3 way Odds

contest time home score away HW D AW HWP DP AWP Payout Compare data
23.03.2019 - Saturday
International - Friendlies Shedule - x
INT Fri 00:00 Peru 1-0 Paraguay 2.46 3.01 3.04 38% 31% 31% 93.7% 7 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 00:00 Instituto 0-1 Los Andes 1.80 3.08 4.92 51% 30% 19% 92.3% 9 Bs
International - Friendlies Shedule - x
INT Fri 01:00 Guatemala 1-0 Costa Rica 4.38 3.73 1.75 21% 25% 54% 93.6% 7 Bs
INT Fri 02:15 Mexico 3-1 Chile 2.45 3.15 2.90 38% 30% 32% 93.4% 7 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 05:00 Omiya Ardija 1-1 Mito 2.40 2.92 3.18 39% 32% 29% 93.1% 8 Bs
JAP J-L 05:00 Kofu 1-1 Kanazawa 2.12 3.24 3.43 44% 29% 27% 93.3% 8 Bs
JAP J-L 05:00 Albirex Niigata 0-1 Fukuoka 2.38 3.02 3.10 39% 31% 30% 93.1% 8 Bs
JAP J-L 06:00 Kashiwa 0-1 Okayama 1.75 3.40 4.97 54% 28% 19% 93.7% 8 Bs
International - National League Shedule - x
INT Wor 06:00 Gimhae 1-0 Changwon 1.58 3.70 4.93 57% 24% 18% 90.4% 2 Bs
Poland - Brisbane Shedule - x
POL Sup 07:30 Queensland 0-1 Albany Greek 2.39 5.03 5.34 52% 25% 23% 124.3% 3 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 08:00 Ehime 0-1 V-Varen Nagasaki 3.17 2.99 2.36 29% 31% 39% 93.1% 8 Bs
Romania - Liga II: Seria 2 Shedule - x
ROM Div 09:00 Metaloglobus 2-1 SSC Farul 2.05 3.36 3.27 45% 27% 28% 91.6% 6 Bs
ROM Div 09:00 Pandurii 5-2 Dacia Unirea Brăila 1.40 4.54 6.91 66% 20% 13% 92.7% 5 Bs
ROM Div 09:00 Baloteşti 0-2 Ripensia Timisoara 3.25 3.34 2.07 28% 27% 44% 91.7% 8 Bs
Czechia - 3. liga: MSFL Shedule - x
CZE 3.l 09:15 Odra Petřkovice 1-0 Unicov 1.93 3.64 3.18 47% 25% 28% 90.3% 6 Bs
CZE 3.l 09:15 Vysehrad 0-0 Benesov 1.29 5.36 8.41 72% 17% 11% 92.5% 4 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 11:00 Norrby 0-1 Jonkopings 2.67 3.60 2.51 36% 26% 38% 95.2% 9 Bs
INT Clu 12:00 Trelleborgs 1-2 Torns 1.97 3.99 4.18 51% 25% 24% 100.3% 6 Bs
INT Clu 12:00 Strommen 0-3 Skeid 2.28 3.67 2.69 41% 25% 34% 92.4% 4 Bs
Denmark - Denmark Series: Group 3 Shedule - x
DEN Den 12:00 Kastrup (Den) 2-2 KFUM Roskilde 2.30 3.20 3.07 41% 29% 30% 93.2% 11 Bs
DEN Den 12:00 Fremad Valby 3-1 BK Union 3.55 3.17 2.12 26% 30% 44% 93.6% 10 Bs
Russia - 2. Division: West Shedule - x
RUS Div 12:00 Biolog 1-0 Legion Dynamo 1.86 3.82 3.58 50% 24% 26% 92.7% 2 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 12:00 Lind 1-5 Feldkirchen 12.38 5.55 1.22 7% 17% 76% 92.5% 8 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 12:00 Walsall 0-1 Barnsley 4.51 3.58 1.82 21% 27% 52% 95.2% 9 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:00 Hamburger (Am) 3-0 Hansa Luneburg 1.58 5.71 11.85 71% 20% 9% 112.1% 9 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 12:30 Chesterfield 3-0 Sutton 2.02 3.40 3.69 47% 28% 26% 94.3% 7 Bs
Denmark - Denmark Series: Group 3 Shedule - x
DEN Den 12:45 FA 2000 1-1 Ishøj 2.14 3.08 3.51 43% 30% 26% 92.9% 11 Bs
Slovenia - 2. SNL Shedule - x
SLO 2. 13:00 NŠ Drava - Nafta 4.59 4.85 1.48 20% 19% 61% 90.9% 3 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 13:00 Munich 1860 1-0 Meppen 1.90 3.40 4.02 49% 28% 23% 93.5% 8 Bs
