Over/Under Odds

contest time home score away OU 1.5 OU 2.5 OU 3.5 OU 2.75 Compare data
over under over under over under over under
09.02.2019 - Saturday
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 00:30 Juventud Unida 1-1 Douglas Haig 2.32 1.55 1 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 00:45 Bucaramanga 1-0 Dep. Pasto 1.49 2.53 2.60 1.48 5.16 1.15 3.19 1.35 6 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 01:00 UAEM Potros 1-1 Tampico Madero 1.49 2.62 2.49 1.54 4.99 1.17 2.72 1.43 6 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 01:00 Veracruz 0-2 U.A.N.L.- Tigres 1.32 3.41 2.00 1.80 3.57 1.29 2.31 1.62 7 Bs
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 01:00 Antoniana 1-0 Crucero Del Norte 1.43 2.65 2.44 1.50 4.90 1.16 2 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 02:08 Correcaminos 0-1 Dorados de Sinaloa 1.43 2.72 2.31 1.59 4.61 1.19 2.77 1.41 8 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 03:00 Atlas 1-2 Puebla 1.30 3.48 1.96 1.83 3.45 1.30 2.26 1.64 8 Bs
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 06:35 West Sydney 2-0 Central Coast 1.12 5.91 1.42 2.80 2.08 1.75 1.49 2.62 8 Bs
AUS A-L 08:50 Melbourne Heart 1-1 Adelaide Utd 1.27 3.73 1.86 1.96 3.15 1.35 2.06 1.76 9 Bs
Turkey - 3. Lig: Group 3 Shedule - x
TUR 3.L 10:30 Çatalca Spor 0-0 Ofspor 2.22 1.60 1 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 10:30 Kardemir Karabuk 0-4 Eskisehirspor 1.19 4.20 1.70 2.04 2.57 1.40 1.82 1.94 5 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 11:00 LASK Linz 5-0 Amstetten 1.05 9.25 1.19 4.20 1.53 2.33 3 Bs
INT Clu 11:00 Hradec Kralove 1-0 Zizkov 1.31 3.40 1.89 1.83 1.43 2.58 2 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 11:00 Academico Viseu 3-3 FC Porto B 1.37 2.99 2.18 1.67 3.97 1.24 2.57 1.49 7 Bs
Germany - 2. Bundesliga Shedule - x
GER 2. 12:00 Bochum 1-2 Paderborn 1.16 5.15 1.55 2.50 2.35 1.59 1.64 2.24 7 Bs
GER 2. 12:00 Union Berlin 2-0 Sandhausen 1.40 2.91 2.31 1.64 4.32 1.21 2.68 1.47 6 Bs
GER 2. 12:00 Greuther Furth 1-0 Duisburg 1.29 3.59 1.95 1.89 3.29 1.33 2.18 1.69 6 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 12:00 Falkenbergs 0-1 Varnamo 1.14 5.00 1.47 2.50 2.28 1.59 1.59 2.26 3 Bs
INT Clu 12:00 Valerenga 1-2 Dinamo Kiev 1.20 4.48 1.73 2.17 2.67 1.47 1.83 1.90 3 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 12:00 Getafe 3-1 Celta Vigo 1.45 2.72 2.42 1.59 4.49 1.21 2.87 1.44 8 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 12:30 Fulham 0-3 Manchester United 1.20 4.55 1.66 2.27 2.61 1.49 1.83 2.02 8 Bs
Cyprus - 2. Division B1 Shedule - x
CYP 2.D 13:00 Othellos Athienou 5-1 Zakakiou 1.16 4.80 1.57 2.28 2.55 1.46 1.73 2.00 2 Bs
CYP 2.D 13:00 Karmiotissa 2-1 Ayia Napa 1.18 4.50 1.64 2.16 2.70 1.42 1.83 1.92 3 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 13:00 Energie Cottbus 1-2 Wurzburger Kickers 1.02 1.21 1.62 1.43 1.02 1.04 2 Bs
GER 3. 13:00 Hansa Rostock 2-0 Unterhaching 1.32 3.28 2.06 1.76 3.62 1.28 2.40 1.56 7 Bs
GER 3. 13:00 Kaiserslautern 0-0 Hallescher 1.38 2.94 2.27 1.63 4.15 1.22 2.66 1.46 7 Bs
GER 3. 13:00 Uerdingen 1-1 Munich 1860 1.31 3.35 2.00 1.79 3.46 1.29 2.29 1.62 7 Bs
GER 3. 13:00 Fortuna Köln 1-0 Zwickau 1.36 3.12 2.14 1.69 3.88 1.25 2.49 1.53 8 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 13:00 Genclerbirligi 0-2 B.B. Ankaraspor 1.40 2.86 2.28 1.63 4.12 1.22 2.64 1.46 5 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 13:00 Middlesbrough 1-1 Leeds 1.42 2.83 2.34 1.61 4.25 1.22 2.77 1.45 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 13:00 Dun. Streda 3-0 Mattersburg 1.75 2.09 2.72 1.39 1.90 1.82 3 Bs
