Over/Under Odds

contest time home score away OU 1.5 OU 2.5 OU 3.5 OU 4.5 Compare data
over under over under over under over under
24.03.2019 - Sunday
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 00:00 EC São José 0-0 Sao Luiz 1.37 2.85 2.26 1.62 4.12 1.20 11.00 1.05 3 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 00:00 Boa 1-1 Tombense 1.25 4.46 1.95 1.88 3.32 1.34 6.47 1.13 5 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 00:45 Deportes Tolima 1-0 Unión Magdalena 1.28 3.64 1.91 1.88 3.29 1.32 7.03 1.11 6 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 02:30 Los Angeles FC 2-1 Real Salt Lake 1.10 7.11 1.36 3.17 1.93 1.90 3.14 1.36 7 Bs
International - Friendlies Shedule - x
INT Fri 03:00 Fiji 1-0 Mauritius 1.20 4.05 1.81 2.04 2.85 1.37 5.10 1.10 1 Bs
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 03:00 Dorados de Sinaloa 1-0 FC Juárez 1.38 2.90 2.26 1.64 4.28 1.21 9.10 1.06 4 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 04:00 Kagoshima United 0-1 Machida Zelvia 1.41 2.78 2.39 1.57 4.45 1.18 9.75 1.06 4 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 05:00 Luch Energiya 1-1 Tyumen 1.73 2.04 3.07 1.32 6.38 1.08 14.00 1.02 4 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 05:00 Chiba 1-1 Kyoto 1.38 3.13 2.14 1.72 4.05 1.25 8.63 1.09 6 Bs
JAP J-L 07:00 Renofa Yamaguchi 0-1 Tochigi 1.31 3.51 1.96 1.85 3.55 1.31 7.00 1.11 7 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 08:00 Tomsk 1-0 M. Saransk 1.75 1.99 3.16 1.31 6.75 1.07 15.50 1.02 5 Bs
Europe - 3. liga: Zapad Shedule - x
EUR Eur 09:30 Nitra II - Zlate Moravce-Vrable II 1.20 4.12 1.64 2.22 2.51 1.47 4.15 1.20 4 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 09:30 Vorwarts Brigittenau 0-0 Post Wien (Aut) 2.53 2.65 4.16 1.68 8.06 1.27 7.51 1.08 10 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 10:00 R. Volgograd - Sibir 1.60 2.20 2.82 1.40 5.87 1.10 12.50 1.03 4 Bs
International - Friendlies Shedule - x
INT Fri 10:00 Chinese Taipei - Solomon Islands 1.17 4.53 1.65 2.21 2.61 1.44 4.84 1.15 7 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 10:30 Real Valladolid II - Unión Adarve 1.49 2.51 2.57 1.47 5.30 1.15 12.25 1.04 5 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 11:00 Chertanovo - Tambov 1.23 3.73 1.75 1.99 2.81 1.38 5.03 1.13 5 Bs
RUS Div 11:00 Sochi - SKA Energiya 1.44 2.58 2.44 1.51 4.45 1.17 9.10 1.04 4 Bs
RUS Div 11:00 Shinnik Yaroslavl - Armavir 1.55 2.31 2.70 1.42 5.50 1.12 11.50 1.03 4 Bs
RUS Div 11:00 F. Voronezh - Baltika 1.51 2.38 2.66 1.43 5.17 1.13 9.97 1.03 4 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 11:00 Espanyol B - Baleares 1.54 2.43 2.73 1.41 5.50 1.14 12.75 1.04 4 Bs
SPA Seg 11:00 Granada CF B - Murcia 1.62 2.23 2.84 1.39 6.00 1.13 15.00 1.04 2 Bs
SPA Seg 11:00 FC Jumilla - Sevilla B 1.64 2.22 2.91 1.38 6.00 1.13 15.00 1.04 3 Bs
