3 in 1 Odds

contest time home score away 3 way over/under handicap Compare data
16.02.2019 - Saturday
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 00:15 EL Nacional 1-3 Aucas 4.21 3.81 1.82 +2.5 1.73 2.20 +1 1.43 1.10 7 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 01:00 Monarcas 2-3 Monterrey 4.32 3.93 1.70 +2.5 1.72 2.11 +1.25 1.50 1.06 9 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 01:00 Central Cordoba 1-0 Villa Dálmine 1.99 3.08 4.58 +2.5 2.56 1.60 -0.25 1.61 3.17 8 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 02:00 Atlético San Luis 2-0 FC Juárez 2.20 2.87 3.57 +2.5 2.78 1.42 +1 1.06 1.26 8 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 03:00 Puebla 1-1 Pachuca 3.37 3.27 2.13 +2.5 2.03 1.78 +2 1.07 1.02 9 Bs
MEX Pri 03:06 Club Tijuana 3-0 Veracruz 1.45 4.11 7.13 +2.5 2.10 1.72 +1.5 1.02 1.57 9 Bs
Hong Kong - HKFA 1st Division Shedule - x
HKG Div 06:30 Wofoo Tai Po 3-0 Kitchee 3.29 3.41 2.47 +2.5 2.07 1.78 +2.25 1.05 1.07 20 Bs
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 08:50 Adelaide Utd 1-3 West Sydney 1.65 4.10 4.68 +2.5 1.52 2.52 +1.75 1.03 1.37 11 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 09:30 Pardubice 1-0 Dobrovice 2.16 5.87 6.00 +2.5 1.40 2.75 -2 1.76 5 Bs
Hong Kong - HKFA 1st Division Shedule - x
HKG Div 09:30 Warriors 1-3 Guangzhou R&F U19 3.06 3.49 2.26 +2.5 1.88 1.92 +2 1.04 1.02 15 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 10:00 Sokolov 2-1 Domazlice 1.40 4.02 4.99 +2.5 1.24 2.79 +0.5 1.10 2.42 4 Bs
INT Clu 10:00 Jihlava 4-0 Vlasim 1.66 4.87 4.98 +2.5 1.36 3.00 +0.5 2.25 5 Bs
INT Clu 10:00 Skalica 0-0 Brno 2.96 3.59 1.80 +2.5 1.48 2.43 +0.25 1.88 1.18 6 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 10:30 Botev Vratsa 1-0 Bistritsa 2.01 3.08 3.87 +2.5 2.66 1.48 +1.5 1.06 1.22 8 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 10:30 Hatayspor 1-1 Adanademirspor 1.93 3.31 3.83 +2.5 2.17 1.68 +0.75 1.17 1.68 10 Bs
TUR Ban 10:30 Umraniyespor 2-0 Balikesirspor 2.00 3.26 3.68 +2.5 2.13 1.72 +0.25 1.37 2.16 10 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 10:30 Akhisar Genclik Spor 0-0 Ankaragucu 1.77 3.80 4.38 +2.5 1.88 1.93 +1.5 1.04 1.37 8 Bs
Turkey - 2. Lig: Kirmizi Shedule - x
TUR Tff 10:30 Tuzlaspor 1-3 Menemen Bld. 1.84 3.25 3.68 +2.5 2.15 1.62 3 Bs
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 11:00 Perth Glory 4-0 Brisbane Roar 1.25 6.26 9.55 +2.5 1.38 3.03 +2.75 1.32 1.36 10 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 11:00 HB Koge 1-0 Roskilde 2.26 3.50 2.71 +2.5 1.51 2.39 -0.5 2.21 2.68 5 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 11:00 Varzim 0-1 Benfica B (Por) 3.02 2.94 2.47 +2.5 2.20 1.66 +0.75 1.38 1.27 9 Bs
Austria - Cup Shedule - x
AUT Ofb 11:00 LASK Linz 6-0 Polten 1.44 4.42 6.67 +2.5 1.75 2.08 +1 1.02 2.14 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 11:30 FC Minsk 0-1 Slavia Mozyr 2.18 3.57 2.97 +2.5 1.66 1.81 -0.75 2.22 2.20 11 Bs
Germany - 2. Bundesliga Shedule - x
GER 2. 12:00 Ingolstadt 2-1 Bochum 2.32 3.19 3.28 +2.5 2.18 1.70 +2 1.02 1.05 7 Bs
GER 2. 12:00 St. Pauli 1-2 Aue 1.69 3.67 5.29 +2.5 1.95 1.88 +0.75 1.11 1.96 8 Bs
GER 2. 12:00 Heidenheim 2-2 Hamburger 2.95 3.31 2.40 +2.5 1.95 1.88 +2 1.05 1.02 8 Bs
GER 2. 12:00 Duisburg 2-3 Union Berlin 4.42 3.43 1.84 +2.5 2.14 1.73 +1.25 1.40 1.05 9 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 12:00 Celta Vigo 1-4 Levante 1.74 3.93 4.63 +2.5 1.65 2.27 +1.5 1.05 1.43 10 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 12:00 Bačka 0-3 Partizan 9.19 4.40 1.33 +2.5 2.12 1.67 +0.75 3.02 1.03 8 Bs
England - FA Cup Shedule - x
ENG Fa 12:30 Brighton 2-1 Derby 1.87 3.51 4.55 +2.5 2.12 1.82 +1.75 1.04 1.22 3 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 12:30 Southend 3-3 Portsmouth 3.82 3.40 2.01 +2.5 2.16 1.70 +0.75 1.62 1.20 9 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 12:30 Hohenstein-Ernstthal 1-4 International Leipzig 2.22 3.89 2.45 +2.5 1.40 2.73 0 1.79 1.99 5 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:30 Altglienicke 3-1 Oberlausitz (Ger) 1.64 3.93 4.57 +2.5 1.71 2.10 +0.5 1.23 2.26 8 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 13:00 Sonnenhof Großaspach 3-2 Uerdingen 2.80 3.12 2.57 +2.5 2.13 1.69 +1.75 1.07 1.06 8 Bs