GER 3. 13:00 Hallescher 1-3 Wehen 2.28 3.20 3.11 41% 29% 30% 93.2% 8 Bs
GER 3. 13:00 Karlsruher 1-1 Hansa Rostock 3.61 3.22 2.13 26% 29% 44% 94.6% 13 Bs
GER 3. 13:00 Sonnenhof Großaspach 1-0 Wurzburger Kickers 1.73 3.85 4.82 55% 25% 20% 95.7% 54 Bs
GER 3. 13:00 Preussen Munster 2-0 Unterhaching 2.15 3.22 3.41 44% 29% 27% 93.6% 8 Bs
GER 3. 13:00 Jena 0-0 Uerdingen 2.65 3.34 2.55 35% 28% 37% 93.6% 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 13:00 Sirius 1-1 Frej 1.58 4.28 4.77 59% 22% 19% 92.9% 5 Bs
INT Clu 13:00 Strindheim 2-4 Levanger 5.85 5.15 1.41 16% 18% 66% 93.1% 1 Bs
Greece - Football League Shedule - x
GRE Foo 13:00 Platamona 0-4 Kissamikos 7.75 4.35 1.34 12% 21% 68% 90.5% 1 Bs
GRE Foo 13:00 Kerkyra 2-1 Ergotelis 2.08 3.04 3.49 44% 30% 26% 91.2% 3 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 13:00 Mauerwerk Sport Admira 2-1 Mannswörth 3.79 3.13 2.06 25% 30% 45% 93.6% 12 Bs
AUT Lan 13:00 Gerasdorf Stammersdorf 1-1 Wienerberger (Aut) 1.38 4.85 7.40 68% 19% 13% 93.8% 11 Bs
AUT Lan 13:00 ASKÖ Gmünd 4-0 Spitall 1.63 3.50 5.00 56% 26% 18% 91.0% 2 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 13:00 Hadamar - Viktoria Griesheim 1.65 3.95 3.40 53% 22% 26% 86.7% 1 Bs
GER Obe 13:00 Union Neumünster 1-2 Heider SV 3.49 4.05 1.72 26% 22% 52% 89.7% 3 Bs
GER Obe 13:00 FC Nottingen 1-0 Ravensburg 1.68 3.60 3.67 52% 24% 24% 87.3% 2 Bs
GER Obe 13:00 Reutlingen 1-0 Spielberg 1.12 6.75 10.00 78% 13% 9% 87.6% 2 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:00 Stadtallendorf 4-1 FK Pirmasens 2.81 3.24 2.40 33% 29% 39% 92.5% 9 Bs
GER Reg 13:00 TSV 1860 Rosenheim 1-1 Furth (Am) 2.76 3.22 2.46 34% 29% 38% 92.6% 7 Bs
GER Reg 13:00 Wattenscheid 1-3 Rodinghausen 3.61 3.34 1.96 25% 28% 47% 92.0% 10 Bs
GER Reg 13:00 Augsburg (Am) 2-2 Eichstatt 2.84 3.46 2.24 32% 27% 41% 91.9% 10 Bs
GER Reg 13:00 Egestorf-Langreder 0-1 Hannover (Am) 2.93 3.07 2.45 32% 30% 38% 93.0% 8 Bs
GER Reg 13:00 Ulm 1-0 Mainz (Am) 1.69 3.94 4.32 55% 24% 21% 92.9% 9 Bs
GER Reg 13:00 Schalding 0-2 Illertissen 2.47 3.33 2.64 37% 28% 35% 92.3% 9 Bs
GER Reg 13:00 SV 1919 Straelen 0-1 Essen 2.89 3.30 2.30 32% 28% 40% 92.3% 10 Bs
GER Reg 13:00 Waldhof Mannheim 3-1 Stuttgart (Am) 1.30 5.05 8.22 71% 18% 11% 91.8% 7 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 13:00 Kitzbuhel - Schwaz 1.57 4.65 4.70 60% 20% 20% 93.9% 1 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:00 Freiburg (Am) 1-1 Worms 1.67 3.78 4.64 56% 25% 20% 92.7% 9 Bs
GER Reg 13:00 SpVgg Bayreuth 3-1 Pipinsried 1.73 3.85 4.13 54% 24% 22% 92.6% 9 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 13:00 Stadlau (Aut) 2-1 Mattersburg (Am) 4.05 3.91 1.67 22% 23% 54% 90.8% 6 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:00 B. Moenchengladbach (Am) 0-0 TV Herkenrath 1.16 6.95 14.18 80% 13% 7% 92.9% 8 Bs
GER Reg 13:00 Saarbrücken 1-1 Kickers Offenbach 1.76 3.89 3.88 52% 24% 24% 92.3% 9 Bs
