Over/Under Odds

contest time home score away OU 1.5 OU 2.5 OU 3.5 OU 4.5 Compare data
over under over under over under over under
16.02.2019 - Saturday
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 00:15 EL Nacional 1-3 Aucas 1.19 5.59 1.73 2.20 2.81 1.47 5.37 1.19 6 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 01:00 Monarcas 2-3 Monterrey 1.22 4.27 1.72 2.11 2.76 1.43 5.03 1.16 8 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 01:00 Central Cordoba 1-0 Villa Dálmine 1.45 3.18 2.56 1.60 4.97 1.20 11.10 1.06 5 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 02:00 Atlético San Luis 2-0 FC Juárez 1.59 2.33 2.78 1.42 5.72 1.14 12.88 1.04 6 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 03:00 Puebla 1-1 Pachuca 1.31 3.36 2.03 1.78 3.51 1.29 6.77 1.10 8 Bs
MEX Pri 03:06 Club Tijuana 3-0 Veracruz 1.34 3.20 2.10 1.72 3.77 1.26 7.63 1.08 8 Bs
Hong Kong - HKFA 1st Division Shedule - x
HKG Div 06:30 Wofoo Tai Po 3-0 Kitchee 1.35 3.23 2.07 1.78 3.75 1.27 7.50 1.09 15 Bs
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 08:50 Adelaide Utd 1-3 West Sydney 1.15 5.20 1.52 2.52 2.30 1.62 3.91 1.24 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 09:30 Pardubice 1-0 Dobrovice 1.10 5.75 1.40 2.75 1.98 1.78 2.76 1.45 2 Bs
Hong Kong - HKFA 1st Division Shedule - x
HKG Div 09:30 Warriors 1-3 Guangzhou R&F U19 1.29 3.56 1.88 1.92 3.24 1.33 6.15 1.11 10 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 10:00 Skalica 0-0 Brno 1.13 5.03 1.48 2.43 2.26 1.59 3.70 1.24 4 Bs
INT Clu 10:00 Jihlava 4-0 Vlasim 1.10 6.50 1.36 3.00 1.86 1.86 3.00 1.36 4 Bs
INT Clu 10:00 Sokolov 2-1 Domazlice 1.05 4.85 1.24 2.79 1.63 1.95 2.38 1.49 4 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 10:30 Botev Vratsa 1-0 Bistritsa 1.51 2.53 2.66 1.48 5.29 1.16 12.38 1.04 6 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 10:30 Hatayspor 1-1 Adanademirspor 1.37 3.04 2.17 1.68 3.97 1.24 8.26 1.08 8 Bs
TUR Ban 10:30 Umraniyespor 2-0 Balikesirspor 1.35 3.12 2.13 1.72 3.84 1.25 8.05 1.08 6 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 10:30 Akhisar Genclik Spor 0-0 Ankaragucu 1.27 3.69 1.88 1.93 3.25 1.33 6.19 1.11 7 Bs
Turkey - 2. Lig: Kirmizi Shedule - x
TUR Tff 10:30 Tuzlaspor 1-3 Menemen Bld. 1.36 2.88 2.15 1.62 3.90 1.22 8.50 1.07 1 Bs
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 11:00 Perth Glory 4-0 Brisbane Roar 1.11 6.62 1.38 3.03 1.95 1.85 3.17 1.35 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 11:00 HB Koge 1-0 Roskilde 1.14 5.03 1.51 2.39 2.29 1.54 3.97 1.21 4 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 11:00 Varzim 0-1 Benfica B (Por) 1.37 2.99 2.20 1.66 3.98 1.24 8.18 1.08 7 Bs
Austria - Cup Shedule - x
AUT Ofb 11:00 LASK Linz 6-0 Polten 1.22 4.18 1.75 2.08 2.89 1.40 5.48 1.14 7 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 11:30 FC Minsk 0-1 Slavia Mozyr 1.17 3.06 1.66 1.81 2.04 1.51 4.47 1.12 6 Bs
Germany - 2. Bundesliga Shedule - x
GER 2. 12:00 Duisburg 2-3 Union Berlin 1.35 3.13 2.14 1.73 3.87 1.25 7.96 1.08 7 Bs
GER 2. 12:00 Ingolstadt 2-1 Bochum 1.36 3.10 2.18 1.70 3.94 1.25 8.09 1.07 6 Bs
GER 2. 12:00 St. Pauli 1-2 Aue 1.30 3.57 1.95 1.88 3.36 1.32 6.66 1.10 6 Bs
GER 2. 12:00 Heidenheim 2-2 Hamburger 1.30 3.54 1.95 1.88 3.35 1.32 6.52 1.11 6 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 12:00 Celta Vigo 1-4 Levante 1.20 4.56 1.65 2.27 2.63 1.49 4.72 1.19 9 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 12:00 Bačka 0-3 Partizan 1.35 3.10 2.12 1.67 4.02 1.23 7.87 1.07 6 Bs
England - FA Cup Shedule - x
ENG Fa 12:30 Brighton 2-1 Derby 1.34 3.46 2.12 1.82 3.80 1.30 7.90 1.09 2 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 12:30 Southend 3-3 Portsmouth 1.37 3.05 2.16 1.70 3.90 1.25 7.82 1.08 8 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 12:30 Hohenstein-Ernstthal 1-4 International Leipzig 1.12 5.98 1.40 2.73 2.10 1.67 3.63 1.25 3 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:30 Altglienicke 3-1 Oberlausitz (Ger) 1.21 4.22 1.71 2.10 2.72 1.42 5.05 1.16 8 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 13:00 Sonnenhof Großaspach 3-2 Uerdingen 1.35 3.09 2.13 1.69 3.84 1.25 8.05 1.08 7 Bs
