 3.27 2.58 +2.5 1.99 1.84 +1.75 1.09 1.07 8 Bs
GER Bun 14:30 RB Leipzig 0-0 Eintracht Frankfurt 1.79 3.99 4.23 +2.5 1.57 2.42 +0.75 1.16 1.95 8 Bs
GER Bun 14:30 B. Moenchengladbach 0-3 Hertha Berlin 1.58 4.16 5.61 +2.5 1.73 2.13 +1.25 1.02 1.63 9 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 14:30 Slask Wroclaw 2-0 Zaglebie Sosnowiec 1.76 3.70 4.40 +2.5 1.71 2.14 +0.75 1.15 1.81 10 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 14:30 Llandudno 3-1 Carmarthen Town 2.61 3.41 2.56 +2.5 1.54 2.28 -0.75 2.90 3.08 8 Bs
England - Conference N / S Shedule - x
ENG Blu 15:00 Hungerford 5-0 St. Albans 2.83 3.37 2.05 +2.5 1.69 2.11 +0.75 1.48 1.26 7 Bs
ENG Blu 15:00 Nuneaton 1-5 Boston 3.77 3.81 1.79 +2.5 2.44 1.97 +1 1.58 1.08 8 Bs
ENG Blu 15:00 Brackley 3-1 Telford 1.87 3.49 3.80 +2.5 1.87 1.88 +0.75 1.16 1.76 9 Bs
ENG Blu 15:00 Chippenham 1-1 Hemel Hempstead 2.15 3.44 2.96 +2.5 1.61 2.03 +0.25 1.43 2.06 8 Bs
ENG Blu 15:00 Kidderminster 4-1 Chester 1.93 3.33 3.76 +2.5 1.82 1.92 +1 1.09 1.38 8 Bs
ENG Blu 15:00 Woking 3-0 East Thurrock Utd 1.37 4.59 7.04 +2.5 1.60 2.28 +2 1.35 7 Bs
ENG Blu 15:00 United of Manchester 1-2 Altrincham 3.51 3.59 1.92 +2.5 1.83 2.14 +1 1.43 1.10 8 Bs
ENG Blu 15:00 Dartford 3-0 Bath City 3.09 3.18 2.25 +2.5 2.01 1.74 +0.75 1.44 1.22 7 Bs
ENG Blu 15:00 Guiseley 1-1 Stockport 4.39 3.61 1.61 +2.5 1.76 1.88 +1 1.84 1.04 9 Bs
ENG Blu 15:00 Southport 5-3 Chorley 3.35 3.44 1.99 +2.5 1.81 1.93 +0.25 1.99 1.38 9 Bs
ENG Blu 15:00 Curzon Ashton 3-2 Alfreton 2.62 3.26 2.53 +2.5 2.43 1.59 +0.75 1.34 1.31 8 Bs
ENG Blu 15:00 Eastbourne Borough 2-2 Oxford City 2.41 3.33 2.66 +2.5 1.71 2.07 -0.5 2.51 2.56 9 Bs
ENG Blu 15:00 Blyth 0-1 Darlington 2.28 3.50 2.74 +2.5 1.53 2.39 -0.25 1.84 2.09 8 Bs
ENG Blu 15:00 Billericay 3-2 Truro 1.58 4.15 4.77 +2.5 1.47 2.29 -2.5 4.50 7 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 15:00 Maidstone 1-1 Fylde 4.36 3.65 1.79 +2.5 1.77 2.05 +1 1.58 1.03 6 Bs
ENG Blu 15:00 Braintree 1-0 Salford 4.24 3.50 1.85 +2.5 1.92 1.89 +2 1.07 1.02 6 Bs
ENG Blu 15:00 Ebbsfleet 0-1 Solihull 2.54 3.23 2.80 +2.5 2.17 1.69 +1.25 1.08 1.08 6 Bs
ENG Blu 15:00 Gateshead 0-0 Havant & W 1.78 3.57 4.36 +2.5 1.89 1.88 +1.25 1.03 1.36 3 Bs
ENG Blu 15:00 Aldershot 1-3 Eastleigh 2.83 3.34 2.43 +2.5 2.20 1.67 +0.75 1.41 1.30 7 Bs
ENG Blu 15:00 Wrexham 1-0 Dagenham & Red. 1.81 3.40 4.54 +2.5 2.15 1.71 +1.75 1.02 1.22 13 Bs
ENG Blu 15:00 Chesterfield 1-0 Halifax 1.92 3.28 4.20 +2.5 2.29 1.62 +1.25 1.03 1.33 7 Bs
ENG Blu 15:00 Hartlepool 1-1 Leyton Orient 3.58 3.56 2.00 +2.5 2.04 1.78 +1 1.40 1.07 6 Bs
ENG Blu 15:00 Barnet 0-1 Sutton 2.37 3.46 2.83 +2.5 2.01 1.80 +0.25 1.63 1.91 7 Bs
ENG Blu 15:00 Dover Ath. 2-3 Harrogate 2.99 3.48 2.28 +2.5 1.81 2.00 -1.5 4.58 4.29 6 Bs
ENG Blu 15:00 Maidenhead 1-0 Boreham Wood 2.83 3.20 2.53 +2.5 2.29 1.62 -0.5 2.95 2.54 6 Bs
ENG Blu 15:00 Barrow 1-1 Bromley 2.52 3.24 2.81 +2.5 2.10 1.73 +0.75 1.31 1.38 6 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 15:00 Belfort 0-1 Lens II 1.51 3.96 6.54 +2.5 2.02 1.80 +0.75 1.08 2.29 9 Bs