GER 3. 13:00 Meppen 3-0 Energie Cottbus 1.67 3.86 4.73 +2.5 1.79 2.00 +1.25 1.05 1.52 8 Bs
GER 3. 13:00 Preussen Munster 0-0 VfL Osnabruck 2.78 3.10 2.58 +2.5 2.16 1.67 -0.25 2.14 2.20 8 Bs
GER 3. 13:00 Hallescher 0-0 Lotte 1.74 3.27 5.32 +2.5 2.62 1.48 +1.25 1.04 1.38 8 Bs
GER 3. 13:00 Fortuna Köln 1-3 Braunschweig 2.90 3.23 2.41 +2.5 2.09 1.73 -0.25 2.22 1.89 8 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 13:00 Cherno More 2-0 CSKA Sofia 3.91 3.14 1.97 +2.5 2.49 1.53 +1 1.35 1.07 9 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 13:00 Altay 1-0 Boluspor 2.43 3.24 2.77 +2.5 2.00 1.81 -0.75 3.04 3.62 9 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 13:00 Rotherham 2-2 Sheffield Wed 2.92 3.20 2.56 +2.5 2.14 1.72 -2 12.91 12.01 12.91 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 13:00 Ranheim 2-3 Kristiansund 2.06 2.90 2.46 +2.5 1.35 1.87 +1 1.22 1.22 8 Bs
INT Clu 13:00 Anif 1-5 Wacker Innsbruck 2.34 2.66 1.79 +2.5 1.43 1.90 -0.25 1.85 1.05 3 Bs
Slovakia - Super Liga Shedule - x
SVK Cor 13:00 Trencin 3-0 Senica 1.40 4.56 6.78 +2.5 1.69 2.16 +0.5 1.12 2.80 7 Bs
SVK Cor 13:00 Michalovce 1-0 Sereď 1.99 3.34 3.52 +2.5 1.99 1.79 +0.75 1.16 1.61 8 Bs
SVK Cor 13:00 Zilina 1-1 Trnava 1.58 3.88 5.22 +2.5 1.69 2.15 +1.5 1.02 1.51 7 Bs
SVK Cor 13:00 Nitra 1-3 Podbrezova 1.72 3.53 4.54 +2.5 2.01 1.77 +1.5 1.05 1.37 9 Bs
SVK Cor 13:00 Ruzomberok 4-0 Z. Moravce 1.40 4.34 7.15 +2.5 1.93 1.85 +0.5 1.11 2.90 9 Bs
Greece - Football League Shedule - x
GRE Foo 13:00 Ergotelis 1-0 Kissamikos 2.21 3.17 3.07 +2.5 2.05 1.75 -0.25 1.80 2.72 4 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 13:00 Notts County 1-0 Mansfield 3.53 3.29 2.14 +2.5 1.88 1.93 -0.25 2.70 1.71 9 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 13:00 Debrecen 2-1 Ferencvarosi TC 4.25 3.79 1.72 +2.5 2.01 1.77 +1.25 1.44 1.06 9 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 13:00 Backnang 5-0 Spielberg 1.80 4.00 3.25 1 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:00 TSV Havelse 1-0 VfL Oldenburg 1.95 3.18 3.87 +2.5 2.21 1.66 +1.25 1.05 1.37 10 Bs
GER Reg 13:00 Dortmund (Am) 1-1 Wiedenbruck 1.58 4.08 4.96 +2.5 1.81 1.98 -2.5 5.75 9 Bs
GER Reg 13:00 Oldenburg 1-2 Hannover (Am) 2.35 3.26 2.81 +2.5 1.92 1.84 -0.5 2.43 2.85 8 Bs
GER Reg 13:00 Freiburg (Am) 2-0 FK Pirmasens 1.81 3.45 3.96 +2.5 1.88 1.87 -0.25 1.52 3.62 8 Bs
GER Reg 13:00 Essen 2-0 TV Herkenrath 1.17 7.27 13.00 +2.5 1.30 3.44 +1 4.20 8 Bs
GER Reg 13:00 Wattenscheid 0-0 Bonner (Ger) 2.05 3.42 3.29 +2.5 1.78 2.00 -0.25 1.64 2.76 9 Bs
GER Reg 13:00 Verl 1-1 Kaan-Marienborn 1.71 3.56 4.63 +2.5 2.10 1.72 +0.25 1.22 2.59 8 Bs
GER Reg 13:00 B. Moenchengladbach (Am) 1-0 Rodinghausen 3.14 3.37 2.20 +2.5 1.95 1.83 +1 1.31 1.11 7 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 13:00 Bursaspor 0-2 Rizespor 1.86 3.48 4.21 +2.5 2.01 1.80 +1.75 1.03 1.20 9 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 13:00 Proleter Novi Sad 0-0 Radnik Surdulica 2.19 3.03 3.26 +2.5 2.56 1.47 +0.5 1.31 1.69 7 Bs
SER Sup 13:00 Mačva Šabac 0-1 Mladost Lučani 3.14 2.73 2.43 +2.5 2.70 1.42 +1.5 1.06 1.04 8 Bs
Sweden - Svenska Cupen Shedule - x
SWE Sve 13:00 Hacken 6-1 Brage 1.19 6.87 11.80 +2.5 1.33 3.14 +1 1.02 4.37 10 Bs
SWE Sve 13:00 AIK 1-0 Jonkopings 1.16 6.68 17.39 +2.5 1.94 1.85 +0.5 1.03 5.34 10 Bs
SWE Sve 13:00 Orgryte 2-0 Norrby 1.79 3.63 4.21 +2.5 1.60 2.31 +1.75 1.03 1.25 10 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 13:30 A. Lustenau 4-0 Wacker Innsbruck (Am) 1.98 3.84 3.22 1 Bs
INT Clu 13:30 Dudelange 4-1 FC 08 Homburg 2.30 3.50 2.44 +2.5 1.46 2.45 -0.75 2.20 2.36 4 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 13:30 Sudtirol 4-0 Gubbio 2.28 2.78 3.45 +2.5 2.73 1.44 +1 1.07 1.19 9 Bs
ITA Leg 13:30 Teramo 1-1 Monza 3.44 2.71 2.31 +2.5 2.84 1.39 +0.75 1.38 1.17 7 Bs
ITA Leg 13:30 Ternana 0-2 Triestina 2.45 2.85 2.97 +2.5 2.36 1.55 -0.5 2.08 3.11 9 Bs
ITA Leg 13:30 Vis Pesaro 0-1 Albinoleffe 2.06 2.78 4.05 +2.5 2.77 1.43 +0.25 1.25 1.93 7 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 13:30 Pfeddersheim 3-1 Karbach 1.97 3.46 3.25 +2.5 1.39 2.75 +0.25 1.28 2.26 3 Bs