GER 3. 13:00 Preussen Munster 0-0 VfL Osnabruck 1.36 2.61 2.16 1.67 3.89 1.23 7.40 1.07 7 Bs
GER 3. 13:00 Hallescher 0-0 Lotte 1.49 2.53 2.62 1.48 5.10 1.16 11.38 1.04 6 Bs
GER 3. 13:00 Fortuna Köln 1-3 Braunschweig 1.34 3.18 2.09 1.73 3.75 1.25 7.46 1.10 7 Bs
GER 3. 13:00 Meppen 3-0 Energie Cottbus 1.24 3.92 1.79 2.00 3.00 1.37 5.84 1.13 7 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 13:00 Cherno More 2-0 CSKA Sofia 1.46 2.62 2.49 1.53 4.76 1.18 10.50 1.07 7 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 13:00 Altay 1-0 Boluspor 1.30 3.46 2.00 1.81 3.51 1.29 7.30 1.10 6 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 13:00 Rotherham 2-2 Sheffield Wed 1.36 3.12 2.14 1.72 3.83 1.26 7.83 1.08 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 13:00 Ranheim 2-3 Kristiansund 1.11 3.64 1.35 1.87 2.20 1.49 2.48 1.20 5 Bs
INT Clu 13:00 Anif 1-5 Wacker Innsbruck 1.11 2.79 1.43 1.90 1.76 1.38 2.72 1.18 3 Bs
Slovakia - Super Liga Shedule - x
SVK Cor 13:00 Michalovce 1-0 Sereď 1.30 3.36 1.99 1.79 3.51 1.28 6.87 1.09 8 Bs
SVK Cor 13:00 Nitra 1-3 Podbrezova 1.31 3.32 2.01 1.77 3.55 1.27 7.07 1.09 8 Bs
SVK Cor 13:00 Trencin 3-0 Senica 1.21 4.15 1.69 2.16 2.67 1.44 4.88 1.17 7 Bs
SVK Cor 13:00 Zilina 1-1 Trnava 1.22 4.14 1.69 2.15 2.64 1.45 4.96 1.16 6 Bs
SVK Cor 13:00 Ruzomberok 4-0 Z. Moravce 1.27 3.58 1.93 1.85 3.29 1.31 6.28 1.11 8 Bs
Greece - Football League Shedule - x
GRE Foo 13:00 Ergotelis 1-0 Kissamikos 2.05 1.75 1 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 13:00 Notts County 1-0 Mansfield 1.28 3.63 1.88 1.93 3.14 1.34 5.98 1.12 8 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 13:00 Debrecen 2-1 Ferencvarosi TC 1.31 3.35 2.01 1.77 3.63 1.28 7.35 1.10 7 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:00 Freiburg (Am) 2-0 FK Pirmasens 1.25 3.66 1.88 1.87 3.20 1.32 6.33 1.11 6 Bs
GER Reg 13:00 Oldenburg 1-2 Hannover (Am) 1.26 3.56 1.92 1.84 3.29 1.30 6.67 1.10 6 Bs
GER Reg 13:00 B. Moenchengladbach (Am) 1-0 Rodinghausen 1.28 3.45 1.95 1.83 3.34 1.30 6.12 1.10 6 Bs
GER Reg 13:00 Dortmund (Am) 1-1 Wiedenbruck 1.25 3.73 1.81 1.98 3.02 1.35 5.45 1.12 7 Bs
GER Reg 13:00 Essen 2-0 TV Herkenrath 1.07 7.33 1.30 3.44 1.90 1.89 2.87 1.39 6 Bs
GER Reg 13:00 Wattenscheid 0-0 Bonner (Ger) 1.23 3.86 1.78 2.00 2.92 1.37 5.42 1.13 7 Bs
GER Reg 13:00 Verl 1-1 Kaan-Marienborn 1.33 3.17 2.10 1.72 3.77 1.24 7.25 1.08 7 Bs
GER Reg 13:00 TSV Havelse 1-0 VfL Oldenburg 1.40 2.93 2.21 1.66 4.26 1.22 8.78 1.07 7 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 13:00 Bursaspor 0-2 Rizespor 1.31 3.41 2.01 1.80 3.56 1.29 7.18 1.10 8 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 13:00 Mačva Šabac 0-1 Mladost Lučani 1.52 2.41 2.70 1.42 5.42 1.14 12.83 1.04 5 Bs
SER Sup 13:00 Proleter Novi Sad 0-0 Radnik Surdulica 1.50 2.50 2.56 1.47 5.13 1.15 12.17 1.05 5 Bs
Sweden - Svenska Cupen Shedule - x
SWE Sve 13:00 AIK 1-0 Jonkopings 1.28 3.51 1.94 1.85 3.18 1.34 6.51 1.10 7 Bs
SWE Sve 13:00 Orgryte 2-0 Norrby 1.17 4.69 1.60 2.31 2.46 1.52 4.38 1.19 7 Bs
SWE Sve 13:00 Hacken 6-1 Brage 1.09 7.11 1.33 3.14 1.90 1.87 3.01 1.36 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 13:30 Dudelange 4-1 FC 08 Homburg 1.12 3.75 1.46 2.45 2.24 1.58 3.75 1.21 3 Bs
INT Clu 13:30 A. Lustenau 4-0 Wacker Innsbruck (Am) 2.23 1.64 1 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 13:30 Vis Pesaro 0-1 Albinoleffe 1.55 2.32 2.77 1.43 5.12 1.15 11.50 1.03 4 Bs
ITA Leg 13:30 Sudtirol 4-0 Gubbio 1.53 2.37 2.73 1.44 5.43 1.13 11.62 1.04 8 Bs
ITA Leg 13:30 Ternana 0-2 Triestina 1.40 2.72 2.36 1.55 4.30 1.19 9.12 1.06 6 Bs
ITA Leg 13:30 Teramo 1-1 Monza 1.61 2.19 2.84 1.39 5.96 1.11 13.33 1.03 5 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 13:30 Schott Mainz 1-2 Mechtersheim 1.12 5.80 1.43 2.65 2.14 1.65 3.80 1.23 2 Bs
