Over/Under Odds

contest time home score away OU 1.5 OU 2.5 OU 3.5 OU 4.5 Compare data
over under over under over under over under
09.03.2019 - Saturday
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 00:00 Ituano 2-1 Guarani 1.40 2.89 2.31 1.61 4.19 1.21 8.12 1.06 6 Bs
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 00:00 San Lorenzo Alem 1-1 Juventud Unida Univers... 2.20 1.61 4.30 1.19 2 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 00:15 Tecnico U. 0-3 Olmedo 1.36 3.08 2.18 1.69 3.85 1.25 7.95 1.07 5 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 00:45 Deportes Tolima 0-0 Huila 1.38 3.10 2.22 1.72 4.30 1.23 8.00 1.10 2 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 01:00 Veracruz 2-2 Santos Laguna 1.30 3.47 2.02 1.80 3.53 1.30 6.97 1.09 6 Bs
Peru - Primera División Shedule - x
PER Pri 01:00 Cesar Vallejo 1-0 Sport Boys 1.20 4.33 1.67 2.18 2.66 1.45 4.92 1.16 6 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 02:00 Atlético San Luis 0-0 Atlante 1.37 2.94 2.19 1.66 4.01 1.22 8.31 1.08 6 Bs
MEX Lig 02:30 Venados 2-1 Cafetaleros de Tapachula 1.24 3.82 1.79 1.97 2.90 1.37 5.50 1.13 7 Bs
MEX Lig 03:00 Tampico Madero 2-1 Alebrijes de Oaxaca 1.39 2.76 2.36 1.56 4.34 1.19 7.13 1.06 6 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 03:00 Atlas 0-2 Cruz Azul 1.43 2.79 2.39 1.57 4.47 1.20 9.47 1.05 7 Bs
International - Challengers League Shedule - x
INT Ame 04:00 Suwon City 1-2 Busan 1.33 3.16 2.15 1.69 3.28 1.50 5.70 1.15 4 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 04:00 Fukuoka 0-1 Kyoto 1.44 2.74 2.43 1.56 4.54 1.19 9.66 1.05 6 Bs
Japan - J1 League Shedule - x
JAP J-L 05:00 Sapporo 5-2 Shimizu 1.22 4.22 1.72 2.12 2.79 1.42 5.22 1.15 8 Bs
JAP J-L 05:00 Matsumoto Yamaga 0-1 Urawa 1.42 2.88 2.31 1.62 4.26 1.22 8.59 1.07 8 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 05:00 Albirex Niigata 0-1 Kashiwa 1.36 3.04 2.16 1.69 3.84 1.24 7.93 1.07 7 Bs
JAP J-L 05:00 V-Varen Nagasaki 0-1 Mito 1.54 2.47 2.68 1.45 5.35 1.14 12.38 1.04 6 Bs
JAP J-L 05:00 Kagoshima United 0-1 Kofu 1.34 3.12 2.09 1.71 3.74 1.25 7.15 1.08 6 Bs
South Korea - K League Classic Shedule - x
SOU K-L 05:00 Daegu 2-0 Jeju Utd 1.41 2.90 2.25 1.63 4.52 1.20 10.30 1.05 6 Bs
SOU K-L 05:00 Incheon 2-1 Gyeongnam 1.22 4.80 1.91 1.92 3.19 1.36 6.37 1.11 6 Bs
International - Challengers League Shedule - x
INT Ame 06:00 Seoul E-Land 1-1 Ansan Greeners 1.46 2.64 2.49 1.51 4.79 1.17 10.33 1.05 5 Bs
Japan - J1 League Shedule - x
JAP J-L 06:00 Iwata 1-2 Oita 1.36 3.06 2.16 1.70 3.93 1.25 7.94 1.07 7 Bs
JAP J-L 06:00 G-Osaka 2-3 Nagoya 1.18 4.91 1.59 2.36 2.49 1.53 4.30 1.21 7 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 06:00 Gifu 2-1 Okayama 1.45 2.71 2.41 1.56 4.67 1.18 10.14 1.05 7 Bs
Japan - J1 League Shedule - x
JAP J-L 07:00 Kashima 1-0 Shonan 1.26 3.79 1.86 1.95 3.13 1.35 5.96 1.12 7 Bs
JAP J-L 07:00 C-Osaka 0-1 Hiroshima 1.37 3.05 2.18 1.69 3.99 1.24 8.05 1.08 7 Bs
South Korea - K League Classic Shedule - x
SOU K-L 07:00 Suwon 0-4 Jeonbuk 1.25 3.81 1.81 1.97 3.07 1.35 5.91 1.12 6 Bs
China - CSL Shedule - x
CHI Sup 07:30 Shandong Luneng 2-2 Henan Construction 1.23 4.07 1.75 2.06 2.85 1.40 5.28 1.16 7 Bs
CHI Sup 07:30 Chongqing Lifan 0-4 Beijing Guoan 1.25 3.79 1.81 1.98 2.97 1.37 5.75 1.12 7 Bs
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 08:50 Central Coast 2-8 Wellington 1.19 4.69 1.61 2.31 2.52 1.51 4.38 1.20 9 Bs
Romania - Liga II: Seria 2 Shedule - x
ROM Div 09:00 Metaloglobus 2-0 Mioveni 1.29 3.51 1.90 1.83 3.34 1.31 6.57 1.11 8 Bs
ROM Div 09:00 Damila Maciuca 1-0 Dacia Unirea Brăila 1.10 7.80 1.33 3.33 1.81 1.96 3.05 1.41 4 Bs
ROM Div 09:00 Baloteşti 0-1 SSC Farul 1.21 4.31 1.67 2.12 2.73 1.44 5.00 1.16 7 Bs
Czechia - 3. liga: MSFL Shedule - x
CZE 3.l 09:15 Vysehrad 1-0 Domazlice 1.16 4.63 1.58 2.27 2.16 1.61 3.44 1.22 21 Bs
CZE 3.l 09:15 Prevysov 2-1 Dobrovice 1.19 4.35 1.88 2.07 3.18 1.44 8.70 1.13 3 Bs
Czech Republic - 2. liga Shedule - x
CZE Div 09:15 Pardubice 4-0 Trinec 1.29 3.47 1.88 1.96 3.23 1.29 7.50 1.09 7 Bs
Bulgaria - B PFG: West Shedule - x
BUL B P 10:30 Tsarsko selo 2-1 Lokomotiv Sofia 1929 1.18 4.40 1.60 2.20 2.45 1.50 4.33 1.18 1 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 10:30 Kardemir Karabuk 0-4 Afjet Afyonspor 1.16 5.09 1.43 2.80 2.19 1.70 3.79 1.25 7 Bs
TUR Ban 10:30 Giresunspor 3-1 Boluspor 1.35 3.00 2.15 1.69 3.86 1.25 7.84 1.08 7 Bs
Lithuania - A Lyga Shedule - x
LIT A L 11:00 Spyris Kaunas 6-1 Palanga 1.37 2.99 2.12 1.69 4.10 1.22 7.00 1.09 7 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 11:00 Kongsvinger 0-1 Ull/Kisa 1.09 5.75 1.41 2.70 2.11 1.67 3.45 1.27 6 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 11:00 FC Famalicao 1-2 Braga B 1.35 3.10 2.17 1.68 4.01 1.24 8.73 1.08 7 Bs
Romania - Liga I Shedule - x
ROM Lig 11:00 Hermannstadt 0-2 Gaz Metan Medias 1.59 2.38 2.85 1.42 5.62 1.13 12.88 1.04 6 Bs
Estonia - Meistriliiga Shedule - x
EST Mei 11:00 Narva 0-0 Kuressaare 1.07 8.25 1.25 3.55 1.76 1.98 2.56 1.45 5 Bs
Russia - Premier League Shedule - x