GER Obe 13:30 Schott Mainz 1-2 Mechtersheim 1.61 4.19 3.92 +2.5 1.43 2.65 +0.75 1.89 4 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 14:00 Rijeka 0-0 Hajduk Split 2.28 3.24 3.04 +2.5 2.08 1.72 +0.25 1.51 2.01 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:00 Mattersburg 1-2 SAK Klagenfurt 1.72 4.23 5.41 +2.5 1.59 2.35 +1.5 1.14 1.77 9 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 14:00 Slovacko 2-0 Karvina 1.83 3.38 4.41 +2.5 2.19 1.67 +0.75 1.14 1.73 8 Bs
CZE Gam 14:00 Bohemians 1905 0-1 Sigma Olomouc 2.36 2.92 3.33 +2.5 2.62 1.49 +1 1.10 1.23 8 Bs
CZE Gam 14:00 Pribram 3-2 Zlin 2.93 3.12 2.46 +2.5 2.09 1.73 +0.25 1.75 1.68 8 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 14:00 H. Raanana 0-0 Hapoel Tel Aviv 3.29 2.93 2.30 +2.5 2.73 1.45 +0.25 1.84 1.56 8 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 14:00 Curslack-Neuengamme 0-2 Teutonia Hamburg 1.86 2.26 2.40 +2.5 1.84 1.92 -0.25 1.50 2 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 14:00 Carpi 0-1 Perugia 3.25 3.03 2.31 +2.5 2.12 1.70 -0.5 3.08 2.18 9 Bs
ITA Ser 14:00 Benevento 1-0 Cittadella 1.82 3.26 4.65 +2.5 2.11 1.70 +1.5 1.02 1.32 9 Bs
ITA Ser 14:00 Padova 1-1 Foggia 2.41 2.92 3.18 +2.5 2.25 1.62 +0.25 1.48 2.01 8 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 14:00 Radnicki Nis 2-0 Cukaricki 1.54 3.80 5.68 +2.5 2.19 1.65 +0.5 1.13 2.33 8 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 14:30 VfB Stuttgart 1-3 RB Leipzig 5.45 4.19 1.62 +2.5 1.70 2.22 +1.25 1.66 1.05 8 Bs
GER Bun 14:30 Wolfsburg 3-0 Mainz 1.74 3.93 4.70 +2.5 1.74 2.13 +1.25 1.06 1.50 9 Bs
GER Bun 14:30 Schalke 0-0 Freiburg 1.83 3.54 4.75 +2.5 2.01 1.84 +0.5 1.24 2.05 8 Bs
GER Bun 14:30 Hoffenheim 3-0 Hannover 1.26 6.56 10.56 +2.5 1.29 3.67 +1.25 1.03 2.69 8 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 14:30 Jagiellonia 1-0 Plock 1.83 3.58 4.20 +2.5 1.85 1.96 +0.5 1.25 2.03 10 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 14:30 Newtown 3-2 Caernarfon 2.07 3.23 3.13 +2.5 1.70 2.10 +0.25 1.42 1.89 8 Bs
WAL Pre 14:30 TNS 2-2 Barry Town 1.16 6.59 12.13 +2.5 1.33 3.07 +1 4.20 7 Bs
England - Conference N / S Shedule - x
ENG Blu 15:00 United of Manchester 3-3 Guiseley 2.59 3.35 2.45 +2.5 1.80 1.94 +1 1.22 1.20 8 Bs
ENG Blu 15:00 Stockport 3-2 Telford 1.60 3.75 5.14 +2.5 2.95 1.84 +1 1.03 1.75 8 Bs
ENG Blu 15:00 Brackley 2-0 Curzon Ashton 1.45 4.26 6.51 +2.5 3.41 1.87 +0.25 5.28 9 Bs
ENG Blu 15:00 Hampton 0-1 Gloucester City 1.72 3.76 4.05 +2.5 1.68 2.27 -1 2.42 3 Bs
ENG Blu 15:00 Kidderminster 1-2 York 1.79 3.62 3.86 +2.5 1.70 2.09 -2.5 6.20 9 Bs
ENG Blu 15:00 Billericay 2-0 Eastbourne Borough 1.67 4.09 4.20 +2.5 1.49 2.49 -2.5 4.85 9 Bs
ENG Blu 15:00 Chester 4-1 Boston 2.57 3.37 2.54 +2.5 1.81 1.96 -0.75 3.20 3.08 8 Bs
ENG Blu 15:00 Truro 2-0 Oxford City 2.34 3.58 2.63 +2.5 1.58 2.32 +1 1.20 1.26 8 Bs
ENG Blu 15:00 Leamington 1-2 Blyth 2.55 3.36 2.50 +2.5 1.74 2.07 +0.25 1.64 1.77 8 Bs
ENG Blu 15:00 Concord 2-1 Bath City 2.54 3.35 2.55 +2.5 1.89 1.86 +0.5 1.44 1.53 8 Bs
ENG Blu 15:00 Alfreton 2-1 Chorley 3.26 3.49 2.04 +2.5 1.68 2.15 +0.25 1.95 1.39 10 Bs
ENG Blu 15:00 Chelmsford 1-0 East Thurrock Utd 1.47 4.25 5.76 +2.5 1.56 2.34 -2.5 4.40 9 Bs
ENG Blu 15:00 Darlington 0-0 Southport 2.32 3.33 2.77 +2.5 1.89 1.88 +0.75 1.30 1.38 10 Bs
ENG Blu 15:00 Wealdstone 2-2 St. Albans 1.73 3.83 4.01 +2.5 1.61 2.24 -0.75 1.91 3.10 9 Bs
ENG Blu 15:00 Nuneaton 0-2 Spennymoor Town 5.02 3.95 1.57 +2.5 1.58 2.30 -2 3.72 8 Bs
ENG Blu 15:00 Altrincham 1-1 Bradford PA 1.83 3.75 3.58 +2.5 1.50 2.46 -0.25 1.51 2.68 9 Bs
ENG Blu 15:00 Chippenham 3-1 Hungerford 1.78 3.67 3.97 +2.5 1.64 2.16 -2.5 6.85 8 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 15:00 Salford 1-3 Dover Ath. 1.68 3.92 4.72 +2.5 2.08 1.86 +0.5 1.21 2.19 7 Bs
ENG Blu 15:00 Bromley 2-0 Maidstone 1.73 3.98 4.34 +2.5 1.91 1.88 +1.75 1.03 1.25 8 Bs
ENG Blu 15:00 Halifax 0-0 Aldershot 2.06 3.17 3.88 +2.5 2.36 1.59 +0.25 1.35 2.35 6 Bs
ENG Blu 15:00 Harrogate 1-2 Ebbsfleet 2.18 3.40 3.22 +2.5 1.88 1.91 +0.5 1.39 1.68 7 Bs
ENG Blu 15:00 Solihull 2-2 Barnet 1.78 3.50 4.66 +2.5 2.20 1.67 +1 1.03 1.57 7 Bs
ENG Blu 15:00 Dagenham & Red. 0-2 Gateshead 2.98 3.16 2.46 +2.5 2.31 1.63 -0.75 3.89 3.14 10 Bs
ENG Blu 15:00 Havant & W 2-3 Wrexham 3.80 3.45 1.88 +2.5 1.97 1.76 +1 1.39 1.42 2 Bs
ENG Blu 15:00 Fylde 0-1 Chesterfield 1.88 3.59 3.95 +2.5 1.80 2.01 +1 1.06 1.50 7 Bs
ENG Blu 15:00 Sutton 0-1 Barrow 2.03 3.31 3.74 +2.5 2.12 1.71 +0.25 1.37 2.30 7 Bs