GER Obe 13:30 Pfeddersheim 3-1 Karbach 1.11 6.25 1.39 2.75 2.06 1.72 3.50 1.27 2 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 14:00 Rijeka 0-0 Hajduk Split 1.34 3.20 2.08 1.72 3.86 1.25 7.74 1.09 7 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:00 Mattersburg 1-2 SAK Klagenfurt 1.16 4.72 1.59 2.35 2.51 1.53 3.76 1.21 6 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 14:00 Bohemians 1905 0-1 Sigma Olomouc 1.50 2.55 2.62 1.49 4.97 1.16 11.06 1.04 6 Bs
CZE Gam 14:00 Pribram 3-2 Zlin 1.34 3.19 2.09 1.73 3.75 1.26 7.29 1.09 7 Bs
CZE Gam 14:00 Slovacko 2-0 Karvina 1.38 2.97 2.19 1.67 4.05 1.23 8.28 1.07 7 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 14:00 H. Raanana 0-0 Hapoel Tel Aviv 1.53 2.45 2.73 1.45 5.28 1.14 11.75 1.04 6 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 14:00 Curslack-Neuengamme 0-2 Teutonia Hamburg 1.25 3.60 1.84 1.92 3.05 1.33 5.50 1.12 2 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 14:00 Benevento 1-0 Cittadella 1.35 3.05 2.11 1.70 3.80 1.24 7.57 1.07 7 Bs
ITA Ser 14:00 Padova 1-1 Foggia 1.39 2.90 2.25 1.62 4.00 1.23 8.18 1.07 7 Bs
ITA Ser 14:00 Carpi 0-1 Perugia 1.34 3.08 2.12 1.70 3.78 1.25 7.56 1.08 6 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 14:00 Radnicki Nis 2-0 Cukaricki 1.38 2.90 2.19 1.65 4.07 1.22 8.88 1.07 5 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 14:30 Schalke 0-0 Freiburg 1.31 3.41 2.01 1.84 3.47 1.30 6.77 1.10 7 Bs
GER Bun 14:30 Hoffenheim 3-0 Hannover 1.08 8.13 1.29 3.67 1.73 2.14 2.62 1.48 7 Bs
GER Bun 14:30 VfB Stuttgart 1-3 RB Leipzig 1.21 4.38 1.70 2.22 2.68 1.46 4.84 1.17 7 Bs
GER Bun 14:30 Wolfsburg 3-0 Mainz 1.23 4.18 1.74 2.13 2.83 1.42 5.21 1.16 8 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 14:30 Jagiellonia 1-0 Plock 1.26 3.75 1.85 1.96 3.10 1.36 5.95 1.13 9 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 14:30 TNS 2-2 Barry Town 1.09 6.40 1.33 3.07 1.91 1.83 3.08 1.32 6 Bs
WAL Pre 14:30 Newtown 3-2 Caernarfon 1.19 4.40 1.70 2.10 2.74 1.40 5.20 1.14 6 Bs
England - Conference N / S Shedule - x
ENG Blu 15:00 Alfreton 2-1 Chorley 1.20 3.72 1.68 2.15 4.74 1.42 4.09 1.16 8 Bs
ENG Blu 15:00 Altrincham 1-1 Bradford PA 1.15 4.27 1.50 2.46 2.77 1.53 3.85 1.23 7 Bs
ENG Blu 15:00 Brackley 2-0 Curzon Ashton 1.66 3.39 3.41 1.87 3.26 1.33 4.62 1.13 8 Bs
ENG Blu 15:00 Chester 4-1 Boston 1.25 3.76 1.81 1.96 4.49 1.30 4.63 1.13 8 Bs
ENG Blu 15:00 Darlington 0-0 Southport 1.24 3.34 1.89 1.88 4.57 1.30 5.11 1.12 9 Bs
ENG Blu 15:00 Kidderminster 1-2 York 1.22 3.39 1.70 2.09 3.66 1.36 4.05 1.16 6 Bs
ENG Blu 15:00 Leamington 1-2 Blyth 1.22 4.08 1.74 2.07 4.12 1.36 4.17 1.15 7 Bs
ENG Blu 15:00 Nuneaton 0-2 Spennymoor Town 1.17 3.92 1.58 2.30 5.09 1.51 4.25 1.20 7 Bs
ENG Blu 15:00 Stockport 3-2 Telford 1.70 3.38 2.95 1.84 3.53 1.32 4.60 1.12 8 Bs
ENG Blu 15:00 Billericay 2-0 Eastbourne Borough 1.14 4.32 1.49 2.49 2.73 1.53 3.92 1.23 7 Bs
ENG Blu 15:00 Chelmsford 1-0 East Thurrock Utd 1.17 4.12 1.56 2.34 2.73 1.46 4.23 1.20 8 Bs
ENG Blu 15:00 Truro 2-0 Oxford City 1.17 3.88 1.58 2.32 2.44 1.53 4.31 1.20 6 Bs
ENG Blu 15:00 Wealdstone 2-2 St. Albans 1.18 3.69 1.61 2.24 2.61 1.47 3.68 1.18 6 Bs
ENG Blu 15:00 Concord 2-1 Bath City 1.27 3.58 1.89 1.86 4.72 1.26 5.22 1.11 8 Bs
ENG Blu 15:00 United of Manchester 3-3 Guiseley 1.24 3.80 1.80 1.94 4.27 1.31 4.67 1.13 8 Bs
ENG Blu 15:00 Chippenham 3-1 Hungerford 1.50 3.80 1.64 2.16 3.28 1.39 4.04 1.17 7 Bs
ENG Blu 15:00 Hampton 0-1 Gloucester City 1.68 2.27 1 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 15:00 Fylde 0-1 Chesterfield 1.25 3.88 1.80 2.01 3.89 1.32 5.76 1.12 7 Bs
ENG Blu 15:00 Boreham Wood 0-4 Hartlepool 1.43 2.78 2.34 1.60 6.03 1.16 9.12 1.06 7 Bs
ENG Blu 15:00 Bromley 2-0 Maidstone 1.29 3.56 1.91 1.88 4.16 1.26 6.47 1.11 8 Bs
ENG Blu 15:00 Dagenham & Red. 0-2 Gateshead 1.42 2.81 2.31 1.63 4.31 1.22 8.85 1.07 8 Bs
ENG Blu 15:00 Eastleigh 2-1 Braintree 1.31 3.37 2.00 1.80 4.41 1.24 6.44 1.10 7 Bs
ENG Blu 15:00 Halifax 0-0 Aldershot 1.41 2.83 2.36 1.59 5.98 1.17 8.40 1.06 6 Bs
ENG Blu 15:00 Harrogate 1-2 Ebbsfleet 1.27 3.61 1.88 1.91 4.56 1.27 5.88 1.12 7 Bs
ENG Blu 15:00 Havant & W 2-3 Wrexham 1.39 2.96 1.97 1.76 4.10 1.23 8.44 1.07 7 Bs
