Over/Under Odds

contest time home score away OU 1.5 OU 2.5 OU 3.5 OU 4.5 Compare data
over under over under over under over under
23.03.2019 - Saturday
International - Friendlies Shedule - x
INT Fri 00:00 Peru - Paraguay 1.43 2.66 2.39 1.55 4.40 1.19 8.75 1.05 5 Bs
INT Fri 01:00 Guatemala - Costa Rica 1.25 3.55 1.87 1.96 2.95 1.35 5.25 1.12 2 Bs
INT Fri 02:15 Mexico - Chile 1.35 3.05 2.12 1.71 3.78 1.25 7.42 1.09 6 Bs
Romania - Liga II: Seria 2 Shedule - x
ROM Div 09:00 Baloteşti - Ripensia Timisoara 1.69 1.45 2 Bs
ROM Div 09:00 Pandurii - Dacia Unirea Brăila 1.03 1 Bs
Denmark - Denmark Series: Group 3 Shedule - x
DEN Den 12:00 Kastrup (Den) 2-2 KFUM Roskilde 1.35 3.17 2.10 1.73 3.78 1.26 7.71 1.08 9 Bs
DEN Den 12:00 Fremad Valby 3-1 BK Union 1.39 2.97 2.27 1.64 4.17 1.23 8.67 1.07 8 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 12:00 Lind 1-5 Feldkirchen 1.22 4.07 1.73 2.08 2.79 1.42 5.19 1.15 5 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 12:00 Walsall - Barnsley 1.27 3.61 1.90 1.88 3.19 1.33 5.56 1.10 8 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 12:30 Chesterfield 3-1 Sutton 1.27 2.65 1.98 1.68 3.04 1.25 5.88 1.08 6 Bs
Denmark - Denmark Series: Group 3 Shedule - x
DEN Den 12:45 FA 2000 1-1 Ishøj 1.42 2.81 2.35 1.59 4.45 1.20 9.43 1.06 9 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 13:00 Jena 1-0 Uerdingen 1.32 2.47 2.01 1.64 3.57 1.19 4.87 1.08 6 Bs
GER 3. 13:00 Munich 1860 2-1 Meppen 1.31 2.54 2.01 1.64 3.45 1.20 4.87 1.08 6 Bs
GER 3. 13:00 Sonnenhof Großaspach 6-0 Wurzburger Kickers 1.19 4.34 1.63 2.14 2.57 1.45 4.62 1.16 34 Bs
GER 3. 13:00 Preussen Munster 2-1 Unterhaching 1.33 2.59 2.05 1.63 3.63 1.20 5.53 1.08 7 Bs
GER 3. 13:00 Hallescher 4-4 Wehen 1.32 2.74 2.08 1.62 3.64 1.21 6.02 1.08 8 Bs
GER 3. 13:00 Karlsruher 2-1 Hansa Rostock 1.41 2.85 2.30 1.62 4.32 1.21 8.87 1.07 11 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 13:00 ASKÖ Gmünd 4-0 Spitall 1.38 2.80 2.10 1.65 3.55 1.25 6.50 1.08 1 Bs
AUT Lan 13:00 Gerasdorf Stammersdorf 1-1 Wienerberger (Aut) 1.15 5.43 1.55 2.50 2.31 1.62 4.01 1.24 8 Bs
AUT Lan 13:00 Mauerwerk Sport Admira 2-1 Mannswörth 1.44 2.71 2.38 1.58 4.49 1.20 9.48 1.06 9 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 14:00 Olsztyn - Rakow 1.37 2.95 2.27 1.63 4.40 1.20 9.50 1.06 3 Bs
Europe - 3. liga: Zapad Shedule - x
EUR Eur 14:00 Slovan Duslo Šaľa - Nove Mesto 1.12 5.62 1.42 2.70 2.16 1.68 3.51 1.27 6 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 14:00 Strobl 1-2 Neumarkt 1.31 3.62 2.00 1.87 3.48 1.32 7.37 1.11 6 Bs
AUT Lan 14:00 Thalgau 2-0 Eugendorf 1.25 4.04 1.88 1.98 3.15 1.38 6.22 1.14 7 Bs
AUT Lan 14:00 A. Salzburg 4-2 Golling 1.30 3.58 1.97 1.86 3.43 1.31 6.89 1.11 8 Bs