INT Clu 13:00 Verl 1-6 Kickers Offenbach 1.59 2.32 2.53 1.47 1.73 2.01 2 Bs
INT Clu 13:00 Helsingborg 2-0 Osters 1.15 5.00 1.51 2.46 2.22 1.59 1.58 2.28 3 Bs
INT Clu 13:00 Orebro 1-0 Degerfors 1.17 4.75 1.52 2.45 2.29 1.54 1.66 2.11 3 Bs
INT Clu 13:00 Nitra 1-2 Brno 1.12 2.20 1.59 2.22 1.58 1.43 1.74 1.89 2 Bs
INT Clu 13:00 Michalovce 0-1 Bardejov 1.03 1.04 1.28 1.78 1.06 1.02 2 Bs
INT Clu 13:00 Zilina 2-0 Jihlava 1.21 4.30 1.74 2.08 2.80 1.48 2 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 13:00 Meiendorfer SV 2-3 Concordia 1.23 3.14 1.63 2.38 2.78 1.36 2.05 1.75 5 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 13:00 İstanbul B.B. 1-1 Erzurum 1.22 4.26 1.74 2.11 2.82 1.43 1.92 1.87 5 Bs
TUR Sup 13:00 Rizespor 1-1 Antalyaspor 1.26 3.79 1.91 1.93 3.22 1.34 2.13 1.69 5 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 13:30 GIANA Erminio 1-0 Fano 1.57 2.34 2.83 1.36 5.80 1.13 3.44 1.27 3 Bs
ITA Leg 13:30 Sudtirol 2-0 Fermana 1.62 2.24 2.91 1.35 6.12 1.11 3.66 1.25 5 Bs
ITA Leg 13:30 Gubbio 2-3 Imolese 1.59 2.29 2.86 1.38 5.93 1.12 3.60 1.25 3 Bs
ITA Leg 13:30 Ternana 2-2 Virtus Verona 1.28 3.37 1.96 1.79 3.48 1.27 2.29 1.58 5 Bs
ITA Leg 13:30 Vis Pesaro 0-1 Renate 1.59 2.29 2.80 1.39 5.80 1.12 3.56 1.26 4 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 13:30 Highlands Park 2-1 Bidvest Wits 1.43 2.63 2.44 1.51 4.53 1.18 2.90 1.38 6 Bs
SAF Pre 13:30 Kaizer Chiefs 1-1 Orlando Pirates 1.44 2.66 2.41 1.51 4.52 1.17 2.88 1.38 6 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 14:00 Belupo 2-0 Gorica 1.42 2.73 2.40 1.56 4.34 1.19 2.83 1.40 6 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:00 Levanger 5-1 Nardo 1.09 2.50 1.48 2.36 2.24 1.59 2 Bs
INT Clu 14:00 Terek Grozni 1-2 Suwon 1.62 2.19 2.85 1.46 1.81 1.94 1 Bs
INT Clu 14:00 Djurgården 1-1 Lillestrom 1.27 3.90 1.81 1.99 2.99 1.37 2.00 1.73 4 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 14:00 Liberec 4-0 Pribram 1.33 3.37 1.99 1.86 3.24 1.33 2.14 1.68 9 Bs
CZE Gam 14:00 Karvina 1-1 Opava 1.37 2.98 2.44 1.61 3.97 1.23 2.59 1.49 9 Bs
CZE Gam 14:00 Mlada Boleslav 1-1 Plzen 1.25 3.89 1.79 2.02 2.89 1.39 1.97 1.81 7 Bs
CZE Gam 14:00 Zlin 0-1 Slovacko 1.62 2.53 2.88 1.50 6.18 1.16 2.91 1.39 9 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 14:00 Hapoel Haifa 0-1 Moadon Sport Ashdod 1.21 4.25 1.73 2.09 2.82 1.41 1.90 1.86 6 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 14:00 Cremonese 0-0 Padova 1.43 2.69 2.46 1.53 4.61 1.17 2.93 1.39 7 Bs
ITA Ser 14:00 Perugia 1-2 Palermo 1.37 2.95 2.23 1.64 3.97 1.24 2.59 1.49 7 Bs
ITA Ser 14:00 Cittadella 0-1 Spezia 1.38 2.93 2.21 1.66 4.02 1.23 2.60 1.50 8 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 14:30 Dortmund 3-3 Hoffenheim 1.10 6.21 1.38 3.02 1.96 1.85 1.48 2.70 7 Bs
GER Bun 14:30 RB Leipzig 0-0 Eintracht Frankfurt 1.17 4.83 1.57 2.42 2.40 1.55 1.70 2.19 6 Bs
GER Bun 14:30 B. Moenchengladbach 0-3 Hertha Berlin 1.22 4.19 1.73 2.13 2.73 1.43 1.91 1.92 9 Bs
GER Bun 14:30 Hannover 2-0 Nurnberg 1.32 3.29 2.02 1.80 3.51 1.28 2.36 1.61 7 Bs
GER Bun 14:30 Freiburg 3-3 Wolfsburg 1.30 3.37 1.99 1.84 3.39 1.29 2.26 1.66 7 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 14:30 Slask Wroclaw 2-0 Zaglebie Sosnowiec 1.22 4.22 1.71 2.14 2.73 1.44 1.87 1.93 8 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 14:30 Llandudno 3-1 Carmarthen Town 1.16 4.02 1.54 2.28 2.43 1.50 1.69 2.11 6 Bs
England - Conference N / S Shedule - x
ENG Blu 15:00 Blyth 0-1 Darlington 1.17 3.98 1.53 2.39 3.23 1.40 1.65 2.18 7 Bs
ENG Blu 15:00 Brackley 3-1 Telford 1.36 3.28 1.87 1.88 4.17 1.28 2.11 1.68 9 Bs
ENG Blu 15:00 United of Manchester 1-2 Altrincham 1.19 4.39 1.83 2.14 2.56 1.47 1.77 1.97 8 Bs