DEN Can 15:00 Schiltigheim 2-4 Haguenau 1.63 3.64 5.56 +2.5 2.36 1.59 +0.75 1.12 2.02 9 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 15:00 Nottingham 2-1 Brentford 2.97 3.35 2.43 +2.5 1.85 1.96 +1.75 1.12 1.08 10 Bs
ENG Cha 15:00 Swansea 1-0 Millwall 2.19 3.25 3.53 +2.5 2.02 1.80 +2.25 1.02 1.05 10 Bs
ENG Cha 15:00 Blackburn 0-1 Bristol City 2.71 3.07 2.83 +2.5 2.13 1.72 -1.75 8.11 8.73 10 Bs
ENG Cha 15:00 QPR 3-4 Birmingham 2.44 3.16 3.12 +2.5 2.13 1.73 +1 1.14 1.25 10 Bs
ENG Cha 15:00 Bolton 1-2 Preston 4.47 3.47 1.87 +2.5 2.22 1.67 +1.5 1.31 1.04 10 Bs
ENG Cha 15:00 Rotherham 1-1 Wigan 2.95 3.26 2.48 +2.5 2.01 1.81 -0.5 2.99 2.47 10 Bs
ENG Cha 15:00 Derby 2-0 Hull City 2.11 3.50 3.48 +2.5 1.79 2.02 +0.25 1.43 2.28 10 Bs
ENG Cha 15:00 Sheffield Wed 0-0 Reading 2.05 3.31 3.89 +2.5 2.07 1.76 +1.5 1.07 1.27 10 Bs
Scotland - League One Shedule - x
SCO Div 15:00 Forfar Athletic 2-0 Airdrie 2.49 3.48 2.61 +2.5 1.75 2.03 +0.25 1.66 1.94 7 Bs
SCO Div 15:00 Stenhousemuir 1-0 Montrose 3.29 3.58 2.05 +2.5 1.69 2.14 +1 1.37 1.12 8 Bs
Scotland - League Two Shedule - x
SCO Div 15:00 Peterhead 0-0 Edinburgh City 1.78 3.96 3.84 +2.5 1.88 1.90 +2 1.81 1.07 7 Bs
SCO Div 15:00 Annan 1-1 Clyde 3.18 3.60 2.07 +2.5 1.84 1.93 +0.25 2.02 1.60 10 Bs
SCO Div 15:00 Berwick 1-2 Stirling 5.72 4.54 1.47 +2.5 1.53 2.42 +0.5 2.79 1.15 8 Bs
SCO Div 15:00 Albion Rovers 0-3 Elgin City 4.07 3.72 1.79 +2.5 1.69 2.30 +1.25 1.45 1.28 7 Bs
SCO Div 15:00 Queen's Park 1-1 Cowdenbeath 1.88 3.56 3.81 +2.5 2.04 1.77 +1 1.08 1.44 11 Bs
Scotland - Scottish Cup Shedule - x
SCO Fa 15:00 St. Mirren 1-2 Dundee Utd 2.87 3.50 2.25 +2.5 1.98 1.80 -1.25 4.47 3.97 9 Bs
SCO Fa 15:00 East Fife 0-1 Partick 3.84 3.82 1.80 +2.5 1.72 2.06 +1.5 1.38 1.04 9 Bs
SCO Fa 15:00 Hibernian 3-1 Raith 1.32 4.87 8.64 +2.5 1.57 2.34 +0.5 1.10 3.50 9 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 15:00 Apollon Limassol 0-0 AEL Limassol 1.76 3.54 4.01 +2.5 1.73 2.03 -2 5.35 7 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 15:00 Gillingham 1-4 Barnsley 5.33 4.22 1.59 +2.5 1.66 2.22 +0.25 3.07 1.29 9 Bs
ENG Lea 15:00 Rochdale 0-1 Coventry 2.47 3.56 2.72 +2.5 1.85 1.96 -0.75 2.97 3.24 9 Bs
ENG Lea 15:00 Bristol Rovers 1-1 Shrewsbury 2.28 3.16 3.28 +2.5 2.31 1.60 +0.5 1.37 1.63 10 Bs
ENG Lea 15:00 Luton 3-0 Wycombe 1.57 3.96 6.11 +2.5 1.93 1.87 +0.5 1.17 2.44 9 Bs
ENG Lea 15:00 AFC Wimbledon 0-2 Burton 3.09 3.26 2.36 +2.5 2.06 1.76 +2 1.04 1.02 10 Bs
ENG Lea 15:00 Scunthorpe 2-0 Accrington 2.45 3.55 2.75 +2.5 1.80 2.01 -0.25 1.93 2.33 10 Bs
ENG Lea 15:00 Charlton 1-1 Southend 2.02 3.32 3.85 +2.5 2.05 1.77 +1.5 1.04 1.27 9 Bs
ENG Lea 15:00 Oxford Utd 1-1 Sunderland 2.60 3.25 2.76 +2.5 2.25 1.65 -2 10.50 10.75 10.75 Bs
ENG Lea 15:00 Blackpool 2-0 Walsall 2.15 3.20 3.59 +2.5 2.32 1.60 +0.75 1.22 1.52 9 Bs
ENG Lea 15:00 Doncaster 3-1 Peterborough 1.83 3.91 4.00 +2.5 1.63 2.27 +0.5 1.29 2.11 9 Bs
ENG Lea 15:00 Plymouth 1-1 Portsmouth 3.36 3.67 2.07 +2.5 1.86 1.94 +1.25 1.32 1.12 9 Bs