ENG Blu 15:00 Eastleigh 2-1 Braintree 1.85 3.53 4.27 +2.5 2.00 1.80 +1.25 1.02 1.38 7 Bs
ENG Blu 15:00 Leyton Orient 0-1 Maidenhead 1.38 4.69 7.81 +2.5 1.83 1.98 +0.75 1.05 2.73 7 Bs
ENG Blu 15:00 Boreham Wood 0-4 Hartlepool 2.29 3.28 3.12 +2.5 2.34 1.60 -1.75 4.90 4.80 7 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 15:00 Lille II 0-0 Belfort 1.22 6.25 20.28 +2.5 2.12 1.75 +0.5 1.06 3.34 10 Bs
DEN Can 15:00 Haguenau 0-2 Sainte-Geneviève 2.58 3.03 2.97 +2.5 2.18 1.69 -0.25 2.00 2.30 9 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 15:00 Aston Villa 0-2 West Brom 2.56 3.46 2.73 +2.5 1.71 2.16 +0.5 1.50 1.54 9 Bs
ENG Cha 15:00 Sheffield Utd 4-0 Reading 1.55 3.91 7.02 +2.5 1.93 1.88 +0.75 1.08 2.13 9 Bs
ENG Cha 15:00 Bolton 0-4 Norwich 5.57 3.94 1.63 +2.5 1.84 1.97 +1.5 1.49 1.02 9 Bs
ENG Cha 15:00 Ipswich 1-1 Stoke City 4.14 3.23 2.02 +2.5 2.43 1.56 +0.75 1.62 1.17 9 Bs
ENG Cha 15:00 Preston 0-0 Nottingham 2.03 3.40 3.84 +2.5 1.92 1.89 +2.25 1.02 1.08 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 15:00 Hamburger (Am) 6-2 Viborg 3.19 3.21 2.12 +2.5 2.01 1.73 +0.5 1.67 1.31 5 Bs
Slovakia - Super Liga Shedule - x
SVK Cor 15:00 Dun. Streda 0-1 Slovan Bratislava 2.97 3.30 2.27 +2.5 1.79 1.98 +0.75 1.49 1.25 8 Bs
Scotland - Championship Shedule - x
SCO Div 15:00 Morton 0-0 Ayr 4.34 3.53 1.81 +2.5 2.08 1.75 +1.25 1.39 1.03 10 Bs
SCO Div 15:00 Alloa 0-2 Partick 3.85 3.58 1.90 +2.5 1.98 1.83 +0.75 1.68 1.17 7 Bs
SCO Div 15:00 Dunfermline 1-0 Inverness 2.17 3.37 3.24 +2.5 2.00 1.80 +1.5 1.06 1.22 8 Bs
SCO Div 15:00 Queen of South 0-1 Dundee Utd 3.33 3.52 2.08 +2.5 1.88 1.91 +0.75 1.59 1.22 7 Bs
Scotland - League One Shedule - x
SCO Div 15:00 Stranraer 0-3 Dumbarton 2.66 3.68 2.36 +2.5 1.62 2.28 -1.25 3.94 4.22 7 Bs
SCO Div 15:00 Montrose 2-0 Forfar Athletic 2.49 3.50 2.59 +2.5 1.74 2.08 +0.25 1.69 1.82 8 Bs
SCO Div 15:00 Airdrie 0-1 Brechin 1.76 3.78 4.07 +2.5 1.79 1.99 -0.5 1.73 4.50 9 Bs
SCO Div 15:00 Raith 0-1 Arbroath 2.38 3.45 2.75 +2.5 1.69 2.13 -0.5 2.40 2.88 8 Bs
Scotland - League Two Shedule - x
SCO Div 15:00 Clyde 1-0 Albion Rovers 1.22 6.39 10.80 +2.5 1.46 2.70 +0.5 1.07 5.02 8 Bs
SCO Div 15:00 Elgin City 3-2 Stirling 2.65 3.60 2.37 +2.5 1.81 2.27 +0.25 1.76 1.72 8 Bs
SCO Div 15:00 Peterhead 2-1 Queen's Park 1.59 3.84 5.51 +2.5 2.05 1.75 +0.75 1.09 2.02 9 Bs
SCO Div 15:00 Cowdenbeath 2-4 Annan 4.05 3.75 1.79 +2.5 1.91 1.86 +0.75 1.78 1.38 9 Bs
England - FA Cup Shedule - x
ENG Fa 15:00 AFC Wimbledon 0-1 Millwall 13.83 7.34 1.64 +2.5 2.23 1.99 +1.25 1.31 1.06 12 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 15:00 APOEL 2-2 AEK Larnaca 1.72 3.58 4.16 +2.5 1.85 1.88 -2.5 6.50 8 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 15:00 Charlton 0-0 Blackpool 1.93 3.53 3.93 +2.5 2.16 1.70 +1 1.06 1.42 9 Bs
ENG Lea 15:00 Oxford Utd 0-1 Peterborough 1.89 3.72 3.89 +2.5 1.84 1.96 +1.25 1.08 1.40 9 Bs
ENG Lea 15:00 Coventry 3-0 Walsall 1.92 3.54 3.93 +2.5 2.06 1.77 +1.25 1.05 1.36 9 Bs
ENG Lea 15:00 Shrewsbury 1-1 Burton 2.62 3.14 2.82 +2.5 2.29 1.63 -0.25 2.01 2.23 9 Bs
ENG Lea 15:00 Barnsley 2-1 Wycombe 1.49 4.19 6.89 +2.5 1.88 1.92 +0.5 1.14 2.78 10 Bs
ENG Lea 15:00 Fleetwood Town 1-2 Luton 3.67 3.36 2.07 +2.5 2.29 1.62 +0.75 1.59 1.20 9 Bs
ENG Lea 15:00 Bradford 0-0 Plymouth 2.14 3.49 3.33 +2.5 1.83 1.99 +0.25 1.43 2.28 9 Bs
ENG Lea 15:00 Gillingham 1-0 Scunthorpe 2.54 3.34 2.77 +2.5 1.93 1.87 +2 1.02 1.04 9 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 15:00 Lincoln 2-2 Stevenage 1.60 3.80 5.97 +2.5 2.19 1.67 +1.5 1.04 1.44 9 Bs
ENG Lea 15:00 Port Vale 0-1 Morecambe 1.99 3.30 3.95 +2.5 2.33 1.61 +1 1.06 1.37 9 Bs
ENG Lea 15:00 Exeter 0-1 Bury 2.84 3.24 2.53 +2.5 2.00 1.81 +0.25 1.73 1.56 9 Bs
ENG Lea 15:00 Macclesfield 1-1 Colchester 3.51 3.34 2.11 +2.5 2.03 1.79 +1 1.34 1.08 10 Bs
ENG Lea 15:00 Forest Green 3-0 Yeovil 1.59 3.86 6.05 +2.5 2.07 1.76 +0.75 1.10 2.11 9 Bs
ENG Lea 15:00 Northampton 0-0 Crawley 1.93 3.35 4.14 +2.5 2.00 1.82 +1.25 1.06 1.35 9 Bs
ENG Lea 15:00 Cambridge Utd 0-0 Tranmere 2.50 3.43 2.74 +2.5 1.95 1.86 +1.75 1.06 1.09 9 Bs
ENG Lea 15:00 Grimsby 1-0 Cheltenham 2.21 3.44 3.21 +2.5 2.06 1.76 +0.75 1.24 1.54 9 Bs
ENG Lea 15:00 Oldham 1-1 Crewe 2.24 3.42 3.14 +2.5 1.93 1.88 +0.75 1.26 1.51 9 Bs