ENG Blu 15:00 Billericay 3-2 Truro 1.12 4.28 1.47 2.29 2.68 1.46 1.54 2.38 6 Bs
ENG Blu 15:00 Chippenham 1-1 Hemel Hempstead 1.41 3.15 1.61 2.03 4.94 1.38 1.74 2.00 6 Bs
ENG Blu 15:00 Dartford 3-0 Bath City 1.31 2.85 2.01 1.74 6.22 1.27 2.32 1.58 7 Bs
ENG Blu 15:00 Eastbourne Borough 2-2 Oxford City 1.20 3.75 1.71 2.07 4.33 1.36 1.88 1.87 9 Bs
ENG Blu 15:00 Hungerford 5-0 St. Albans 1.21 4.20 1.69 2.11 4.58 1.26 1.86 1.89 6 Bs
ENG Blu 15:00 Woking 3-0 East Thurrock Utd 1.26 3.37 1.60 2.28 2.85 1.42 1.75 2.01 6 Bs
ENG Blu 15:00 Curzon Ashton 3-2 Alfreton 1.51 2.62 2.43 1.59 5.35 1.24 2.29 1.59 8 Bs
ENG Blu 15:00 Nuneaton 1-5 Boston 1.21 4.09 2.44 1.97 5.05 1.43 1.84 1.90 7 Bs
ENG Blu 15:00 Guiseley 1-1 Stockport 1.23 3.43 1.76 1.88 2.89 1.38 1.95 1.81 8 Bs
ENG Blu 15:00 Southport 5-3 Chorley 1.24 3.80 1.81 1.93 5.29 1.31 2.02 1.74 9 Bs
ENG Blu 15:00 Kidderminster 4-1 Chester 1.24 3.35 1.82 1.92 3.70 1.32 2.03 1.73 8 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 15:00 Aldershot 1-3 Eastleigh 1.37 3.00 2.20 1.67 4.03 1.23 2.58 1.50 7 Bs
ENG Blu 15:00 Barnet 0-1 Sutton 1.32 3.35 2.01 1.80 3.60 1.28 2.30 1.61 6 Bs
ENG Blu 15:00 Barrow 1-1 Bromley 1.34 3.22 2.10 1.73 3.77 1.25 2.44 1.55 6 Bs
ENG Blu 15:00 Braintree 1-0 Salford 1.28 3.62 1.92 1.89 3.28 1.33 2.16 1.67 6 Bs
ENG Blu 15:00 Chesterfield 1-0 Halifax 1.39 2.91 2.29 1.62 4.23 1.22 2.72 1.44 7 Bs
ENG Blu 15:00 Dover Ath. 2-3 Harrogate 1.24 3.89 1.81 2.00 2.97 1.38 2.01 1.78 6 Bs
ENG Blu 15:00 Ebbsfleet 0-1 Solihull 1.35 3.12 2.17 1.69 3.91 1.24 2.47 1.52 6 Bs
ENG Blu 15:00 Gateshead 0-0 Havant & W 1.44 2.76 1.89 1.88 4.55 1.20 2.15 1.67 8 Bs
ENG Blu 15:00 Hartlepool 1-1 Leyton Orient 1.32 3.29 2.04 1.78 3.63 1.28 2.33 1.59 6 Bs
ENG Blu 15:00 Maidenhead 1-0 Boreham Wood 1.39 2.90 2.29 1.62 4.26 1.22 2.78 1.43 6 Bs
ENG Blu 15:00 Maidstone 1-1 Fylde 1.22 3.92 1.77 2.05 2.91 1.39 1.97 1.82 6 Bs
ENG Blu 15:00 Wrexham 1-0 Dagenham & Red. 1.37 3.07 2.15 1.71 3.92 1.25 2.35 1.64 9 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 15:00 Belfort 0-1 Lens II 1.32 3.34 2.02 1.80 3.64 1.28 2.26 1.65 8 Bs
DEN Can 15:00 Schiltigheim 2-4 Haguenau 1.44 2.77 2.36 1.59 4.62 1.21 2.77 1.45 7 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 15:00 Blackburn 0-1 Bristol City 1.36 3.12 2.13 1.72 3.78 1.26 2.44 1.55 8 Bs
ENG Cha 15:00 Bolton 1-2 Preston 1.40 2.91 2.22 1.67 4.07 1.23 2.65 1.49 8 Bs
ENG Cha 15:00 Derby 2-0 Hull City 1.25 3.87 1.79 2.02 2.95 1.39 2.01 1.80 8 Bs
ENG Cha 15:00 Nottingham 2-1 Brentford 1.27 3.72 1.85 1.96 3.09 1.36 2.05 1.76 8 Bs
ENG Cha 15:00 QPR 3-4 Birmingham 1.36 3.12 2.13 1.73 3.82 1.26 2.48 1.56 8 Bs
ENG Cha 15:00 Rotherham 1-1 Wigan 1.31 3.38 2.01 1.81 3.46 1.30 2.30 1.62 8 Bs
ENG Cha 15:00 Sheffield Wed 0-0 Reading 1.33 3.28 2.07 1.76 3.63 1.28 2.36 1.59 9 Bs
ENG Cha 15:00 Swansea 1-0 Millwall 1.32 3.35 2.02 1.80 3.52 1.30 2.36 1.59 8 Bs
Scotland - League One Shedule - x
SCO Div 15:00 Forfar Athletic 2-0 Airdrie 1.22 3.99 1.75 2.03 2.85 1.40 1.94 1.82 7 Bs
SCO Div 15:00 Stenhousemuir 1-0 Montrose 1.20 4.42 1.69 2.14 2.64 1.47 1.84 1.93 8 Bs
Scotland - League Two Shedule - x
SCO Div 15:00 Peterhead 0-0 Edinburgh City 1.27 3.62 1.88 1.90 3.28 1.33 2.11 1.69 7 Bs
SCO Div 15:00 Queen's Park 1-1 Cowdenbeath 1.31 3.27 2.04 1.77 4.41 1.24 2.37 1.58 11 Bs
SCO Div 15:00 Annan 1-1 Clyde 1.26 3.78 1.84 1.93 4.87 1.34 2.04 1.74 10 Bs
SCO Div 15:00 Berwick 1-2 Stirling 1.63 4.27 1.53 2.42 2.41 1.56 1.64 2.22 9 Bs
SCO Div 15:00 Albion Rovers 0-3 Elgin City 1.15 5.05 1.69 2.30 4.15 1.51 1.66 2.19 7 Bs
Scotland - Scottish Cup Shedule - x