GER Reg 13:00 Heimstetten 1-1 Nurnberg (Am) 3.19 3.62 2.04 29% 26% 45% 92.6% 9 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 13:00 Hohenems 0-4 Wörgl 2.29 3.75 2.52 40% 24% 36% 90.9% 6 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:00 Wiedenbruck 1-1 Bonner (Ger) 2.26 3.26 2.99 41% 28% 31% 92.3% 10 Bs
GER Reg 13:00 Garching 1-0 Ingolstadt (Am) 2.23 3.40 2.96 42% 27% 31% 92.6% 9 Bs
GER Reg 13:00 Bremen (Am) 2-1 Lupo-Martini Wolfsburg 1.25 5.34 11.00 74% 17% 8% 92.7% 7 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 13:30 Juventus 2-0 Pro Vercelli 3.43 2.91 2.18 27% 31% 42% 91.4% 8 Bs
ITA Leg 13:30 Gozzano 0-0 Novara 3.15 2.78 2.41 29% 33% 38% 91.6% 8 Bs
ITA Leg 13:30 Pistoiese 0-2 Olbia (Ita) 2.83 2.83 2.51 32% 32% 36% 90.5% 6 Bs
ITA Leg 13:30 Arzachena 1-0 US Pontedera 3.01 2.86 2.45 30% 32% 37% 91.7% 5 Bs
ITA Leg 13:30 Cuneo 0-0 Alessandria 2.13 2.81 3.69 43% 32% 25% 91.2% 9 Bs
ITA Leg 13:30 Lucchese 1-0 Pro Patria 2.97 2.85 2.50 31% 32% 37% 91.9% 2 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 13:30 Arminia Ludwigshafen 2-0 Rochling 2.95 3.75 1.83 29% 23% 47% 86.8% 1 Bs
Slovenia - 2. SNL Shedule - x
SLO 2. 14:00 Jadran Dekani - Radomlje 4.80 4.05 1.57 19% 23% 58% 91.6% 1 Bs
SLO 2. 14:00 Fužinar - Bilje 1.65 3.78 4.50 55% 24% 20% 91.5% 1 Bs
SLO 2. 14:00 AH Mas Tech - Dob 2.63 3.40 2.29 34% 26% 39% 90.0% 2 Bs
Czechia - 3. liga: MSFL Shedule - x
CZE 3.l 14:00 CSK Uhersky Brod 0-1 Kromeriz 3.61 6.67 20.09 58% 31% 10% 209.8% 12 Bs
CZE 3.l 14:00 Usti nad Orlici 0-1 Zapy 2.90 3.70 1.95 31% 24% 45% 88.7% 1 Bs
CZE 3.l 14:00 Hodonin-Sardice 1-0 Otrokovice 2.13 3.62 2.69 42% 25% 33% 89.5% 6 Bs
CZE 3.l 14:00 Lisen 1-0 Vyškov 1.76 4.03 3.91 53% 23% 24% 93.3% 13 Bs
CZE 3.l 14:00 Hulin 2-1 Hlucin 2.39 3.53 2.39 37% 25% 37% 89.3% 4 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:00 Brann 2-0 Sogndal 1.39 4.27 6.39 65% 21% 14% 90.1% 5 Bs
INT Clu 14:00 Fredrikstad 1-0 Falkenbergs 4.13 4.02 1.68 22% 23% 55% 92.1% 6 Bs
INT Clu 14:00 Sandnes Ulf 0-0 Jerv 2.10 3.26 3.37 44% 28% 27% 92.6% 6 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 14:00 Olsztyn 0-1 Rakow 4.93 3.53 1.71 19% 26% 55% 93.4% 6 Bs
Europe - 3. liga: Zapad Shedule - x
EUR Eur 14:00 Slovan Duslo Šaľa - Nove Mesto 1.28 5.39 8.83 72% 17% 10% 92.6% 9 Bs
Europe - Persha Liga Shedule - x
EUR Eur 14:00 Rukh Vynnyky 0-0 Balkany Zorya 1.48 4.03 6.50 63% 23% 14% 92.8% 2 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 14:00 Thalgau 2-0 Eugendorf 1.99 3.50 3.68 47% 27% 26% 94.3% 9 Bs
AUT Lan 14:00 A. Salzburg 4-2 Golling 1.93 3.47 3.87 49% 27% 24% 93.9% 10 Bs
AUT Lan 14:00 Maria Saal 1-0 A. Klagenfurt 1.16 5.60 8.50 74% 15% 10% 86.3% 2 Bs
AUT Lan 14:00 Straßwalchen 1-2 ÖTSU Hallein 1.68 3.79 4.94 56% 25% 19% 94.2% 10 Bs
AUT Lan 14:00 Strobl 1-2 Neumarkt 3.00 3.33 2.34 31% 28% 40% 94.3% 7 Bs
AUT Lan 14:00 ASV 13 1-2 Elektra 2.78 3.37 2.40 34% 28% 39% 93.2% 11 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 14:00 Blumenthaler 1-1 Werder Bremen III 1.73 4.10 3.05 50% 21% 29% 87.0% 1 Bs
