3 in 1 Odds

contest time home score away 3 way over/under handicap Compare data
15.02.2019 - Friday
Colombia - Copa Colombia Shedule - x
COL Col 00:00 Valledupar 3-3 Cucuta 3.06 2.97 2.33 +2.5 2.15 1.67 +0.25 1.78 1.50 8 Bs
COL Col 00:30 Santa Fe 1-0 Bogotá 1.35 4.81 7.89 +2.5 1.83 1.94 +0.5 1.09 2.85 9 Bs
Brazil - Copa do Brasil Shedule - x
BRA Cop 00:30 Sinop 1-2 Santa Cruz 3.25 3.07 2.16 +2.5 2.30 1.58 -0.25 2.68 1.72 6 Bs
BRA Cop 00:30 Fast Clube 1-6 Oeste 4.50 3.31 1.79 +2.5 2.18 1.64 -0.25 1.38 5 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 00:30 Dep. Cali 2-1 Deportes Tolima 2.60 2.81 3.00 +2.5 2.77 1.44 +1.75 1.05 1.06 8 Bs
Costa Rica - Primera División Shedule - x
COS Pri 01:30 U.C.R. 0-2 Saprissa 3.94 3.58 1.83 +2.5 1.57 2.34 +1.75 1.25 1.02 7 Bs
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 06:35 Wellington 1-1 Melbourne V. 2.82 3.67 2.33 +2.5 1.59 2.40 -0.5 2.76 2.53 9 Bs
AUS A-L 08:50 Newcastle Jets 3-1 Melbourne Heart 3.89 3.71 1.89 +2.5 1.84 1.97 +1 1.54 1.11 10 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 12:00 Stromsgodset 0-5 Bodo/Glimt 2.43 3.39 2.89 +2.5 1.93 1.92 +0.5 1.36 1.89 13 Bs
Hong Kong - HKFA 1st Division Shedule - x
HKG Div 12:00 Pegasus 2-0 Hoi King 1.26 5.73 11.59 +2.5 1.58 2.38 +0.75 1.04 3.08 14 Bs
Israel - Liga Leumit Shedule - x
ISR Leu 13:00 Hapoel Marmorek 2-0 Ramat Hasharon 2.38 3.11 2.83 +2.5 2.30 1.58 +0.5 1.36 1.55 5 Bs
ISR Leu 13:00 H. Acre 0-0 Beitar Tel Aviv 2.45 2.92 2.90 +2.5 2.49 1.50 -0.25 1.88 2.18 6 Bs
ISR Leu 13:00 Hapoel Bnei Lod 2-0 Hapoel Katamon 4.01 3.28 1.84 +2.5 2.24 1.61 +1 1.45 1.05 6 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:00 Horn 1-1 Vitkovice (Cze) 1.76 3.96 3.70 +2.5 1.32 3.10 0 1.67 2.03 5 Bs
INT Clu 15:00 Sarpsborg 08 0-2 Ull/Kisa 1.92 3.59 3.72 +2.5 1.38 2.52 -0.5 2.05 3.76 9 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 15:30 Vereya 0-0 Ludogorets 40.29 14.29 1.03 +2.5 1.26 3.76 +0.5 13.97 1.02 13.97 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 16:00 Elazigspor 1-2 Genclerbirligi 7.24 4.69 1.39 +2.5 1.68 2.19 +0.5 3.45 1.11 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 16:00 Tromso 3-0 Alta 1.18 7.01 10.62 +2.5 1.61 4 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 16:00 FK Vozdovac (Srb) 4-0 Napredak 1.79 3.45 4.86 +2.5 2.49 1.51 +1.5 1.02 1.26 9 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 17:00 Lok. Zagreb 0-0 Rudeš 1.16 6.72 16.18 +2.5 1.51 2.51 +0.75 1.02 4.76 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 