SCO Fa 15:00 Hibernian 3-1 Raith 1.15 4.94 1.57 2.34 2.36 1.56 1.63 2.21 8 Bs
SCO Fa 15:00 St. Mirren 1-2 Dundee Utd 1.31 3.24 1.98 1.80 3.54 1.27 2.25 1.60 8 Bs
SCO Fa 15:00 East Fife 0-1 Partick 1.22 4.01 1.72 2.06 2.79 1.40 1.92 1.85 8 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 15:00 Apollon Limassol 0-0 AEL Limassol 1.21 4.13 1.73 2.03 2.82 1.38 1.91 1.82 6 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 15:00 Luton 3-0 Wycombe 1.28 3.52 1.93 1.87 3.29 1.33 2.21 1.65 8 Bs
ENG Lea 15:00 Oxford Utd 1-1 Sunderland 1.40 2.89 2.25 1.65 4.15 1.23 2.70 1.47 8 Bs
ENG Lea 15:00 Plymouth 1-1 Portsmouth 1.27 3.69 1.86 1.94 3.17 1.35 2.08 1.74 8 Bs
ENG Lea 15:00 Rochdale 0-1 Coventry 1.27 3.72 1.85 1.96 3.12 1.35 2.04 1.77 8 Bs
ENG Lea 15:00 Scunthorpe 2-0 Accrington 1.24 3.94 1.80 2.01 2.97 1.39 2.07 1.74 9 Bs
ENG Lea 15:00 AFC Wimbledon 0-2 Burton 1.33 3.31 2.06 1.76 3.61 1.28 2.36 1.58 9 Bs
ENG Lea 15:00 Blackpool 2-0 Walsall 1.41 2.83 2.32 1.60 4.28 1.21 2.77 1.44 8 Bs
ENG Lea 15:00 Bradford 0-1 Fleetwood Town 1.35 3.14 2.11 1.73 3.81 1.26 2.42 1.54 8 Bs
ENG Lea 15:00 Bristol Rovers 1-1 Shrewsbury 1.41 2.80 2.31 1.60 4.16 1.22 2.72 1.46 9 Bs
ENG Lea 15:00 Charlton 1-1 Southend 1.32 3.28 2.05 1.77 3.59 1.29 2.39 1.57 8 Bs
ENG Lea 15:00 Doncaster 3-1 Peterborough 1.20 4.53 1.63 2.27 2.58 1.49 1.78 2.02 8 Bs
ENG Lea 15:00 Gillingham 1-4 Barnsley 1.20 4.47 1.66 2.22 2.63 1.48 1.82 1.98 8 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 15:00 Cambridge Utd 1-0 Port Vale 1.36 3.06 2.15 1.70 3.90 1.24 2.48 1.54 8 Bs
ENG Lea 15:00 Carlisle 1-1 Exeter 1.31 3.34 2.01 1.80 3.45 1.29 2.31 1.60 8 Bs
ENG Lea 15:00 Colchester 3-0 Cheltenham 1.28 3.64 1.89 1.91 3.22 1.34 2.12 1.71 8 Bs
ENG Lea 15:00 Crawley 0-3 Oldham 1.32 3.35 2.01 1.80 3.47 1.29 2.30 1.60 8 Bs
ENG Lea 15:00 Forest Green 1-2 Notts County 1.26 3.74 1.85 1.94 3.07 1.36 2.10 1.72 8 Bs
ENG Lea 15:00 Lincoln 1-1 Northampton 1.31 3.36 1.98 1.82 3.43 1.29 2.23 1.64 8 Bs
ENG Lea 15:00 Macclesfield 3-3 Crewe 1.31 3.32 2.01 1.79 3.49 1.28 2.30 1.60 8 Bs
ENG Lea 15:00 Milton Keynes Dons 2-3 Swindon 1.23 4.15 1.73 2.11 2.78 1.43 1.89 1.90 8 Bs
ENG Lea 15:00 Morecambe 2-3 Bury 1.31 3.34 2.03 1.78 3.50 1.28 2.31 1.60 9 Bs
ENG Lea 15:00 Newport 1-0 Mansfield 1.31 3.32 2.02 1.79 3.55 1.29 2.32 1.60 8 Bs
ENG Lea 15:00 Tranmere 2-0 Stevenage 1.33 3.21 2.07 1.76 3.62 1.28 2.42 1.55 8 Bs
ENG Lea 15:00 Yeovil 1-3 Grimsby 1.46 2.66 2.44 1.55 4.60 1.18 2.97 1.39 8 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 15:00 SC Farense (Por) 1-1 Leixoes 1.44 2.71 2.44 1.55 4.62 1.18 2.87 1.40 6 Bs
England - Non League Div One: Southern SW Shedule - x
ENG Non 15:00 Stocksbridge 0-5 Pontefract Collieries 1.60 2.41 2.88 1.43 6.18 1.15 2.78 1.42 3 Bs
ENG Non 15:00 Sheffield FC 5-1 Wisbech 1.45 2.71 2.42 1.56 4.62 1.19 2.92 1.41 8 Bs
ENG Non 15:00 AFC Mansfield 3-0 Loughborough Dynamo 1.34 3.23 2.10 1.73 3.75 1.26 2.49 1.53 10 Bs
ENG Non 15:00 Ossett United 1-0 Gresley 1.49 2.60 2.52 1.52 3.95 1.57 2.56 1.64 8 Bs
ENG Non 15:00 Stamford 0-0 Frickley 1.50 2.55 2.57 1.51 4.97 1.16 3.20 1.36 7 Bs
ENG Non 15:00 Pickering Town CFC 1-1 Morpeth 1.43 2.79 2.35 1.60 4.46 1.20 2.79 1.44 7 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 15:00 Dorking Wanderers 7-1 Kingstonian 1.15 4.90 1.58 2.31 2.48 1.48 1.71 2.06 3 Bs
ENG Non 15:00 Harlow 2-4 Folkestone 1.17 4.60 1.60 2.27 2.51 1.47 1.74 2.02 3 Bs
ENG Non 15:00 Tonbridge 1-1 Margate 1.21 4.02 1.74 2.05 2.91 1.36 1.92 1.80 4 Bs
ENG Non 15:00 Worthing 1-1 Potters Bar Town 1.18 4.70 1.61 2.29 2.57 1.50 1.80 2.03 8 Bs
ENG Non 15:00 Whitby 1-1 Lancaster 1.20 3.96 1.74 2.08 2.76 1.38 1.90 1.82 3 Bs