SPA Seg 11:00 Villarreal B - Ontinyent 1.35 3.03 2.12 1.69 3.95 1.22 8.50 1.08 6 Bs
SPA Seg 11:00 Ebro - Barcelona B 1.58 2.34 2.85 1.38 5.80 1.13 15.00 1.04 3 Bs
SPA Seg 11:00 Marbella (Esp) - San Fernando 1.57 2.38 2.76 1.43 5.50 1.14 13.00 1.05 3 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 11:00 Rayo Majadahonda - Numancia 1.47 2.70 2.42 1.54 4.57 1.19 10.32 1.05 8 Bs
Netherlands - Eerste Divisie Shedule - x
NET Eer 11:15 Sparta Rotterdam - Nijmegen 1.15 5.17 1.52 2.52 2.31 1.63 3.94 1.25 6 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 11:30 Spartak Moscow II - N. Novgorod 1.50 2.53 2.45 1.48 4.50 1.14 9.00 1.03 2 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 12:00 Kaiserslautern 0-0 VfL Osnabruck 1.41 2.80 2.36 1.58 4.30 1.21 9.25 1.07 6 Bs
Turkey - 3. Lig: Group 3 Shedule - x
TUR 3.L 12:00 Gebzespor - Tire 1922 2.26 1.58 2 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 12:00 K. Oslo - Baerum 1.17 3.49 1.59 2.31 2.46 1.51 4.13 1.19 5 Bs
Denmark - Denmark Series: Group 3 Shedule - x
DEN Den 12:00 Holbæk 0-1 BSF 1.15 5.35 1.31 3.68 1.89 1.97 2.86 1.46 7 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 12:00 Khimki - Zenit Petersburg 2 1.43 2.63 2.38 1.54 4.28 1.18 8.50 1.05 4 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:00 FSV Frankfurt 2-2 FC 08 Homburg 1.25 3.65 1.85 1.93 3.00 1.36 5.63 1.13 6 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 12:30 Köttmannsdorf 1-0 Wolfsberger 1.48 2.45 2.40 1.50 4.25 1.18 9.00 1.03 1 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:30 Furstenwalde 1-0 Meuselwitz 1.18 3.61 1.63 2.27 2.57 1.48 4.47 1.18 6 Bs
GER Reg 12:30 BAK '07 4-3 Altglienicke 1.20 4.50 1.62 2.28 2.59 1.47 4.68 1.19 6 Bs
GER Reg 12:30 Halberstadt 0-0 Lokomotive Leipzig 1.30 3.39 1.98 1.80 3.41 1.29 6.68 1.10 7 Bs
Denmark - 1st Division Shedule - x
DEN 1st 12:45 Fredericia 1-0 Nykobing 1.24 3.93 1.78 2.04 2.88 1.40 5.44 1.14 7 Bs
DEN 1st 12:45 Roskilde - Thisted FC 1.21 4.38 1.65 2.24 2.60 1.48 4.76 1.18 6 Bs
DEN 1st 12:45 Viborg - Elite 3000 1.32 3.33 2.01 1.79 3.53 1.29 7.09 1.09 7 Bs
DEN 1st 12:45 HB Koge - Hvidovre 1.27 3.70 1.88 1.91 3.22 1.33 6.26 1.12 8 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 13:00 Lotte 2-2 Braunschweig 1.48 2.57 2.57 1.50 4.91 1.16 10.38 1.05 6 Bs
Denmark - Denmark Series: Group 3 Shedule - x
DEN Den 13:00 Odsherred 2-3 Allerod 1.35 3.15 2.15 1.71 3.82 1.26 8.00 1.08 9 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 13:00 Zell am See 3-1 Burmoos 1.31 3.49 1.98 1.85 3.51 1.31 7.06 1.10 8 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:00 Eintracht Norderstedt - Drochtersen / Assel 1.21 4.23 1.72 2.12 2.78 1.42 5.19 1.16 6 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 13:30 Cobh Ramblers 0-1 Longford 1.28 3.65 1.89 1.91 3.26 1.33 6.26 1.11 10 Bs
Netherlands - Eerste Divisie Shedule - x