ENG Lea 15:00 Bradford 0-1 Fleetwood Town 2.53 3.30 2.79 +2.5 2.11 1.73 +1.5 1.12 1.16 9 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 15:00 Lincoln 1-1 Northampton 1.85 3.65 4.14 +2.5 1.98 1.82 +0.25 1.34 2.67 9 Bs
ENG Lea 15:00 Morecambe 2-3 Bury 4.06 3.44 1.92 +2.5 2.03 1.78 +0.25 2.30 1.42 10 Bs
ENG Lea 15:00 Carlisle 1-1 Exeter 2.39 3.27 3.00 +2.5 2.01 1.80 +0.5 1.45 1.61 9 Bs
ENG Lea 15:00 Newport 1-0 Mansfield 3.17 3.37 2.26 +2.5 2.02 1.79 -0.25 2.27 1.84 9 Bs
ENG Lea 15:00 Colchester 3-0 Cheltenham 1.79 3.61 4.52 +2.5 1.89 1.91 +0.5 1.22 2.10 9 Bs
ENG Lea 15:00 Macclesfield 3-3 Crewe 3.13 3.39 2.26 +2.5 2.01 1.79 -0.5 3.26 2.21 9 Bs
ENG Lea 15:00 Tranmere 2-0 Stevenage 1.96 3.29 4.12 +2.5 2.07 1.76 +0.75 1.17 1.62 9 Bs
ENG Lea 15:00 Crawley 0-3 Oldham 3.00 3.27 2.40 +2.5 2.01 1.80 -0.5 3.01 2.42 9 Bs
ENG Lea 15:00 Milton Keynes Dons 2-3 Swindon 2.01 3.55 3.61 +2.5 1.73 2.11 +1 1.12 1.45 9 Bs
ENG Lea 15:00 Cambridge Utd 1-0 Port Vale 2.13 3.33 3.50 +2.5 2.15 1.70 +1 1.07 1.35 9 Bs
ENG Lea 15:00 Yeovil 1-3 Grimsby 2.44 3.09 3.10 +2.5 2.44 1.55 -2 10.25 11.00 11 Bs
ENG Lea 15:00 Forest Green 1-2 Notts County 1.64 3.80 5.50 +2.5 1.85 1.94 +0.75 1.11 1.97 9 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 15:00 SC Farense (Por) 1-1 Leixoes 2.78 2.90 2.71 +2.5 2.44 1.55 -0.25 2.17 2.05 8 Bs
England - Non League Div One: Southern SW Shedule - x
ENG Non 15:00 Stamford 0-0 Frickley 1.97 3.14 4.12 +2.5 2.57 1.51 +1 1.07 1.36 10 Bs
ENG Non 15:00 Sheffield FC 5-1 Wisbech 2.22 3.04 3.38 +2.5 2.42 1.56 +1.75 1.04 1.11 11 Bs
ENG Non 15:00 Pickering Town CFC 1-1 Morpeth 2.41 3.06 3.11 +2.5 2.35 1.60 -0.75 3.00 4.41 9 Bs
ENG Non 15:00 AFC Mansfield 3-0 Loughborough Dynamo 2.00 3.27 3.73 +2.5 2.10 1.73 +2 1.02 1.07 12 Bs
ENG Non 15:00 Ossett United 1-0 Gresley 1.69 3.55 7.53 +2.5 2.52 1.52 +1.5 1.04 1.31 11 Bs
ENG Non 15:00 Stocksbridge 0-5 Pontefract Collieries 2.33 2.94 3.54 +2.5 2.88 1.43 +1 1.10 1.29 5 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 15:00 Marine 3-0 Mickleover 1.82 3.55 3.63 +2.5 1.74 2.08 +1 1.08 1.46 6 Bs
ENG Non 15:00 Harlow 2-4 Folkestone 2.64 3.62 2.21 +2.5 1.60 2.27 +0.25 1.80 1.67 6 Bs
ENG Non 15:00 Whitby 1-1 Lancaster 2.22 3.44 2.76 +2.5 1.74 2.08 -0.75 2.70 3.62 6 Bs
ENG Non 15:00 Bognor Regis 2-0 Hornchurch 1.86 3.77 3.34 +2.5 1.46 2.51 +1 1.11 1.50 6 Bs
ENG Non 15:00 North Ferriby 0-2 Workington 3.48 3.90 1.78 +2.5 1.47 2.47 -0.25 3.32 1.60 6 Bs
ENG Non 15:00 Tonbridge 1-1 Margate 1.59 3.88 4.57 +2.5 1.74 2.05 -0.25 1.43 1.94 6 Bs
ENG Non 15:00 Brightlingsea Regent 1-1 Merstham 2.19 3.42 2.81 +2.5 1.74 2.05 -0.75 2.72 2.93 5 Bs
ENG Non 15:00 Farsley 2-1 Nantwich 2.13 3.54 2.83 +2.5 1.67 2.18 +1 1.16 1.32 6 Bs
ENG Non 15:00 Dorking Wanderers 7-1 Kingstonian 1.56 3.88 4.81 +2.5 1.58 2.31 -2.5 4.65 6 Bs
ENG Non 15:00 Stalybridge 0-2 Witton Albion 2.31 3.42 2.63 +2.5 1.75 2.05 -0.5 2.41 2.70 6 Bs
ENG Non 15:00 Wingate & Finchley 1-1 Whitehawk 2.20 3.60 2.60 +1 1.18 1.26 1.26 Bs