ENG Lea 15:00 Carlisle 2-3 Milton Keynes Dons 2.93 3.50 2.32 +2.5 1.71 2.14 +0.5 1.65 1.44 9 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 15:00 Cova De Piedade 1-1 Penafiel 2.69 2.95 2.72 +2.5 2.32 1.62 +1 1.15 1.18 9 Bs
England - Non League Div One: Southern SW Shedule - x
ENG Non 15:00 Kendal 1-3 Glossop North End 2.44 3.69 2.54 +2.5 1.42 2.75 -0.5 2.07 2.90 8 Bs
ENG Non 15:00 Mossley 1-0 Skelmersdale 2.29 3.64 2.47 +0.75 1.20 1.27 4 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 15:00 Poole Town 3-0 Frome Town 1.45 4.78 5.55 -1.25 1.93 1.93 Bs
ENG Non 15:00 Lancaster 1-3 Buxton 2.55 3.59 2.34 +2.5 1.61 2.30 -0.25 1.95 1.98 6 Bs
ENG Non 15:00 Lewes 0-2 Dorking Wanderers 3.04 3.72 2.03 +2.5 1.62 2.26 +0.25 1.96 1.54 4 Bs
ENG Non 15:00 Burgess Hill 0-4 Tonbridge 3.10 3.77 1.95 +2.5 1.61 2.28 +0.25 1.99 1.52 5 Bs
ENG Non 15:00 Whitby 2-1 Grantham Town 2.21 3.53 2.84 +2.5 1.62 2.26 -0.75 2.62 3.46 5 Bs
ENG Non 15:00 Folkestone 2-2 Wingate & Finchley 1.58 3.80 4.88 +2.5 1.65 2.20 -2 4.10 4.1 Bs
ENG Non 15:00 Matlock 1-2 Farsley 3.32 4.02 1.84 +2.5 1.68 2.16 +0.25 2.38 1.47 6 Bs
ENG Non 15:00 Margate 1-0 Brightlingsea Regent 2.53 3.56 2.46 +2.5 1.57 2.35 -1 4.10 3.80 4.1 Bs
ENG Non 15:00 Witton Albion 1-0 North Ferriby 1.12 7.67 13.24 +2.5 1.29 3.38 +1.5 1.33 2.86 6 Bs
ENG Non 15:00 Mickleover 0-2 Hyde 2.28 3.82 2.56 +2.5 1.55 2.39 +0.25 1.54 1.91 5 Bs
ENG Non 15:00 Worthing 9-1 Harlow 1.76 3.70 3.82 +2.5 1.73 2.11 -2 5.40 5.4 Bs
ENG Non 15:00 Hednesford 0-1 Marine 2.38 3.64 2.45 +2.5 1.63 2.28 +1 1.23 1.24 6 Bs
ENG Non 15:00 Kingstonian 1-1 Carshalton 1.82 3.47 3.76 +2.5 1.71 2.14 -2.5 6.50 6.5 Bs
ENG Non 15:00 South Shields 1-2 Warrington Town 2.71 3.14 2.12 +2.5 1.93 1.46 +0.25 1.79 6 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 15:00 Süderelbe 1-2 Altona 5.25 4.88 1.36 +2.5 1.29 3.35 -1.75 1.82 3 Bs
Scotland - Premiership Shedule - x
SCO Pre 15:00 Rangers 0-0 St Johnstone 1.30 5.45 9.82 +2.5 1.64 2.26 +0.5 1.08 4.08 9 Bs
SCO Pre 15:00 Livingston 1-2 Dundee FC 1.81 3.47 4.57 +2.5 2.20 1.67 +1 1.05 1.52 9 Bs
SCO Pre 15:00 Aberdeen 2-2 St. Mirren 1.40 4.44 8.64 +2.5 1.94 1.87 +1.25 1.02 1.82 10 Bs
SCO Pre 15:00 Hibernian 2-0 Hamilton 1.49 4.09 6.95 +2.5 1.89 1.92 +1 1.02 1.95 9 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 15:00 Deportes Iquique 0-0 Curico Unido 2.13 3.08 3.44 +2.5 2.34 1.58 +2 1.02 1.05 9 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:00 Real Valladolid II 1-1 Atl. Madrid B 2.59 2.81 2.86 +2.5 2.72 1.40 -0.25 1.93 2.26 8 Bs
SPA Seg 15:00 Conquense 0-1 Baleares 3.76 2.86 2.20 +2.5 2.43 1.48 +1 1.28 1.07 1.28 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Dep. La Coruna 1-1 Gimnastic 1.38 4.19 9.19 +2.5 2.14 1.69 -1 1.75 11.25 11.25 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 15:00 Crvena Zvezda 4-0 Vojvodina 1.12 7.21 19.21 +2.5 1.59 2.32 +0.5 1.03 8.14 8.14 Bs
Denmark - Superliga Shedule - x
DEN Sup 15:00 Nordsjaelland 2-1 Hobro 1.49 4.36 5.94 +2.5 1.62 2.26 +1.5 1.03 1.62 8 Bs
Sweden - Svenska Cupen Shedule - x
SWE Sve 15:00 Ostersunds 0-0 Halmstad 1.22 5.95 12.15 +2.5 1.55 2.44 +0.75 1.03 4.14 9 Bs
SWE Sve 15:00 Karlstad 1-2 Sirius 4.76 3.84 1.63 +2.5 1.58 2.37 +1 1.70 1.05 8 Bs
SWE Sve 15:00 Orebro 2-1 GAIS 1.49 4.15 6.18 +2.5 1.73 2.09 +1 1.02 1.92 9 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 15:30 Botev 1-0 Slavia Sofia 1.63 3.66 5.20 +2.5 2.18 1.67 +0.75 1.10 2.03 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 15:30 Stabaek 2-1 Strommen 1.54 4.48 4.90 +2.5 1.51 2.55 +0.25 1.23 3.27 5 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 15:30 Renate 1-1 Pordenone 3.58 2.84 2.18 +2.5 2.60 1.46 -0.25 2.78 1.69 7 Bs
ITA Leg 15:30 FeralpiSalo 3-0 Ravenna 2.09 2.92 3.62 +2.5 2.59 1.48 +0.25 1.38 2.38 6 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 15:30 Nacional 4-0 Feirense 2.03 3.23 3.86 +2.5 2.23 1.66 +1.5 1.06 1.23 9 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 16:00 Feignies 1-2 Lens II 2.81 3.26 2.23 +2.5 2.09 1.75 +1.25 1.20 1.12 11 Bs