NET Eer 13:30 G.A. Eagles - Twente (Ned) 1.22 4.14 1.70 2.14 2.74 1.43 4.91 1.16 7 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 13:30 Gubbio - Renate 1.61 2.30 2.85 1.38 6.00 1.11 3 Bs
ITA Leg 13:30 Fermana - Vis Pesaro 1.69 2.13 3.20 1.30 7.00 1.09 2 Bs
Israel - Liga Leumit Shedule - x
ISR Leu 13:30 Hapoel Katamon 1-1 H. Nazareth 1.46 2.50 2.50 1.46 4.70 1.15 9.75 1.04 2 Bs
Slovenia - 2. SNL Shedule - x
SLO 2. 14:00 Beltinci - NK Krka 1.70 2.05 1 Bs
SLO 2. 14:00 Brda - Ilirija 1.70 2.05 1 Bs
Czechia - 3. liga: MSFL Shedule - x
CZE 3.l 14:00 Brozany - Dobrovice 1.13 3.60 1.54 2.29 2.38 1.49 4.32 1.17 2 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:00 Kongsvinger - Degerfors 2.31 1.60 1 Bs
INT Clu 14:00 Ull/Kisa - Ham-Kam 1.95 1.83 1 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 14:00 Shelbourne 0-0 Finn Harps 1.34 3.21 2.08 1.74 3.76 1.26 7.65 1.08 8 Bs
IRE Div 14:00 Wexford 0-2 Longford 1.18 4.69 1.60 2.32 2.53 1.51 4.55 1.19 8 Bs
IRE Div 14:00 Galway United 2-0 UC Dublin 1.25 3.89 1.82 1.99 3.03 1.37 5.72 1.13 9 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 14:00 Warta Poznan - Tychy 1.43 2.73 2.38 1.57 4.51 1.19 9.80 1.06 7 Bs
Europe - 3. liga: Zapad Shedule - x
EUR Eur 14:00 Lednicke Rovne - Nove Zamky 1.19 4.18 1.62 2.24 2.50 1.47 4.35 1.18 5 Bs
EUR Eur 14:00 Malženice - Velke Ludince 1.22 3.83 1.72 2.11 2.71 1.40 4.83 1.15 5 Bs
Austria - Landesliga: Wien Shedule - x
AUT Lan 14:00 St. Michael Bleiburg 1-0 SAK Klagenfurt 1.59 2.31 2.79 1.42 5.89 1.12 12.80 1.03 6 Bs
AUT Lan 14:00 Kuchl 2-1 Puch 1.21 4.44 1.71 2.16 2.72 1.46 5.16 1.17 8 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 14:00 Schwachhausen 2-4 Leher TS 1.18 4.20 1.60 2.20 2.50 1.45 4.40 1.17 1 Bs
GER Obe 14:00 Borgfeld 3-0 Hastedt 1.07 4.18 1.26 3.90 1.69 2.14 2.62 1.51 4 Bs
GER Obe 14:00 Wolfenbuttel 1-2 Bersenbruck 1.18 4.60 1.60 2.30 2.50 1.50 4.60 1.18 1 Bs
GER Obe 14:00 Arminia Hannover 1-0 Heeslinger SC 1.14 5.24 1.49 2.51 2.22 1.60 3.83 1.23 5 Bs
GER Obe 14:00 Schwabmunchen 1-0 Hankofen-Hailing 1.13 5.60 1.45 2.60 2.23 1.60 3.90 1.22 2 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 14:00 3 de Febrero - Guarani 1.16 3.79 1.59 2.21 2.28 1.44 4.10 1.15 3 Bs
PAR Pri 14:00 Diaz - Cerro Porteno 1.17 4.60 1.60 2.23 2.60 1.44 4.80 1.16 2 Bs
Argentina - Prim D Metro Shedule - x
ARG Pri 14:00 Claypole - Lugano 1.38 2.70 2.21 1.62 2.42 1.15 2.42 1.03 2 Bs
Belgium - Third Division: Group B Shedule - x
BEL Thi 14:00 Gullegem (Bel) 2-2 Eppegem 1.55 2.44 2.70 1.46 5.45 1.15 12.17 1.04 7 Bs
BEL Thi 14:00 Diegem 0-4 Overijse 1.61 2.28 2.95 1.39 5.94 1.13 12.92 1.04 7 Bs
BEL Thi 14:00 Menen 2-0 Saint Eloois 1.29 3.57 1.90 1.90 3.34 1.32 6.54 1.11 8 Bs
BEL Thi 14:00 Wijgmaal 0-1 Mandel Utd 1.44 2.72 2.38 1.57 4.66 1.19 9.67 1.06 7 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:30 Kristiansund - Aalesund 1.47 2.46 2.20 1.55 3.94 1.20 1 Bs