ENG Non 15:00 Hyde 1-2 Matlock 2.09 3.54 2.90 +2.5 1.68 2.16 -1 3.26 3.68 6 Bs
ENG Non 15:00 Enfield Town 3-1 Burgess Hill 1.47 4.34 5.24 +2.5 1.49 2.52 -2.5 3.82 5 Bs
ENG Non 15:00 Warrington Town 3-1 Hednesford 1.53 4.02 4.92 +2.5 1.59 2.32 -1.75 2.95 6 Bs
ENG Non 15:00 Worthing 1-1 Potters Bar Town 3.59 3.73 1.91 +2.5 1.61 2.29 +0.75 1.70 1.15 11 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 15:00 Crystal Palace 1-1 West Ham 2.00 3.52 3.97 +2.5 1.93 1.91 +2.25 1.02 1.10 10 Bs
ENG Pre 15:00 Southampton 1-2 Cardiff 1.80 3.53 4.99 +2.5 2.10 1.76 +0.75 1.13 1.81 9 Bs
ENG Pre 15:00 Huddersfield 1-2 Arsenal 5.54 4.01 1.65 +2.5 1.84 2.01 +2 1.21 1.17 10 Bs
ENG Pre 15:00 Watford 1-0 Everton 2.49 3.31 2.99 +2.5 1.98 1.86 -0.5 2.42 3.03 10 Bs
ENG Pre 15:00 Liverpool 3-0 Bournemouth 1.17 8.14 16.65 +2.5 1.39 3.04 -2 1.78 1.44 10 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:00 Arenas de Getxo 2-1 Barakaldo 2.95 2.85 2.49 +2.5 2.83 1.38 -0.25 2.22 1.91 8 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Gimnastic 1-0 Reus Deportiu 1.52 1.30 9.80 +2.5 1.05 1.20 +0.75 1.05 1.07 1.07 Bs
Denmark - Superliga Shedule - x
DEN Sup 15:00 Vejle 2-0 Sonderjyske 2.54 3.32 3.06 +2.5 2.71 1.62 +0.25 1.69 1.70 26 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 15:15 Atl. Madrid 1-3 Real Madrid 2.58 3.15 2.89 +2.5 2.12 1.75 -1 4.59 5.43 10 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 15:15 Panionios 0-1 Apollon S. 1.51 3.60 7.54 +2.5 2.40 1.57 +0.75 1.06 2.21 8 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 15:30 Triestina 3-1 Monza 2.67 2.81 2.78 +2.5 2.62 1.44 +0.25 1.61 1.74 7 Bs
ITA Leg 15:30 Sambenedettese 0-1 Ravenna 2.25 3.29 4.71 +2.5 2.74 1.44 +0.75 1.18 1.35 22 Bs
ITA Leg 15:30 FeralpiSalo 1-0 Albinoleffe 1.83 3.06 4.64 +2.5 2.58 1.47 -2 7.20 7.2 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 15:30 Maritimo 0-1 Aves 2.28 3.08 3.31 +2.5 2.37 1.60 +1 1.12 1.26 9 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:30 Amorebieta 1-1 Torrelavega 1.67 3.59 4.84 +2.5 2.59 1.49 -0.25 1.32 3.29 4 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:00 Rapperswil 1-2 Aarau 3.71 3.92 1.79 +2.5 1.59 2.35 +1 1.56 1.09 10 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 16:00 Nea Salamis 0-2 Anorthosis 2.94 3.07 2.33 +2.5 2.06 1.72 +0.25 1.72 1.66 6 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 16:00 Slavia Prague 2-0 Teplice 1.20 6.40 12.97 +2.5 1.55 2.41 +0.5 1.06 4.86 9 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:00 Shmona 0-2 Maccabi Petach Tikva 2.61 2.89 2.88 +2.5 2.59 1.50 -1 4.84 5.80 7 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 16:00 Paris SG 1-0 Bordeaux 1.29 5.62 10.63 +2.5 1.64 2.27 +1.25 1.02 2.15 11 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 16:00 Honved 2-1 Puskás Academy 1.90 3.29 4.06 +2.5 2.26 1.61 +0.75 1.13 1.62 8 Bs
HUN Nb 16:00 Paks 1-1 Haladas 1.90 3.40 3.85 +2.5 1.98 1.61 -1 2.92 4.21 8 Bs