ENG Blu 15:00 Leyton Orient 0-1 Maidenhead 1.25 3.82 1.83 1.98 3.66 1.31 5.75 1.12 7 Bs
ENG Blu 15:00 Salford 1-3 Dover Ath. 1.36 3.33 2.08 1.86 4.00 1.28 6.19 1.11 7 Bs
ENG Blu 15:00 Solihull 2-2 Barnet 1.38 3.02 2.20 1.67 4.99 1.20 7.90 1.08 7 Bs
ENG Blu 15:00 Sutton 0-1 Barrow 1.35 3.15 2.12 1.71 3.78 1.25 6.79 1.09 7 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 15:00 Lille II 0-0 Belfort 1.32 3.35 2.12 1.75 4.38 1.24 8.96 1.08 8 Bs
DEN Can 15:00 Haguenau 0-2 Sainte-Geneviève 1.72 2.67 2.18 1.69 4.01 1.24 8.24 1.07 7 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 15:00 Bolton 0-4 Norwich 1.26 3.78 1.84 1.97 3.05 1.37 5.86 1.13 8 Bs
ENG Cha 15:00 Ipswich 1-1 Stoke City 1.46 2.72 2.43 1.56 4.58 1.20 9.72 1.05 8 Bs
ENG Cha 15:00 Preston 0-0 Nottingham 1.30 3.52 1.92 1.89 3.34 1.32 6.46 1.11 8 Bs
ENG Cha 15:00 Sheffield Utd 4-0 Reading 1.29 3.55 1.93 1.88 3.25 1.34 6.29 1.12 8 Bs
ENG Cha 15:00 Aston Villa 0-2 West Brom 1.21 4.33 1.71 2.16 2.68 1.47 4.87 1.18 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 15:00 Hamburger (Am) 6-2 Viborg 1.34 3.10 2.01 1.73 3.72 1.26 5.62 1.08 4 Bs
Slovakia - Super Liga Shedule - x
SVK Cor 15:00 Dun. Streda 0-1 Slovan Bratislava 1.24 3.84 1.79 1.98 2.98 1.36 5.69 1.12 7 Bs
Scotland - Championship Shedule - x
SCO Div 15:00 Dunfermline 1-0 Inverness 1.32 3.36 2.00 1.80 3.55 1.28 7.07 1.10 8 Bs
SCO Div 15:00 Queen of South 0-1 Dundee Utd 1.28 3.63 1.88 1.91 3.25 1.33 6.39 1.12 7 Bs
SCO Div 15:00 Morton 0-0 Ayr 1.34 3.28 2.08 1.75 3.63 1.28 7.21 1.09 10 Bs
SCO Div 15:00 Alloa 0-2 Partick 1.31 3.38 1.98 1.83 3.49 1.29 6.96 1.11 7 Bs
Scotland - League One Shedule - x
SCO Div 15:00 Raith 0-1 Arbroath 1.21 4.31 1.69 2.13 2.69 1.43 4.91 1.16 6 Bs
SCO Div 15:00 Stranraer 0-3 Dumbarton 1.20 4.43 1.62 2.28 2.55 1.48 4.47 1.18 6 Bs
SCO Div 15:00 Montrose 2-0 Forfar Athletic 1.22 4.25 1.74 2.08 2.80 1.41 5.26 1.15 8 Bs
SCO Div 15:00 Airdrie 0-1 Brechin 1.24 3.96 1.79 1.99 2.93 1.38 5.37 1.14 8 Bs
Scotland - League Two Shedule - x
SCO Div 15:00 Elgin City 3-2 Stirling 1.17 4.77 1.81 2.27 2.43 1.54 4.25 1.21 8 Bs
SCO Div 15:00 Cowdenbeath 2-4 Annan 1.28 3.51 1.91 1.86 5.58 1.31 6.33 1.11 9 Bs
SCO Div 15:00 Clyde 1-0 Albion Rovers 1.13 5.42 1.46 2.70 2.20 1.67 3.54 1.27 9 Bs
SCO Div 15:00 Peterhead 2-1 Queen's Park 1.31 3.38 2.05 1.75 4.13 1.24 6.95 1.09 9 Bs
England - FA Cup Shedule - x
ENG Fa 15:00 AFC Wimbledon 0-1 Millwall 1.45 2.71 2.23 1.99 3.93 1.43 7.99 1.16 7 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 15:00 APOEL 2-2 AEK Larnaca 1.25 3.65 1.85 1.88 3.12 1.33 5.92 1.12 7 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 15:00 Barnsley 2-1 Wycombe 1.27 3.73 1.88 1.92 3.19 1.34 6.20 1.12 9 Bs
ENG Lea 15:00 Bradford 0-0 Plymouth 1.26 3.77 1.83 1.99 3.08 1.37 5.70 1.13 8 Bs
ENG Lea 15:00 Charlton 0-0 Blackpool 1.37 3.02 2.16 1.70 3.99 1.24 7.97 1.08 8 Bs
ENG Lea 15:00 Coventry 3-0 Walsall 1.34 3.24 2.06 1.77 3.67 1.27 7.17 1.09 8 Bs
ENG Lea 15:00 Fleetwood Town 1-2 Luton 1.41 2.85 2.29 1.62 4.21 1.22 8.52 1.06 8 Bs
ENG Lea 15:00 Gillingham 1-0 Scunthorpe 1.30 3.50 1.93 1.87 3.36 1.32 6.33 1.11 8 Bs
ENG Lea 15:00 Oxford Utd 0-1 Peterborough 1.27 3.75 1.84 1.96 3.12 1.36 5.94 1.12 8 Bs
ENG Lea 15:00 Shrewsbury 1-1 Burton 1.40 2.86 2.29 1.63 4.27 1.22 8.68 1.07 8 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 15:00 Cambridge Utd 0-0 Tranmere 1.29 3.44 1.95 1.86 3.34 1.31 6.51 1.10 8 Bs
ENG Lea 15:00 Carlisle 2-3 Milton Keynes Dons 1.22 4.17 1.71 2.14 2.72 1.44 4.85 1.16 8 Bs
ENG Lea 15:00 Exeter 0-1 Bury 1.31 3.38 2.00 1.81 3.46 1.30 6.79 1.10 8 Bs
ENG Lea 15:00 Forest Green 3-0 Yeovil 1.34 3.23 2.07 1.76 3.69 1.27 7.31 1.09 8 Bs
ENG Lea 15:00 Grimsby 1-0 Cheltenham 1.33 3.21 2.06 1.76 3.68 1.27 7.02 1.09 8 Bs
ENG Lea 15:00 Lincoln 2-2 Stevenage 1.38 3.01 2.19 1.67 4.01 1.24 8.03 1.07 8 Bs
ENG Lea 15:00 Macclesfield 1-1 Colchester 1.31 3.34 2.03 1.79 3.54 1.29 6.98 1.09 9 Bs
ENG Lea 15:00 Northampton 0-0 Crawley 1.31 3.33 2.00 1.82 3.46 1.30 6.59 1.10 8 Bs
ENG Lea 15:00 Oldham 1-1 Crewe 1.28 3.54 1.93 1.88 3.32 1.33 6.18 1.11 8 Bs