GER Obe 14:00 Flieden - Baunatal 2.63 3.55 2.04 33% 24% 43% 86.8% 1 Bs
GER Obe 14:00 Schwaben Augsburg 3-0 Rain 2.45 3.40 2.23 35% 26% 39% 86.9% 1 Bs
GER Obe 14:00 Bissingen 1-0 FC 08 Villingen 1.84 3.55 3.15 48% 25% 28% 87.5% 2 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 14:00 Stadl-Paura 1-1 Lendorf 2.16 3.15 3.21 42% 29% 29% 91.6% 9 Bs
AUT Reg 14:00 Saalfelden - Dornbirn 4.80 4.50 1.47 19% 20% 61% 90.0% 4 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 14:00 Worms 0-1 Kickers Offenbach 2.32 3.07 2.80 39% 29% 32% 89.8% 3 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:30 Kristiansund - Aalesund 1.61 3.39 3.51 52% 25% 24% 83.3% 3 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 14:30 Cabinteely 0-0 Limerick 1.89 3.23 4.28 49% 29% 22% 93.3% 9 Bs
Estonia - 2. HNL Shedule - x
EST Kor 14:30 Kustosija 0-0 Solin 1.88 3.28 3.78 48% 28% 24% 90.8% 7 Bs
EST Kor 14:30 Bijelo Brdo 0-0 Zadar 2.28 3.23 3.03 41% 29% 31% 92.7% 11 Bs
EST Kor 14:30 Lucko 0-0 Osijek II 1.75 3.54 4.48 53% 26% 21% 92.8% 11 Bs
EST Kor 14:30 Sibenik 0-0 Dragovoljac (Cro) 1.56 3.55 5.28 58% 25% 17% 89.9% 7 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 14:30 Grün Weiß Micheldorf 2-0 St. Martin 1.40 4.50 8.31 68% 21% 11% 94.6% 11 Bs
AUT Lan 14:30 Zebau Bad Ischl 3-2 Marchtrenk 2.18 3.35 3.34 43% 28% 28% 94.6% 12 Bs
AUT Lan 14:30 Union Perg 4-3 Union Edelweiß 1.51 4.20 6.18 62% 22% 15% 94.1% 12 Bs
AUT Lan 14:30 Gmunden 0-0 Wallern 3.46 3.36 2.13 27% 28% 44% 94.7% 12 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 14:30 Barry Town 1-0 Caernarfon 2.04 3.47 3.20 45% 26% 29% 91.7% 8 Bs
WAL Pre 14:30 Llanelli Town 0-0 Newi Cefn Druids 4.92 4.04 1.56 19% 23% 59% 91.6% 7 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 14:30 Altach (Am) 0-0 Reichenau 1.82 4.02 3.40 50% 23% 27% 91.5% 5 Bs
England - Conference N / S Shedule - x
ENG Blu 15:00 Nuneaton - Darlington 3.94 3.74 1.76 23% 25% 52% 91.8% 9 Bs
ENG Blu 15:00 Hemel Hempstead 1-1 East Thurrock Utd 2.28 3.32 2.94 41% 28% 31% 92.6% 8 Bs
ENG Blu 15:00 Southport 2-3 Bradford PA 2.49 3.41 2.59 37% 27% 36% 92.5% 8 Bs
ENG Blu 15:00 Brackley - Kidderminster 1.88 3.59 3.75 49% 26% 25% 92.8% 8 Bs
ENG Blu 15:00 Billericay 2-2 Hungerford 1.62 3.90 4.65 57% 24% 20% 91.8% 9 Bs
ENG Blu 15:00 Spennymoor Town - Alfreton 1.82 3.63 3.92 51% 26% 24% 92.6% 8 Bs
ENG Blu 15:00 St. Albans 3-0 Gloucester City 1.99 3.36 3.53 46% 27% 26% 92.3% 8 Bs
ENG Blu 15:00 Chorley - Leamington 1.40 4.44 7.13 66% 21% 13% 92.6% 8 Bs
ENG Blu 15:00 Dartford 1-0 Hampton 1.41 2.91 3.64 53% 26% 21% 75.3% 3 Bs
ENG Blu 15:00 York - Boston 2.44 3.35 2.63 38% 27% 35% 91.9% 8 Bs
ENG Blu 15:00 Truro 2-2 Chelmsford 3.25 3.48 2.00 28% 26% 46% 91.3% 8 Bs
ENG Blu 15:00 Curzon Ashton - United of Manchester 2.65 3.37 2.49 35% 28% 37% 93.0% 7 Bs
ENG Blu 15:00 Eastbourne Borough 0-2 Bath City 3.92 3.51 1.85 24% 26% 50% 92.5% 8 Bs