17:00 Raufoss 1-0 Skeid 2.28 3.75 2.63 +2.5 1.45 2.64 +1 1.24 1.30 6 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 17:00 Pogon Szczecin 3-1 Gornik Z. 1.69 3.61 4.81 +2.5 1.77 2.05 +1.25 1.06 1.51 9 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 17:00 Teplice 0-2 Mlada Boleslav 2.31 3.26 3.16 +2.5 1.94 1.86 +1 1.14 1.27 7 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 17:00 Lippstadt 1-0 Köln (Am) 2.56 3.13 2.69 +2.5 2.01 1.77 -0.5 2.50 2.73 10 Bs
Germany - 2. Bundesliga Shedule - x
GER 2. 17:30 Sandhausen 1-1 Darmstadt 2.25 3.07 3.54 +2.5 2.46 1.57 +0.75 1.22 1.47 8 Bs
GER 2. 17:30 Paderborn 3-2 Köln 3.19 3.75 2.12 +2.5 1.42 2.86 +1.5 1.29 1.12 7 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 17:30 Yeni Malatyaspor 1-2 Besiktas 3.64 3.47 1.98 +2.5 1.86 1.95 +1 1.41 1.11 10 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 18:00 Unterhaching 1-2 Wehen 2.58 3.28 2.66 +2.5 1.80 1.99 -1.5 5.43 5.70 7 Bs
Romania - Liga I Shedule - x
ROM Lig 18:00 V. Constanta 0-1 Politehnica Iasi 1.79 3.36 4.68 +2.5 2.16 1.69 +1.25 1.05 1.41 5 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 18:00 Nimes 2-0 Dijon 1.92 3.64 4.02 +2.5 1.82 2.02 -2.25 7.54 7.30 9 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 18:00 Concordia 5-2 HEBC 1.55 3.70 4.22 +2.5 1.47 2.48 -1 1.97 1.83 7 Bs
Austria - Cup Shedule - x
AUT Ofb 18:00 Grazer 2-1 Austria Vienna 8.83 5.30 1.32 +2.5 1.50 2.64 +1.25 2.23 1.02 3 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 18:00 Hertha Berlin (Am) 2-1 Meuselwitz 1.68 3.70 4.51 +2.5 1.65 2.20 +1.25 1.06 1.48 10 Bs
Denmark - Superliga Shedule - x
DEN Sup 18:00 Sonderjyske 0-2 Aarhus 2.61 3.20 2.76 +2.5 2.04 1.78 +2.25 1.03 1.04 8 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 18:30 Osdorf 1-2 Niendorfer TSV 1.93 3.41 3.13 +2.5 1.45 2.55 +0.25 1.49 2.39 7 Bs
GER Obe 18:30 SC Victoria Hamburg 14-0 Pinneberg 1.04 20.26 35.81 +2.5 1.08 4.70 -0.25 1.02 1.03 7 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 19:00 Winterthur 3-0 Vaduz 1.99 3.56 3.36 +2.5 1.72 2.13 +0.75 1.25 1.56 10 Bs
Netherlands - Eerste Divisie Shedule - x
NET Eer 19:00 Waalwijk 0-1 Almere City 1.91 3.85 3.49 +2.5 1.50 2.55 +0.75 1.23 1.72 10 Bs
NET Eer 19:00 G.A. Eagles 4-4 Nijmegen 1.92 3.77 3.61 +2.5 1.60 2.34 +2 1.02 1.12 9 Bs
NET Eer 19:00 Roda 1-0 Cambuur 2.61 3.54 2.51 +2.5 1.65 2.24 +1.5 1.19 1.15 9 Bs
NET Eer 19:00 Maastricht 4-2 Jong Utrecht 1.33 5.53 7.92 +2.5 1.45 2.74 +1.5 1.02 1.97 8 Bs