ENG Lea 15:00 Port Vale 0-1 Morecambe 1.41 2.80 2.33 1.61 4.21 1.21 8.87 1.06 8 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 15:00 Cova De Piedade 1-1 Penafiel 1.39 2.90 2.32 1.62 4.27 1.21 9.00 1.07 6 Bs
England - Non League Div One: Southern SW Shedule - x
ENG Non 15:00 Kendal 1-3 Glossop North End 1.11 5.72 1.42 2.75 2.09 1.72 3.52 1.29 8 Bs
ENG Non 15:00 Mossley 1-0 Skelmersdale 1.13 4.50 2.42 1.53 4.20 1.18 3 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 15:00 Witton Albion 1-0 North Ferriby 1.14 5.33 1.29 3.38 1.84 1.90 2.94 1.37 13 Bs
ENG Non 15:00 Hednesford 0-1 Marine 1.63 2.28 2.40 1.49 1 Bs
ENG Non 15:00 Matlock 1-2 Farsley 1.17 4.25 1.68 2.16 2.84 1.37 5.80 1.12 2 Bs
ENG Non 15:00 Mickleover 0-2 Hyde 1.55 2.39 2.36 1.52 2 Bs
ENG Non 15:00 Folkestone 2-2 Wingate & Finchley 1.65 2.20 2.46 1.47 2 Bs
ENG Non 15:00 Kingstonian 1-1 Carshalton 1.16 4.40 1.71 2.14 2.61 1.42 1 Bs
ENG Non 15:00 Margate 1-0 Brightlingsea Regent 1.57 2.35 2.38 1.51 2 Bs
ENG Non 15:00 Poole Town 3-0 Frome Town 1.90 1.91 1 Bs
ENG Non 15:00 Lewes 0-2 Dorking Wanderers 1.62 2.26 2.46 1.47 2 Bs
ENG Non 15:00 Whitby 2-1 Grantham Town 1.18 4.20 1.62 2.26 2.55 1.45 2 Bs
ENG Non 15:00 Lancaster 1-3 Buxton 1.61 2.30 2.45 1.49 3 Bs
ENG Non 15:00 South Shields 1-2 Warrington Town 1.28 2.54 1.93 1.46 3.52 1.17 4.62 1.05 4 Bs
ENG Non 15:00 Worthing 9-1 Harlow 1.17 4.25 1.73 2.11 2.68 1.40 1 Bs
ENG Non 15:00 Burgess Hill 0-4 Tonbridge 1.61 2.28 2.51 1.46 2 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 15:00 Süderelbe 1-2 Altona 1.08 4.26 1.29 3.35 1.81 1.91 2.90 1.36 3 Bs
Scotland - Premiership Shedule - x
SCO Pre 15:00 Rangers 0-0 St Johnstone 1.20 4.47 1.64 2.26 2.61 1.48 4.63 1.19 8 Bs
SCO Pre 15:00 Aberdeen 2-2 St. Mirren 1.29 3.51 1.94 1.87 3.40 1.31 6.56 1.11 9 Bs
SCO Pre 15:00 Livingston 1-2 Dundee FC 1.39 2.95 2.20 1.67 4.09 1.23 8.24 1.07 8 Bs
SCO Pre 15:00 Hibernian 2-0 Hamilton 1.28 3.59 1.89 1.92 3.24 1.33 6.22 1.11 8 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 15:00 Deportes Iquique 0-0 Curico Unido 1.44 2.75 2.34 1.58 4.38 1.19 8.14 1.05 7 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:00 Conquense 0-1 Baleares 1.48 2.65 2.43 1.48 4.45 1.13 1 Bs
SPA Seg 15:00 Real Valladolid II 1-1 Atl. Madrid B 1.52 2.42 2.72 1.40 5.77 1.13 13.50 1.03 6 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Dep. La Coruna 1-1 Gimnastic 1.36 2.99 2.14 1.69 3.94 1.23 7.76 1.07 7 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 15:00 Crvena Zvezda 4-0 Vojvodina 1.17 4.77 1.59 2.32 2.59 1.48 4.60 1.18 4 Bs
Denmark - Superliga Shedule - x
DEN Sup 15:00 Nordsjaelland 2-1 Hobro 1.19 4.51 1.62 2.26 2.56 1.51 4.50 1.20 8 Bs
Sweden - Svenska Cupen Shedule - x
SWE Sve 15:00 Ostersunds 0-0 Halmstad 1.16 5.10 1.55 2.44 2.40 1.55 4.28 1.20 5 Bs
SWE Sve 15:00 Karlstad 1-2 Sirius 1.15 5.07 1.58 2.37 2.42 1.52 4.20 1.18 3 Bs
SWE Sve 15:00 Orebro 2-1 GAIS 1.21 4.20 1.73 2.09 2.81 1.41 5.16 1.14 6 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 15:30 Botev 1-0 Slavia Sofia 1.37 3.00 2.18 1.67 3.90 1.23 7.90 1.08 6 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 15:30 Stabaek 2-1 Strommen 1.12 5.50 1.51 2.55 2.31 1.59 3.90 1.25 3 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 15:30 FeralpiSalo 3-0 Ravenna 1.47 2.51 2.59 1.48 4.88 1.15 10.25 1.04 4 Bs
ITA Leg 15:30 Renate 1-1 Pordenone 1.46 2.53 2.60 1.46 4.75 1.15 10.25 1.03 6 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 15:30 Nacional 4-0 Feirense 1.39 2.96 2.23 1.66 4.08 1.23 8.22 1.07 9 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 16:00 Feignies 1-2 Lens II 1.35 3.13 2.09 1.75 3.75 1.26 7.45 1.08 7 Bs