RUS Pre 11:00 Krylya Sovetov Samara 4-0 Yenisey 1.61 2.32 2.79 1.44 5.95 1.13 12.25 1.03 6 Bs
China - CSL Shedule - x
CHI Sup 11:35 Shanghai East Asia 3-2 Jiangsu Sainty 1.22 4.32 1.72 2.11 2.74 1.44 5.04 1.17 7 Bs
Germany - 2. Bundesliga Shedule - x
GER 2. 12:00 Aue 2-1 Paderborn 1.19 4.74 1.64 2.30 2.56 1.51 4.53 1.19 6 Bs
GER 2. 12:00 Köln 5-1 Arminia Bielefeld 1.14 5.53 1.50 2.61 2.26 1.65 3.87 1.25 6 Bs
GER 2. 12:00 Regensburg 1-1 Duisburg 1.20 4.53 1.66 2.22 2.60 1.48 4.67 1.17 10 Bs
GER 2. 12:00 Darmstadt 3-2 Holstein Kiel 1.23 4.16 1.78 2.08 2.86 1.41 5.39 1.15 6 Bs
Slovenia - 2. SNL Shedule - x
SLO 2. 12:00 Radomlje 5-1 Ilirija 2.40 1.52 1 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 12:00 Blackburn 0-1 Preston 1.30 3.48 1.95 1.87 3.38 1.31 6.63 1.11 8 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 12:00 Werder Bremen III 3-5 Leher TS 1.11 6.15 1.43 2.75 2.08 1.73 3.43 1.29 3 Bs
Ukraine - Premier League Shedule - x
UKR Pre 12:00 Illichovets Mariupol 0-0 Ch. Odessa 1.43 2.66 2.38 1.55 4.57 1.17 9.17 1.04 4 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 12:00 Alaves 1-1 Eibar 1.43 2.81 2.34 1.62 4.38 1.21 9.18 1.06 8 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:00 Wolfsburg (Am) 4-1 Hansa Luneburg 1.17 3.54 1.54 2.39 2.45 1.53 4.20 1.21 5 Bs
GER Reg 12:00 Augsburg (Am) 1-3 Furth (Am) 1.35 3.05 2.12 1.69 3.87 1.23 7.62 1.08 5 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 12:15 Sheffield Utd 2-0 Rotherham 1.27 3.73 1.85 1.97 3.09 1.37 5.88 1.13 8 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 12:30 Crystal Palace 1-2 Brighton 1.45 2.76 2.42 1.58 4.62 1.20 10.03 1.05 8 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:30 BFC Dynamo 1-0 Rathenow 1.20 2.86 1.66 2.28 2.62 1.46 3.38 1.16 4 Bs
GER Reg 12:30 Auerbach 2-1 Bautzen 1.38 2.92 2.32 1.63 4.35 1.20 5.68 1.05 4 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 12:35 Leyton Orient 1-0 Wrexham 1.42 2.85 2.34 1.60 4.43 1.20 8.25 1.06 7 Bs
Slovenia - 2. SNL Shedule - x
SLO 2. 13:00 Bravo 3-1 Brežice 1.54 2.35 1 Bs
Cyprus - 2. Division B1 Shedule - x
CYP 2.D 13:00 Othellos Athienou 2-2 Aris 1.27 3.40 1.91 1.80 3.35 1.28 6.75 1.10 3 Bs
CYP 2.D 13:00 Paeek 2-1 Onisilos Sotiras 1.22 3.80 1.74 2.00 2.80 1.40 5.20 1.14 3 Bs
CYP 2.D 13:00 Ayia Napa 5-1 Digenis Voroklinis 1.19 4.22 1.66 2.14 2.66 1.41 5.12 1.15 3 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 13:00 Unterhaching 0-1 Meppen 1.26 3.70 1.87 1.92 3.11 1.36 6.04 1.13 7 Bs
GER 3. 13:00 Hansa Rostock 0-0 Sonnenhof Großaspach 1.31 3.40 2.00 1.79 3.49 1.30 7.14 1.10 8 Bs
GER 3. 13:00 Wehen 0-1 Munich 1860 1.26 3.69 1.85 1.94 3.15 1.34 6.13 1.12 8 Bs
GER 3. 13:00 Energie Cottbus 3-0 Preussen Munster 1.33 3.24 2.06 1.76 3.69 1.27 6.99 1.09 7 Bs
GER 3. 13:00 VfL Osnabruck 3-0 Zwickau 1.35 3.10 2.15 1.69 3.87 1.25 8.10 1.08 7 Bs
GER 3. 13:00 Lotte 1-2 Fortuna Köln 1.42 2.77 2.42 1.56 4.44 1.19 9.62 1.06 6 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 13:00 Lok. Plovdiv 4-1 Dunav 2010 1.29 3.43 1.96 1.83 3.41 1.29 5.16 1.28 6 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 13:00 Adanademirspor 0-0 B.B. Ankaraspor 2.35 2.48 5.97 1.56 3.92 1.24 7.85 1.09 5 Bs
Slovakia - Super Liga Shedule - x
SVK Cor 13:00 Sereď 3-1 Trnava 1.37 2.95 2.17 1.67 4.24 1.21 11.62 1.06 7 Bs
SVK Cor 13:00 Senica 1-2 Slovan Bratislava 1.22 4.00 1.76 2.01 2.67 1.52 4.60 1.15 6 Bs
SVK Cor 13:00 Z. Moravce 1-2 Dun. Streda 1.24 3.88 1.81 1.98 2.72 1.50 5.15 1.15 6 Bs
SVK Cor 13:00 Michalovce 4-2 Trencin 1.24 3.32 1.87 1.88 3.11 1.34 4.70 1.11 6 Bs
SVK Cor 13:00 Nitra 0-0 Ruzomberok 2.23 3.13 5.94 1.83 3.29 1.30 5.47 1.10 8 Bs
SVK Cor 13:00 Podbrezova 0-2 Zilina 1.36 3.23 2.30 1.73 5.64 1.25 6.09 1.10 8 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 13:00 Blau-WeiY Zorbau 1-0 Hohenstein-Ernstthal 1.07 7.69 1.27 3.53 1.72 2.05 2.69 1.43 5 Bs
GER Obe 13:00 Wacker Nordhausen II 3-1 Sandersdorf 1.11 6.10 1.38 2.86 2.03 1.75 3.38 1.30 4 Bs
Malta - Premier League Shedule - x
MAL Pre 13:00 St. Andrews 0-2 Qormi 1.24 3.98 1.78 2.02 2.89 1.40 5.35 1.14 7 Bs
MAL Pre 13:00 Valletta 3-0 Pieta Hotspurs 1.21 4.38 1.64 2.23 2.67 1.49 5.02 1.18 15 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:00 Illertissen 4-0 Pipinsried 1.20 4.30 1.71 2.15 2.33 1.73 4.45 1.19 3 Bs
GER Reg 13:00 Garching 0-2 Eichstatt 1.26 3.60 1.94 1.83 3.17 1.33 5.88 1.13 5 Bs
GER Reg 13:00 Aschaffenburg 2-0 Burghausen 4.16 2.85 1.84 1.92 2.91 1.37 5.62 1.12 5 Bs
GER Reg 13:00 TSV 1860 Rosenheim 0-2 Heimstetten 1.19 4.30 1.69 2.14 2.61 1.44 4.62 1.17 4 Bs
GER Reg 13:00 Schalding 1-1 Ingolstadt (Am) 1.21 4.20 1.77 2.08 2.82 1.39 5.60 1.14 3 Bs
GER Reg 13:00 Waldhof Mannheim 3-2 Saarbrücken 1.29 3.65 1.97 1.84 3.37 1.29 3.46 1.51 5 Bs
GER Reg 13:00 Lippstadt 0-3 Essen 1.30 3.55 1.95 1.85 3.03 1.40 6.60 1.10 5 Bs
GER Reg 13:00 SV 1919 Straelen 0-4 Köln (Am) 1.25 3.67 1.92 1.85 3.25 1.30 6.40 1.11 4 Bs
GER Reg 13:00 B. Moenchengladbach (Am) 2-2 Kaan-Marienborn 1.26 2.40 1.98 1.83 2.96 1.41 4.95 1.10 5 Bs