AUT Lan 14:00 Straßwalchen 1-2 ÖTSU Hallein 1.25 4.07 1.81 2.03 3.00 1.39 5.83 1.13 8 Bs
AUT Lan 14:00 ASV 13 1-2 Elektra 1.21 4.30 1.69 2.15 2.68 1.45 4.92 1.17 9 Bs
AUT Lan 14:00 Maria Saal 1-0 A. Klagenfurt 1.20 2.68 1.32 1.66 1.74 1.27 2.59 1.14 2 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 14:00 Stadl-Paura 2-1 Lendorf 1.38 2.93 2.25 1.62 4.18 1.22 8.35 1.06 6 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 14:30 Cabinteely - Limerick 1.25 3.53 1.84 1.88 3.03 1.34 5.62 1.12 4 Bs
Estonia - 2. HNL Shedule - x
EST Kor 14:30 Kustosija 1-0 Solin 2.75 3.12 5.36 2.04 7.43 1.39 5.63 1.14 9 Bs
EST Kor 14:30 Lucko 3-1 Osijek II 1.26 3.83 1.90 1.91 3.15 1.36 5.99 1.13 9 Bs
EST Kor 14:30 Sibenik 1-2 Dragovoljac (Cro) 1.26 3.73 1.85 1.96 3.15 1.35 6.04 1.12 10 Bs
EST Kor 14:30 Bijelo Brdo 1-1 Zadar 1.32 3.29 2.05 1.76 3.69 1.27 7.19 1.09 10 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 14:30 Grün Weiß Micheldorf 2-0 St. Martin 1.27 3.73 1.88 1.93 3.24 1.34 6.21 1.12 9 Bs
AUT Lan 14:30 Zebau Bad Ischl 3-2 Marchtrenk 1.30 3.49 1.99 1.83 3.51 1.30 6.84 1.10 9 Bs
AUT Lan 14:30 Union Perg 4-3 Union Edelweiß 1.19 4.71 1.62 2.30 2.59 1.50 4.69 1.19 10 Bs
AUT Lan 14:30 Gmunden 0-0 Wallern 1.34 3.26 2.05 1.79 3.87 1.26 7.39 1.09 10 Bs
England - Conference N / S Shedule - x
ENG Blu 15:00 Eastbourne Borough 0-2 Bath City 1.88 1.98 1 Bs
ENG Blu 15:00 Nuneaton - Darlington 1.67 2.29 1 Bs
ENG Blu 15:00 Southport 2-3 Bradford PA 1.68 2.27 1 Bs
ENG Blu 15:00 Hemel Hempstead 1-1 East Thurrock Utd 1.88 1.98 1 Bs
ENG Blu 15:00 Spennymoor Town - Alfreton 1.74 2.17 1 Bs
ENG Blu 15:00 St. Albans 3-0 Gloucester City 1.81 2.07 1 Bs
ENG Blu 15:00 York - Boston 1.74 2.17 1 Bs
ENG Blu 15:00 Truro 2-2 Chelmsford 1.72 2.20 1 Bs
ENG Blu 15:00 Billericay 2-2 Hungerford 1.60 2.43 1 Bs
ENG Blu 15:00 Dartford 1-0 Hampton 1.85 2.02 1 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 15:00 Barrow 1-0 Harrogate 1.25 3.24 1.90 1.74 3.09 1.26 4.98 1.09 6 Bs
ENG Blu 15:00 Boreham Wood 0-1 Aldershot 1.34 2.48 2.19 1.54 3.87 1.18 6.91 1.04 5 Bs
ENG Blu 15:00 Braintree 5-2 Bromley 1.22 3.19 1.83 1.80 2.78 1.33 5.00 1.09 6 Bs
ENG Blu 15:00 Halifax 1-1 Solihull 1.28 2.95 2.10 1.71 3.47 1.26 6.11 1.08 7 Bs
ENG Blu 15:00 Hartlepool 1-3 Wrexham 1.41 2.81 2.33 1.59 4.30 1.21 7.60 1.05 5 Bs
ENG Blu 15:00 Maidstone 0-0 Ebbsfleet 1.27 2.83 1.99 1.73 3.19 1.26 5.88 1.08 6 Bs
ENG Blu 15:00 Salford 0-0 Barnet 1.24 3.04 1.90 1.76 3.43 1.30 5.45 1.08 6 Bs
Scotland - Championship Shedule - x
SCO Div 15:00 Dundee Utd - Alloa 1.25 3.75 1.80 1.98 3.05 1.36 5.75 1.13 8 Bs
Scotland - League One Shedule - x
SCO Div 15:00 Stranraer - Arbroath 1.20 4.22 1.67 2.14 2.70 1.42 4.86 1.15 7 Bs
SCO Div 15:00 East Fife - Brechin 1.23 3.87 1.78 2.00 2.88 1.37 5.49 1.12 7 Bs