DEN Can 16:00 Le Puy 5-0 Mt de Marsan Stade 1.57 2.33 2.79 1.42 5.98 1.12 13.67 1.04 8 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:00 Lausanne 1-0 Rapperswil 1.18 4.85 1.57 2.38 2.54 1.52 4.38 1.20 6 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 16:00 Rosenborg 5-1 Sundsvall 1.37 2.97 2.24 1.62 3.80 1.21 7.90 1.06 5 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 16:00 Leuven 3-0 Westerlo 1.31 3.36 2.02 1.77 3.57 1.28 7.29 1.10 8 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 16:00 Ostrava 2-1 Liberec 1.46 2.65 2.52 1.53 4.89 1.17 10.24 1.04 6 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:00 Moadon Sport Ashdod 2-1 Sakhnin 1.39 2.92 2.28 1.63 4.21 1.21 9.00 1.07 6 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 16:00 Marseille 2-0 Amiens SC 1.28 3.62 1.92 1.90 3.27 1.33 6.33 1.12 9 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 16:00 Puskás Academy 0-1 Ujpest 1.49 2.51 2.65 1.47 5.16 1.15 11.50 1.04 5 Bs
HUN Nb 16:00 Haladas 1-2 Mezokovesd-Zsory 1.36 3.00 2.17 1.65 3.89 1.24 7.75 1.09 5 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 16:00 Aurrerá de Vitoria 1-2 Amorebieta 1.53 2.40 2.73 1.42 5.64 1.12 12.83 1.03 6 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 16:00 Fenerbahce 1-1 Konyaspor 1.32 3.33 2.04 1.78 3.57 1.29 7.18 1.09 7 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:15 Yehuda 4-2 Hapoel Haifa 1.35 3.12 2.20 1.68 3.86 1.24 8.02 1.08 5 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 16:30 Gorica 2-2 Zaprešić 1.30 3.44 1.99 1.81 3.42 1.29 6.98 1.10 6 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:30 Schaffhausen 1-2 Kriens 1.18 4.83 1.59 2.34 2.58 1.51 4.63 1.20 6 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 17:00 Croix 0-1 Bobigny 1.27 3.73 1.88 1.95 3.10 1.36 5.96 1.13 7 Bs
DEN Can 17:00 Saint-Étienne II 0-0 Stade Bordelais 1.36 3.11 2.20 1.65 4.25 1.21 8.13 1.07 6 Bs
DEN Can 17:00 Yzeure 0-3 Trelissac 1.54 2.40 2.72 1.44 5.47 1.14 12.12 1.04 7 Bs
DEN Can 17:00 Bordeaux II 1-2 Andrézieux 1.33 3.25 2.03 1.79 3.82 1.26 7.09 1.10 9 Bs
DEN Can 17:00 St. Maur Lusi 0-1 Sedan 1.42 2.85 2.30 1.62 4.31 1.21 8.70 1.06 7 Bs
DEN Can 17:00 Fleury-Merogis 2-1 Schiltigheim 1.34 3.30 2.27 1.65 4.39 1.21 9.67 1.06 7 Bs
DEN Can 17:00 Arras 0-6 Creteil 1.27 3.69 1.87 1.94 3.15 1.35 6.11 1.12 8 Bs
DEN Can 17:00 Reims II 0-0 Epinal 1.34 3.20 2.10 1.75 3.71 1.27 7.31 1.09 6 Bs
DEN Can 17:00 St-Pryvé St-Hilaire 0-1 Romorantin 1.40 2.81 2.27 1.62 4.28 1.21 9.10 1.06 7 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 17:00 Zaglebie Sosnowiec 3-2 Arka Gdynia 1.25 3.85 1.81 2.01 2.92 1.39 5.52 1.14 8 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 17:00 Alki Oroklini 1-3 Apollon Limassol 1.10 6.12 1.35 2.94 1.93 1.79 3.16 1.32 6 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 17:00 Kortrijk 1-2 Charleroi 1.26 3.80 1.86 1.98 3.14 1.36 5.95 1.13 7 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 17:00 FC Famalicao 3-2 Academico Viseu 1.32 3.27 2.04 1.77 3.60 1.28 7.24 1.09 7 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Elche 2-0 Extremadura UD 1.44 2.70 2.39 1.56 4.49 1.19 9.25 1.05 7 Bs
SPA Seg 17:00 Zaragoza 0-0 Albacete 1.35 3.07 2.13 1.70 3.72 1.26 7.30 1.08 7 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 17:00 Cagliari 2-1 Parma 1.34 3.30 2.07 1.78 3.73 1.28 7.75 1.09 8 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 17:00 Ascoli 2-4 Salernitana 1.41 2.78 2.35 1.59 4.20 1.21 8.27 1.06 6 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:00 Panathinaikos 1-0 Asteras Tripolis 1.51 2.55 2.56 1.49 5.09 1.17 11.88 1.04 7 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 17:30 Hertha Berlin 1-1 Werder Bremen 1.26 3.87 1.85 2.00 2.99 1.38 5.70 1.13 7 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 17:30 AZ Alkmaar 3-0 Venlo 1.13 6.00 1.47 2.76 2.14 1.70 3.64 1.28 7 Bs
England - FA Cup Shedule - x
ENG Fa 17:30 Newport 1-4 Manchester City 1.05 11.88 1.19 4.65 1.53 2.56 2.15 1.72 6 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 17:30 GIANA Erminio 1-1 Virtus Verona 1.40 2.74 2.32 1.57 4.19 1.19 8.67 1.06 5 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 17:30 Real Sociedad 3-0 Leganes 1.50 2.55 2.61 1.51 5.06 1.17 11.04 1.05 8 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:30 Giannina 0-2 Atromitos 1.63 2.27 2.83 1.40 6.12 1.12 14.25 1.03 7 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 18:00 Servette 0-0 Wil 1.22 4.35 1.75 2.07 2.87 1.42 5.41 1.15 7 Bs