GER Reg 13:00 Eintracht Norderstedt 1-2 TSV Havelse 1.19 3.32 1.68 2.19 3.03 1.43 7.90 1.14 6 Bs
GER Reg 13:00 Egestorf-Langreder 1-0 Lupo-Martini Wolfsburg 1.59 2.41 3.75 1.70 3.30 1.30 6.25 1.10 5 Bs
GER Reg 13:00 Oberhausen 4-0 Bonner (Ger) 1.23 4.07 1.78 2.03 2.61 1.59 3.79 1.16 5 Bs
GER Reg 13:00 FC Viktoria Koln 5-2 Dusseldorf (Am) 1.15 3.23 1.55 2.45 2.38 1.54 4.35 1.20 4 Bs
GER Reg 13:00 Bremen (Am) 1-1 Oldenburg 1.22 3.12 1.80 2.01 3.05 1.35 6.40 1.11 5 Bs
GER Reg 13:00 Wattenscheid 0-2 Wiedenbruck 1.32 3.31 2.17 1.78 4.94 1.25 21.18 1.09 6 Bs
GER Reg 13:00 Memmingen 2-0 Nurnberg (Am) 1.18 4.35 1.80 1.99 2.77 1.39 3 Bs
GER Reg 13:00 Verl 5-1 TV Herkenrath 1.16 3.13 1.58 2.31 2.61 1.47 4.47 1.17 4 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 13:00 Trabzonspor 2-1 Akhisar Genclik Spor 1.18 4.79 1.60 2.39 2.54 1.52 4.40 1.20 5 Bs
Sweden - Svenska Cupen Shedule - x
SWE Sve 13:00 Hacken 4-1 GAIS 1.11 6.60 1.40 2.95 1.98 1.85 3.57 1.30 7 Bs
Czech Republic - 2. liga Shedule - x
CZE Div 13:30 Prostejov 0-1 Ceske Budejovice 1.30 3.32 2.05 1.76 3.66 1.25 6.80 1.06 5 Bs
Austria - 1. Liga Shedule - x
AUT Ers 13:30 BW Linz 0-2 Wacker Innsbruck (Am) 1.24 4.02 1.82 2.05 2.99 1.37 5.65 1.12 4 Bs
AUT Ers 13:30 Neustadt 2-1 Vorwarts Steyr 1.26 3.81 1.76 2.38 2.95 1.46 5.81 1.14 6 Bs
Europe - 3. liga: Zapad Shedule - x
EUR Eur 13:30 Kalná nad Hronom 0-0 Nove Mesto 1.21 4.42 1.72 2.17 2.74 1.46 5.25 1.17 4 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 13:30 Carrarese 1-1 Alessandria 1.26 3.52 1.96 1.81 3.95 1.24 11.70 1.07 5 Bs
ITA Leg 13:30 Pisa 0-0 Lucchese 1.88 2.36 4.03 1.43 11.50 1.13 8.50 1.06 3 Bs
ITA Leg 13:30 Entella 3-0 US Pontedera 1.36 2.88 2.23 1.61 4.13 1.19 9.00 1.07 4 Bs
ITA Leg 13:30 Arzachena 1-0 Pro Patria 1.42 2.60 2.60 1.46 4.75 1.14 2 Bs
ITA Leg 13:30 Gozzano 0-1 Olbia (Ita) 1.40 2.77 2.42 1.53 4.58 1.17 3 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 13:30 Blumenthaler 5-2 Hastedt 1.15 5.00 1.50 2.43 2.24 1.59 3.80 1.22 2 Bs
Russia - Premier League Shedule - x
RUS Pre 13:30 CSKA Moscow 3-0 Rubin Kazan (Rus) 1.62 2.29 2.87 1.43 6.10 1.12 12.94 1.04 6 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 13:30 Highlands Park 2-1 Baroka 1.45 2.65 2.22 1.80 4.02 1.25 8.67 1.06 5 Bs
SAF Pre 13:30 Bay Utd 2-0 Golden Arrows 1.44 2.70 2.52 1.47 5.24 1.14 12.75 1.03 6 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 13:30 WAC / St. Andrä II 2-0 Lendorf 1.30 3.44 1.82 1.68 3.40 1.26 3.40 1.06 4 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:30 Kickers Offenbach 1-0 FK Pirmasens 2.05 1.70 2.67 1.61 11.00 1.05 34.00 3 Bs
Slovenia - 1. SNL Shedule - x
SLO Prv 13:45 Triglav 2-1 O. Ljubljana 1.16 5.25 1.57 2.33 2.51 1.50 4.77 1.18 7 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 14:00 Belupo 1-2 Hajduk Split 1.41 2.85 2.32 1.60 4.33 1.20 8.31 1.07 7 Bs
Slovenia - 2. SNL Shedule - x
SLO 2. 14:00 AH Mas Tech 3-1 Bilje 1.67 2.10 1 Bs
SLO 2. 14:00 NŠ Drava 0-3 Rogaška 1.77 1.96 1 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 14:00 Opava 2-2 Slovacko 1.36 2.98 2.18 1.65 3.89 1.23 7.85 1.07 6 Bs
CZE Gam 14:00 Karvina 0-3 Bohemians 1905 1.41 2.75 2.36 1.57 4.31 1.20 9.02 1.05 5 Bs
CZE Gam 14:00 Mlada Boleslav 2-0 Pribram 1.16 4.85 1.57 2.38 2.41 1.53 4.14 1.20 5 Bs
CZE Gam 14:00 Zlin 2-1 Dukla Prague 1.33 3.13 2.09 1.71 3.73 1.25 7.19 1.08 6 Bs
Estonia - 2. HNL Shedule - x
EST Kor 14:00 Dugopolje 1-0 Kustosija 1.34 1.57 2.21 1.59 2.20 1.19 4.30 1.06 4 Bs
EST Kor 14:00 Lucko 1-0 Varaždin 1.62 1.88 2.71 1.45 6.68 1.11 34.00 1.04 6 Bs
EST Kor 14:00 Sibenik 5-0 Zadar 1.25 3.81 1.78 1.91 3.12 1.36 5.92 1.12 8 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 14:00 Oedt 4-0 Neuhofen / Ried II 1.38 3.03 2.26 1.66 4.23 1.23 8.64 1.07 9 Bs
AUT Lan 14:00 Kornspitz Pregarten 2-1 Marchtrenk 1.13 5.84 1.47 2.70 2.17 1.70 3.72 1.27 9 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 14:00 Northampton 2-1 Exeter 1.36 3.12 2.15 1.70 3.81 1.26 7.53 1.08 8 Bs
France - Ligue 2 Shedule - x
FRA Lig 14:00 Lens 2-0 Auxerre 1.41 2.80 2.34 1.56 4.38 1.18 8.78 1.05 7 Bs
Estonia - Meistriliiga Shedule - x
EST Mei 14:00 Levadia 5-1 Tallinna Kalev 1.02 21.00 1.30 3.60 1.85 1.93 5 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 14:00 Waldgirmes 0-0 Baunatal 1.15 5.00 1.53 2.37 2.43 1.50 4.40 1.19 3 Bs
GER Obe 14:00 Schott Mainz 1-1 TuS Koblenz 1.63 2.18 1 Bs
GER Obe 14:00 Flieden 6-0 Lohfelden 1.16 4.75 1.57 2.28 2.55 1.46 4.70 1.17 1 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 14:00 BSV Rehden 4-0 Jeddeloh 1.05 1.36 1.76 2.13 2.72 1.42 1.36 1.02 3 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 14:00 Bad Gleichenberg 0-2 Grazer 1.32 3.17 1.93 1.64 3.53 1.28 6.30 1.08 5 Bs
AUT Reg 14:00 Stadl-Paura 0-3 Sturm (Am) 1.07 8.50 1.25 3.62 1.70 2.02 2.62 1.44 4 Bs
Russia - II Liga: West Shedule - x
RUS Rus 14:00 Pogon Siedlce 5-1 S. Wola 1.30 3.30 2.00 1.73 3.65 1.25 7.50 1.08 1 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 14:00 Cosenza 2-3 Brescia 1.32 3.24 2.09 1.73 3.72 1.26 7.67 1.07 4 Bs