HUN Nb 16:00 Mezokovesd-Zsory 2-3 MTK Budapest 2.13 3.33 3.26 +2.5 1.97 1.79 +1.75 1.05 1.12 8 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 16:00 Free State Stars 0-2 Chippa Utd. 2.37 2.77 3.28 +2.5 2.40 1.54 +0.75 1.18 1.39 7 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 16:00 Leioa 1-2 Tudelano 1.78 3.23 4.71 +2.5 2.35 1.59 -2.5 8.15 8.15 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 16:00 Besiktas 2-0 Bursaspor 1.65 3.75 5.46 +2.5 1.78 2.05 +1.25 1.05 1.50 8 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:15 Netanya 1-0 H. Raanana 1.75 3.23 4.94 +2.5 2.55 1.51 +0.5 1.20 2.04 8 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 16:30 D. Zagreb 1-0 Istra 1961 1.13 7.43 19.86 +2.5 1.52 2.45 -0.75 1.02 6.00 9 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 16:30 Epinal 3-2 Lille II 3.27 3.18 2.26 +2.5 2.23 1.66 +1.5 1.20 1.10 8 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:30 Kriens 2-0 Winterthur 2.80 3.53 2.27 +2.5 1.61 2.28 +1.25 1.24 1.12 9 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 17:00 Sedan 2-2 Feignies 1.96 3.22 3.92 +2.5 2.35 1.61 +1.25 1.07 1.32 9 Bs
DEN Can 17:00 PSG II 3-0 Furiani Agliani 1.41 4.45 7.68 +2.5 1.84 1.99 +1.5 1.02 1.72 9 Bs
DEN Can 17:00 St-Pryvé St-Hilaire 2-1 Mt de Marsan Stade 2.54 2.74 3.03 +2.5 2.76 1.42 -1 2.89 3.24 11 Bs
DEN Can 17:00 Fleury-Merogis 1-1 Creteil 4.78 3.70 1.69 +2.5 2.00 1.82 +1 1.69 1.50 12 Bs
DEN Can 17:00 Bordeaux II 0-2 Blois 1.72 3.28 4.88 +2.5 2.41 1.55 -0.5 1.20 2.04 11 Bs
DEN Can 17:00 Reims II 0-0 Bobigny 2.00 3.25 3.84 +2.5 2.32 1.61 +1.5 1.07 1.27 12 Bs
DEN Can 17:00 Saint-Malo 3-1 Poissy 1.57 3.69 6.34 +2.5 2.33 1.61 +0.75 1.09 2.11 10 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 17:00 Cracovia 2-1 Piast Gliwice 2.37 3.11 3.08 +2.5 2.34 1.60 +1.25 1.11 1.20 11 Bs
Europe - Tercera Division: Group 9 Shedule - x
EUR Eur 17:00 Las Zocas 1-0 Citta di Marino 3.25 3.22 2.00 2 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 17:00 Charleroi 1-1 Oostende 1.68 3.95 4.82 +2.5 1.81 2.03 +1.75 1.02 1.30 8 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 17:00 Benfica B (Por) 0-1 Academica 1.92 3.43 3.78 +2.5 1.83 1.96 -1.25 3.20 4.18 8 Bs
POR Lig 17:00 Penafiel 3-0 Braga B 2.28 3.00 3.28 +2.5 2.16 1.68 +1.5 1.09 1.18 8 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 17:00 Barcelona B 1-2 Conquense 1.59 3.46 6.47 +2.5 2.13 1.72 -2.5 5.25 5.25 Bs
SPA Seg 17:00 Gernika 2-1 Ath Bilbao B 2.50 2.92 2.86 +2.5 2.17 1.65 +0.75 1.24 1.34 9 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Elche 1-2 R. Oviedo 2.71 2.83 2.98 +2.5 2.68 1.47 +1 1.15 1.14 8 Bs
SPA Seg 17:00 Extremadura UD 1-1 Rayo Majadahonda 2.26 2.99 3.49 +2.5 2.28 1.63 +0.25 1.45 2.31 8 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 17:00 Fiorentina 0-0 Napoli 3.96 3.50 1.97 +2.5 1.88 1.95 +0.25 2.21 1.45 9 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 17:00 Brescia 3-1 Carpi 1.38 4.45 8.62 +2.5 1.69 2.18 +0.75 1.04 2.58 9 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:00 Skoda Xanthi 0-0 Lamia 2.04 2.95 4.12 +2.5 2.91 1.41 +1 1.07 1.33 9 Bs