Romania - Liga I Shedule - x
ROM Lig 18:00 CFR Cluj 1-1 Astra Ploiesti 1.41 2.88 2.24 1.65 4.25 1.22 8.57 1.06 5 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 18:00 Guimaraes 2-0 Portimonense 1.34 3.18 2.07 1.76 3.72 1.27 7.39 1.09 8 Bs
Switzerland - Super League Shedule - x
SWI Sup 18:00 Luzern 0-3 Lugano 1.21 4.27 1.69 2.16 2.71 1.45 4.88 1.17 8 Bs
SWI Sup 18:00 St. Gallen 1-3 Thun 1.18 4.81 1.59 2.36 2.43 1.55 4.18 1.21 8 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 18:30 Sao Caetano 4-4 Bragantino 1.41 2.77 2.38 1.58 4.45 1.20 9.00 1.05 6 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 18:30 Maccabi Tel Aviv 3-0 Shmona 1.27 3.66 1.85 1.94 3.12 1.34 5.90 1.12 7 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 18:30 MTK Budapest 1-3 Videoton 1.30 3.41 1.97 1.82 3.41 1.30 6.57 1.11 6 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 18:30 Hercules 1-0 Cornellà 2.00 2.05 5.60 1.32 23.62 1.10 16.00 1.03 5 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 18:30 Dep. Cuenca 5-2 Aucas 1.18 4.40 1.70 2.08 3.15 1.35 6.93 1.12 5 Bs
ECU Ser 18:30 Tecnico U. 1-2 Emelec 1.19 4.35 1.66 2.12 2.78 1.40 5.25 1.14 2 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 18:45 Heerenveen 2-2 PSV 1.11 6.56 1.39 3.02 2.01 1.82 3.28 1.34 7 Bs
NET Ere 18:45 Heracles 6-0 Sittard 1.11 6.72 1.39 3.02 1.98 1.85 3.28 1.34 8 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 19:00 Chapecoense-SC 0-0 Figueirense 1.81 2.69 3.08 1.61 10.29 1.22 8.45 1.07 7 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 19:00 Cobh Ramblers 3-1 Finn Harps 1.40 2.89 2.26 1.63 4.20 1.22 8.60 1.07 8 Bs
Europe - Copa do Nordeste Shedule - x
EUR Eur 19:00 Sergipe 1-2 Botafogo PB 2.00 2.11 3.41 1.43 12.75 1.09 9.50 1.06 4 Bs
EUR Eur 19:00 ABC 0-0 CRB 2.03 2.28 3.43 1.49 13.41 1.12 8.50 1.07 4 Bs
EUR Eur 19:00 Vitoria 1-1 Ceará 1.33 3.24 2.25 1.63 4.37 1.20 11.30 1.06 5 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:00 Oostende 1-1 Eupen 1.27 3.78 1.96 1.90 3.59 1.32 7.96 1.10 7 Bs
BEL Jup 19:00 Waregem 1-1 St. Truiden 1.28 4.31 1.83 2.20 3.19 1.45 6.96 1.17 7 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 19:00 Angers 3-0 Nice 1.48 2.67 2.43 1.73 4.71 1.21 10.33 1.06 7 Bs
FRA Lig 19:00 Monaco 1-0 Nantes 1.33 3.31 2.12 1.75 3.98 1.26 9.02 1.08 8 Bs
Brazil - Pernambucano 1 Shedule - x
BRA Per 19:00 Nautico 4-2 Flamengo Arcoverde 1.37 2.99 2.06 1.69 2.38 2.25 5.03 1.27 5 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 19:00 Nacional Asuncion 1-0 Olimpia Asuncion 1.60 2.20 2 Bs
PAR Pri 19:00 Guarani 1-0 Deportivo Capiata 1.22 3.95 1.75 1.96 3.05 1.34 6.00 1.12 2 Bs
PAR Pri 19:00 Independiente 2-0 Cerro Porteno 1.17 4.60 1.60 2.23 2.60 1.45 4.80 1.16 2 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:00 R. Oviedo 1-0 Alcorcon 1.99 2.03 4.58 1.30 13.15 1.10 14.33 1.03 6 Bs
Scotland - Challenge Cup Shedule - x
SCO Cha 19:25 Connahs Q. 1-1 Edinburgh City 1.23 4.14 1.75 2.06 2.94 1.39 5.49 1.14 7 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 19:30 Korona Kielce 0-0 Lechia Gdansk 1.52 2.74 2.56 1.58 5.36 1.21 13.71 1.07 8 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 19:30 St. Gilloise 1-2 Roeselare 1.48 2.94 2.52 1.63 5.46 1.21 14.33 1.09 7 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:30 Waasland-Beveren 2-1 Gent 1.22 4.54 1.70 2.29 2.84 1.50 5.63 1.19 7 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 19:30 Rimini 2-0 Imolese 1.76 2.21 3.43 1.35 8.98 1.11 20.67 1.03 4 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 19:30 Dep. Anzoategui 2-3 Llaneros 1.38 3.02 2.29 1.61 4.38 1.20 9.80 1.05 7 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:30 Cadiz 2-0 Tenerife 1.71 2.27 3.19 1.38 7.81 1.10 24.67 1.02 6 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 19:30 Atalanta 1-3 AC Milan 1.36 3.33 2.08 1.83 3.84 1.29 8.12 1.10 8 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 19:45 Vitesse 3-2 Willem II 1.21 4.85 1.72 2.18 2.77 1.45 5.18 1.16 7 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 19:45 Sambenedettese 0-0 Fano 1.46 2.71 2.49 1.55 4.84 1.19 10.44 1.06 30 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 19:45 Barcelona 1-0 Valladolid 1.12 6.57 1.41 3.05 2.01 1.85 3.36 1.35 9 Bs