ENG Blu 15:00 Wealdstone 0-5 Chippenham 1.64 3.79 5.10 57% 25% 18% 93.5% 8 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 15:00 Halifax 1-1 Solihull 4.67 3.57 1.76 20% 26% 53% 94.1% 7 Bs
ENG Blu 15:00 Barrow 1-0 Harrogate 3.16 3.29 2.26 30% 29% 42% 94.1% 6 Bs
ENG Blu 15:00 Hartlepool 1-3 Wrexham 3.43 3.15 2.22 28% 30% 43% 94.4% 7 Bs
ENG Blu 15:00 Boreham Wood 0-1 Aldershot 2.15 3.18 3.54 44% 30% 27% 94.2% 6 Bs
ENG Blu 15:00 Maidstone 0-0 Ebbsfleet 3.96 3.38 1.94 24% 28% 48% 94.0% 6 Bs
ENG Blu 15:00 Braintree 5-2 Bromley 3.42 3.43 2.09 28% 27% 45% 94.1% 6 Bs
ENG Blu 15:00 Salford 0-0 Barnet 1.71 3.76 4.74 55% 25% 20% 94.2% 6 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 15:00 Raufoss - Notodden 2.32 3.57 2.69 40% 26% 34% 92.3% 5 Bs
INT Clu 15:00 Stromsgodset - Start 1.76 3.71 4.08 52% 25% 23% 92.4% 9 Bs
Scotland - Championship Shedule - x
SCO Div 15:00 Dundee Utd - Alloa 1.38 4.70 7.85 68% 20% 12% 93.9% 8 Bs
Scotland - League One Shedule - x
SCO Div 15:00 East Fife - Brechin 1.71 3.79 4.42 54% 25% 21% 93.0% 8 Bs
SCO Div 15:00 Montrose - Stenhousemuir 2.11 3.48 3.19 44% 27% 29% 93.0% 8 Bs
SCO Div 15:00 Raith - Dumbarton 2.12 3.46 3.16 44% 27% 29% 92.8% 7 Bs
SCO Div 15:00 Stranraer - Arbroath 4.86 4.21 1.58 19% 22% 59% 92.9% 8 Bs
SCO Div 15:00 Airdrie - Forfar Athletic 2.63 3.47 2.47 35% 27% 38% 93.2% 7 Bs
Scotland - League Two Shedule - x
SCO Div 15:00 Stirling - Berwick 1.56 4.07 5.41 60% 23% 17% 93.3% 8 Bs
SCO Div 15:00 Clyde - Annan 1.99 3.65 3.36 47% 26% 28% 93.1% 7 Bs
SCO Div 15:00 Cowdenbeath - Queen's Park 3.65 3.68 1.91 26% 25% 49% 93.5% 9 Bs
SCO Div 15:00 Elgin City - Albion Rovers 1.53 4.19 5.30 60% 22% 17% 92.5% 8 Bs
SCO Div 15:00 Edinburgh City - Peterhead 2.66 3.32 2.51 35% 28% 37% 93.0% 7 Bs
Europe - Persha Liga Shedule - x
EUR Eur 15:00 Volyn Lutsk - Kramatorsk 1.78 3.44 3.93 51% 26% 23% 90.3% 5 Bs
International - Friendlies Shedule - x
INT Fri 15:00 Jordan - Syria 2.59 3.03 2.69 35% 30% 34% 91.9% 7 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 15:00 Salzburger AK 0-2 Bramberg 2.00 3.55 3.55 47% 26% 26% 94.0% 10 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 15:00 Coventry - Oxford Utd 2.26 3.30 3.23 42% 29% 29% 94.8% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Rochdale - Scunthorpe 2.31 3.38 3.08 41% 28% 31% 94.9% 10 Bs
ENG Lea 15:00 AFC Wimbledon - Gillingham 2.21 3.34 3.29 43% 28% 29% 94.7% 10 Bs
ENG Lea 15:00 Luton - Doncaster 1.78 3.65 4.56 53% 26% 21% 94.8% 10 Bs
ENG Lea 15:00 Shrewsbury - Portsmouth 3.15 3.19 2.36 30% 30% 40% 94.8% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Bradford - Blackpool 2.63 3.29 2.69 36% 29% 35% 94.7% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Peterborough - Southend 1.96 3.56 3.80 48% 27% 25% 94.9% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Burton - Accrington 1.90 3.44 4.22 50% 28% 22% 94.9% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Plymouth - Bristol Rovers 2.56 3.28 2.79 37% 29% 34% 94.9% 9 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 15:00 Macclesfield - Stevenage 2.50 3.29 2.87 38% 29% 33% 95.0% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Notts County - Exeter 2.76 3.33 2.55 34% 28% 37% 94.8% 10 Bs