Scotland - Scottish Cup Shedule - x
SCO Fa 17:15 Kilmarnock 0-0 Rangers 4.60 3.75 1.68 +2.5 1.92 1.87 +1.25 1.47 1.02 9 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 17:30 Bayern Munich 3-1 Schalke 1.24 6.54 12.12 +2.5 1.42 2.82 +0.75 1.03 3.86 9 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 17:30 Stoke City 0-1 West Brom 2.71 3.15 2.74 +2.5 2.08 1.76 -0.75 3.60 3.34 11 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 17:30 Heracles 1-0 Ajax 12.96 7.74 1.18 +2.5 1.25 3.99 +0.5 5.82 1.06 9 Bs
NET Ere 17:30 Heerenveen 1-1 Zwolle 2.16 3.57 3.21 +2.5 1.55 2.47 +1 1.15 1.38 9 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 17:30 Teramo 1-0 Rimini 2.46 3.16 4.20 +2.5 2.42 1.59 -2 4.95 6.10 23 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 17:30 Brighton 1-3 Burnley 2.02 3.25 4.11 +2.5 2.44 1.58 +0.5 1.28 1.86 10 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:30 Giannina 1-0 Panathinaikos 3.25 2.84 2.43 +2.5 2.84 1.41 -0.25 2.58 2.05 8 Bs
Romania - Liga I Shedule - x
ROM Lig 18:00 Sepsi 0-1 Din. Bucuresti 2.39 3.08 3.06 +2.5 2.50 1.54 +0.75 1.26 1.39 9 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 18:00 Portimonense 0-1 Rio Ave 2.03 3.53 3.59 +2.5 1.82 2.00 +1.25 1.09 1.34 7 Bs
Switzerland - Super League Shedule - x
SWI Sup 18:00 Basel 1-1 St. Gallen 1.48 4.45 6.15 +2.5 1.48 2.59 +1.75 1.02 1.53 10 Bs
SWI Sup 18:00 Zurich (Sui) 3-1 Grasshoppers 1.73 3.70 4.70 +2.5 1.72 2.12 +1.5 1.04 1.38 10 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 18:15 Amazulu 1-0 Black Aces 2.86 2.66 2.76 +2.5 2.41 1.53 -0.5 2.86 2.82 7 Bs
Brazil - Goiano 1 Shedule - x
BRA Goi 18:30 Iporá 1-2 Goias 3.96 3.27 1.68 +2.5 2.36 1.54 +0.5 1.90 7 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 18:30 Hapoel Tel Aviv 1-0 H. Beer Sheva 3.06 2.96 2.41 +2.5 2.49 1.52 +0.75 1.39 1.27 8 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 18:30 Caldense 0-1 Atletico-MG 3.63 3.42 1.93 +2.5 2.12 1.70 +0.75 1.69 1.14 9 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 18:30 Ujpest 1-1 Ferencvarosi TC 3.71 3.13 2.06 +2.5 2.42 1.54 +1.5 1.20 1.06 9 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 19:00 Santos 1-0 Mirassol 1.48 4.10 6.13 +2.5 1.85 1.94 +1 1.02 1.95 9 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 19:00 Criciuma 2-0 Metropolitano 1.34 4.29 8.33 +2.5 2.00 1.74 +1.25 1.85 9 Bs
BRA Cat 19:00 Figueirense 3-1 Hercílio Luz 1.39 4.25 7.82 +2.5 1.99 1.77 -1 1.69 4 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 19:00 Drogheda 3-1 Athlone 1.06 1.02 1.42 1 Bs
IRE Div 19:00 Athlone 1-1 UC Dublin 14.21 6.50 1.18 +2.5 1.46 2.66 +0.75 4.88 1.02 12 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:00 St. Truiden 2-1 Waasland-Beveren 1.55 4.35 5.69 +2.5 1.73 2.13 +1 1.03 1.98 8 Bs
BEL Jup 19:00 Eupen 0-1 Kortrijk 2.32 3.37 3.05 +2.5 1.80 2.05 +0.5 1.41 1.64 8 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 19:00 Amiens SC 1-0 Caen 2.19 2.99 3.87 +2.5 2.71 1.47 +0.75 1.19 1.50 11 Bs