ITA Ser 14:00 Lecce 1-0 Foggia 1.24 3.85 1.80 1.97 3.00 1.36 5.65 1.12 7 Bs
ITA Ser 14:00 Cittadella 4-1 Pescara 1.27 3.57 1.89 1.88 3.22 1.32 6.15 1.10 6 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 14:00 Skoda Xanthi 0-0 Asteras Tripolis 1.59 2.38 2.80 1.42 5.86 1.13 13.25 1.03 7 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 14:00 Radnicki Nis 1-0 Mladost Lučani 1.31 2.78 2.23 1.64 3.29 1.30 6.60 1.09 7 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 14:30 Bayern Munich 6-0 Wolfsburg 1.14 5.56 1.49 2.65 2.25 1.66 3.80 1.27 7 Bs
GER Bun 14:30 Dortmund 3-1 VfB Stuttgart 1.15 5.44 1.51 2.63 2.25 1.65 3.79 1.26 7 Bs
GER Bun 14:30 RB Leipzig 0-0 Augsburg 1.18 4.87 1.59 2.41 2.46 1.54 4.33 1.21 8 Bs
GER Bun 14:30 Freiburg 2-1 Hertha Berlin 1.32 3.34 2.02 1.83 3.51 1.30 6.94 1.10 7 Bs
Czech Republic - 2. liga Shedule - x
CZE Div 14:30 Vitkovice (Cze) 0-0 Hradec Kralove 1.31 3.11 2.09 1.70 3.65 1.24 6.66 1.07 7 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 14:30 Cracovia 2-1 Zaglebie Sosnowiec 1.28 3.58 1.89 1.92 3.25 1.33 6.22 1.11 8 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 14:30 Newtown 3-0 Barry Town 1.20 4.31 1.62 2.18 2.58 1.46 4.42 1.17 6 Bs
England - Conference N / S Shedule - x
ENG Blu 15:00 Nuneaton 1-2 Alfreton 1.20 3.73 1.70 2.15 2.76 1.42 5.28 1.13 5 Bs
ENG Blu 15:00 Brackley 1-0 Stockport 1.33 3.17 2.06 1.73 3.70 1.25 8.00 1.08 8 Bs
ENG Blu 15:00 Dartford 2-0 Gloucester City 1.27 3.03 1.92 1.83 3.40 1.28 6.83 1.09 7 Bs
ENG Blu 15:00 Hemel Hempstead 0-3 Bath City 1.29 3.49 1.98 1.79 3.34 1.28 6.75 1.08 6 Bs
ENG Blu 15:00 Truro 1-3 East Thurrock Utd 1.23 3.12 1.82 1.93 3.10 1.33 6.12 1.11 6 Bs
ENG Blu 15:00 Wealdstone 1-3 Welling 1.28 2.87 1.96 1.79 3.37 1.29 6.88 1.09 6 Bs
ENG Blu 15:00 Telford 1-3 United of Manchester 1.20 3.56 1.69 2.12 2.77 1.43 5.40 1.13 7 Bs
ENG Blu 15:00 Woking 2-0 Chippenham 1.25 3.13 1.76 2.02 2.90 1.38 5.45 1.13 6 Bs
ENG Blu 15:00 Chester 1-1 Leamington 1.28 3.51 1.93 1.85 3.35 1.29 6.75 1.10 6 Bs
ENG Blu 15:00 Chorley 3-0 Kidderminster 1.20 4.10 1.75 2.06 2.83 1.40 5.60 1.12 6 Bs
ENG Blu 15:00 Southport 2-3 Boston 1.29 3.47 1.94 1.84 3.40 1.29 7.00 1.08 6 Bs
ENG Blu 15:00 Eastbourne Borough 1-1 Chelmsford 1.28 2.97 1.85 1.89 3.13 1.32 6.75 1.10 6 Bs
ENG Blu 15:00 York 0-1 Altrincham 1.20 3.37 1.76 2.07 2.83 1.38 5.40 1.13 5 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 15:00 Salford 2-0 Solihull 1.33 3.27 2.04 1.78 3.62 1.27 6.72 1.09 6 Bs
ENG Blu 15:00 Barrow 2-1 Aldershot 1.36 2.97 2.20 1.67 3.94 1.24 5.62 1.07 6 Bs
ENG Blu 15:00 Boreham Wood 1-1 Fylde 1.31 3.26 2.03 1.78 3.60 1.28 6.65 1.09 6 Bs
ENG Blu 15:00 Braintree 0-4 Harrogate 1.26 3.78 1.84 1.97 3.11 1.35 6.05 1.11 6 Bs
ENG Blu 15:00 Chesterfield 2-3 Eastleigh 1.35 3.15 2.11 1.73 3.84 1.25 7.28 1.08 6 Bs
ENG Blu 15:00 Dagenham & Red. 3-0 Bromley 1.35 3.22 2.07 1.77 3.75 1.27 7.32 1.09 8 Bs
ENG Blu 15:00 Gateshead 2-1 Barnet 1.39 2.86 2.32 1.62 3.98 1.21 7.80 1.07 5 Bs
ENG Blu 15:00 Hartlepool 3-2 Dover Ath. 1.34 3.17 2.10 1.75 3.74 1.26 7.33 1.08 6 Bs
ENG Blu 15:00 Maidenhead 1-0 Sutton 1.36 2.93 2.23 1.66 3.99 1.21 5.54 1.07 6 Bs
ENG Blu 15:00 Maidstone 2-0 Havant & W 1.45 2.73 1.85 1.87 4.86 1.18 10.41 1.05 7 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 15:00 Bolton 2-1 Millwall 1.47 2.68 2.45 1.55 4.70 1.19 10.09 1.05 8 Bs
ENG Cha 15:00 Bristol City 0-1 Leeds 1.32 3.38 2.02 1.81 3.49 1.30 6.83 1.10 8 Bs
ENG Cha 15:00 Derby 1-1 Sheffield Wed 1.38 3.01 2.20 1.67 4.01 1.24 8.13 1.08 8 Bs
ENG Cha 15:00 Middlesbrough 1-2 Brentford 1.33 3.30 2.03 1.79 3.57 1.29 7.06 1.10 8 Bs
ENG Cha 15:00 Nottingham 3-0 Hull City 1.30 3.45 1.98 1.84 3.42 1.31 6.60 1.11 8 Bs
ENG Cha 15:00 QPR 0-0 Stoke City 1.41 2.88 2.28 1.63 4.18 1.23 8.59 1.07 8 Bs
ENG Cha 15:00 Reading 3-2 Wigan 1.39 2.99 2.18 1.69 3.92 1.24 8.12 1.08 8 Bs
ENG Cha 15:00 West Brom 1-1 Ipswich 1.24 3.96 1.77 2.06 2.92 1.40 5.41 1.15 8 Bs
Scotland - Championship Shedule - x
SCO Div 15:00 Ross County 2-0 Morton 1.29 3.64 1.95 1.89 3.30 1.34 6.14 1.12 9 Bs
SCO Div 15:00 Queen of South 0-2 Inverness 1.31 3.41 1.97 1.82 3.46 1.29 6.79 1.11 8 Bs
SCO Div 15:00 Partick 2-1 Dundee Utd 1.33 3.27 2.06 1.76 3.65 1.28 7.44 1.10 7 Bs
SCO Div 15:00 Alloa 0-1 Dunfermline 1.35 3.15 2.08 1.74 3.79 1.27 7.65 1.10 8 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 15:00 Bytovia Bytów 0-0 Puszcza 1.39 2.93 2.26 1.64 4.05 1.21 7.32 1.07 7 Bs
POL Div 15:00 Olsztyn 0-0 Sandecja Nowy S. 1.48 2.59 2.52 1.51 4.86 1.16 10.38 1.03 5 Bs
Scotland - League One Shedule - x
SCO Div 15:00 East Fife 3-1 Stranraer 1.19 4.58 1.63 2.27 2.54 1.48 4.44 1.20 6 Bs
SCO Div 15:00 Arbroath 0-2 Stenhousemuir 1.21 4.31 1.71 2.13 2.71 1.45 4.83 1.18 6 Bs
SCO Div 15:00 Brechin 2-2 Forfar Athletic 1.21 4.12 1.69 2.15 2.79 1.40 5.31 1.15 7 Bs
SCO Div 15:00 Raith 1-0 Airdrie 1.21 4.30 1.71 2.12 2.75 1.42 5.20 1.16 6 Bs
SCO Div 15:00 Montrose 1-3 Dumbarton 1.23 4.05 1.75 2.07 2.82 1.40 5.19 1.15 6 Bs
Scotland - League Two Shedule - x