ENG Non 15:00 Hyde 1-2 Matlock 1.18 4.20 1.68 2.16 2.68 1.40 1.83 1.90 3 Bs
ENG Non 15:00 North Ferriby 0-2 Workington 1.47 2.47 2.31 1.60 1.60 2.22 2 Bs
ENG Non 15:00 Warrington Town 3-1 Hednesford 1.59 2.32 2.48 1.47 1.73 2.07 2 Bs
ENG Non 15:00 Brightlingsea Regent 1-1 Merstham 1.19 4.10 1.74 2.05 2.82 1.38 1.90 1.81 4 Bs
ENG Non 15:00 Bognor Regis 2-0 Hornchurch 1.14 5.20 1.46 2.51 2.32 1.58 1.57 2.28 3 Bs
ENG Non 15:00 Enfield Town 3-1 Burgess Hill 1.13 5.50 1.49 2.52 2.30 1.55 1.68 2.12 3 Bs
ENG Non 15:00 Farsley 2-1 Nantwich 1.67 2.18 2.54 1.44 1.82 1.91 3 Bs
ENG Non 15:00 Marine 3-0 Mickleover 1.20 3.98 1.74 2.08 2.80 1.37 1.90 1.82 3 Bs
ENG Non 15:00 Stalybridge 0-2 Witton Albion 1.20 3.94 1.75 2.05 2.83 1.36 1.92 1.81 3 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 15:00 Crystal Palace 1-1 West Ham 1.29 3.60 1.93 1.91 3.32 1.33 2.17 1.72 9 Bs
ENG Pre 15:00 Huddersfield 1-2 Arsenal 1.26 3.87 1.84 2.01 3.03 1.38 2.10 1.76 8 Bs
ENG Pre 15:00 Liverpool 3-0 Bournemouth 1.12 6.55 1.39 3.04 2.01 1.82 1.46 2.79 9 Bs
ENG Pre 15:00 Southampton 1-2 Cardiff 1.35 3.20 2.10 1.76 3.74 1.27 2.45 1.57 8 Bs
ENG Pre 15:00 Watford 1-0 Everton 1.31 3.47 1.98 1.86 3.38 1.32 2.24 1.67 8 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:00 Arenas de Getxo 2-1 Barakaldo 1.61 2.27 2.83 1.38 5.90 1.12 3.75 1.21 5 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Gimnastic 1-0 Reus Deportiu 1.03 1.03 1.05 1.20 1.04 1.08 1 Bs
Denmark - Superliga Shedule - x
DEN Sup 15:00 Vejle 2-0 Sonderjyske 1.57 2.79 2.71 1.62 5.78 1.25 2.58 1.51 9 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 15:15 Atl. Madrid 1-3 Real Madrid 1.35 3.19 2.12 1.75 3.73 1.28 2.48 1.55 8 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 15:15 Panionios 0-1 Apollon S. 1.44 2.74 2.40 1.57 4.56 1.19 2.82 1.41 6 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 15:30 Triestina 3-1 Monza 1.48 2.46 2.62 1.44 5.05 1.14 3.22 1.32 5 Bs
ITA Leg 15:30 Sambenedettese 0-1 Ravenna 1.50 2.43 2.74 1.44 5.62 1.12 3.45 1.29 4 Bs
ITA Leg 15:30 FeralpiSalo 1-0 Albinoleffe 1.45 2.52 2.58 1.47 5.11 1.14 3.22 1.32 6 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 15:30 Maritimo 0-1 Aves 1.43 2.78 2.37 1.60 4.30 1.21 2.82 1.44 6 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:30 Amorebieta 1-1 Torrelavega 1.48 2.46 2.59 1.49 5.03 1.13 3.09 1.34 3 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:00 Rapperswil 1-2 Aarau 1.19 4.68 1.59 2.35 2.50 1.51 1.71 2.07 6 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 16:00 Nea Salamis 0-2 Anorthosis 1.30 3.26 2.06 1.72 3.66 1.24 2.40 1.52 5 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 16:00 Slavia Prague 2-0 Teplice 1.18 4.70 1.55 2.41 2.44 1.56 1.68 2.12 8 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:00 Shmona 0-2 Maccabi Petach Tikva 1.47 2.61 2.59 1.50 5.06 1.16 3.11 1.35 5 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 16:00 Paris SG 1-0 Bordeaux 1.19 4.55 1.64 2.27 2.56 1.52 1.82 1.99 8 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 16:00 Honved 2-1 Puskás Academy 1.36 2.91 2.26 1.61 3.99 1.21 2.69 1.44 7 Bs
HUN Nb 16:00 Paks 1-1 Haladas 1.33 2.70 1.98 1.61 3.78 1.24 2.34 1.55 6 Bs