DEN Can 16:00 Le Puy 5-0 Mt de Marsan Stade 1.67 3.21 5.50 +2.5 2.79 1.42 -1.25 1.02 1.42 12 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:00 Lausanne 1-0 Rapperswil 1.42 4.64 6.28 +2.5 1.57 2.38 -2.5 3.84 10 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 16:00 Rosenborg 5-1 Sundsvall 1.64 3.64 5.13 +2.5 2.24 1.62 +0.75 1.10 1.93 6 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 16:00 Leuven 3-0 Westerlo 2.47 3.32 2.73 +2.5 2.02 1.77 -1.25 4.27 4.15 10 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 16:00 Ostrava 2-1 Liberec 2.42 2.99 3.13 +2.5 2.52 1.53 +1.5 1.09 1.14 9 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:00 Moadon Sport Ashdod 2-1 Sakhnin 2.77 3.00 2.62 +2.5 2.28 1.63 +1.25 1.16 1.13 7 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 16:00 Marseille 2-0 Amiens SC 1.45 4.32 7.92 +2.5 1.92 1.90 +1.5 1.02 1.60 10 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 16:00 Puskás Academy 0-1 Ujpest 3.31 3.03 2.22 +2.5 2.65 1.47 0 2.47 1.56 9 Bs
HUN Nb 16:00 Haladas 1-2 Mezokovesd-Zsory 2.86 3.00 2.52 +2.5 2.17 1.65 +0.25 1.82 1.79 9 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 16:00 Aurrerá de Vitoria 1-2 Amorebieta 2.54 2.84 2.98 +2.5 2.73 1.42 -0.5 2.68 2.94 7 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 16:00 Fenerbahce 1-1 Konyaspor 1.81 3.54 4.47 +2.5 2.04 1.78 +0.75 1.14 1.79 9 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:15 Yehuda 4-2 Hapoel Haifa 2.45 3.07 2.89 +2.5 2.20 1.68 +1.5 1.11 1.14 8 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 16:30 Gorica 2-2 Zaprešić 2.10 3.34 3.41 +2.5 1.99 1.81 +0.5 1.38 1.70 8 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:30 Schaffhausen 1-2 Kriens 2.16 3.52 3.01 +2.5 1.59 2.34 -0.25 1.85 2.60 10 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 17:00 St-Pryvé St-Hilaire 0-1 Romorantin 1.44 3.92 7.41 +2.5 2.27 1.62 +1 1.02 1.87 10 Bs
DEN Can 17:00 Arras 0-6 Creteil 7.61 4.40 1.39 +2.5 1.87 1.94 +1.5 1.70 1.02 8 Bs
DEN Can 17:00 Saint-Étienne II 0-0 Stade Bordelais 11.26 4.71 1.30 +2.5 2.20 1.65 +0.75 2.57 1.04 9 Bs
DEN Can 17:00 Reims II 0-0 Epinal 1.76 3.42 4.59 +2.5 2.10 1.75 +1.75 1.02 1.24 8 Bs
DEN Can 17:00 Yzeure 0-3 Trelissac 2.83 2.79 2.64 +2.5 2.72 1.44 -1.75 1.07 1.06 10 Bs
DEN Can 17:00 St. Maur Lusi 0-1 Sedan 1.82 3.39 4.55 +2.5 2.30 1.62 +0.5 1.25 2.00 9 Bs
DEN Can 17:00 Croix 0-1 Bobigny 1.67 3.70 4.85 +2.5 1.88 1.95 +0.75 1.11 1.96 7 Bs
DEN Can 17:00 Bordeaux II 1-2 Andrézieux 1.18 5.53 16.49 +2.5 2.03 1.79 +0.25 1.09 2.46 12 Bs
DEN Can 17:00 Fleury-Merogis 2-1 Schiltigheim 3.00 3.14 2.91 +2.5 2.27 1.65 +1.5 1.09 1.18 10 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 17:00 Zaglebie Sosnowiec 3-2 Arka Gdynia 2.57 3.29 2.70 +2.5 1.81 2.01 -0.5 2.66 2.83 9 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 17:00 Alki Oroklini 1-3 Apollon Limassol 9.66 5.76 1.20 +2.5 1.35 2.94 +2.5 1.50 7 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 17:00 Kortrijk 1-2 Charleroi 2.29 3.43 3.05 +2.5 1.86 1.98 -0.25 1.85 2.40 9 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 17:00 FC Famalicao 3-2 Academico Viseu 1.54 3.67 6.22 +2.5 2.04 1.77 +1 1.03 1.80 8 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Zaragoza 0-0 Albacete 1.98 3.24 3.86 +2.5 2.13 1.70 +0.25 1.36 2.47 9 Bs
SPA Seg 17:00 Elche 2-0 Extremadura UD 2.00 3.08 4.03 +2.5 2.39 1.56 +1.5 1.03 1.24 8 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 17:00 Cagliari 2-1 Parma 2.01 3.34 3.90 +2.5 2.07 1.78 +2.5 1.02 1.07 10 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 17:00 Ascoli 2-4 Salernitana 2.08 3.03 3.76 +2.5 2.35 1.59 +0.75 1.15 1.57 9 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:00 Panathinaikos 1-0 Asteras Tripolis 1.90 3.11 4.51 +2.5 2.56 1.49 +1 1.06 1.41 9 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 17:30 Hertha Berlin 1-1 Werder Bremen 2.52 3.39 2.82 +2.5 1.85 2.00 -0.25 2.00 2.26 9 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 17:30 AZ Alkmaar 3-0 Venlo 1.23 6.31 12.46 +2.5 1.47 2.76 +0.5 1.06 5.05 9 Bs
England - FA Cup Shedule - x
ENG Fa 17:30 Newport 1-4 Manchester City 38.72 17.40 1.05 +2.5 1.19 4.65 +0.5 17.18 1.02 17.18 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 17:30 GIANA Erminio 1-1 Virtus Verona 2.03 2.92 3.86 +2.5 2.32 1.57 +1 1.05 1.28 8 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 17:30 Real Sociedad 3-0 Leganes 2.21 3.00 3.87 +2.5 2.61 1.51 +0.25 1.39 2.36 9 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:30 Giannina 0-2 Atromitos 3.19 2.83 2.48 +2.5 2.83 1.40 0 2.16 1.70 9 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 18:00 Servette 0-0 Wil 1.46 4.33 6.13 +2.5 1.75 2.07 +1.5 1.03 1.58 10 Bs