FRA Lig 19:00 Strasbourg 1-2 Angers 1.96 3.21 4.41 +2.5 2.55 1.53 +0.5 1.25 1.86 10 Bs
France - National Shedule - x
FRA Nat 19:00 Villefranche 0-1 Dunkerque 2.72 2.82 2.80 +2.5 2.46 1.55 -0.5 2.75 2.80 8 Bs
Brazil - Paraibano Shedule - x
BRA Par 19:00 Botafogo PB 3-0 CSP 1.31 4.55 7.52 +2.5 1.65 2.13 -1.75 2.30 7 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 19:00 Expreso Rojo 1-1 Rionegro 2.95 3.06 2.33 +2.5 2.32 1.60 -0.75 3.70 2.70 10 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:00 Tenerife 0-2 Cordoba 1.51 4.11 6.51 +2.5 1.99 1.83 +1.25 1.03 1.70 8 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 19:00 Delfin 2-0 EL Nacional 1.95 3.45 3.15 +2.5 1.60 2.23 2 Bs
ECU Ser 19:00 EL Nacional 0-1 Barcelona SC 1.80 3.55 3.45 +2.5 1.60 2.23 2 Bs
ECU Ser 19:00 Macara 2-2 Atletico River Plate 2.16 3.03 2.58 +2.5 1.64 2.12 +0.25 1.38 1.74 5 Bs
Brazil - Sergipano Shedule - x
BRA Ser 19:00 Lagarto 0-0 Dorense 1.53 3.58 5.96 +2.5 2.20 1.62 +0.5 1.15 2.40 7 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 19:30 Lechia Gdansk 2-1 Pogon Szczecin 2.20 3.87 16.53 +2.5 2.04 1.78 -0.25 1.82 2.36 11 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 19:30 Mechelen 2-1 Leuven 1.38 4.52 7.56 +2.5 1.63 2.23 +0.75 1.06 2.66 9 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:30 Lokeren 2-1 FC Antwerp 4.84 3.95 1.66 +2.5 1.88 1.96 +1 1.71 1.05 9 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 19:30 Fortaleza 2-1 Llaneros 2.19 3.11 3.10 +2.5 2.09 1.71 +0.75 1.22 1.42 7 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:30 Lugo 1-2 Zaragoza 2.65 3.00 2.86 +2.5 2.23 1.65 -0.25 2.03 2.25 9 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 19:30 Parma 0-1 Inter 5.79 3.88 1.64 +2.5 1.94 1.89 +0.5 2.36 1.18 8 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 19:45 Venlo 2-1 Willem II 2.28 3.51 6.48 +2.5 2.05 1.81 +0.25 1.56 2.01 11 Bs
NET Ere 19:45 Feyenoord 4-0 Graafschap 1.11 9.31 22.24 +2.5 1.22 4.36 +0.5 1.04 7.47 10 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 19:45 US Pontedera 1-1 Arezzo 2.94 2.63 3.80 +2.5 2.81 1.42 +0.75 1.24 1.27 8 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 19:45 Girona 0-2 Huesca 2.04 3.25 3.95 +2.5 2.12 1.75 +1 1.07 1.51 1.51 Bs
Brazil - Baiano 1 Shedule - x
BRA Bai 20:00 Fluminense de Feira 1-0 Atlético Alagoinhas 2.68 3.56 3.58 +2.5 1.96 1.88 +1 1.06 1.58 18 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 20:00 SER Caxias 1-0 Veranopolis 1.46 3.62 10.00 +2.5 2.80 1.49 -2.5 5.60 8 Bs
BRA Gau 20:00 EC São José 2-1 Sao Luiz 1.51 3.75 6.13 +2.5 2.26 1.62 -2.5 5.35 5.35 Bs
Brazil - Maranhense Shedule - x
BRA Mar 20:00 Moto Club MA 1-0 Sampaio Correa 3.16 3.24 2.00 +2.5 1.84 1.83 +0.25 1.87 4 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 20:00 Villa Dálmine 1-0 Los Andes 1.68 3.21 6.80 +2.5 5.21 1.43 +0.75 1.08 2.01 10 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Laferrere 2-1 Central Cordoba 2.17 2.65 4.33 +2.5 2.48 1.52 +0.5 1.19 1.63 7 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 20:00 Valledupar 1-1 Cartagena 2.57 2.97 2.70 +2.5 2.36 1.55 +0.75 1.29 1.31 6 Bs