SCO Div 15:00 Edinburgh City 2-0 Queen's Park 1.30 3.40 1.98 1.80 3.43 1.29 6.96 1.10 7 Bs
SCO Div 15:00 Peterhead 2-1 Annan 1.25 3.85 1.83 1.96 3.05 1.36 5.88 1.12 9 Bs
SCO Div 15:00 Elgin City 2-1 Clyde 1.16 4.90 1.55 2.42 2.39 1.54 4.11 1.21 6 Bs
SCO Div 15:00 Berwick 1-1 Cowdenbeath 1.22 4.09 1.70 2.15 2.76 1.42 5.13 1.16 8 Bs
SCO Div 15:00 Stirling 0-1 Albion Rovers 1.16 5.00 1.54 2.41 2.46 1.54 4.01 1.22 7 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 15:00 AEL Limassol 0-3 Apollon Limassol 1.24 3.74 1.81 1.92 3.04 1.33 5.65 1.12 7 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 15:00 AFC Wimbledon 2-0 Doncaster 1.31 3.42 1.97 1.84 3.43 1.30 6.68 1.10 8 Bs
ENG Lea 15:00 Barnsley 2-0 Accrington 1.25 3.81 1.84 1.97 3.07 1.36 5.76 1.13 8 Bs
ENG Lea 15:00 Blackpool 2-2 Southend 1.39 2.94 2.25 1.64 4.14 1.23 8.43 1.07 9 Bs
ENG Lea 15:00 Bradford 3-1 Peterborough 1.23 4.07 1.75 2.08 2.82 1.42 5.15 1.16 8 Bs
ENG Lea 15:00 Gillingham 1-0 Oxford Utd 1.30 3.42 1.98 1.83 3.41 1.31 6.62 1.10 8 Bs
ENG Lea 15:00 Plymouth 0-0 Luton 1.27 3.72 1.87 1.93 3.16 1.35 5.96 1.12 8 Bs
ENG Lea 15:00 Rochdale 2-1 Shrewsbury 1.30 3.44 1.96 1.84 3.41 1.31 6.62 1.11 8 Bs
ENG Lea 15:00 Scunthorpe 0-1 Bristol Rovers 1.40 2.92 2.26 1.63 4.15 1.23 8.58 1.07 9 Bs
ENG Lea 15:00 Walsall 2-0 Fleetwood Town 1.45 2.72 2.40 1.57 4.58 1.20 9.62 1.06 8 Bs
ENG Lea 15:00 Wycombe 1-1 Sunderland 1.36 3.10 2.14 1.70 3.89 1.25 7.75 1.08 9 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 15:00 Cambridge Utd 1-1 Oldham 1.34 3.21 2.08 1.75 3.67 1.27 7.11 1.08 8 Bs
ENG Lea 15:00 Carlisle 2-1 Swindon 1.32 3.35 2.00 1.81 3.51 1.29 6.72 1.10 8 Bs
ENG Lea 15:00 Cheltenham 4-1 Notts County 1.34 3.19 2.06 1.76 3.69 1.28 7.20 1.09 8 Bs
ENG Lea 15:00 Colchester 3-0 Newport 1.36 3.11 2.16 1.70 3.89 1.25 7.68 1.08 8 Bs
ENG Lea 15:00 Crawley 2-1 Grimsby 1.39 2.93 2.26 1.64 4.11 1.23 8.18 1.07 8 Bs
ENG Lea 15:00 Macclesfield 1-3 Milton Keynes Dons 1.22 4.28 1.70 2.15 2.72 1.45 4.97 1.16 8 Bs
ENG Lea 15:00 Morecambe 3-0 Forest Green 1.32 3.37 1.99 1.81 3.45 1.30 6.75 1.10 9 Bs
ENG Lea 15:00 Port Vale 2-1 Mansfield 1.39 2.98 2.22 1.66 4.11 1.23 8.40 1.07 9 Bs
ENG Lea 15:00 Stevenage 0-1 Bury 1.31 3.38 1.98 1.83 3.47 1.29 6.58 1.10 8 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 15:00 Benfica B (Por) 0-1 Ferreira 1.33 3.27 2.09 1.73 3.82 1.26 7.93 1.09 6 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 15:00 Burgess Hill 0-3 Leatherhead 1.17 4.55 1.59 2.28 2.48 1.48 4.57 1.18 4 Bs
ENG Non 15:00 Folkestone 4-0 Lewes 1.20 4.12 1.72 2.06 2.79 1.38 5.38 1.13 4 Bs
ENG Non 15:00 Margate 1-0 Bognor Regis 1.18 4.45 1.62 2.21 2.53 1.47 4.66 1.16 4 Bs
ENG Non 15:00 Tonbridge 1-0 Hornchurch 1.21 3.98 1.75 2.02 2.84 1.38 5.50 1.13 4 Bs
ENG Non 15:00 Whitehawk 1-3 Enfield Town 1.18 4.34 1.63 2.19 2.58 1.45 4.80 1.16 4 Bs
ENG Non 15:00 Wingate & Finchley 1-2 Dorking Wanderers 1.69 2.17 2.58 1.43 1 Bs
ENG Non 15:00 Hyde 1-2 Farsley 1.15 4.90 1.55 2.37 2.41 1.50 4.60 1.17 3 Bs
ENG Non 15:00 Warrington Town 2-3 Stafford 1.14 5.10 1.54 2.39 2.39 1.51 4.30 1.19 3 Bs
ENG Non 15:00 Witton Albion 1-0 Grantham Town 1.17 4.43 1.67 2.15 2.67 1.41 5.25 1.14 3 Bs
ENG Non 15:00 Harlow 3-1 Kingstonian 1.17 4.55 1.59 2.28 2.47 1.48 4.53 1.18 4 Bs
ENG Non 15:00 Worthing 1-1 Brightlingsea Regent 1.20 4.27 1.65 2.16 2.61 1.43 4.90 1.15 4 Bs
Malta - Premier League Shedule - x
MAL Pre 15:00 Floriana 0-0 Balzan Youths 1.37 2.91 2.08 1.74 3.85 1.23 8.00 1.08 4 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 15:00 Cardiff 2-0 West Ham 1.28 3.70 1.89 1.95 3.17 1.35 6.05 1.12 8 Bs
ENG Pre 15:00 Huddersfield 0-2 Bournemouth 1.37 3.07 2.17 1.72 3.85 1.26 7.94 1.08 8 Bs
ENG Pre 15:00 Leicester 3-1 Fulham 1.21 4.43 1.68 2.23 2.68 1.47 4.82 1.18 9 Bs
ENG Pre 15:00 Newcastle Utd 3-2 Everton 1.44 2.81 2.38 1.61 4.40 1.21 9.38 1.06 8 Bs
ENG Pre 15:00 Southampton 2-1 Tottenham 1.26 3.91 1.81 2.04 2.96 1.39 5.62 1.14 8 Bs
Ukraine - Premier League Shedule - x
UKR Pre 15:00 Vorskla Poltava 0-0 Desna 1.47 2.62 2.52 1.52 4.66 1.17 9.60 1.04 6 Bs
Scotland - Premiership Shedule - x
SCO Pre 15:00 Dundee FC 0-1 Hearts 1.30 3.49 1.96 1.85 3.40 1.31 6.58 1.11 8 Bs
SCO Pre 15:00 Motherwell 3-0 Hamilton 1.38 2.99 2.22 1.66 4.05 1.23 8.48 1.07 8 Bs
SCO Pre 15:00 Celtic 0-0 Aberdeen 1.26 3.88 1.83 1.98 3.07 1.37 5.84 1.13 9 Bs
SCO Pre 15:00 Livingston 3-1 St Johnstone 1.49 2.61 2.55 1.52 4.93 1.17 10.61 1.05 7 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 15:00 Huachipato 2-0 A. Italiano 1.26 3.69 1.87 1.92 3.17 1.34 6.13 1.12 7 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 15:00 Gurten 0-1 Gleisdorf 1.27 3.53 1.90 1.84 3.21 1.31 5.83 1.10 7 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:00 Gernika 0-0 Leioa 1.46 2.62 2.51 1.48 5.15 1.15 11.83 1.04 5 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Mallorca 1-0 R. Oviedo 1.50 2.55 2.60 1.47 5.15 1.14 11.75 1.04 6 Bs
Denmark - Superliga Shedule - x
DEN Sup 15:00 Vejle 1-1 FC Hjorring 1.31 3.35 2.02 1.79 3.52 1.29 6.86 1.10 9 Bs
Sweden - Svenska Cupen Shedule - x