Romania - Liga I Shedule - x
ROM Lig 18:00 CFR Cluj 1-1 Astra Ploiesti 1.64 3.66 5.57 +2.5 2.24 1.65 +1.5 1.03 1.45 5 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 18:00 Guimaraes 2-0 Portimonense 1.80 3.49 4.56 +2.5 2.07 1.76 +1.25 1.06 1.42 9 Bs
Switzerland - Super League Shedule - x
SWI Sup 18:00 Luzern 0-3 Lugano 2.15 3.51 3.21 +2.5 1.69 2.16 +0.25 1.43 2.12 9 Bs
SWI Sup 18:00 St. Gallen 1-3 Thun 2.36 3.52 2.85 +2.5 1.59 2.36 -0.5 2.37 2.89 9 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 18:30 Sao Caetano 4-4 Bragantino 2.19 3.10 3.34 +2.5 2.38 1.58 +0.75 1.20 1.50 8 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 18:30 Maccabi Tel Aviv 3-0 Shmona 1.29 4.97 10.20 +2.5 1.85 1.94 +0.75 1.04 3.18 8 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 18:30 MTK Budapest 1-3 Videoton 3.01 3.44 2.19 +2.5 1.97 1.82 -0.5 3.15 2.20 8 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 18:30 Hercules 1-0 Cornellà 1.78 3.86 15.09 +2.5 5.60 1.32 -0.5 1.69 2.81 9 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 18:30 Tecnico U. 1-2 Emelec 3.25 3.75 1.89 +2.5 1.66 2.12 2 Bs
ECU Ser 18:30 Dep. Cuenca 5-2 Aucas 1.77 4.03 5.06 +2.5 1.70 2.08 5 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 18:45 Heerenveen 2-2 PSV 8.04 5.31 1.35 +2.5 1.39 3.02 +0.75 2.92 1.06 9 Bs
NET Ere 18:45 Heracles 6-0 Sittard 1.63 4.37 4.78 +2.5 1.39 3.02 +0.75 1.13 2.15 9 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 19:00 Chapecoense-SC 0-0 Figueirense 2.18 3.08 3.45 +2.5 3.08 1.61 +1.25 1.08 1.33 9 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 19:00 Cobh Ramblers 3-1 Finn Harps 2.49 3.12 2.87 +2.5 2.26 1.63 -1.5 1.12 1.14 10 Bs
Europe - Copa do Nordeste Shedule - x
EUR Eur 19:00 Vitoria 1-1 Ceará 2.45 3.12 3.30 +2.5 2.25 1.63 +0.25 1.56 1.82 8 Bs
EUR Eur 19:00 ABC 0-0 CRB 3.26 2.90 2.34 +2.5 3.43 1.49 -0.25 2.46 1.72 7 Bs
EUR Eur 19:00 Sergipe 1-2 Botafogo PB 3.85 3.11 1.99 +2.5 3.41 1.43 +0.25 2.06 1.44 7 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:00 Oostende 1-1 Eupen 2.41 3.41 3.67 +2.5 1.96 1.90 +0.5 1.45 1.81 8 Bs
BEL Jup 19:00 Waregem 1-1 St. Truiden 2.13 3.67 3.26 +2.5 1.83 2.20 +0.5 1.37 1.81 8 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 19:00 Monaco 1-0 Nantes 1.77 3.69 5.98 +2.5 2.12 1.75 +1.5 1.04 1.35 9 Bs
FRA Lig 19:00 Angers 3-0 Nice 2.05 4.14 9.12 +2.5 2.43 1.73 +2.5 1.02 1.04 9 Bs
Brazil - Paraibano Shedule - x
BRA Par 19:00 CSP 3-1 Nacional de Patos 3.80 3.05 1.91 +0.25 1.97 2 Bs
Brazil - Pernambucano 1 Shedule - x
BRA Per 19:00 Nautico 4-2 Flamengo Arcoverde 1.46 3.92 7.92 +2.5 2.06 1.69 +0.75 1.06 2.15 8 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 19:00 Nacional Asuncion 1-0 Olimpia Asuncion 1.80 3.60 3.47 +2.5 1.60 2.20 2 Bs
PAR Pri 19:00 Guarani 1-0 Deportivo Capiata 1.45 3.92 5.30 +2.5 1.75 1.96 2 Bs
PAR Pri 19:00 Independiente 2-0 Cerro Porteno 2.30 3.35 2.60 +2.5 1.60 2.23 2 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:00 R. Oviedo 1-0 Alcorcon 2.13 2.75 4.37 +2.5 4.58 1.30 +1.75 1.02 1.11 8 Bs
Scotland - Challenge Cup Shedule - x
SCO Cha 19:25 Connahs Q. 1-1 Edinburgh City 1.55 4.28 4.98 +2.5 1.75 2.06 +1.75 1.02 1.38 8 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 19:30 Korona Kielce 0-0 Lechia Gdansk 2.56 2.93 3.03 +2.5 2.56 1.58 -0.5 2.50 3.26 9 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 19:30 St. Gilloise 1-2 Roeselare 1.89 3.45 4.07 +2.5 2.52 1.63 +0.5 1.26 1.94 9 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:30 Waasland-Beveren 2-1 Gent 5.73 4.53 1.53 +2.5 1.70 2.29 +0.75 2.35 1.09 8 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 19:30 Rimini 2-0 Imolese 3.18 2.64 2.49 +2.5 3.43 1.35 -0.75 4.10 3.13 7 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 19:30 Dep. Anzoategui 2-3 Llaneros 2.05 3.12 4.35 +2.5 2.29 1.61 -0.25 1.75 2.77 9 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:30 Cadiz 2-0 Tenerife 2.04 2.85 4.30 +2.5 3.19 1.38 +0.75 1.14 1.51 9 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 19:30 Atalanta 1-3 AC Milan 2.08 3.28 3.81 +2.5 2.08 1.83 +1 1.09 1.39 9 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 19:45 Vitesse 3-2 Willem II 1.62 3.99 6.01 +2.5 1.72 2.18 +0.75 1.13 1.94 9 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 19:45 Sambenedettese 0-0 Fano 2.27 3.26 3.95 +2.5 2.49 1.55 +0.75 1.30 1.82 45 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 19:45 Barcelona 1-0 Valladolid 1.14 8.64 20.52 +2.5 1.41 3.05 +0.75 1.02 5.96 9 Bs