HUN Nb 16:00 Mezokovesd-Zsory 2-3 MTK Budapest 1.31 3.31 1.97 1.79 3.46 1.28 2.30 1.59 7 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 16:00 Free State Stars 0-2 Chippa Utd. 1.41 2.70 2.40 1.54 4.39 1.18 2.81 1.41 5 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 16:00 Leioa 1-2 Tudelano 1.39 2.82 2.35 1.59 4.26 1.19 2.66 1.43 7 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 16:00 Besiktas 2-0 Bursaspor 1.23 4.07 1.78 2.05 2.89 1.41 1.93 1.83 5 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:15 Netanya 1-0 H. Raanana 1.47 2.60 2.55 1.51 4.77 1.17 3.02 1.37 5 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 16:30 D. Zagreb 1-0 Istra 1961 1.15 5.31 1.52 2.45 2.40 1.57 1.66 2.17 7 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 16:30 Epinal 3-2 Lille II 1.38 3.03 2.23 1.66 4.12 1.24 2.47 1.56 7 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:30 Kriens 2-0 Winterthur 1.18 4.65 1.61 2.28 2.51 1.50 1.75 2.02 6 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 17:00 Saint-Malo 3-1 Poissy 1.42 2.86 2.33 1.61 4.40 1.21 2.84 1.43 8 Bs
DEN Can 17:00 PSG II 3-0 Furiani Agliani 1.27 3.81 1.84 1.99 3.12 1.36 2.04 1.80 8 Bs
DEN Can 17:00 Reims II 0-0 Bobigny 1.42 2.82 2.32 1.61 4.42 1.21 2.79 1.44 9 Bs
DEN Can 17:00 Sedan 2-2 Feignies 1.40 2.81 2.35 1.61 4.24 1.21 2.81 1.43 6 Bs
DEN Can 17:00 St-Pryvé St-Hilaire 2-1 Mt de Marsan Stade 1.58 2.35 2.76 1.42 5.74 1.13 8 Bs
DEN Can 17:00 Fleury-Merogis 1-1 Creteil 1.31 3.38 2.00 1.82 3.57 1.29 2.22 1.64 9 Bs
DEN Can 17:00 Bordeaux II 0-2 Blois 1.43 2.70 2.41 1.55 4.70 1.18 2.75 1.37 8 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 17:00 Cracovia 2-1 Piast Gliwice 1.41 2.84 2.34 1.60 4.36 1.21 2.77 1.45 9 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 17:00 Charleroi 1-1 Oostende 1.24 4.00 1.81 2.03 2.96 1.40 2.01 1.80 7 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 17:00 Penafiel 3-0 Braga B 1.36 3.03 2.16 1.68 3.89 1.24 2.51 1.51 7 Bs
POR Lig 17:00 Benfica B (Por) 0-1 Academica 1.26 3.75 1.83 1.96 3.13 1.35 2.08 1.72 7 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 17:00 Barcelona B 1-2 Conquense 1.32 3.17 2.13 1.72 3.69 1.25 2.36 1.55 2 Bs
SPA Seg 17:00 Gernika 2-1 Ath Bilbao B 1.34 3.09 2.17 1.65 3.82 1.24 2.44 1.51 6 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Elche 1-2 R. Oviedo 1.51 2.52 2.68 1.47 5.26 1.15 3.23 1.34 6 Bs
SPA Seg 17:00 Extremadura UD 1-1 Rayo Majadahonda 1.40 2.93 2.28 1.63 4.13 1.23 2.68 1.47 7 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 17:00 Fiorentina 0-0 Napoli 1.27 3.76 1.88 1.95 3.12 1.36 2.10 1.74 8 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 17:00 Brescia 3-1 Carpi 1.21 4.28 1.69 2.18 2.72 1.44 1.76 2.03 7 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:00 Skoda Xanthi 0-0 Lamia 1.61 2.29 2.91 1.41 6.25 1.12 3.56 1.28 6 Bs
Scotland - Scottish Cup Shedule - x
SCO Fa 17:15 Kilmarnock 0-0 Rangers 1.30 3.49 1.92 1.87 3.34 1.32 2.24 1.62 8 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 17:30 Bayern Munich 3-1 Schalke 1.11 5.83 1.42 2.82 2.07 1.75 1.51 2.59 7 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 17:30 Stoke City 0-1 West Brom 1.34 3.23 2.08 1.76 3.68 1.27 2.38 1.58 8 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 17:30 Heracles 1-0 Ajax 1.08 9.30 1.25 3.99 1.69 2.21 1.30 3.56 8 Bs
NET Ere 17:30 Heerenveen 1-1 Zwolle 1.16 5.22 1.55 2.47 2.38 1.60 1.66 2.19 6 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 17:30 Teramo 1-0 Rimini 1.46 2.68 2.42 1.59 4.70 1.19 2.92 1.43 17 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 17:30 Brighton 1-3 Burnley 1.46 2.74 2.44 1.58 4.57 1.20 2.91 1.44 8 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:30 Giannina 1-0 Panathinaikos 1.62 2.32 2.84 1.41 6.07 1.13 3.43 1.28 6 Bs
Romania - Liga I Shedule - x
ROM Lig 18:00 Sepsi 0-1 Din. Bucuresti 1.46 2.65 2.50 1.54 4.80 1.18 2.94 1.39 7 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 18:00 Portimonense 0-1 Rio Ave 1.25 3.88 1.82 2.00 3.01 1.38 2.01 1.79 7 Bs
Switzerland - Super League Shedule - x