SWE Sve 15:00 Osters 2-2 AIK 1.42 2.87 2.30 1.59 4.47 1.20 9.73 1.06 4 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 15:15 Atl. Madrid 1-0 Leganes 1.45 2.74 2.41 1.58 4.53 1.20 9.62 1.06 8 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 15:30 Etar 1-3 CSKA Sofia 1.46 2.65 2.51 1.52 4.76 1.17 9.76 1.05 7 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 15:30 Aalesund 2-2 Viking 1.42 2.61 2.33 1.62 3.72 1.22 1 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 15:30 Pistoiese 1-0 Cuneo 1.40 2.69 2.35 1.53 4.54 1.17 9.50 1.06 4 Bs
ITA Leg 15:30 Arezzo 1-1 Novara 1.41 2.67 2.42 1.52 4.57 1.17 11.00 1.05 5 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 15:30 Maritimo 3-2 Moreirense 1.46 2.67 2.45 1.55 4.74 1.18 10.16 1.05 9 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:30 Granada CF B 2-1 Villanovense 1.55 2.36 2.77 1.41 5.77 1.13 13.33 1.03 4 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:00 Lausanne 0-0 Aarau 1.20 4.48 1.65 2.23 2.61 1.48 4.73 1.18 7 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 16:00 Garbarnia 0-3 Tychy 1.30 3.34 1.99 1.82 3.40 1.29 5.80 1.09 7 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 16:00 Omonia 0-0 Nea Salamis 1.20 4.14 1.68 2.09 2.72 1.41 4.65 1.17 7 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 16:00 Strasbourg 2-2 Lyon 1.26 3.83 1.83 2.00 3.05 1.37 5.81 1.13 9 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 16:00 Paks 2-2 Videoton 1.37 3.00 2.22 1.64 4.05 1.22 8.05 1.08 5 Bs
HUN Nb 16:00 Haladas 3-2 Ujpest 1.38 2.87 2.27 1.61 4.12 1.22 8.67 1.07 5 Bs
HUN Nb 16:00 Debrecen 1-0 Mezokovesd-Zsory 1.29 3.42 1.95 1.82 3.40 1.30 6.78 1.10 6 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 16:00 Kaizer Chiefs 1-0 Maritzburg Utd 1.52 2.40 2.58 1.48 5.36 1.12 11.67 1.03 6 Bs
Slovenia - 1. SNL Shedule - x
SLO Prv 16:00 Maribor 2-1 ND Gorica 1.16 4.18 1.54 2.38 2.41 1.52 3.93 1.20 7 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 16:00 İstanbul B.B. 2-1 Fenerbahce 1.32 3.40 2.02 1.81 3.55 1.29 6.91 1.09 6 Bs
TUR Sup 16:00 Ankaragucu 0-0 Bursaspor 1.39 2.97 2.24 1.65 4.12 1.24 8.50 1.07 6 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 16:00 Napredak 0-0 Vojvodina 1.50 2.42 2.68 1.43 5.39 1.13 12.00 1.04 5 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 16:30 Istra 1961 0-3 Gorica 1.42 2.78 2.43 1.57 4.30 1.18 7.27 1.06 5 Bs
Switzerland - Challenge League Shedule - x
SWI Cha 16:30 Kriens 2-1 Rapperswil 1.23 4.06 1.76 2.05 2.85 1.40 5.36 1.16 7 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 16:30 Sparta Prague 4-0 Plzen 1.41 2.78 2.33 1.58 4.28 1.20 8.70 1.05 5 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 17:00 Blois 3-1 Stade Bordelais 1.35 3.05 2.12 1.70 3.91 1.24 7.33 1.09 8 Bs
DEN Can 17:00 Yzeure 1-2 Andrézieux 1.56 2.35 2.77 1.42 5.73 1.13 12.67 1.04 8 Bs
DEN Can 17:00 Saint-Étienne II 1-0 Colomiers 1.41 2.78 2.30 1.59 4.34 1.20 8.88 1.07 8 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 17:00 Chrobry Glogow 1-0 Jastrzebie 1.45 2.71 2.49 1.55 4.50 1.18 9.67 1.05 5 Bs
POL Div 17:00 GKS Katowice 0-3 Rakow 1.44 2.69 2.43 1.55 4.63 1.19 9.88 1.05 6 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 17:00 Korona Kielce 2-6 Wisla (Pol) 1.34 3.16 2.12 1.72 3.71 1.26 7.22 1.08 8 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 17:00 Doxa 0-0 Paphos 1.26 3.49 1.86 1.87 3.12 1.32 5.81 1.11 8 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 17:00 Arenas de Getxo 1-0 R. Union 1.52 2.45 2.64 1.43 5.37 1.14 12.17 1.04 5 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Gijon 1-0 Almeria 1.40 2.83 2.25 1.62 4.11 1.21 8.35 1.05 6 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 17:00 Parma 1-0 Genoa 1.40 2.95 2.30 1.64 4.24 1.23 9.05 1.07 8 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 17:00 Spezia 0-2 Padova 1.37 2.94 2.19 1.65 3.96 1.23 8.02 1.07 6 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 17:00 Crvena Zvezda 4-0 Zemun 1.10 7.05 1.37 3.05 1.95 1.82 3.07 1.35 5 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 17:15 Connahs Q. 0-2 TNS 1.21 3.85 1.69 2.09 2.44 1.41 4.13 1.16 7 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 17:30 Mainz 0-1 B. Moenchengladbach 1.39 3.75 2.63 2.00 9.14 1.44 12.72 1.16 7 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 17:30 Venlo 1-0 Excelsior 1.36 3.83 2.40 2.11 7.18 1.37 11.20 1.16 8 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 17:30 Charlton 2-1 Portsmouth 1.38 3.01 2.17 1.69 3.65 1.30 7.97 1.08 8 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 17:30 FC Porto B 1-0 Leixoes 1.63 2.64 3.45 1.55 14.73 1.23 9.67 1.07 6 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 17:30 Manchester City 3-1 Watford 1.08 8.07 1.30 3.62 1.72 2.20 2.62 1.50 8 Bs
Ukraine - Premier League Shedule - x
UKR Pre 17:30 Lviv 0-0 Zarya 1.45 2.67 2.45 1.54 4.48 1.18 8.38 1.05 6 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:30 AEK (Gre) 0-0 Panathinaikos 1.48 2.62 2.48 1.53 4.70 1.19 10.38 1.05 8 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 18:00 Bordeaux II 1-1 Romorantin 1.41 2.79 2.32 1.59 4.41 1.19 9.40 1.06 7 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 18:00 Braga 1-0 Guimaraes 1.37 3.05 2.23 1.67 4.30 1.22 9.70 1.07 8 Bs