INT Clu 14:30 Mjondalen - Stabaek 1.46 2.49 2.39 1.59 3.94 1.20 1 Bs
Germany - Oberliga: Westfalen Shedule - x
GER Obe 14:30 Habenhauser 4-2 BTS Neustadt 1.31 3.58 1.96 1.89 3.00 1.39 6.10 1.12 3 Bs
Belgium - Third Division: Group B Shedule - x
BEL Thi 14:30 Olsa Brakel 2-0 Dikkelvenne 1.38 2.99 2.19 1.66 4.14 1.23 8.58 1.07 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 15:00 Tromso - Bodo/Glimt 1.67 2.23 2.52 1.45 1 Bs
INT Clu 15:00 Ranheim - Sundsvall 1.49 2.40 2.49 1.55 1 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 15:00 Athlone 0-1 Drogheda 1.06 9.70 1.20 4.40 1.55 2.42 2.24 1.62 8 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 15:00 Tubize - Roeselare 1.28 3.50 1.92 1.84 3.36 1.30 6.59 1.11 8 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Gimnastic - Malaga 1.64 2.28 2.90 1.41 5.89 1.12 13.83 1.04 6 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 15:30 Fano - FeralpiSalo 1.57 2.34 2.71 1.41 5.58 1.12 10.00 1.02 4 Bs
ITA Leg 15:30 Imolese - Monza 1.55 2.39 2.68 1.41 5.50 1.13 13.00 1.04 3 Bs
ITA Leg 15:30 Ternana - Pordenone 1.32 3.12 2.08 1.71 3.80 1.24 6.92 1.09 5 Bs
ITA Leg 15:30 Triestina - Sambenedettese 1.50 2.53 2.56 1.45 5.30 1.14 2 Bs
ITA Leg 15:30 GIANA Erminio - Teramo 1.44 2.62 2.51 1.48 4.80 1.15 10.00 1.05 4 Bs
ITA Leg 15:30 Ravenna - Albinoleffe 1.55 2.40 2.71 1.40 5.53 1.13 13.00 1.04 5 Bs
ITA Leg 15:30 Virtus Verona - Rimini 1.47 2.57 2.51 1.49 4.97 1.15 10.38 1.04 22 Bs
Netherlands - Eerste Divisie Shedule - x
NET Eer 15:45 Roda - Maastricht 1.20 4.37 1.65 2.24 2.64 1.47 4.67 1.18 6 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 16:00 Teruel - Conquense 1.44 2.54 2.59 1.50 1 Bs
SPA Seg 16:00 Coruxo FC - San Sebastian Reyes 1.41 2.69 2.39 1.50 4.80 1.16 10.50 1.04 3 Bs
SPA Seg 16:00 Pontevedra (Esp) - Guijuelo 1.57 2.35 2.78 1.38 6.25 1.10 15.00 1.02 4 Bs
SPA Seg 16:00 Mirandes - Torrelavega 1.36 2.83 2.25 1.64 4.15 1.18 3 Bs
SPA Seg 16:00 Izarra - Ath Bilbao B 1.42 2.62 2.45 1.51 4.85 1.15 11.00 1.04 3 Bs
SPA Seg 16:00 UD Logrones - Leioa 1.41 2.64 2.48 1.50 4.68 1.15 11.00 1.04 4 Bs
SPA Seg 16:00 Badalona - Alcoyano 1.59 2.22 2.99 1.36 6.50 1.10 16.00 5 Bs
SPA Seg 16:30 Real Madrid B - Ponferradina 1.37 2.81 2.33 1.56 4.29 1.18 10.00 1.05 4 Bs
SPA Seg 16:30 UCAM Murcia - Sanluqueno 1.32 3.07 2.15 1.66 3.92 1.21 8.00 1.07 3 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 17:00 Viking - Haugesund 1.18 2.06 1.68 2.10 2.61 1.26 2.70 1.11 2 Bs
Costa Rica - Primera División Shedule - x
COS Pri 17:00 Cartagines - Saprissa 1.22 4.32 1.69 2.15 2.68 1.43 4.90 1.13 4 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 17:00 Lleida - Castellon (Esp) 1.50 2.41 2.69 1.42 5.60 1.12 13.00 1.03 3 Bs
SPA Seg 17:00 Cartagena - Villanovense 1.38 2.82 2.28 1.60 4.40 1.17 9.00 1.06 4 Bs
SPA Seg 17:00 Leonesa - Celta Vigo B 1.34 2.99 2.23 1.62 4.25 1.19 9.00 1.06 2 Bs