SCO Div 15:00 Montrose - Stenhousemuir 1.23 3.84 1.78 1.97 2.96 1.36 5.70 1.12 8 Bs
SCO Div 15:00 Raith - Dumbarton 1.16 4.56 1.58 2.10 2.24 1.45 4.17 1.21 6 Bs
SCO Div 15:00 Airdrie - Forfar Athletic 1.23 3.70 1.83 1.90 3.05 1.34 5.88 1.10 6 Bs
Scotland - League Two Shedule - x
SCO Div 15:00 Edinburgh City - Peterhead 1.26 3.47 1.95 1.82 3.27 1.30 6.20 1.10 6 Bs
SCO Div 15:00 Cowdenbeath - Queen's Park 1.30 3.34 1.95 1.79 2.89 1.22 6.69 1.09 7 Bs
SCO Div 15:00 Clyde - Annan 1.21 3.39 1.71 2.06 2.19 1.26 5.04 1.13 7 Bs
SCO Div 15:00 Elgin City - Albion Rovers 1.16 4.76 1.56 2.37 2.45 1.52 4.26 1.19 6 Bs
SCO Div 15:00 Stirling - Berwick 1.16 4.53 1.61 2.25 2.52 1.46 4.37 1.17 7 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 15:00 Salzburger AK 0-2 Bramberg 1.23 4.21 1.76 2.08 2.87 1.42 5.47 1.15 8 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 15:00 AFC Wimbledon - Gillingham 1.31 3.07 2.00 1.78 3.20 1.25 6.08 1.09 9 Bs
ENG Lea 15:00 Bradford - Blackpool 1.37 2.77 2.15 1.68 3.58 1.21 6.88 1.07 8 Bs
ENG Lea 15:00 Burton - Accrington 1.31 3.25 2.00 1.78 3.35 1.28 6.10 1.09 8 Bs
ENG Lea 15:00 Coventry - Oxford Utd 1.37 3.00 2.16 1.68 3.86 1.24 7.09 1.07 8 Bs
ENG Lea 15:00 Luton - Doncaster 1.26 3.70 1.87 1.90 3.15 1.34 5.69 1.11 9 Bs
ENG Lea 15:00 Peterborough - Southend 1.25 3.77 1.83 1.96 3.00 1.37 5.18 1.11 8 Bs
ENG Lea 15:00 Plymouth - Bristol Rovers 1.30 2.98 2.07 1.73 3.46 1.23 6.27 1.08 8 Bs
ENG Lea 15:00 Rochdale - Scunthorpe 1.30 3.39 1.96 1.82 3.36 1.30 6.04 1.09 9 Bs
ENG Lea 15:00 Shrewsbury - Portsmouth 1.38 2.98 2.16 1.68 3.89 1.24 7.03 1.07 8 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 15:00 Carlisle - Cambridge Utd 1.26 3.19 1.94 1.84 3.13 1.28 5.64 1.09 8 Bs
ENG Lea 15:00 Cheltenham - Northampton 1.28 3.05 2.01 1.77 3.28 1.26 6.00 1.08 9 Bs
ENG Lea 15:00 Colchester - Tranmere 1.30 2.93 2.07 1.72 3.48 1.24 6.32 1.08 8 Bs
ENG Lea 15:00 Crawley - Lincoln 1.31 3.31 2.01 1.78 3.49 1.28 6.11 1.08 8 Bs
ENG Lea 15:00 Grimsby - Bury 1.31 3.33 1.99 1.80 3.45 1.29 6.07 1.09 9 Bs
ENG Lea 15:00 Macclesfield - Stevenage 1.31 2.88 2.10 1.71 3.53 1.23 6.49 1.07 8 Bs
ENG Lea 15:00 Mansfield - Crewe 1.25 3.26 1.90 1.87 3.02 1.31 5.66 1.10 8 Bs
ENG Lea 15:00 Milton Keynes Dons - Yeovil 1.25 3.76 1.83 1.95 2.91 1.35 5.32 1.11 8 Bs
ENG Lea 15:00 Notts County - Exeter 1.31 3.30 2.03 1.76 3.54 1.28 6.40 1.08 9 Bs
ENG Lea 15:00 Port Vale - Forest Green 1.38 2.58 2.35 1.56 4.08 1.19 7.72 1.05 7 Bs
ENG Lea 15:00 Swindon - Morecambe 1.34 3.16 2.06 1.73 3.63 1.26 6.43 1.08 8 Bs
England - Non League Div One: Southern SW Shedule - x
ENG Non 15:00 Cleethorpes Town 0-0 Carlton Town 1.53 2.48 2.67 1.48 5.34 1.15 11.35 1.04 7 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 15:00 Carshalton 0-0 Brightlingsea Regent 1.71 2.14 1 Bs