Switzerland - Super League Shedule - x
SWI Sup 18:00 Grasshoppers 0-1 Young Boys 1.35 4.53 2.09 2.28 4.15 1.53 11.79 1.24 7 Bs
SWI Sup 18:00 Xamax 3-1 Sion 1.20 4.36 1.61 2.48 2.52 1.53 4.56 1.19 9 Bs
Romania - Liga I Shedule - x
ROM Lig 18:15 CFR Cluj 3-1 Sepsi 1.47 2.63 2.60 1.51 5.47 1.16 13.70 1.04 6 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 18:15 Amazulu 2-0 Bidvest Wits 1.48 2.50 2.54 1.48 4.81 1.15 11.00 1.04 5 Bs
Peru - Primera División Shedule - x
PER Pri 18:15 Sporting Cristal 1-0 Unión Comercio 1.21 4.20 1.72 2.12 2.71 1.42 5.05 1.14 5 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 18:30 Shmona 2-3 Maccabi Haifa (Isr) 1.37 2.96 2.28 1.64 4.11 1.21 7.53 1.06 5 Bs
ISR Lig 18:30 Hapoel Haifa 2-2 H. Raanana 1.40 2.90 2.33 1.62 4.35 1.22 10.00 1.07 5 Bs
ISR Lig 18:30 Hapoel Eran Hadera 2-2 Netanya 1.33 3.31 2.04 1.77 3.78 1.26 8.30 1.08 6 Bs
ISR Lig 18:30 Beitar Jerusalem 0-1 Hapoel Tel Aviv 1.38 2.99 2.26 1.65 4.13 1.22 8.33 1.06 5 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 18:30 MTK Budapest 1-3 Ferencvarosi TC 1.21 4.22 1.72 2.08 2.74 1.43 5.55 1.16 6 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 18:30 Olimpia Asuncion 0-0 Deportivo Santaní 1.17 4.60 1.60 2.23 2.63 1.44 4.90 1.16 2 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 18:30 Real Madrid B 2-0 Celta Vigo B 1.52 2.95 2.57 1.65 5.86 1.21 20.00 1.09 6 Bs
Belgium - Third Division: Group B Shedule - x
BEL Thi 18:30 Mandel Utd 3-2 Ronse 1.36 2.32 2.14 1.43 4.25 1.13 6.22 1.06 5 Bs
BEL Thi 18:30 Olsa Brakel 2-1 Harelbeke 1.20 4.38 1.65 2.20 2.63 1.46 4.87 1.17 8 Bs
BEL Thi 18:30 Petegem 1-5 Zeehaven 1.29 3.58 1.95 1.87 3.43 1.31 6.94 1.10 7 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 18:45 PSV 2-0 Breda 1.07 9.73 1.27 3.82 1.75 2.09 2.71 1.50 7 Bs
NET Ere 18:45 Den Haag 2-3 Heerenveen 1.15 6.30 1.54 2.61 2.36 1.60 4.06 1.24 6 Bs
Norway - Piauiense Shedule - x
NOR Bln 19:00 Piauí 2-0 Parnahyba 1.26 3.50 1.87 1.77 3.45 1.27 7.00 1.09 2 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 19:00 Athlone 6-0 Cobh Ramblers 1.18 4.63 1.61 2.27 2.60 1.48 4.60 1.19 9 Bs
IRE Div 19:00 Cabinteely 3-2 Shelbourne 1.33 3.27 2.04 1.77 3.70 1.27 7.46 1.09 9 Bs
IRE Div 19:00 Drogheda 2-1 Longford 1.26 3.84 1.84 1.96 3.03 1.37 5.90 1.13 10 Bs
IRE Div 19:00 Cobh Ramblers 6-1 Wexford 1.29 3.33 1.97 1.79 3.45 1.28 7.00 1.09 6 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 19:00 Termalica B-B. 1-0 Suwalki 1.30 3.44 1.95 1.87 3.38 1.30 6.75 1.11 6 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 19:00 Amiens SC 2-1 Nimes 1.40 2.94 2.22 1.68 4.06 1.24 8.38 1.07 8 Bs
FRA Lig 19:00 Dijon 1-1 Reims 1.46 2.68 2.45 1.57 4.70 1.19 10.05 1.05 7 Bs
FRA Lig 19:00 Monaco 1-1 Bordeaux 1.35 3.18 2.12 1.75 3.82 1.26 7.97 1.08 8 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 19:00 New England 0-2 Columbus 1.22 4.30 1.72 2.14 2.76 1.44 5.17 1.17 7 Bs
France - National Shedule - x
FRA Nat 19:00 Laval 3-0 Marignane Gignac 1.29 4.08 2.18 1.77 3.88 1.27 7.88 1.10 4 Bs
Brazil - Paranaense 1 Shedule - x
BRA Par 19:00 Parana 2-1 Cascavel 1.25 4.58 1.99 1.86 3.35 1.35 5.47 1.11 5 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 19:00 Nacional Asuncion 0-1 Diaz 1.17 4.60 1.60 2.25 2.60 1.47 4.73 1.17 3 Bs
PAR Pri 19:00 Sol de America 1-2 Deportivo Capiata 1.27 3.68 1.88 1.92 3.17 1.34 6.16 1.12 7 Bs
PAR Pri 19:00 3 de Febrero 1-2 Sp. Luqueno 1.34 3.19 2.12 1.74 3.75 1.26 7.31 1.09 6 Bs
PAR Pri 19:00 Independiente 1-1 Libertad Asuncion 1.19 4.35 1.66 2.12 2.80 1.40 5.25 1.14 2 Bs
PAR Pri 19:00 Cerro Porteno 0-0 Sol de America 1.17 4.60 1.60 2.23 2.63 1.44 4.87 1.16 4 Bs
PAR Pri 19:00 Deportivo Capiata 0-2 3 de Febrero 1.17 4.60 1.60 2.23 2.60 1.44 4.80 1.16 2 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:00 Gimnastic 1-0 Albacete 1.51 2.54 2.59 1.47 5.06 1.14 10.62 1.04 5 Bs
Brazil - Sergipano Shedule - x
BRA Ser 19:00 Itabaiana 0-1 Frei Paulistano 1.28 3.40 1.97 1.74 3.55 1.26 7.00 1.08 3 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 19:30 Mirassol 1-1 Palmeiras 1.40 2.77 2.35 1.57 4.26 1.19 8.80 1.04 5 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 19:30 Arka Gdynia 1-2 Legia 1.34 3.21 2.07 1.75 3.67 1.27 7.39 1.09 9 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 19:30 Wilrijk 0-0 Mechelen 1.31 3.31 2.05 1.74 3.29 1.27 6.13 1.09 8 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 19:30 Juventude 0-3 SER Caxias 1.29 2.71 1.89 1.96 3.10 1.32 9.00 1.07 6 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 19:30 Juventus 1-0 Albissola 1.37 2.84 2.26 1.60 4.05 1.20 7.50 1.05 4 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 19:30 CAP Patrocinense 0-1 Atletico-MG 1.26 3.62 1.89 1.89 3.30 1.31 6.50 1.10 5 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:30 Elche 1-0 Cadiz 1.51 2.53 2.60 1.47 5.04 1.14 11.00 1.04 5 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 19:30 Chievo 1-2 AC Milan 1.37 3.08 2.16 1.72 3.86 1.26 7.67 1.08 8 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 19:45 Willem II 3-2 Graafschap 1.17 5.02 1.59 2.39 2.41 1.56 4.27 1.22 10 Bs