Brazil - Goiano 1 Shedule - x
BRA Goi 20:00 Aparecidense 1-2 Vila Nova 2.83 2.95 2.47 +2.5 2.45 1.51 -0.25 2.07 1.97 9 Bs
Argentina - Prim B Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Almirante Brown 0-1 Fénix 2.40 2.79 3.20 +2.5 2.62 1.46 +0.25 1.41 2.01 9 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 20:00 Brown Adrogue 0-1 Temperley 2.35 2.80 3.33 +2.5 2.66 1.45 -0.75 2.99 3.53 9 Bs
ARG Pri 20:00 Los Andes 0-1 Agropecuario 2.71 2.73 2.89 +2.5 3.30 1.32 +0.5 1.40 1.45 10 Bs
ARG Pri 20:00 Nueva Chicago 0-1 Santamarina 1.91 2.98 4.60 +2.5 2.54 1.48 +1 1.03 1.37 9 Bs
ARG Pri 20:00 Ferro 1-1 Instituto 2.70 2.91 3.00 +2.5 2.39 1.62 +1.5 1.13 1.10 9 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Central Cordoba 0-0 San Martín Burzaco 1.93 2.96 3.89 +2.5 2.92 1.37 +0.25 1.20 2.18 9 Bs
ARG Pri 20:00 Porvenir 2-1 Deportivo Armenio 4.09 2.97 1.99 +2.5 2.48 1.53 -0.25 3.00 1.41 8 Bs
ARG Pri 20:00 Excursionistas 2-1 Sportivo Italiano 2.02 2.98 3.74 +2.5 2.91 1.37 +0.5 1.29 1.70 9 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 20:00 Carabobo 2-1 Portuguesa FC 1.94 3.10 4.05 +2.5 2.21 1.64 +0.5 1.28 1.78 8 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 20:15 Millonarios 3-2 Huila 1.43 4.11 7.49 +2.5 2.20 1.67 +0.5 1.10 2.91 8 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 20:30 FC Porto 2-0 Setubal 1.16 7.24 17.13 +2.5 1.66 2.19 +0.75 1.02 4.48 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 21:00 Montreal 1-0 Philadelphia 2.48 3.53 2.42 +2.5 1.55 2.50 -0.25 2.18 2.16 2.18 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 21:00 Sao Luiz 1-0 Avenida 2.20 2.97 3.30 +2.5 2.54 1.46 +0.25 1.31 2.19 13 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 21:00 Atletico-MG 2-0 Tupi 1.32 4.80 8.87 +2.5 1.76 2.02 +0.75 1.03 3.19 9 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 21:00 S. Morning 3-2 Melipilla 2.07 3.17 3.37 +2.5 2.26 1.62 +0.25 1.37 2.25 9 Bs
CHL Pri 21:00 D. Puerto Montt 2-2 Nublense 1.73 3.42 4.49 +2.5 2.18 1.66 +0.75 1.11 1.77 8 Bs
CHL Pri 21:00 Magallanes 0-0 San Luis 2.85 3.11 2.36 +2.5 2.27 1.61 -1 4.52 4.22 9 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 21:00 Caracas 1-1 Aragua 1.83 3.36 4.17 +2.5 2.10 1.70 +0.75 1.15 1.67 7 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 21:30 U. De Chile 1-1 Cobresal 1.50 3.75 6.64 +2.5 2.06 1.75 +0.75 1.08 2.24 9 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 21:45 Sportivo San Lorenzo 2-0 Deportivo Santaní 2.62 3.19 2.58 +2.5 1.98 1.79 -1.5 6.00 5.53 9 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:00 America De Cali 3-0 Ind. Medellin 2.64 3.10 2.67 +2.5 2.16 1.70 +0.75 1.34 1.35 7 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 22:05 Sarmiento Junin 1-0 Club Atlético Mitre 1.95 2.93 4.37 +2.5 2.76 1.44 +1.75 1.02 1.12 6 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 22:15 Universidad Católica 0-0 LDU Quito 2.75 3.18 2.50 +2.5 2.03 1.76 +1 1.15 1.15 7 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:30 Petrolera 1-1 Once Caldas 2.29 3.05 3.19 +2.5 2.29 1.61 +0.25 1.44 2.07 7 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 22:30 Atl. Rafaela 0-0 Arsenal Sarandi 2.47 2.91 3.02 +2.5 2.60 1.47 -0.25 1.84 2.21 8 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 23:00 Novorizontino 0-0 Ponte Preta 2.45 2.89 3.07 +2.5 2.69 1.47 +0.75 1.25 1.37 8 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 23:00 Alebrijes de Oaxaca 1-0 Atlético Zacatepec 2.02 3.02 3.75 +2.5 2.24 1.62 +0.25 1.35 2.48 6 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 23:00 Cruz Azul 1-2 Santos Laguna 1.89 3.33 4.22 +2.5 2.30 1.63 +1 1.05 1.46 7 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 23:45 River Plate 1-1 Libertad Asuncion 3.09 3.28 2.17 +2.5 1.82 1.92 -0.5 2.68 2.15 6 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 00:00 Cobreloa 2-2 Deportes Temuco 2.00 3.45 3.35 +2.5 1.97 1.79 +0.25 1.38 2.31 5 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 00:00 U. De Concepcion 0-0 Everton 2.21 3.10 3.33 +2.5 2.26 1.64 +0.5 1.38 1.64 7 Bs