ENG Lea 15:00 Cheltenham - Northampton 2.72 3.29 2.61 35% 29% 36% 94.8% 10 Bs
ENG Lea 15:00 Port Vale - Forest Green 2.75 3.10 2.71 34% 31% 35% 94.8% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Colchester - Tranmere 2.31 3.36 3.07 41% 28% 31% 94.7% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Mansfield - Crewe 1.98 3.50 3.80 48% 27% 25% 94.9% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Swindon - Morecambe 1.96 3.33 4.07 48% 28% 23% 94.7% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Crawley - Lincoln 4.41 3.56 1.83 22% 27% 52% 94.9% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Milton Keynes Dons - Yeovil 1.41 4.77 7.32 67% 20% 13% 94.7% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Carlisle - Cambridge Utd 2.12 3.43 3.41 45% 28% 28% 94.7% 9 Bs
ENG Lea 15:00 Grimsby - Bury 4.49 3.63 1.80 21% 26% 53% 94.9% 10 Bs
England - Non League Div One: Southern SW Shedule - x
ENG Non 15:00 Cleethorpes Town 0-0 Carlton Town 1.62 3.34 5.89 57% 28% 16% 92.0% 10 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 15:00 Merstham 1-2 Harlow 1.32 4.57 7.25 68% 20% 12% 89.7% 8 Bs
ENG Non 15:00 Matlock 3-2 Mickleover 1.82 3.48 3.78 50% 26% 24% 90.8% 6 Bs
ENG Non 15:00 Burgess Hill 3-1 Margate 3.49 3.84 1.80 26% 24% 50% 90.7% 8 Bs
ENG Non 15:00 Nantwich 2-2 Grantham Town 1.73 3.54 4.16 53% 26% 22% 90.8% 6 Bs
ENG Non 15:00 Carshalton 0-0 Brightlingsea Regent 1.93 3.43 3.31 47% 26% 27% 89.9% 7 Bs
ENG Non 15:00 Whitehawk 0-0 Tonbridge 2.57 3.48 2.34 35% 26% 39% 90.6% 7 Bs
ENG Non 15:00 Stafford 0-0 Warrington Town 3.52 3.31 1.95 26% 27% 47% 91.0% 6 Bs
ENG Non 15:00 Folkestone 1-1 Worthing 2.09 3.50 2.94 43% 26% 31% 90.6% 8 Bs
ENG Non 15:00 Lancaster 2-1 Hednesford 2.27 3.31 2.78 40% 27% 33% 90.7% 6 Bs
ENG Non 15:00 Bognor Regis 0-1 Leatherhead 2.25 3.40 2.71 40% 27% 33% 90.3% 8 Bs
ENG Non 15:00 Whitby 1-2 Workington 2.01 3.39 3.23 45% 27% 28% 90.7% 6 Bs
ENG Non 15:00 Lewes 2-1 Kingstonian 1.91 3.52 3.36 47% 26% 27% 90.5% 7 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 15:00 Gurten 0-0 Völkermarkt 1.80 3.41 4.01 51% 27% 23% 91.1% 9 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Elche - Alcorcon 2.27 2.86 3.64 41% 33% 26% 93.9% 9 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 16:00 Garbarnia - Suwalki 2.39 3.17 2.95 39% 29% 32% 93.2% 7 Bs
Russia - II Liga: West Shedule - x
RUS Rus 16:00 Ol. Grudziadz - Leczna 2.18 3.25 2.70 40% 27% 33% 88.0% 1 Bs
RUS Rus 16:00 GKS Belchatow - Olimpia Elbląg 1.53 3.45 5.00 57% 25% 17% 87.5% 1 Bs
Scotland - Challenge Cup Shedule - x
SCO Cha 16:30 Connahs Q. - Ross County 5.46 3.95 1.55 17% 23% 60% 92.5% 9 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 17:00 Blois 1-1 Colomiers 4.61 3.33 1.74 20% 28% 53% 91.6% 10 Bs
DEN Can 17:00 Trelissac 2-1 Andrézieux 1.47 3.71 6.93 62% 25% 13% 91.4% 11 Bs
DEN Can 17:00 Bordeaux II 0-0 Les Herbiers 4.25 3.22 1.84 22% 29% 50% 91.8% 11 Bs