Ireland - Premier Division Shedule - x
IRE Pre 19:45 Sligo 1-0 UC Dublin 1.35 3.03 2.15 1.69 3.89 1.24 7.94 1.07 6 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 19:45 Getafe 2-1 Huesca 1.37 3.14 2.13 1.74 3.78 1.26 7.65 1.08 8 Bs
Argentina - Prim B Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Flandria 0-1 Deportivo Riestra 1.45 2.64 2.50 1.50 4.18 1.16 8.77 1.04 6 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 20:00 Deportivo Moron 0-1 Brown Adrogue 1.50 2.53 2.66 1.47 5.18 1.15 12.67 1.05 5 Bs
ARG Pri 20:00 Villa Dálmine 2-0 Gimnasia Mendoza 1.42 2.73 2.43 1.55 4.56 1.18 8.43 1.05 5 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 20:00 Dep. Merlo 2-1 Midland 1.30 2.27 2.08 1.43 2.95 1.17 1.36 1.04 4 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 20:00 Rionegro 0-1 Llaneros 1.39 2.89 2.30 1.60 4.19 1.21 8.83 1.06 5 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 20:00 Aucas 1-1 Mushuc Runa 1.25 3.81 1.83 1.95 3.03 1.36 5.74 1.12 7 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 20:05 Temperley 0-0 Guillermo Brown 1.50 2.46 2.66 1.45 5.40 1.13 13.50 1.04 4 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 20:15 Cartagena 2-0 Fortaleza 1.28 3.38 2.07 1.74 3.62 1.25 7.50 1.08 3 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 20:24 Aragua 2-0 Mineros 1.47 2.67 2.45 1.56 4.52 1.19 10.75 1.06 6 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 20:30 Dallas 2-0 Los Angeles 1.19 4.78 1.61 2.34 2.54 1.52 4.51 1.20 8 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 20:30 Boavista 1-2 Sporting Lisbon 1.39 2.95 2.20 1.68 3.97 1.23 8.16 1.07 8 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 20:30 Melipilla 1-1 San Luis 1.31 3.26 2.12 1.73 3.76 1.24 7.73 1.07 5 Bs
CHL Pri 20:30 Magallanes 1-1 D. Puerto Montt 1.39 2.81 2.37 1.58 4.01 1.19 8.32 1.05 6 Bs
CHL Pri 20:30 La Serena 1-2 Cobreloa 1.36 2.94 2.27 1.63 3.64 1.21 7.43 1.06 5 Bs
Peru - Primera División Shedule - x
PER Pri 20:30 Garcilaso 1-0 FBC Melgar 1.22 3.91 1.76 2.01 2.87 1.39 5.20 1.13 7 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 20:30 Palestino 4-1 U. De Concepcion 1.35 3.14 2.14 1.70 3.86 1.25 7.81 1.08 8 Bs
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 20:30 Crucero Del Norte 1-2 Antoniana 1.45 2.59 2.44 1.50 4.90 1.16 10.00 1.06 5 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 21:00 Figueirense 2-0 Brusque 1.36 3.01 2.17 1.65 3.98 1.23 8.33 1.07 6 Bs
Brazil - Matogrossense Shedule - x
BRA Mat 21:00 Dom Bosco 1-2 Araguaia 1.29 3.30 1.95 1.75 3.47 1.27 7.00 1.09 4 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 21:45 Olimpia Asuncion 0-0 River Plate 1.18 4.67 1.56 2.41 2.49 1.52 4.31 1.22 6 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 22:00 Gremio 3-0 EC São José 1.25 3.60 1.79 1.94 2.89 1.36 5.50 1.12 5 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:00 Millonarios 1-1 Atl. Nacional 1.64 2.25 2.71 1.42 6.38 1.12 14.50 1.03 4 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 22:00 Houston 2-1 Montreal 1.21 4.40 1.69 2.20 2.66 1.48 4.89 1.18 7 Bs
Argentina - Prim B Metro Shedule - x
ARG Pri 22:00 CA Estudiantes 3-1 Atletico Atlanta 1.42 2.80 2.35 1.58 4.50 1.19 8.87 1.05 6 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 22:15 Macara 3-0 LDU Quito 1.50 2.51 2.67 1.46 5.26 1.15 11.20 1.04 5 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:30 Petrolera 2-0 La Equidad 1.50 2.63 2.63 1.50 5.40 1.16 12.50 1.05 1 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 23:00 Real Salt Lake 1-0 Vancouver 1.18 4.95 1.58 2.44 2.45 1.56 4.26 1.22 6 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 23:00 Pachuca 4-0 Club Tijuana 1.27 3.70 1.88 1.92 3.20 1.34 6.14 1.11 7 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 23:00 Rangers 3-1 S. Morning 1.39 2.88 2.32 1.60 4.41 1.20 8.07 1.05 5 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 23:00 U. Catolica 1-0 Union La Calera 1.33 3.25 2.08 1.73 3.83 1.26 7.52 1.08 7 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 23:45 Sp. Luqueno 2-2 Libertad Asuncion 1.19 5.36 1.69 2.26 2.72 1.47 5.17 1.17 5 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 00:00 Sao Paulo 1-1 Ferroviária 1.40 2.89 2.31 1.61 4.22 1.22 8.96 1.06 6 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 00:00 America MG 2-0 Tupynambás 1.29 3.40 1.95 1.82 3.46 1.29 7.23 1.09 7 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 00:00 Deportes Temuco 1-0 Copiapo 1.53 2.30 2.47 1.48 5.25 1.13 13.00 1.04 2 Bs
Costa Rica - Primera División Shedule - x
COS Pri 00:00 San Carlos 3-0 Alajuelense 1.34 3.03 2.09 1.69 3.81 1.23 7.75 1.07 6 Bs
Argentina - Argentino A Shedule - x
ARG Tor 00:00 Deportivo Roca 1-0 Cipolletti 1.48 2.51 2.60 1.45 5.30 1.14 2 Bs