SWI Sup 18:00 Basel 1-1 St. Gallen 1.13 5.57 1.48 2.59 2.20 1.67 1.56 2.37 8 Bs
SWI Sup 18:00 Zurich (Sui) 3-1 Grasshoppers 1.22 4.19 1.72 2.12 2.74 1.43 1.90 1.89 8 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 18:15 Amazulu 1-0 Black Aces 1.42 2.68 2.41 1.53 4.38 1.18 2.91 1.39 5 Bs
Brazil - Goiano 1 Shedule - x
BRA Goi 18:30 Iporá 1-2 Goias 1.41 2.74 2.36 1.54 4.45 1.17 5 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 18:30 Hapoel Tel Aviv 1-0 H. Beer Sheva 1.45 2.67 2.49 1.52 4.61 1.18 2.88 1.38 6 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 18:30 Caldense 0-1 Atletico-MG 1.33 3.09 2.12 1.70 3.85 1.23 2.43 1.51 6 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 18:30 Ujpest 1-1 Ferencvarosi TC 1.43 2.70 2.42 1.54 4.54 1.18 2.83 1.41 5 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 19:00 Santos 1-0 Mirassol 1.27 3.70 1.85 1.94 3.15 1.33 2.03 1.75 7 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 19:00 Criciuma 2-0 Metropolitano 1.30 3.31 2.00 1.74 3.62 1.26 2.36 1.54 7 Bs
BRA Cat 19:00 Figueirense 3-1 Hercílio Luz 1.33 3.20 1.99 1.77 3.50 1.27 3 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 19:00 Athlone 1-1 UC Dublin 1.13 5.82 1.46 2.66 2.21 1.66 1.56 2.43 9 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:00 Eupen 0-1 Kortrijk 1.24 4.02 1.80 2.05 2.95 1.40 1.99 1.82 7 Bs
BEL Jup 19:00 St. Truiden 2-1 Waasland-Beveren 1.22 4.24 1.73 2.13 2.81 1.43 1.92 1.88 7 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 19:00 Amiens SC 1-0 Caen 1.55 2.45 2.71 1.47 5.36 1.15 3.28 1.33 9 Bs
FRA Lig 19:00 Strasbourg 1-2 Angers 1.50 2.58 2.55 1.53 5.05 1.17 2.98 1.40 8 Bs
France - National Shedule - x
FRA Nat 19:00 Villefranche 0-1 Dunkerque 1.42 2.70 2.46 1.55 4.51 1.19 2.80 1.42 6 Bs
Brazil - Paraibano Shedule - x
BRA Par 19:00 Botafogo PB 3-0 CSP 1.19 4.30 1.65 2.13 2.70 1.40 1.84 1.88 5 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 19:00 Expreso Rojo 1-1 Rionegro 1.38 2.92 2.32 1.60 4.37 1.22 2.72 1.41 6 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:00 Tenerife 0-2 Cordoba 1.32 3.39 1.99 1.83 3.59 1.29 2.22 1.64 7 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 19:00 Delfin 2-0 EL Nacional 1.17 4.60 1.60 2.23 2.63 1.44 1.76 1.97 2 Bs
ECU Ser 19:00 EL Nacional 0-1 Barcelona SC 1.17 4.60 1.60 2.23 2.60 1.44 1.76 1.97 2 Bs
ECU Ser 19:00 Macara 2-2 Atletico River Plate 1.18 4.33 1.64 2.12 2.31 1.41 1.78 1.86 4 Bs
Brazil - Sergipano Shedule - x
BRA Ser 19:00 Lagarto 0-0 Dorense 1.37 2.93 2.20 1.62 4.33 1.20 2.57 1.44 5 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 19:30 Lechia Gdansk 2-1 Pogon Szczecin 1.33 3.23 2.04 1.78 4.01 1.25 2.34 1.59 9 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 19:30 Mechelen 2-1 Leuven 1.19 4.63 1.63 2.23 2.58 1.47 1.77 1.99 7 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:30 Lokeren 2-1 FC Antwerp 1.27 3.81 1.88 1.96 3.15 1.36 2.08 1.74 7 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 19:30 Fortaleza 2-1 Llaneros 1.32 3.10 2.09 1.71 3.55 1.25 2.41 1.52 3 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:30 Lugo 1-2 Zaragoza 1.38 3.03 2.23 1.65 4.01 1.24 2.58 1.50 7 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 19:30 Parma 0-1 Inter 1.30 3.57 1.94 1.89 3.38 1.33 2.21 1.67 7 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 19:45 Venlo 2-1 Willem II 1.31 3.49 2.05 1.81 3.29 1.35 2.22 1.65 8 Bs
NET Ere 19:45 Feyenoord 4-0 Graafschap 1.06 10.75 1.22 4.36 1.59 2.38 1.24 4.05 7 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 19:45 US Pontedera 1-1 Arezzo 1.77 2.18 2.81 1.42 12.20 1.08 3.35 1.27 8 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 19:45 Girona 0-2 Huesca 1.35 3.42 2.12 1.75 3.87 1.29 2.41 1.59 3 Bs