France - CFA 2: Group H Shedule - x
FRA CFA 17:00 Angers II 4-0 Vertou 1.12 7.44 19.77 83% 12% 5% 92.8% 7 Bs
FRA CFA 17:00 La Roche 1-3 Voltigeurs de Chateaub... 5.18 3.57 1.66 18% 26% 56% 93.0% 12 Bs
International - Friendlies Shedule - x
INT Fri 17:00 Brazil - Panama 1.07 10.78 36.04 89% 9% 3% 94.8% 7 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 17:00 Matrei 4-1 St. Jakob 2.92 2.93 2.87 33% 33% 34% 96.9% 9 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 17:00 R. Sociedad B - Amorebieta 1.77 3.14 4.74 52% 29% 19% 91.4% 8 Bs
SPA Seg 17:00 Arenas de Getxo - Tudelano 2.39 2.80 3.11 38% 33% 29% 91.1% 9 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Lugo - Albacete 2.45 2.99 3.08 38% 31% 30% 93.7% 9 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 17:00 Lecce 0-0 Ascoli 1.83 3.25 4.67 51% 29% 20% 93.6% 7 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 17:30 Arsenal Sarandi - Gimnasia Mendoza 2.05 3.06 3.81 45% 30% 24% 92.8% 7 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 17:30 Grazer 3-1 Deutschlandsberger SC 2.35 3.06 2.93 39% 30% 31% 91.4% 9 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 18:00 Hercules - Olot 1.93 2.97 4.27 48% 31% 22% 91.8% 9 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 19:00 Shelbourne 1-1 UC Dublin 2.57 3.38 2.64 37% 28% 36% 94.0% 9 Bs
IRE Div 19:00 Finn Harps 2-1 Drogheda 2.54 3.29 2.73 37% 29% 34% 94.0% 9 Bs
IRE Div 19:00 Wexford 0-1 Cabinteely 2.95 3.08 2.45 32% 30% 38% 93.3% 8 Bs
Europe - Copa do Nordeste Shedule - x
EUR Eur 19:00 ABC - Vitoria 2.56 3.08 2.63 36% 30% 35% 91.3% 9 Bs
EUR Eur 19:00 Moto Club MA - Fortaleza 3.65 3.36 1.87 25% 27% 48% 90.4% 8 Bs
EUR Eur 19:00 Ceará - Santa Cruz 1.62 3.57 4.86 56% 25% 19% 90.6% 8 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 19:00 Guarani - Sol de America 2.08 3.62 2.72 43% 25% 33% 88.9% 3 Bs
PAR Pri 19:00 Independiente - 3 de Febrero 3.22 3.51 1.96 28% 26% 46% 90.4% 6 Bs
PAR Pri 19:00 Libertad Asuncion - Nacional Asuncion 1.19 4.61 7.81 71% 18% 11% 84.4% 4 Bs
Argentina - Prim B Metro Shedule - x
ARG Pri 19:00 Tristan Suarez - Fénix 2.49 2.79 3.01 37% 33% 30% 91.6% 8 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 19:00 Chacarita Juniors - Guillermo Brown 2.38 2.83 3.18 39% 32% 29% 91.9% 9 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 19:00 Ituzaingó - Excursionistas 3.19 3.00 2.21 29% 30% 41% 91.0% 8 Bs
Argentina - Prim D Metro Shedule - x
ARG Pri 19:00 Real Pilar - Central Ballester 1.58 3.34 4.77 55% 26% 18% 87.6% 9 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 19:00 Centauros - Llaneros 2.75 3.23 2.32 33% 28% 39% 90.6% 9 Bs
Belgium - Third Division: Group B Shedule - x
BEL Thi 19:00 Zeehaven 1-1 Londerzeel 1.62 3.45 5.87 57% 27% 16% 92.8% 5 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 19:30 Pisa - Carrarese 2.02 3.12 3.55 45% 29% 26% 91.1% 8 Bs
ITA Leg 19:30 Arezzo - Piacenza 2.46 2.85 2.93 37% 32% 31% 91.0% 7 Bs