NET Eer 19:00 FC Oss 1-0 Telstar 1.80 3.70 4.13 +2.5 1.82 1.99 +0.5 1.25 2.03 10 Bs
NET Eer 19:00 Volendam 1-0 Helmond 1.39 5.13 6.66 +2.5 1.47 2.68 +1.5 1.03 1.79 9 Bs
NET Eer 19:00 Eindhoven FC 1-1 Jong Ajax 3.07 3.99 2.03 +2.5 1.35 3.26 +0.75 1.62 1.30 9 Bs
NET Eer 19:00 Jong AZ 0-0 Den Bosch 3.31 3.68 2.07 +2.5 1.57 2.47 -0.5 3.25 2.19 8 Bs
NET Eer 19:00 Dordrecht 1-4 Sparta Rotterdam 4.03 4.04 1.75 +2.5 1.53 2.48 +1.25 1.51 1.08 9 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 19:00 Den Haag 1-0 Zwolle 2.50 3.48 2.70 +2.5 1.63 2.32 +0.5 1.51 1.74 9 Bs
France - Ligue 2 Shedule - x
FRA Lig 19:00 Paris FC 1-1 Ajaccio 2.04 2.89 4.00 +2.5 3.15 1.36 +1.5 1.03 1.18 6 Bs
FRA Lig 19:00 Le Havre 0-2 Nancy 1.72 3.30 4.93 +2.5 2.38 1.58 +0.75 1.09 1.72 6 Bs
FRA Lig 19:00 Valenciennes 3-2 Grenoble 3.20 3.01 2.33 +2.5 2.45 1.55 +1.25 1.19 1.09 6 Bs
FRA Lig 19:00 GFCO Ajaccio 1-1 Brest 3.61 3.09 2.09 +2.5 2.39 1.58 -0.25 2.68 1.65 5 Bs
FRA Lig 19:00 Lorient 2-1 Red Star 1.54 3.64 6.60 +2.5 2.24 1.62 +0.75 1.05 1.95 6 Bs
FRA Lig 19:00 Auxerre 1-0 Clermont 2.30 2.96 3.22 +2.5 2.57 1.50 +1.75 1.04 1.09 7 Bs
FRA Lig 19:00 Niort 1-1 Troyes 2.44 3.00 3.02 +2.5 2.42 1.56 -0.5 2.48 2.96 6 Bs
FRA Lig 19:00 Chateauroux 1-2 Orleans 2.08 3.03 3.62 +2.5 2.50 1.53 +1.5 1.05 1.20 6 Bs
France - National Shedule - x
FRA Nat 19:00 Marignane Gignac 0-0 Boulogne 3.14 2.77 2.51 +2.5 2.80 1.44 +1.25 1.11 1.05 8 Bs
FRA Nat 19:00 Dunkerque 0-0 Tours 1.75 3.21 4.99 +2.5 2.53 1.50 +0.75 1.10 1.80 8 Bs
FRA Nat 19:00 Pau 0-1 Concarneau 1.74 3.30 4.99 +2.5 2.44 1.54 +1 1.03 1.49 8 Bs
FRA Nat 19:00 Le Mans 0-1 Villefranche 1.78 3.11 5.05 +2.5 2.44 1.53 -2.5 7.20 8 Bs
FRA Nat 19:00 Lyon Duchere 3-1 Laval 2.11 2.96 3.72 +2.5 2.39 1.55 +1 1.07 1.31 7 Bs
FRA Nat 19:00 Avranches 2-1 Rodez 3.61 2.79 2.26 +2.5 2.74 1.43 +0.25 1.91 1.36 7 Bs
FRA Nat 19:00 Entente S.S.G. 1-1 Bourg Peronnas 2.91 2.78 2.71 +2.5 2.79 1.43 -1 5.95 4.95 5.95 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 19:30 Augsburg 2-3 Bayern Munich 13.31 7.27 1.20 +2.5 1.35 3.12 +4 6.15 7 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 19:30 Piast Gliwice 4-0 Lech Poznan 2.50 3.05 2.92 +2.5 2.20 1.67 +2 1.02 1.03 9 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 19:30 Tubize 0-3 Mechelen 7.00 4.27 1.44 +2.5 1.84 1.94 +0.75 2.54 1.07 9 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:30 St. Liege 3-1 Lokeren 1.33 5.12 9.48 +2.5 1.54 2.52 +0.75 1.05 3.02 8 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 19:30 Juventus 3-0 Frosinone 1.11 9.58 27.39 +2.5 1.50 2.63 +0.75 1.02 6.61 9 Bs