SPA Seg 17:00 Atl. Madrid B - Burgos 1.43 2.59 2.45 1.52 4.72 1.15 11.00 1.04 4 Bs
SPA Seg 17:00 Cornellà - Peralada 1.39 2.72 2.48 1.54 4.50 1.16 1 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Cadiz - Cordoba 1.38 2.97 2.20 1.67 4.03 1.23 8.20 1.07 7 Bs
Costa Rica - Primera División Shedule - x
COS Pri 17:05 Grecia - Carmelita 1.21 4.23 1.74 2.08 2.79 1.40 5.30 1.13 5 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 18:05 Deportivo Moron - Nueva Chicago 1.50 2.46 2.55 1.44 5.53 1.12 9.15 1.03 4 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 19:00 Sao Paulo - Ituano 1.37 2.88 2.38 1.62 4.35 1.18 8.10 1.03 2 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 19:00 Hercílio Luz - Chapecoense-SC 1.38 2.64 2.30 1.68 2.34 1.15 2.34 1.04 1 Bs
BRA Cat 19:00 Criciuma - Avai 1.41 2.20 2.41 1.52 4.75 1.16 11.00 1.06 3 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 19:00 Juventude - Gremio 1.27 3.15 1.93 1.85 1.98 1.27 6.80 1.06 3 Bs
Brazil - Goiano 1 Shedule - x
BRA Goi 19:00 Aparecidense - Goias 1.35 2.31 2.17 1.62 4.25 1.19 7.60 1.04 3 Bs
Brazil - Mineiro 1 Shedule - x
BRA Min 19:00 Atletico-MG - Tupynambás 1.13 3.71 1.54 2.38 2.47 1.52 3.53 1.16 3 Bs
Brazil - Paranaense 1 Shedule - x
BRA Par 19:00 Cianorte - Cascavel 1.36 3.03 2.15 1.65 4.07 1.22 6.30 1.05 3 Bs
Brazil - Pernambucano 1 Shedule - x
BRA Per 19:00 Sport Recife - Petrolina 1.28 1.71 1.96 1.73 2.06 1.20 1.98 1.05 2 Bs
Argentina - Prim B Metro Shedule - x
ARG Pri 19:00 Comunicaciones - Almirante Brown 1.57 2.31 2.83 1.40 6.07 1.13 9.70 1.03 3 Bs
ARG Pri 19:00 Flandria - UAI Urquiza 1.51 2.45 2.76 1.44 5.65 1.14 13.50 1.03 3 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 19:00 Dep. Merlo - Sportivo Italiano 1.45 2.07 2.50 1.31 3.88 1.11 1.65 1.02 3 Bs
Argentina - Prim D Metro Shedule - x
ARG Pri 19:00 Deportivo Muniz - Atlas 1.28 2.89 2.10 1.70 2.92 1.21 5.12 1.07 5 Bs
ARG Pri 19:00 CSR Espanol - Yupanqui 1.02 1.37 1.02 1.37 1.02 1 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 19:00 Cortulua - Pereira 1.28 3.36 1.93 1.79 3.34 1.28 6.39 1.09 6 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:00 Granada CF - UD Las Palmas 1.48 2.61 2.51 1.52 4.84 1.17 10.64 1.04 6 Bs
SPA Seg 19:45 Gijon - R. Oviedo 1.48 2.61 2.55 1.51 4.94 1.17 10.80 1.05 6 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 20:00 Marcilio Dias - Metropolitano 1.23 3.50 1.81 1.92 2.51 1.30 4.05 1.10 4 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 20:00 New England - Cincinnati 1.19 4.57 1.63 2.29 2.57 1.50 4.49 1.19 7 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 20:00 Ind. Rivadavia - Ferro 1.46 2.55 2.60 1.48 4.80 1.14 1.02 2 Bs
ARG Pri 20:00 Gimnasia Jujuy - Almagro 1.68 2.28 3.05 1.36 2 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 20:00 Orsomarso - Barranquilla 1.32 2.96 2.06 1.63 3.65 1.20 7.00 1.04 1 Bs