Brazil - Baiano 1 Shedule - x
BRA Bai 20:00 Fluminense de Feira 1-0 Atlético Alagoinhas 1.31 3.49 1.96 1.88 3.17 1.29 2.20 1.69 12 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 20:00 SER Caxias 1-0 Veranopolis 1.44 2.30 2.80 1.49 8.53 1.14 2.65 1.42 5 Bs
BRA Gau 20:00 EC São José 2-1 Sao Luiz 1.33 2.98 2.26 1.62 3.16 1.39 2.61 1.44 2 Bs
Brazil - Maranhense Shedule - x
BRA Mar 20:00 Moto Club MA 1-0 Sampaio Correa 1.25 3.65 1.84 1.83 3.30 1.29 2.12 1.65 3 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 20:00 Villa Dálmine 1-0 Los Andes 2.00 2.38 5.21 1.43 13.33 1.14 3.09 1.35 7 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Laferrere 2-1 Central Cordoba 1.56 2.28 2.48 1.52 5.47 1.13 4 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 20:00 Valledupar 1-1 Cartagena 1.39 2.70 2.36 1.55 4.12 1.18 2.74 1.42 3 Bs
COL Pri 20:00 Barranquilla 0-0 Chico 1.39 2.76 2.29 1.59 4.00 1.20 2.61 1.43 4 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 20:00 Metropolitanos 2-1 Carabobo 1.42 2.69 2.23 1.72 4.13 1.22 2.86 1.39 7 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 20:30 Tondela 1-0 Guimaraes 1.56 2.75 2.82 1.59 6.14 1.21 2.60 1.50 6 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 21:00 Ponte Preta 1-0 Sao Paulo 1.65 2.29 2.94 1.40 6.56 1.11 3.27 1.31 7 Bs
BRA Cam 21:00 Sao Caetano 1-3 Oeste 1.52 2.46 2.76 1.44 5.57 1.13 3.14 1.35 7 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 21:00 Brusque 2-3 Chapecoense-SC 1.32 3.23 2.02 1.73 3.80 1.25 2.30 1.57 6 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 21:00 Jaguares de Cordoba 1-2 Millonarios 1.79 2.12 3.56 1.32 8.89 1.08 3.83 1.24 6 Bs
Brazil - Matogrossense Shedule - x
BRA Mat 21:00 Cuiabá Esporte 1-0 Mixto 1.12 6.43 1.59 2.31 2.45 1.51 1.83 1.87 3 Bs
BRA Mat 21:00 União Rondonópolis 3-2 Luverdense 1.32 3.10 2.11 1.65 4.10 1.21 3 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 21:00 Gimnasia Mendoza 2-0 Central Cordoba 1.54 2.44 2.67 1.44 5.79 1.13 3.09 1.33 6 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 21:00 Aragua 0-0 Zulia 1.46 2.66 2.53 1.53 4.93 1.17 2.85 1.40 9 Bs
VEN Pri 21:00 Lara 2-0 Monagas 1.46 2.53 2.47 1.49 4.25 1.18 2.73 1.40 2 Bs
Europe - Copa do Nordeste Shedule - x
EUR Eur 21:30 Nautico 2-2 Santa Cruz 1.37 2.89 2.27 1.59 4.18 1.19 2.68 1.42 4 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 22:00 Libertad Asuncion 4-0 Diaz 1.23 3.92 1.75 2.01 2.91 1.37 1.99 1.77 7 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 22:00 Zamora 1-0 Estudiantes Merida 1.28 3.51 1.97 1.81 3.48 1.30 2.21 1.65 6 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 22:05 Chacarita Juniors 0-2 Ind. Rivadavia 1.64 2.23 2.90 1.38 6.53 1.11 3.71 1.24 6 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 23:00 Atlético Zacatepec 1-0 Celaya 1.36 3.03 2.21 1.66 4.03 1.23 2.53 1.50 5 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 23:00 Envigado 1-0 Petrolera 1.48 2.56 2.55 1.50 5.10 1.16 3.10 1.37 6 Bs
COL Lig 23:00 Santa Fe 0-1 Deportes Tolima 1.54 2.43 2.65 1.45 5.41 1.15 3.27 1.32 6 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 23:00 America MG 3-1 URT 1.26 3.48 1.95 1.79 3.43 1.27 2.15 1.65 5 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 23:00 Monterrey 4-0 Lobos BUAP 1.17 4.88 1.57 2.42 2.49 1.53 1.70 2.11 7 Bs
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 23:00 Juventud Unida Univers... 2-1 San Lorenzo Alem 1.36 2.95 2.24 1.59 4.25 1.19 3 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 23:45 Sol de America 0-1 Olimpia Asuncion 1.17 4.66 1.58 2.30 2.45 1.50 1.67 2.13 6 Bs