ITA Leg 19:30 Entella - Siena 1.91 3.14 3.89 48% 29% 23% 91.0% 7 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 19:30 Dep. Anzoategui - Trujillanos 2.12 2.97 3.42 43% 31% 27% 90.8% 10 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 20:00 Novorizontino - Palmeiras 6.50 3.40 1.54 14% 27% 59% 91.1% 2 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 20:00 Rionegro - Bogotá 1.77 3.47 4.12 52% 26% 22% 91.3% 7 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 20:15 Dep. Pasto - Millonarios 3.18 2.84 2.42 29% 33% 38% 92.6% 7 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 20:15 Portuguesa FC - Zamora 2.98 2.94 2.40 31% 31% 38% 91.5% 8 Bs
Chile - Copa Chile Shedule - x
CHL Chi 20:30 San Antonio Unido - La Serena 3.03 3.12 2.25 30% 29% 41% 91.3% 8 Bs
CHL Chi 20:30 Trasandino - San Luis 3.59 3.31 1.94 25% 28% 47% 91.2% 5 Bs
Peru - Primera División Shedule - x
PER Pri 20:30 Inti Gas Deportes - Alianza Lima 2.62 3.36 2.49 35% 28% 37% 92.5% 8 Bs
Chile - Copa Chile Shedule - x
CHL Chi 21:00 Iberia - Nublense 2.81 3.21 2.46 33% 29% 38% 93.1% 13 Bs
Europe - Copa do Nordeste Shedule - x
EUR Eur 21:00 Confianca - CRB 2.93 3.13 2.31 31% 29% 40% 91.4% 9 Bs
Brazil - Goiano 1 Shedule - x
BRA Goi 21:00 Anapolina - Atletico GO 3.76 3.27 1.87 24% 28% 48% 90.4% 6 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 21:15 Cerro Porteno - Guarani 1.92 3.41 3.71 48% 27% 25% 92.3% 8 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 21:45 Dallas - Colorado 1.55 4.07 5.73 61% 23% 16% 93.9% 9 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 22:00 Hamburgo - Internacional 4.07 3.45 1.77 22% 26% 51% 90.9% 4 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:00 Cucuta - Atl. Nacional 2.34 2.95 3.13 39% 31% 29% 92.1% 5 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 22:00 Cruzeiro - CAP Patrocinense 1.51 5.40 8.06 68% 19% 13% 102.9% 10 Bs
Argentina - Prim B Metro Shedule - x
ARG Pri 22:00 Acassuso - CA Estudiantes 3.01 2.83 2.48 31% 32% 37% 91.8% 7 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 22:00 Temperley - Atl. Rafaela 2.20 2.88 3.56 42% 32% 26% 92.4% 9 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:30 Petrolera - Dep. Cali 2.20 3.01 3.49 42% 31% 27% 93.2% 7 Bs
Brazil - Matogrossense Shedule - x
BRA Mat 22:30 Mixto - Operário Ltda 2.55 3.26 2.54 36% 28% 36% 91.5% 1 Bs
Peru - Primera División Shedule - x
PER Pri 22:45 Academia Cantolao - Sporting Cristal 5.18 3.81 1.59 18% 24% 58% 92.2% 7 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 23:15 River Plate - Sportivo San Lorenzo 2.46 3.30 2.73 38% 28% 34% 93.0% 6 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 23:30 Philadelphia - Columbus 2.10 3.60 3.25 45% 26% 29% 94.2% 9 Bs
USA Maj 23:30 New York - Orlando City 1.40 4.79 7.11 67% 20% 13% 94.0% 9 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 23:30 Santamarina - Central Cordoba 2.99 2.83 2.52 31% 33% 37% 92.2% 7 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 00:00 Boa - Tombense 1.61 3.42 3.38 51% 24% 24% 82.7% 4 Bs