COL Pri 20:00 Valledupar - Quindio 1.30 3.20 1.94 1.70 3.20 1.30 5.75 1.10 2 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 20:00 Estudiantes Merida - Metropolitanos 1.35 3.02 2.26 1.62 4.11 1.21 6.45 1.04 2 Bs
VEN Pri 20:00 Mineros - Zulia 1.29 3.45 1.99 1.79 3.65 1.27 7.50 1.09 3 Bs
VEN Pri 20:00 Carabobo - Dep. Tachira 1.27 3.15 1.03 1.28 3.10 1.28 3.10 1.02 1 Bs
Chile - Copa Chile Shedule - x
CHL Chi 20:30 D. Concepcion - Nublense 1.02 1.65 1.02 1 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 21:00 Figueirense - Joinville 1.42 2.53 2.33 1.53 3.74 1.15 1.36 1.04 3 Bs
Europe - Copa do Nordeste Shedule - x
EUR Eur 21:00 Bahia - Salgueiro 1.26 3.15 1.92 1.84 3.07 1.23 5.32 1.08 5 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 21:00 Ind. Medellin - Envigado 1.34 3.20 2.12 1.74 3.76 1.26 7.68 1.09 6 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 21:00 Monagas - Caracas 1.36 2.99 2.28 1.62 4.28 1.20 6.90 1.05 2 Bs
Peru - Primera División Shedule - x
PER Pri 21:00 Dep. Municipal - Sport Boys 1.27 3.47 2.01 1.79 3.49 1.27 6.70 1.08 3 Bs
Costa Rica - Primera División Shedule - x
COS Pri 21:05 Limon - Guadalupe 1.24 3.68 1.86 1.87 3.23 1.31 6.50 1.10 5 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 21:30 Libertad Asuncion - Sol de America 1.16 4.65 1.62 2.28 2.51 1.50 4.40 1.17 4 Bs
Costa Rica - Primera División Shedule - x
COS Pri 21:55 Zeledon - U.C.R. 1.22 3.95 1.76 1.97 3.00 1.35 5.75 1.12 5 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 22:00 Ferroviária - Corinthians 1.72 2.20 3.04 1.34 6.20 1.07 1 Bs
Europe - Copa do Nordeste Shedule - x
EUR Eur 22:00 Botafogo PB - Sampaio Correa 1.25 3.17 1.89 1.68 3.32 1.24 6.75 1.08 5 Bs
EUR Eur 22:00 CSA - Sergipe 1.26 2.90 1.94 1.64 3.40 1.23 7.00 1.08 4 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 22:00 Aimoré - SER Caxias 1.27 1.02 1.96 1.76 3.15 1.23 6.00 1.06 3 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:00 Junior - Huila 1.33 3.22 2.06 1.75 3.70 1.26 7.38 1.10 4 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 22:00 Agropecuario - Villa Dálmine 1.56 2.38 2.80 1.42 6.20 1.15 14.50 1.03 3 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 23:00 America De Cali - Jaguares de Cordoba 1.48 2.64 2.43 1.53 4.69 1.17 10.83 1.05 5 Bs
Brazil - Paranaense 1 Shedule - x
BRA Par 23:00 Parana - Cascavel CR 1.84 1.77 1 Bs
Peru - Primera División Shedule - x
PER Pri 23:15 Cesar Vallejo - Unión Comercio 1.23 3.75 1.91 1.88 3.22 1.32 5.98 1.09 4 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 23:30 Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 1.13 4.80 1.54 2.42 2.46 1.53 4.60 1.22 3 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 00:00 Club Atlético Mitre - Olimpo Bahia Blanca 1.60 2.36 2.76 1.42 6.00 1.15 5.30 1.04 2 Bs
Costa Rica - Primera División Shedule - x
COS Pri 00:00 Herediano - Alajuelense 1.21 4.10 1.76 1.99 2.91 1.35 5.43 1.12 3 Bs