Scotland - Challenge Cup Shedule - x
SCO Cha 19:45 Ross County 2-1 East Fife 1.31 5.24 8.13 +2.5 1.54 2.38 +0.75 1.06 2.91 9 Bs
England - FA Cup Shedule - x
ENG Fa 19:45 QPR 0-1 Watford 2.86 3.50 3.31 +2.5 1.95 1.85 +1.75 1.19 1.05 11 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 19:45 Sunderland 2-2 Accrington 1.64 3.83 5.58 +2.5 1.90 1.91 +1 1.04 1.68 9 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 19:45 Lyon 2-1 Guingamp 1.27 5.90 10.00 +2.5 1.48 2.68 +1.5 1.02 2.30 5 Bs
Ireland - Premier Division Shedule - x
IRE Pre 19:45 St. Patricks 1-0 Cork City 2.61 3.09 2.73 +2.5 2.38 1.57 -2 10.00 10.25 10.25 Bs
IRE Pre 19:45 Bohemians 1-0 Finn Harps 1.61 3.77 5.22 +2.5 2.09 1.74 +1.5 1.02 1.40 8 Bs
IRE Pre 19:45 Dundalk 1-1 Sligo 1.19 6.31 13.45 +2.5 1.62 2.31 -1 1.26 10.25 10.25 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 19:45 Newi Cefn Druids 3-1 Aberystwyth 2.05 3.60 3.16 +2.5 1.69 2.15 +0.75 1.23 1.58 9 Bs
WAL Pre 19:45 Llanelli Town 0-3 Carmarthen Town 3.83 3.78 1.76 +2.5 1.83 1.92 -1 2.24 7 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Berazategui 1-1 Midland 2.80 2.66 2.78 +2.5 2.77 1.40 +1.25 1.05 1.07 9 Bs
ARG Pri 20:00 Ituzaingó 1-0 Laferrere 3.22 2.85 2.26 +2.5 2.31 1.55 -0.75 3.15 2.50 9 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 20:00 Eibar 2-2 Getafe 2.05 3.10 4.27 +2.5 2.56 1.53 +1.25 1.05 1.30 10 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 20:00 Cordoba 1-2 Granada CF 3.14 2.92 2.43 +2.5 2.35 1.57 +0.5 1.56 1.35 8 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 20:00 Palermo 1-1 Brescia 2.12 3.14 3.57 +2.5 1.92 1.85 +1 1.10 1.35 8 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 20:30 Rio Ave 1-2 Santa Clara 1.84 3.43 4.35 +2.5 2.12 1.73 +1.5 1.04 1.33 10 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 20:45 Ituano 2-0 Mirassol 1.86 3.25 4.18 +2.5 2.33 1.60 +1 1.06 1.41 10 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 21:00 Union La Calera 2-0 Palestino 2.24 3.25 3.05 +2.5 2.19 1.67 +0.5 1.38 1.65 9 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 22:30 Sp. Luqueno 0-2 Guarani 3.18 3.36 2.15 +2.5 1.85 1.92 +1.75 1.12 1.03 9 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 23:00 Barnechea 2-0 San Felipe 2.41 3.10 2.81 +2.5 2.20 1.66 +0.75 1.27 1.39 9 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 23:30 Coquimbo 1-2 U. Catolica 3.50 3.20 2.03 +2.5 2.14 1.70 +1.5 1.24 1.07 8 Bs