Brazil - Goiano 1 Shedule - x
BRA Goi 20:00 Aparecidense 1-2 Vila Nova 1.44 2.63 2.45 1.51 4.87 1.18 10.50 1.06 5 Bs
Argentina - Prim B Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Almirante Brown 0-1 Fénix 1.50 2.52 2.62 1.46 5.57 1.15 13.00 1.04 7 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 20:00 Nueva Chicago 0-1 Santamarina 1.48 2.59 2.54 1.48 5.14 1.16 11.38 1.04 6 Bs
ARG Pri 20:00 Ferro 1-1 Instituto 1.40 3.24 2.39 1.62 4.44 1.21 9.25 1.07 7 Bs
ARG Pri 20:00 Brown Adrogue 0-1 Temperley 1.52 2.49 2.66 1.45 5.46 1.15 12.12 1.04 6 Bs
ARG Pri 20:00 Los Andes 0-1 Agropecuario 1.74 2.07 3.30 1.32 7.60 1.09 18.40 1.03 7 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Central Cordoba 0-0 San Martín Burzaco 1.65 2.17 2.92 1.37 6.62 1.10 18.00 1.03 6 Bs
ARG Pri 20:00 Excursionistas 2-1 Sportivo Italiano 1.61 2.19 2.91 1.37 6.47 1.11 16.25 1.03 5 Bs
ARG Pri 20:00 Porvenir 2-1 Deportivo Armenio 1.40 3.07 2.48 1.53 4.79 1.18 8.00 1.07 7 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 20:00 Carabobo 2-1 Portuguesa FC 1.37 2.98 2.21 1.64 4.05 1.23 8.51 1.08 7 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 20:15 Millonarios 3-2 Huila 1.37 3.08 2.20 1.67 3.90 1.24 8.50 1.08 7 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 20:30 FC Porto 2-0 Setubal 1.20 4.29 1.66 2.19 2.70 1.47 4.77 1.18 7 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 21:00 Montreal 1-0 Philadelphia 1.12 2.20 1.55 2.50 2.30 1.57 4.80 1.21 1 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 21:00 Sao Luiz 1-0 Avenida 1.46 2.56 2.54 1.46 4.88 1.15 12.00 1.05 8 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 21:00 Atletico-MG 2-0 Tupi 1.22 4.12 1.76 2.02 2.88 1.38 5.57 1.14 8 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 21:00 Magallanes 0-0 San Luis 1.38 2.96 2.27 1.61 4.28 1.21 9.50 1.06 7 Bs
CHL Pri 21:00 D. Puerto Montt 2-2 Nublense 1.38 2.95 2.18 1.66 4.16 1.21 9.23 1.06 7 Bs
CHL Pri 21:00 S. Morning 3-2 Melipilla 1.38 2.93 2.26 1.62 4.25 1.21 9.30 1.06 7 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 21:00 Caracas 1-1 Aragua 1.34 3.15 2.10 1.70 3.80 1.25 7.62 1.09 6 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 21:30 U. De Chile 1-1 Cobresal 1.33 3.26 2.06 1.75 3.76 1.26 7.58 1.08 8 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 21:45 Sportivo San Lorenzo 2-0 Deportivo Santaní 1.30 3.45 1.98 1.79 3.45 1.30 6.93 1.10 8 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:00 America De Cali 3-0 Ind. Medellin 1.36 3.05 2.16 1.70 3.87 1.25 8.25 1.08 6 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 22:05 Sarmiento Junin 1-0 Club Atlético Mitre 1.57 2.43 2.76 1.44 5.83 1.14 13.67 1.04 4 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 22:15 Universidad Católica 0-0 LDU Quito 1.30 3.31 2.03 1.76 3.58 1.28 7.42 1.09 6 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:30 Petrolera 1-1 Once Caldas 1.39 2.85 2.29 1.61 4.18 1.22 9.00 1.07 6 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 22:30 Atl. Rafaela 0-0 Arsenal Sarandi 1.51 2.50 2.60 1.47 5.26 1.16 12.12 1.04 6 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 23:00 Novorizontino 0-0 Ponte Preta 1.51 2.53 2.69 1.47 5.38 1.15 11.65 1.04 5 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 23:00 Alebrijes de Oaxaca 1-0 Atlético Zacatepec 1.38 2.89 2.24 1.62 4.01 1.22 8.35 1.08 5 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 23:00 Cruz Azul 1-2 Santos Laguna 1.40 2.87 2.30 1.63 4.24 1.22 8.84 1.06 6 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 23:45 River Plate 1-1 Libertad Asuncion 1.24 3.74 1.82 1.92 2.99 1.35 5.68 1.12 6 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 00:00 Cobreloa 2-2 Deportes Temuco 1.28 3.41 1.97 1.79 3.55 1.26 7.50 1.08 4 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 00:00 U. De Concepcion 0-0 Everton 1.38 2.94 2.26 1.64 4.03 1.23 8.34 1.07 6 Bs