ENG Non 15:00 Folkestone 1-1 Worthing 2.30 1.62 1 Bs
ENG Non 15:00 Lewes 2-1 Kingstonian 2.43 1.56 1 Bs
ENG Non 15:00 Merstham 1-2 Harlow 1.56 2.43 1 Bs
ENG Non 15:00 Whitehawk 0-0 Tonbridge 1.61 2.32 1 Bs
ENG Non 15:00 Burgess Hill 3-1 Margate 1.76 2.06 1 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 15:00 Gurten 0-0 Völkermarkt 1.26 3.69 1.84 1.91 3.10 1.34 5.92 1.11 9 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Elche - Alcorcon 1.58 2.33 2.78 1.34 5.28 1.12 10.32 1.03 7 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 16:00 Garbarnia - Suwalki 1.30 3.25 2.08 1.75 3.80 1.24 8.00 1.08 3 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 17:00 Blois 1-1 Colomiers 1.35 3.07 2.12 1.70 3.90 1.24 7.81 1.08 7 Bs
DEN Can 17:00 Bordeaux II 0-0 Les Herbiers 1.39 2.89 2.27 1.61 4.20 1.21 8.58 1.07 8 Bs
DEN Can 17:00 Trelissac 2-1 Andrézieux 1.40 2.89 2.29 1.61 4.44 1.20 8.80 1.07 7 Bs
France - CFA 2: Group H Shedule - x
FRA CFA 17:00 Angers II 4-0 Vertou 1.11 4.55 1.36 2.25 2.02 1.53 3.15 1.20 5 Bs
FRA CFA 17:00 La Roche 1-3 Voltigeurs de Chateaub... 1.36 3.07 2.15 1.71 4.06 1.23 8.11 1.08 9 Bs
International - Friendlies Shedule - x
INT Fri 17:00 Brazil - Panama 1.17 4.62 1.52 2.44 2.38 1.57 3.78 1.24 4 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 17:00 Matrei 4-1 St. Jakob 1.55 2.76 2.78 1.48 6.03 1.13 12.34 1.10 7 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Lugo - Albacete 1.44 2.69 2.24 1.48 3.86 1.16 7.63 1.04 6 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 17:00 Lecce 0-0 Ascoli 1.30 1.06 2.09 1.44 3.70 1.05 1.65 1.04 2 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 17:30 Grazer 3-1 Deutschlandsberger SC 1.39 2.88 2.25 1.62 4.22 1.21 8.62 1.07 6 Bs
Belgium - Third Division: Group B Shedule - x
BEL Thi 19:00 Zeehaven 1-1 Londerzeel 1.31 2.96 2.16 1.59 3.70 1.23 3.70 1.06 2 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 20:00 Rionegro - Bogotá 1.28 3.38 1.93 1.82 3.35 1.29 6.38 1.10 3 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 20:15 Dep. Pasto - Millonarios 1.49 2.48 2.61 1.43 4.98 1.14 8.93 1.04 5 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 21:30 Dallas - Colorado 1.19 4.40 1.64 2.21 2.59 1.45 4.59 1.17 7 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:00 Cucuta - Atl. Nacional 1.52 2.36 2.58 1.41 5.28 1.12 7.65 1.03 4 Bs
COL Lig 22:30 Petrolera - Dep. Cali 1.46 2.55 2.55 1.47 4.82 1.15 8.43 1.05 5 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 23:30 Philadelphia - Columbus 1.23 4.08 1.77 2.04 2.95 1.39 5.58 1.14 6 Bs
USA Maj 23:30 New York - Orlando City 1.10 6.01 1.40 2.79 2.07 1.73 3.38 1.29 7 Bs