COL Pri 20:00 Barranquilla 0-0 Chico 2.45 3.15 2.67 +2.5 2.29 1.59 +1 1.15 1.21 7 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 20:00 Metropolitanos 2-1 Carabobo 2.90 2.74 2.69 +2.5 2.23 1.72 +1.25 1.10 1.05 8 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 20:30 Tondela 1-0 Guimaraes 3.06 3.10 2.51 +2.5 2.82 1.59 +1.75 1.10 1.06 8 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 21:00 Ponte Preta 1-0 Sao Paulo 2.60 2.99 2.80 +2.5 2.94 1.40 +1.25 1.11 1.12 10 Bs
BRA Cam 21:00 Sao Caetano 1-3 Oeste 2.45 2.90 3.02 +2.5 2.76 1.44 +0.5 1.77 1.53 9 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 21:00 Brusque 2-3 Chapecoense-SC 2.70 3.19 2.47 +2.5 2.02 1.73 +1 1.24 1.06 8 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 21:00 Jaguares de Cordoba 1-2 Millonarios 2.71 2.65 3.09 +2.5 3.56 1.32 +0.5 1.34 1.82 7 Bs
Brazil - Matogrossense Shedule - x
BRA Mat 21:00 Cuiabá Esporte 1-0 Mixto 1.32 4.84 9.01 +2.5 1.59 2.31 +1.5 1.65 6 Bs
BRA Mat 21:00 União Rondonópolis 3-2 Luverdense 2.65 3.41 2.26 +2.5 2.11 1.65 +0.25 1.75 6 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 21:00 Gimnasia Mendoza 2-0 Central Cordoba 2.46 2.78 3.21 +2.5 2.67 1.44 +0.25 1.47 1.96 7 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 21:00 Aragua 0-0 Zulia 2.76 2.83 2.71 +2.5 2.53 1.53 -0.5 3.01 2.71 12 Bs
VEN Pri 21:00 Lara 2-0 Monagas 2.52 3.03 2.90 +2.5 2.47 1.49 -0.5 2.24 2.68 3 Bs
Europe - Copa do Nordeste Shedule - x
EUR Eur 21:30 Nautico 2-2 Santa Cruz 2.44 3.23 2.72 +2.5 2.27 1.59 +0.5 1.46 1.43 7 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 22:00 Libertad Asuncion 4-0 Diaz 1.74 3.57 4.18 +2.5 1.75 2.01 -0.25 1.50 3.76 8 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 22:00 Zamora 1-0 Estudiantes Merida 2.11 3.11 3.41 +2.5 1.97 1.81 +0.5 1.34 1.67 7 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 22:05 Chacarita Juniors 0-2 Ind. Rivadavia 2.61 2.71 3.04 +2.5 2.90 1.38 0 1.76 2.02 8 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 23:00 Atlético Zacatepec 1-0 Celaya 2.10 3.12 3.28 +2.5 2.21 1.66 +0.5 1.37 1.63 7 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 23:00 Envigado 1-0 Petrolera 1.93 3.11 4.23 +2.5 2.55 1.50 +1.75 1.02 1.13 7 Bs
COL Lig 23:00 Santa Fe 0-1 Deportes Tolima 2.39 2.87 3.26 +2.5 2.65 1.45 +0.25 1.44 2.05 7 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 23:00 America MG 3-1 URT 1.33 4.34 8.06 +2.5 1.95 1.79 -1.25 1.97 7 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 23:00 Monterrey 4-0 Lobos BUAP 1.33 5.24 8.16 +2.5 1.57 2.42 +0.75 1.05 3.06 9 Bs
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 23:00 Juventud Unida Univers... 2-1 San Lorenzo Alem 2.14 3.10 3.10 +2.5 2.24 1.59 4 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 23:45 Sol de America 0-1 Olimpia Asuncion 4.05 3.74 1.73 +2.5 1.58 2.30 -0.25 3.04 1.42 7 Bs